Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


HOROSKOP NA ZÁŘI 2022

BERAN

Září 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk v Rybách 10. 9. 2022

Novoluní ve Vahách 25. 9. 2022

Podzim začíná 23. 9. 2022

V září mohou někteří Berani zažít zvláštní zážitek. Někteří budou mít i takový zvláštní pocit, ale všichni Berani budou tušit, že se blíží změna. V jejich mysli se najednou začnou rodit myšlenky, které je budou upozorňovat na to, že něco nefunguje tak, jak má, nebo někdo nefunguje tak, jak má. Berani začnou toužit – po novém snu, po nové příležitosti, po nové situaci. Lišit se budou sny různých Beranů, ale všichni budou chápat, že se musí opět něco změnit. Času na přemýšlení bude stále víc, protože se budou bohužel krátit dny a bude přibývat tmy.

Dne 23. 9. 2020 začíná podzim. A v životě je to stejné jako v přírodě: nastává období sklizně. Takže Berani, kteří na sobě pracovali, sice mohou cítit nespokojenost, ale zároveň už budou mít nový plán, na kterém začnou pracovat.

Ve znamení Berana se už několik měsíců nachází Jupiter, který je planetou rozmachu a rozvoje. Vše pod energiemi Jupiteru narůstá. Ale pozor na vše pozitivní i na vše negativní. Berani, jste v rozvoji, tak dávejte pozor na svou tělesnou váhu. Dá vám víc práce si ji uhlídat, tak se věnujte tomuto tématu, ať vypadáte dobře.

Dne 10. 9. 2022 probíhá úplněk ve znamení Ryb. Luna je blízko Neptunu. Je čas meditovat, snít, a napojovat se na svou intuici a na své nitro. Mars se pohybuje znamením Blíženců a dělá trigon na Merkur ve Vahách. Zajímavé informace mohou přijít od nějakého člověka, a to formou článku, dopisu nebo nápadu, který přijde z vesmíru. Berani, jestli vás někdo bude pomlouvat nebo kritizovat, víte, kam ho máte poslat?

Protože dne 25. 9. 2022 proběhne novoluní ve znamení Vah, je možné, že Berani potkají další důležité lidi. Nebo že se objeví někdo, kdo je ohromí tím, co umí, jak se projevuje, co dělá. Berani budou mít velkou touhu se něco nového učit. Potřebují k tomu najít volný čas. Kdo chce, ten si čas najde.

Berani vstupují do období, kdy mají poslouchat hudbu, sledovat tanec, dívat se na mistrovství jiných, dívat se na úspěchy jiných. Protože na co zaměřujete pozornost, to se stává vaší součástí. Podívejte se, jak vypadá úspěch, abyste uměli prožívat a využívat ten svůj.

Jestli budete podepisovat smlouvy, řádně si je přečtěte. Je možné, že některé smlouvy nebo dohody přestanou platit. Netrapte se tím, je to kvůli tomu, že tahle forma fungování končí. Život jde dál a situace kolem vás se mění.

 

BÝK 

Září 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk v Rybách 10. 9. 2022

Novoluní ve Vahách 25. 9. 2022

Podzim začíná 23. 9. 2022

V září začíná podzim. Býci zemědělci a zahrádkáři budou zpracovávat úrodu. Stejně jako v přírodě se náš život odehrává v cyklech. Býci budou sklízet v osobním i v pracovním životě. Nejdříve je čeká revize. Budou totiž přemýšlet o lidech, se kterými se stýkají. Někteří Býci si uvědomí, že kamarádů je hodně, ale přátel je jako šafránu.

Když je člověku dobře, když všechno má, tak se kolem něj vyskytuje mnoho lidí. Jsou ale bohužel situace, kdy je to opačně. Potom se pozná, kdo je přítel a kdo se tak jen tváří. Naši předkové na to vymysleli krásné pořekadlo: V nouzi poznáš přítele. V životě je velmi důležité, v jaké společnosti se člověk pohybuje. Kvalita lidí a jejich postavení a také to, v jakém sociálním prostředí se nacházejí, o nás hodně vypovídá. Řekni mi, s kým se stýkáš, a já ti řeknu, kdo jsi.

Býci mají rádi lidi, kteří něco vlastní, jsou důležití, mají postavení. Býci milují známosti, velice rádi hovoří o tom, koho a kde mají známého. Není divu, protože svět je o známostech. Když člověk zná ty správné lidi, když má známosti, vše se rychleji řeší. Jsou ale v životě etapy, kdy se okruh lidí vyměňuje. Jedni přicházejí, druzí odcházejí, a to se může u Býků dít právě nyní.

Dne 10. 9. 2022 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Možná nevyjde nějaká schůzka, možná Býci nebudou někam pozváni. Někteří pozváni budou, ale stane se něco jiného, než čekali. Venuše, vládnoucí planeta Býků, se pohybuje znamením Panny. Panna má na starosti zdraví a zdravý životní styl. Je vhodné zajít si na preventivní prohlídky, změřit si tlak, zkontrolovat krev. Býci jsou silní, jen tak je něco neporazí. Vykolejit je může jedině když přicházejí o svou stabilitu nebo když nevydělávají peníze.

Dne 25. 9. 2022 proběhne novoluní ve znamení Vah. Bude to krásné novoluní, které má na starosti vztahy. Venuše udělá konjunkci s Merkurem, Lunou a Sluncem. „Lásko, lásko!“, budou volat Býci, „Lásko, kde tě mám?“. Je čas zaměřit pozornost na partnerské vztahy. Být pyšný na partnera je pro Býky samozřejmostí.

Býci, kteří potřebují něco vlastnit, si často myslí, že mohou vlastnit i svého partnera. Jenže partner není skříň, je to živá bytost. A stejné je to i s dětmi. Když chce někdo s někým vycházet, měl by uznávat jeho svobodu. Býci by v tomto období měli někomu říct: Miluji tě! A možná to řekne někdo jim. Začal podzim, příroda je krásná. Býci by měli chodit přemýšlet do lesa nebo se procházet po poli.

 

BLÍŽENCI 

Září 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk v Rybách 10. 9. 2022

Novoluní ve Vahách 25. 9. 2022

Podzim začíná 23. 9. 2022

Začíná podzim. V září bývá krásné babí léto. Blíženci by měli chodit na procházky do přírody. Dýchat zhluboka a přemýšlet. Dech je to, na co si Blíženci mají dávat pozor. Dech je život. Jak se říká: Dokud dýcháš, tak žiješ.

Blíženci mají stále období, ve kterém mají zkrášlovat své bydlení. Mají se věnovat rozvoji a harmonizaci vztahů v rodině. Mají ale také období, ve kterém se mají věnovat vztahům na pracovišti. Blíženci budou hodně přemýšlet o tom, s čím jsou v práci spokojení. Jestli se jim daří postupovat. Jestli mají takovou pozici, po které touží. Blíženci by měli pracovat tam, kde se člověk může pohybovat, kde se hodně komunikuje. Kde se předávají informace. Kde se mohou něco naučit nebo kde mohou učit jiné.

Dařit se bude Blížencům, kteří pracují na internetu, ve vzdělávacím procesu, ve školství, ve stycích s cizinou nebo v práci pro firmu se zahraniční účastí. V práci se většinou daří tehdy, když má člověk dobré vztahy s nadřízenými. Platí heslo, že vedoucí má vždy pravdu, i když ji nemá. Ale Blíženci se neradi přizpůsobují. Někdy mívají v práci problémy, protože do všeho rádi mluví, ke všemu se rádi vyjadřují. Tváří se, že jsou nejchytřejší na světě. Blíženci, je potřeba diplomatické chování a vystupování na úrovni.

Mluvte, když budete tázáni, nebavte se o nikom, kdo tam není, a hlavně nepomlouvejte šéfa. A proč se nestanete vedoucím vy? Nebo už jím jste? Jestli ne, tak přemýšlejte, co udělat pro povýšení. Když vám lidé budou házet klacky pod nohy, tak je přeskočte a jděte si svou cestou. Vytvořte si cíl a jděte za ním.

Dne 10. 9. 2022 proběhne úplněk ve znamení Ryb. V Blížencích se nachází Mars a ten dělá trigon na Merkur. Mars je planeta aktivity, a protože se nachází ve znamení Blíženců, bude je nutit neustále něco řešit, někam chodit, něco vyřizovat. Protože je nyní v dobrém aspektu na Merkur, všechny myšlenky, slova, dopisy, e-maily i žádosti by mohly padnout na úrodnou půdu.

Pro samou práci a aktivity nemají Blíženci zapomínat na partnera a na děti. Blíženci, zorganizujte nějakou akci. Partnerské vztahy jsou velmi důležité. Vztahy s dětmi jsou velmi důležité. Kdo má partnera a děti, měl by si toho vážit, protože samota je velmi zlá. Blíženci, můžete mi vysvětlit, proč se tolik lidí hádá se svými dětmi? Proč se nestýkají? A proč se tolik partnerů rozchází? Doufám, že to není váš případ.

Dne 25. 9. 2022 proběhne novoluní ve znamení Vah, a to má na starosti vztahy. Blíženci, vaše vládnoucí planeta Merkur dělá konjunkci s Venuší, ale také se Sluncem a Lunou. Tohle je pro lásku jako dělané. Milujete? Chcete milovat? Láska je někde kolem vás. Blíženci, jen slepý nevidí, jen hluchý neslyší. Jděte své příležitosti vstříc.

 

RAK

Září 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk v Rybách 10. 9. 2022

Novoluní ve Vahách 25. 9. 2022

Podzim začíná 23. 9. 2022

Máme tady září. Je potřeba využít posledních teplých dnů. Šťastlivci, kteří mají zahradu, by si ji měli dát do pořádku a nachystat ji na zimu. Ale ještě je stále možnost dělat na zahradě oslavy a pozvat rodinu, kamarády a sousedy. Raci mají tento rok učební. Učí se, jak lépe zvládat svoji ekonomiku. A nyní se nacházejí v období, kdy přemýšlejí o nové práci, o podnikání nebo o povýšení.

Raci by se měli věnovat procházkám, protože chůze je zdravá a na procházkách se dá krásně přemýšlet. A Raci budou přemýšlet. Boudou mít touhu se napojit na svého vnitřního rádce, protože budou potřebovat poradit. Některé Raky čeká jednání na úřadech, ale to zvládnou. Po celý rok musejí být Raci ve střehu a hledat způsob, jak ušetřit nebo jak investovat a vyhýbat se nerozumnému zadlužování.

Někteří Raci zatouží odletět do ciziny. Třeba k moři, nebo začnou plánovat zimní výlety za lyžováním. Raci, kteří znají někoho v zahraničí, budou přemýšlet, jak se s takovým člověkem spojit. Nebo že by se ozval někdo z ciziny jim? Raci, kteří pracují pro zahraniční firmu, zažijí nejedno překvapení. Řešit nějakou změnu budou Raci, kteří se pohybují v oblasti vzdělávání nebo tam, kde se něco píše, kde jsou knihy a časopisy. Raci, čtete rádi? Krásná kniha vám může poskytnout mnoho moudrosti. Raci, čím více toho víte, čím lépe umíte hovořit, tím větší šanci v životě máte na to, abyste se uplatnili.

Dne 10. 9. 2022 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Ten je velmi intuitivní. Jste napojeni na své nitro, poslouchejte intuici. Chtělo by to nějaký silný kulturní zážitek. Raci, jestli působíte na sociálních sítích, dávejte si na internetu pozor.

V září se rozhlédněte po svém domově. Podívejte se, co je potřeba uklidit. Nemusíte z toho zešílet, ale naplánujte si buď menší úklid, nebo nějakou rekonstrukci. V létě jste byli stále venku, i v září asi budete, ale až přijde sychravé počasí, naplánujte si nějaké úpravy doma. Raci, jak jste spokojeni se svým bydlením? Kdo je spokojený, tak poděkuje, kdo není spokojený, začne to řešit nebo plánovat změnu. Domov je místo, kde se máme cítit bezpečně a v pohodě. Je důležité, aby se tam tak cítili i ostatní. Rodiny by si Raci měli vážit, protože samota je zlá. Pro emočně zaměřené Raky není samota vůbec vhodná.

Dne 25. 9. 2022 proběhne novoluní ve znamení Vah. Raci, nejen vědomosti jsou důležité, také vzhled je důležitý. Raci, většinou máte dobrý vkus. Je čas ozdobit něčím novým své tělo. Kupte si něco na sebe, ať jste krásní. A kupte si něco nového také domů. Zkrášlete svůj domov, ať se tam cítíte dobře. Ale nezadlužujte se! Raci, něco karmického pochopíte.

 

LEV

Září 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk v Rybách 10. 9. 2022

Novoluní ve Vahách 25. 9. 2022

Podzim začíná 23. 9. 2022

Je tady září a začíná podzim. V září bývá počasí ještě krásné, a tak je stále vhodné trávit co nejvíc času v přírodě a chodit na sluníčko. Sluníčko je zdravé a je zdrojem vitamínu D. Září je pro Lvy měsícem dostatku. Je to pro ně měsíc sklizně. Ale pozor, sklízet budou všichni podle toho, jak zaseli. Kdo udělal v minulosti nerozumné kroky (myslí se tím finanční), bude je muset v září řešit. Kdo například podepsal nerozumnou smlouvu s bankami, s firmou, s partnerem nebo s někým jiným, bude to muset řešit. Kdo ale investoval rozumně, kdo má zvládnutou energii financí, kdo umí s penězi zacházet, ten bude sklízet.

Některé Lvy čeká jednání v bance nebo na úřadech. Pokud tam nepracují, budou vyřizovat různé záležitosti. Někteří Lvi se budou zajímat o investice. Může jít o investice z minulosti, nebo o investice, které chtějí udělat v budoucnosti. Je potřeba si vše promyslet a přečíst si podmínky. Než člověk něco podepíše, má se poradit s někým, kdo tomu rozumí.

Lvi si budou muset uvědomit, zda jim někde zbytečně neutíkají penízky. Jestli mají vše zaplaceno. A někteří budou řešit majetek, který vlastní s někým jiným. Přestože bude toto období hodně zaměřené na ekonomiku a její řešení, Lvi budou stále toužit být krásní a přitažliví. Potřebují, aby je okolí milovalo a toužilo po nich. Někteří jedinci budou řešit sexualitu v partnerských vztazích.

Dne 10. 9. 2022 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Ten má na starosti vnitřní napojení, zlepšení intuice, téma péče o někoho nebo o něco. Slunce v tomto období udělá trigon na Uran, a tak mohou Lvi dostat nápad nebo novou pracovní nabídku. Uran způsobuje překvapení – to by se mohlo týkat kariéry. Lvi potřebují být ve své práci pro okolí důležití. Chtějí, aby je okolí obdivovalo. Chtějí být vidět a vypadat dobře. Proto by na sebe mohli v září něčím upozornit. Ale čím? Kouzlem osobnosti? Novým oblečením? Je to pravda odvěká, že šaty dělají člověka. Nebo novou dovedností? Zajímavým nápadem?

Lvi, je čas komunikovat, psát. Slovo je mocné a kdo ho umí používat, má vyhranou spoustu bitev. Slovem se dá pomoci, slovem se dá ublížit. Slovem se dá vyjádřit, jak se člověk cítí a co chce. A to byste měli udělat: říct, co chcete. Napsat, co chcete. Můžete se také věnovat reklamě. Ta je v dnešním světě velice důležitá.

Je také vhodná doba trávit čas s rodinou. Uspořádejte rodinnou akci. Lvům, kteří mají v plánu kupovat auto, se jejich sen může splnit. A Lvi, kteří auto mají, by se měli svému miláčkovi na čtyřech kolech věnovat. Údržba, mytí, úklid interiéru, prohlídka stavu.

Dne 25. 9. 2022 proběhne novoluní ve znamení Vah. To má na starosti vztahy. Vztahy v rodině, vztahy v práci, vztahy s partnerem, vztahy s dětmi. Lvi, jak vycházíte s okolím? Je potřeba si rozmyslet, co dalšího se chcete učit. Přichází doba vhodná na to, abyste se víc vzdělávali.

 

PANNA

Září 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk v Rybách 10. 9. 2022

Novoluní ve Vahách 25. 9. 2022

Podzim začíná 23. 9. 2022

A máme tady září. Pro Panny to bude další velmi silný měsíc. V přírodě dozrávají plody a Panny sklízejí úrodu. Zavařují, suší, sbírají. Panny by nejraději zavařily i šišky. Milují totiž zásoby. Jsou pro ně důležité, protože když je mají, tak mají pocit, že přežijí. Je to karmické téma. Člověk se narodí do znamení Panny proto, aby uměl dobře hospodařit, aby si vážil svých věcí, aby dělal zásoby a aby měl jistotu v bydlení.

Kdo žije s Pannou, ten ví, že úklid a vyhazování starých věcí při úklidu se musí nechat na dobu, kdy Panna není doma. Panna nedovolí nic vyhodit a vše vrátí zpět se slovy, že se to může někdy hodit, a tak jsou Panny velice často sběratelé. Každý hromadí něco jiného, ale tendence hromadit má skoro každá Panna.

Už v první polovině roku se v životě Panen objevilo téma domlouvání si těch nejlepších podmínek pro život. Nebo situace, kdy měly Panny něco podepsat. Toto téma se nyní zopakuje. Panny si mají uvědomit, že cokoliv se slíbí, mělo by být písemně. Vždy by se měly soustředit na to, co podepisují. U lidí by se neměly dívat na to, co říkají, ale jak se chovají. Protože spousta lidí něco říká, ale úplně něco jiného dělá. Nastává opět čas, aby si Panny udělaly pořádek ve vztazích. Nemyslí se tím jen vztahy na osobní úrovni, ale také v práci, se společníkem nebo s firmou.

Dne 10. 9. 2022 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Ten má na starosti přemýšlení, zvýšenou intuici nebo pečování o někoho. Je třeba hlídat si závislosti, meditovat a být v klidu. Napojte se na své nitro a poslouchejte svůj vnitřní hlas. Ve znamení Panny se nachází Slunce, a to znamená, že vesmírná energie je zaměřená na zrozence v Panně. Měly by využít energie Slunce a snažit se dosáhnout toho, co chtějí.

Navíc je v Panně také Venuše. A když je Venuše v Panně, mohou Panny okouzlit kohokoliv v okolí. Venuše nyní Pannám předává svůj vliv. Panny jsou krásnější, mají větší sexappeal. Mohou všechno vyřídit, mohou okolí oslnit a měly by si pořídit něco, co se jim líbí a užít si s někým, kdo se jim líbí.

Panny mají vhodné období na investování. Mohou si něco koupit, ale mohou také někoho obdarovat. Protože Panny moc dobře vědí, jakou hodnotu mají peníze, tak se často vyznají v účetnictví. Domácí ekonomiku by měly rozhodně hlídat ony. Musí mít neustálý přehled o tom, jak kdo zachází s penězi. Panny vědí, že je důležitá práce, a tak budou přemýšlet, jak více vydělat. Práce by měla člověka bavit. Panny potřebují mít v práci jistotu. Vědí však, že aby se člověk cítil bohatý a naplněný, tak jsou potřeba i další věci. Například spokojená rodina, dobrá práce, spokojenost v bydlení, a hlavně zdraví.

Pro lidi, kteří mají hodně energie Panny, je důležitá správná životospráva, neboť jejich organismus reaguje na nerovnováhu mnohem citlivěji než jiná znamení. Tito jedinci by měli zvažovat svůj jídelníček. Nesprávná strava může totiž poškodit střeva. Škodlivé látky se dostávají střevní stěnou a krví až do jater. Odtud potom mohou negativně působit na celé tělo. U energií Panny je dobré upozornit na to, že tito lidé mají bohatou a bujnou představivost. Musí se naučit, že si nemají nenamlouvat zdravotní problémy. Náš život je totiž výsledkem našich myšlenek.

Dne 25. 9. 2022 proběhne novoluní ve znamení Vah. To má na starosti vztahy. Bude to silné novoluní, protože Venuše a Merkur udělají konjunkci ve znamení Panny. Panny, je potřeba hovořit s láskou nebo o lásce. Je potřeba mluvit o tom, co se vám líbí a co chcete. Kdo ví, co chce, ten toho dosáhne.

 

VÁHY

A co čeká Váhy měsíc po měsíci?

Září 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk v Rybách 10. 9. 2022

Novoluní ve Vahách 25. 9. 2022

Podzim začíná 23. 9. 2022

 září začíná podzim. Pro Váhy je to jeden z nejdůležitějších měsíců v tomto roce. Budou pracovat na sobě a na svém životě. Jako první krok by měla přijít myšlenka, jak zlepšit svůj zdravotní stav. Životní styl. Jak posílit psychický stav. Váhy, je důležité pracovat celoživotně na prevenci dobrého zdravotního stavu. Váhy, když budete dodržovat správný životní styl, dá se zdravotním problémům předejít.

Energii Vah jsou přiřazeny ledviny a části těla ležící nad ledvinami, část míchy při bedrech a sedací nervy. V organismu člověka mají ledviny vysoce komplexní a regulační a také vylučovací funkci. Podle čínské medicíny jsou ledviny sídlem životní energie. Důležitým úkolem ledvin je filtrování a čištění krve. Musíte si také hlídat žlučník a žíly. Někteří z vás jsou náchylní ke vzniku cukrovky. Vaším životním úkolem je vyrovnávat vztahy, a dá se říct, že v této oblasti máte fungovat přesně jako ledviny. To znamená, že máte vyeliminovat z každého vztahu vše, co je špatné.

Vaším úkolem je vybudovat kvalitní partnerský vztah. Poruchy v emocionální oblasti u vás mohou vyvolávat poruchy ledvin. Měli byste se naučit udržovat rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Jakémukoliv přehánění se vyhýbejte. Snažte se ve všech oblastech udržovat rovnováhu. Jste přecitlivělí na chlad, a proto si musíte dávat pozor na prochladnutí. Už naše babičky říkávaly, že zima a chlad jsou od nohou. Možná se vám tato rada bude zdát obyčejná, ale hlídejte si, ať máte nohy v teple. Nohy nás nosí po matičce zemi a spojují nás s ní. Často jejich význam podceňujeme. Vy to nedělejte. Dne 10. 9. 2022 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Meditujte. Jste napojení.

Novoluní ve znamení Vah proběhne dne 25. 9. 2022.

Toto je nejdůležitější novoluní ve znamení Vah. Vždy, když člověk prožívá novoluní, je čas na nové začátky. V době novoluní jsou Slunce a Luna v konjunkci a vzájemně si předávají vliv. Slunce je rozumová složka a Luna je emoční složka. Rozum a emoce jsou v souladu. Je čas jednat. Protože hlava touží po tom samém, po čem touží srdce. Váhy mohou navázat novou spolupráci. Podepsat nebo domluvit nové podmínky. Zlepšit svou psychickou kondici, protože jak známo, dobrá psychika znamená pevnější zdraví. A silnější imunitní systém.

Slunce a Luna jsou v konjunkci s Venuší a s Merkurem. Váhy měly v minulém období přemýšlet o tom, kam se posunou. Je čas posunout si životní laťku o něco výš. A Váhy už to mají mít promyšlené, nyní je čas jednat. Je také důležité si uvědomit, co se člověku líbí a co se mu nelíbí. Když se člověku něco líbí, měl by pochválit sebe, měl by pochválit ostatní a měl by poděkovat vesmíru.

Když se člověku něco nelíbí, měl by o tom ostatním říct. Nejhorší je situace u lidí, kteří svou nespokojenost drží v sobě a jsou naštvaní na celý svět, že je nechápe. Váhy mají někdy mylný dojem, že okolí přece musí samo pochopit, o co jim jde a jak se cítí. Ale tak to není. O svých pocitech, potřebách a plánech je potřeba hovořit. Váhy, víte to? A děláte to? Neváhejte a jednejte!

 

ŠTÍR

Září 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk v Rybách 10. 9. 2022

Novoluní ve Vahách 25. 9. 2022

Podzim začíná 23. 9. 2022

Máme tady září, začíná podzim. Podzim je nejkrásnější malíř. Štíři dokážou ocenit jeho kreativitu. Štíři milují kreativní lidi. Lidi, kteří něco umí a kteří mají postavení. Štíři milují známosti s krásnými, úspěšnými a mocnými lidmi. I oni chtějí být takoví. A Štíři vědí, že pokud se chtějí někým stát, je potřeba se pohybovat v takovém prostředí a obklopovat se takovými lidmi. Štíři mohou potkat nové přátele nebo se setkat s někým zajímavým. Některé Štíry může zaujmout nový kolektiv.

Štíři se nachází v období, kdy se jejich schopnosti zdvojnásobují, takže si jich může všimnout veřejnost nebo někdo zajímavý. Pro každou činnost je důležité potkat ty správné lidi. Aby se Štíři mohli správně rozvíjet, potřebují být spokojeni v partnerském vztahu. Lidé narození ve znamení Štíra to často v partnerských vztazích nemají jednoduché. A spousta Štírů v oblasti lásky během života zažije lekci.

V září by si měli Štíři uvědomit, jak to mají ve vztahu s partnerem a také ve vztahu s dětmi. Je potřeba všechno probrat. Věci, které nevyhovují, je nutné začít řešit. To, co se neřeší, nezmizí, ale narůstá. Štíři partnerský vztah potřebují. Nedokážou být sami. Potřebují partnera, potřebují hodně přátel, a to důležitých přátel. Štíři milují tituly. Štíři milují odbornost. Od partnera chtějí, aby je uznával a aby se k nim choval na úrovni. Většina Štírů zná svou hodnotu, ale někteří se velmi přeceňují.

V oblasti partnerských vztahů často Štíři poznají, co to je, když jim někdo sráží ego. Existují však také šťastní Štíři, a to zejména ti, kteří pochopili, že v každém vztahu je potřeba mít navrch, a to hlavně v ekonomice a v rozhodování. Nyní je čas pohovořit si s partnerem, pohovořit si s dětmi. A když něco končí, je to proto, že se blíží nový začátek.

Dne 10. 9. 2022 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Je to úplněk, kdy intuice pracuje naplno. Člověk cítí napojení nejen na sebe, na nebe a na vesmír, ale také na své předky. Život je zajímavý. Jednou jsme dole, jednou zase nahoře. Jde o to být dole co nejkratší dobu a zůstat nahoře co nejdelší dobu. Štíři překonají všechny překážky. Jsou v období, kdy mají rekapitulovat. Přemýšlet, co se jim povedlo, a to posílit. Uvědomit si, co se jim nepovedlo, a to ukončit, změnit, zlikvidovat.

Někdy se stává, že se člověk v někom zklame nebo se stane terčem pomluv. Tohle Štíři dobře znají, a tak by si tyto situace neměli brát osobně. Někteří Štíři se dozví zprávu, která je příliš nepotěší. A protože Štíři milují tajemství, jedno tajemství se kolem nich odehrává. Štíři, zůstane tajemství tajemstvím, anebo to praskne?

Dne 25. 9. 2022 proběhne úplněk ve znamení Vah. Ten má na starosti vztahy. Vztahy partnerské, pracovní, společenské, prostě všechny. Štíři, co říkáte, když se tak kolem sebe díváte? Jste spokojeni? Pluto v Kozorohu dělá trigon na Slunce, Lunu, Venuši a také na Merkur. To je dobré znamení. Je vhodné začít znova. Jinak. Lépe. Tak co, jdete do toho?

 

STŘELEC

Září 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk v Rybách 10. 9. 2022

Novoluní ve Vahách 25. 9. 2022

Podzim začíná 23. 9. 2022

A máme tady září. Pomalu ale jistě končí léto a přichází podzim. Většina Střelců je teplomilná, a tak jim to bude líto a budou plánovat cestu někam za teplem. Nejlépe v zimě. V září Střelci zaměří pozornost na své domovy. Je hodně Střelců, kteří mají domovy dva. Nebo se vícekrát stěhují. Hodně Střelců bydlí v zahraničí. Hodně Střelců má někoho blízkého, kdo žije v zahraničí, a tak často cestují. Ten pravý domov je ale jen jeden. Přestože Střelci často tvrdí, že jsou doma všude, jen jedno místo je pro jejich srdce to hlavní.

Střelci vědí, že domov je tam, kde na ně někdo čeká. Domov má být spojený s partnerem nebo s dětmi. Domov má být spojený s místy, které Střelci milují. Mnoho Střelců má domov spojený se svou pracovní aktivitou. Střelci milují, když mohou alespoň částečně pracovat z domova, protože tím zabijí dvě mouchy jednou ranou. Pracují, a přitom jsou doma s rodinou. Proto Střelci rádi v pracovním procesu fungují s rodinnými příslušníky – jsou často spolu a mají společná témata.

Střelci budou v září řešit vztahy s rodinou. Někteří z nich budou řešit nějakou ženu. Může to být matka, tchyně, teta, švagrová, dcera, nevěsta, sestřenice, snacha, zkrátka nějaká žena. Střelci moc dobře vědí, že ženské energie jsou mazané a že je potřeba je chápat, protože jinak člověk může někomu naletět. A tak si budou hlídat hlavně své partnery nebo děti, aby nepodlehli řečem jiné ženy. Střelci se podívají do zrcadla a řeknou si, že budou muset udělat kroky k tomu, aby lépe vypadali. Vědí, jak je důležitá strava. Vědí, jak je důležitý zdravý životní styl. Vědí, jak je důležitý sport.

Dne 10. 9. 2022 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Bude to velmi intuitivní úplněk, který přináší instinkty, napojení na nitro, zvýšenou pozornost. Střelci vědí, že pod vlivem tohoto úplňku mají být ve střehu a poslouchat svůj vnitřní hlas. Jupiter dělá stále opozici na Merkur. Střelci, buďte ve střehu.

Domov Střelců je velmi živé místo. Střelci milují návštěvy. Milují, když se u nich doma něco děje. Jejich činnosti jsou často spojeny s domovem a s lidmi. Někteří Střelci jsou naopak tak přesyceni lidmi, že už doma nikoho cizího nechtějí. Tyto pocity se střídají. Střelci jsou ale velmi společenští a potřebují být obklopeni lidmi za každých okolností. Proto chodí na všechny akce, jsou členy mnoha kroužků a pohybují se všude tam, kde se scházejí lidé.

Střelci mívají přátele po celém světě. A mívají jich hodně. Střelci vědí, jak důležité jsou známosti, a tak je neustále vyhledávají. Vyhledávají lidi, kteří jsou pro ně důležití, lidi, kteří dělají pracovně něco, co se jim líbí, lidi, kteří hlásají něco, co Střelce baví. Střelci mají rádi originální nápady a myšlenky a často si berou za své něco, co tvrdí ostatní. Po čase se jim zalíbí zase něco jiného nebo někdo jiný a svůj názor změní. Ale pozor, v důležitých otázkách mají Střelci pevný názor, který jen tak nezmění. V září mohou potkat zajímavého člověka, zajímavou skupinu lidí, být někam pozváni, zažít nějakou super akci.

Dne 25. 9. 2022 proběhne úplněk ve znamení Vah. Ten má na starosti vztahy. Vztahy osobní, pracovní, společenské. Je čas na sebe upozornit. Střelci, v tomto období si vás může okolí všimnout. Jupiter dělá opozici na Slunce a Lunu. Střelci, opravdu jsou všichni tak dobří kamarádi, jak se tváří? Nezapomínejte na ty pravé přátele. Oslovte je.

 

KOZOROH

Září 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk v Rybách 10. 9. 2022

Novoluní ve Vahách 25. 9. 2022

Podzim začíná 23. 9. 2022

Máme tady září a začíná podzim. Podzim je nejkrásnější malíř. Příroda je nádherně zbarvená a Kozorohové hodně přemýšlejí. Některým se totiž už brzy splní jejich sen. Aby se člověku splnil sen, měl by vědět, co chce a neměl by své plány často měnit. Doplňovat, to ano. Ale ne měnit. Mít svůj sen, svůj cíl, svou vizi, a jít za tím, to vyžaduje aktivitu a komunikaci. Ne nadarmo se říká, že správná komunikace a diplomatický přístup jsou klíčem k úspěchu.

Kozorohové moc dobře chápou, že je potřeba ostatním říct, o co jim jde a co chtějí. Kozorohové, kteří ještě nepochopili, jak důležitá je komunikace, se o síle slova brzy přesvědčí. Slovo může být vyřčené, ale může také být napsané. Slovem člověk může pomoci, ale může také hodně ublížit. Kozorohové by si měli dávat pozor, s kým a jak mluví, a také by měli umět nejen kritizovat, ale i pochválit. Pochválený člověk se víc snaží vyjít vstříc a pomoci. To se Kozorohové musí naučit, hlavně proto, že spousta z nich chválu v dětství nezažila.

Pozornost by měli Kozorohové zaměřit na rodinu a sousedy. Měli by je navštívit, popovídat si s nimi a rozebrat některé situace. Na všem je potřeba se domluvit po dobrém, aby to vyhovovalo všem. V rodině Kozorohů může dojít k nějaké nepříjemnosti, ale všechno přejde a zase bude lépe. Může se konat také nějaká rodinná akce.

Kozorohové budou neustále muset něco zařizovat, vyřizovat, stále někam jezdit a chodit. Někteří z nich budou mít chuť se na všechno vykašlat, lehnout si a nikoho a nic neřešit. Jenže teď to nejde, a to proto, že planety na Kozorohy působí velmi aktivně. A protože Kozorohové budou stále někam chodit nebo jezdit, je čas dát do pořádku auto. Kdo auto kupuje, tak ať aspoň pár dní počká.

Dne 10. 9. 2022 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Ten má na starosti napojení na předky a na intuici. Můžou přijít zprávy, které na něco upozorňují, myšlenky, které varují, a situace, ve kterých je potřeba o někoho pečovat. V roce 2022 je hlavním úkolem Kozorohů přemýšlet o tom, jaké hodnoty jsou pro ně důležité, ale také o tom, jak pracovat a víc vydělávat a jak najít práci svých snů. A tak mnoho Kozorohů přemýšlelo a dělalo si plány a kroky k tomu, aby byli lepší. To se jim právě nyní může zhodnotit. Některé Kozorohy čeká povýšení. Jiné čeká nová práce. Někteří začnou podnikat. Někteří najdou nový podnikatelský plán. Kozorohové, kteří nepracují, si najednou všimnou, jak jsou důležití. A všichni Kozorohové mají možnost v tomto období ukázat světu, jaké jsou osobnosti a jak se k nim má okolí chovat.

Dne 25. 9. 2022 proběhne novoluní ve znamení Vah. To má na starosti vztahy, touhu vyniknout ve společnosti, upozornit na sebe a zvítězit. Kozorohům se podaří vylepšit něco v oblasti spolupráce s ostatními. Kozorohové mohou ucítit příval energie. Těm, kdo řeší zdravotní stav, se uleví. Nastal čas zvednout si životní laťku o něco výš. Kozorohové, nechci slyšet, že jste v důchodu nebo že nepracujete. O to přece nejde. Pracovat na zlepšování svého já můžete za všech okolností.

 

VODNÁŘ

Září 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk v Rybách 10. 9. 2022

Novoluní ve Vahách 25. 9. 2022

Podzim začíná 23. 9. 2022

Máme tady září a začíná podzim. Stále je ještě vhodné období na procházky přírodou a také na cestování. Vodnáři, kteří milují les, by se tam měli vypravit na houby. Doma je nasušit, osmažit a pochutnat si. Nejde tak ani o houby, jako o to, že si Vodnáři v lese pročistí hlavu a popřemýšlejí sami o sobě.

Letos se Vodnářům mění život, protože se mění oni jako osobnosti. Začalo to před několika měsíci. V roce 2022 se Saturn nachází ve znamení Vodnáře. Saturn je přísný a dohlíží na vodnářské energie. Chce je něco naučit. Ale co? Například disciplínu v oblasti financí. Finanční situace mnoha Vodnářů se během roku 2022 mění. Ti, kteří pochopili, jsou na tom mnohem lépe, dokonce do něčeho investovali nebo investice plánují. Ti, kteří nepochopili, se v tom stále plácají.

Všichni Vodnáři budou v září přemýšlet o tom, zda jim jejich způsob vydělávání peněz vyhovuje, anebo ne, a zda mají v životě hojnost. Jenže co je to hojnost? To nejsou jenom peníze. Člověk má i jiné hodnoty. Když má harmonický život, je zdravý, je šťastný, má super rodinu, perfektní domov, výbornou práci a může cestovat, má hodně přátel a zná hodně míst. Jenže v životě vždy něco je a něco není.

Dne 10. 9. 2022 proběhne úplněk ve znamení Ryb. To je zvláštní úplněk. Má na starosti rozvinutí intuice, napojení se na své nitro, pečování o někoho, pečování o sebe, zbavování se zlozvyků. Je vhodné nerozčilovat se, zklidnit se. Uran dělá trigon na Slunce, a to znamená překvapení, které se týká financí. Bank nebo nějakých úřadů. Překvapení, které se týká majetku. A když nepůjde o překvapení, tak půjde o rozhodnutí.

V tomto období mohou Vodnáři potkat někoho, kdo je přitahuje, anebo sami mohou vzbudit touhu v někom jiném. Protože je ještě pěkné počasí, je stále vhodná doba na výlety. Komu se nelíbí v rodné vlasti, může odletět někam do ciziny. Kdo nikam neletí, měl by se dívat na zahraniční filmy nebo sledovat cestopisné reportáže.

Vodnáři ucítí, že by chtěli být moudřejší. Pocítí tlak, aby postupně měnili svůj život, aby měnili sami sebe, aby si uvědomili sami sebe. Opět je přepadne touha vzdělávat se. Být chytřejší. Pohybovat se mezi vzdělanými a chytrými lidmi. Vodnáři milují lidi, kteří mají rozhled, jsou sečtělí a také hodně cestují. S takovými lidmi je stále o čem komunikovat, hodně toho zažili. Přesně po tom touží Vodnáři. Chtějí toho hodně zažít. A moc rádi vyprávějí okolí, jaká dobrodružství v minulosti prožili. Někteří Vodnáři informace zkreslují a pamatují si jen to, co je pro ně výhodné. Své prohřešky si pamatovat nechtějí. Ale vy mezi takové Vodnáře nepatříte, vy si užijte nádherné novoluní ve Vahách.

Novoluní ve Vahách proběhne 25. 9. 2022. Má na starosti komunikaci ve vztazích. Vztazích na osobní, ale také na pracovní úrovni. Snahu prosadit se a říct o sobě světu a okolí co nejvíc. Je to vhodné období na reklamu a na to, aby Vodnáři mluvili o sobě. Co chtějí, kam jdou a jak to myslí. Měli by ovšem nejen mluvit, ale také poslouchat. Člověk se nejvíc dozví, když poslouchá. Uran dělá trigon na Mars. Vodnáři by měli komunikovat s partnery a s dětmi. O čem? O všem!

 

RYBY

Září 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk v Rybách 10. 9. 2022

Novoluní ve Vahách 25. 9. 2022

Podzim začíná 23. 9. 2022

A máme další měsíc. V září začíná podzim. Příroda krásně maluje a vytváří nádherné barvy na listech stromů. Příroda rovněž vydává své poslední plody a chce po lidech, aby je zpracovali a začali si dělat zásoby na zimu. A Ryby opět přemýšlejí. Stále víc a víc si uvědomují, jak zvláštní rok plný vnitřních dilemat prožívají. Jsou samozřejmě Ryby, které neprožívají nic a řeší jeden problém za druhým a jednu situaci za druhou, ale vy mezi ně nepatříte.

Vy jste intuitivní Ryby, vy máte napojení na své nitro, na předky. Vy se zajímáte o svou duši a mysl. Vy si zapisujete události, které jste prožily, hodnotíte je a rozebíráte. A nejen to, že se o ně zajímáte, ale vy také spolupracujete! Jak to vím? Kdyby tomu tak nebylo, nesledujete tuto knihu a nesnažíte se pochopit, co po vás v roce 2022 Saturn vlastně chce.

V září proběhne váš nejdůležitější úplněk v daném roce. Úplněk v Rybách proběhne dne 10. 9. 2022. Na tento úplněk většina Ryb jen tak nezapomene. Ryby prožijí velmi silné energie, které se odehrají kolem tohoto období. Vždy, když je úplněk, znamená to, že Slunce a Luna jsou v opozici, což je napěťový aspekt. Slunce je rozumová složka a Luna je emoční složka. To znamená, že rozum a emoce stojí proti sobě. Hlava chce a musí dělat něco jiného, srdce touží po něčem, co buď mít nemůže, nebo na to nemá.

Některé Ryby budou toužit po někom nebo po něčem, na co nemají, a právě kolem úplňku se to může emočně naplno projevit. Ryby si mají tento rok ještě stále všímat situací, které se nevyvíjejí podle jejich představ. I když to třeba chvíli vypadá, že vše jde podle plánu. Ryby mají vnitřní pocit, že to tak není. A proč mají ten pocit? Protože Ryby patří mezi nejintuitivnějšímu znamení. Měly by věřit svým vnitřním pocitům, protože jejich nitro je nabito moudrostí vesmíru.

Ryby jsou velmi silně napojené na své předky. Některé z nich mají neblahé vzpomínky na některého ze svých rodičů, na rodičovskou lásku, která jim nedala to, co měly dostat. Některé Ryby zažijí zklamání v partnerství. Některé Ryby se cítí nevyužité a mají pocit, že nejsou dostatečně oceňovány a ohodnoceny. A jak je znám, tak na to, co člověk cítí, zaměřuje svou pozornost. A to narůstá, a to se děje.

Ryby budou po celý rok 2022 pracovat na tom, aby byly dobře ohodnoceny, aby stoupla jejich úroveň a aby si okolí všimlo, jak jsou úžasné. Ryby většinou úžasné jsou, ale jedině pokud nepodlehnou žádné závislosti. Pod vlivem jakékoliv závislosti se totiž mohou chovat velmi divně. Závislost nemusí být jen na látkách, ale také na člověku, na místu, na jídlu. Zkrátka na něčem. Tento úplněk ukáže Rybám, kterou kapitolu svého života mají uzavřít.

Aby mohl člověk spokojeně žít, je důležité umět se postarat také o finanční stránku života. Tohle je pro některé Ryby ožehavé téma. Jsou ale Ryby, které se díky zkušenostem z minulosti tak zdokonalily ve finanční gramotnosti, že dokonce radí jiným. Jsou ale také Ryby, které tonou v dluzích a nevědí, jak z toho kruhu ven. Cesta existuje, to je jasné. A rada je uvnitř každého člověka. Ryby mají nyní zhodnotit, jak jsou na tom finančně a jak to mají s majetkem, který vlastní s někým jiným. Ryby, doufám, že stíháte platit to, co platit máte. Doufám, že vám nikde neutíkají peníze.

Dne 25. 9. 2022 proběhne novoluní ve Vahách. To má na starosti komunikaci s partnery v práci a také s partnery v osobním životě. O čem? O všem. O majetku, o financích. Ale nejen o majetku, a nejen o financích. Témat je hodně. Například sex a láska. Ryby mají fantazii.