Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


ASTROLOGICKÁ ŠKOLA TŘÍDA 1
UČÍME SE ASTROLOGII Z DOMOVA 1. ČÁST

UČÍME SE ASTROLOGII Z DOMOVA 1. ČÁST

Astrologie je velice zajímavá. Když se člověk narodí, má určité postavení planet, astrologických bodů a astrologických domů. Ty svírají mezi sebou úhly. Astrologický horoskop poskytuje informace o tom, jaké události v životě prožijeme, poskytuje informace o tom, co po nás chtějí naší předkové, poskytuje informace o našem karmickém zadání a můžeme z něj vyčíst, proč se nám dějí věci právě nyní v tomto období a jak s tím pracovat. Protože dnes máme k dispozici astrologické počítačové programy, které za nás vypočítají veškeré pohyby všech těles, je tedy astrologie přístupná každému z nás.

Intuitivní astrologii, se kterou pracuji já, pochopíte úplně všichni, a když se budete učit krůček po krůčku podle mého návodu, budou z vás do několika měsíců lidé, kteří se budou umět orientovat nejen ve svém horoskopu, ale také v horoskopech ostatních lidí. Rodinných příslušníků anebo klientů, známých osobností.

Jsem ráda, že jste se rozhodli se mnou učit se a že jste se rozhodli se mnou spolupracovat. Pochopíte lépe svůj život a budete více připraveni na všechny události.

Učit se budeme postupně. A začneme od úplného začátku.


UČÍME SE ASTROLOGII Z DOMOVA 1. ČÁST

 

1. Popis práce s astrologickým programem.

První složka, první probíraná látka, obsahuje tři videa, která podrobně popisují astrologický program a jak s ním pracovat. Přesně vás krok po kroku vás povedu astrologickým programem, abyste se v něm naučili orientovat.

 

2. Popis planet a jejich význam v astrologickém horoskopu.

Druhá složka, druhá probíraná látka obsahuje jedno video a k tomu psaný text, který si můžete vytisknout a někam založit. Popisuji v něm, jak jsou v horoskopu vyznačeny planety, jsou tam informace, jak planety fungují, jakou rychlostí se pohybují a různé zajímavosti a každé planetě.

 

3. Popis znamení, jejich charakteristika, pozitivní a negativní stránky, vládnoucí planety a živly.

Třetí složka, třetí probíraná látka, obsahuje video a psaný text, ve kterém vás budu informovat, jak se v astrologii zobrazují jednotlivá znamení. Popis charakteristiky jednotlivých znamení. Každé znamení má své pozitivní, ale také své negativní stránky. Když se budete učit pracovat s projevem jednotlivých znamení a zjistíte si pozitivní stránky, tak ty budete posilovat. A když zjistíte negativní stránky? Je to jednoduché, ty budete přepisovat a měnit v pozitivní. U každého znamení jsou vypsány živly, a také vládnoucí planety.

 

4. Popis jednotlivých astrologických domů. Co z nich můžeme vyčíst a jak s nimi můžeme pracovat.

Čtvrtá složka, čtvrtá probíraná látka, obsahuje dvě videa a psaný text. V astrologii máme dvanáct astrologických domů. Každý tento dům má na starosti nějakou životní oblast. Nikdo, žádný člověk na světě nemůže řešit jiné téma, než je zobrazeno v astrologii, právě těmito domy. Než přistoupíte k jakémukoli jinému učivu, je potřeba si opravdu dobře probrat, který astrologický dům zobrazuje určitou životní oblast. Na videu vás povedu krok po kroku a představím vám jednotlivé domy. K tomuto popisu dostanete také psaný text, který si můžete vytisknout. V krátkém videu vám také vysvětlím, proč je každý astrologicky dům jinak široký. A vysvětlím vám také rozdíl mezi systémem Placidus, a Zodiakálním horoskopem.

 

5. Charakteristika 1. domu, ASCENDENT, DESCENDENT, vkládání ascendentu do astrologického programu.

Pátá složka, pátá probírána látka obsahuje videa, ve kterých popisuji jednotlivé Ascendenty. A vysvětluji také čáru života, to znamená, odkud kráčíme a kam máme dojít a jaké partnery si máme vybírat. Ascendent je informace, odkud kráčíme a Descendent je informace kam máme dojít. Máte také k dispozici psaný text, který si můžete vytisknout a založit. Součástí této látky je také to, že vás naučím, jak se vkládá ASCEDENT do vašeho astrologického horoskopu.

6. Hrot 2. domu ve znameních, vládnoucí planeta 2. domu. Jak vkládat texty do astrologického programu.


7. Hrot 3. domu ve znameních, vládnoucí planeta 3. domu.


8. Hrot 4 - 12. domu ve znameních

 

9. Aspekty úvod.


10. Informace o astrologických aspektech, což jsou úhly, které mezi sebou uzavírají planety. Tyto úhly spouštějí ve vašem životě různé druhy událostí, když je aspektují planety a body.

Jaké události to bude probírat ve 2. části naši astrologické školy.