Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


HOROSKOP NA SRPEN 2022

BERAN

Srpen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk ve Vodnáři 12. 8. 2022

Novoluní v Panně 27. 8. 2022

Na začátku srpna se Mars stále posunuje znamením Býka a dělá konjunkci s Uranem a s karmickým uzlem. Pro Berany to znamená, že mohou zažít překvapení nebo šanci, která se bude týkat jejich bydlení, střechy nad hlavou, půdy. Berani, kteří pracuji s produkty, které vydává země, se mohou těšit na bohatou úrodu nebo na geniální nápad. Celá situace bude souviset s tím, jaké si Berani v minulosti dělali plány, protože na to, na co dlouhodobě mysleli, se nyní vesmír zaměří, aby jim splnil jejich sen. Ale pozor, některá přání vycházejí z nevědomí a člověk se potom diví, co se mu to děje, když si přál úplně něco jiného. Proto je důležité znát své programy. I o tom píšu ve svých knihách.

Berani stále řeší partnerské vztahy nebo vztahy s dětmi. Měli by se této oblasti věnovat. Nejlepší dárek, který můžeme tomu druhému věnovat, je společně strávený čas, smysluplná komunikace a také naslouchání. Aby se člověk ve svém životě mohl uplatnit, potřebuje být obklopený tím správným okolím. Lidmi, kteří pomohou. Kteří jsou schopní a kteří člověka něco naučí. V životě je potřeba mít štěstí na lidi. Ano, i ten sebetalentovanější člověk ničeho nedosáhne, když nemá štěstí na lidi.

V srpnu se budou Berani zamýšlet nad tím, jestli se pohybují v té správné společnosti, nebo jestli je potřeba zredukovat lidi v okolí. Je to dlouhodobější téma Beranů, protože Saturn stojí ve znamení Vodnáře a bude tam až do 7. 3. 2023.

Po celou tuto dobu se postupně proměňuje okolí Beranů a probíhá čistka. Myslí se tím, že někteří lidé ze života Beranů odcházejí, už tam dohráli svou roli a uvolňují místo lidem z jiných oblastí. Výměna skončí až v roce 2023. Ale už tento srpen budou muset Berani opět zhodnotit, kdo je pro ně důležitý a proč. A kdo se nechová tak, jak očekávali.

Dne 12. 8. 2022 proběhne úplněk ve Vodnáři. Saturn udělá konjunkci s Lunou a kvadraturu na Uran. Berani, jste si jistí, že věříte těm správným lidem? Jedinci narození ve znamení Berana prožijí emočně silný zážitek, který se může týkat někoho z jejich okolí. To, s kým se člověk stýká, je zásadní. Ale velmi důležité také je, aby byl člověk fit a měl dostatek energie. Také psychika by měla být silná a člověk by si neměl brát věci příliš osobně. Vždy je možné něco vylepšit na svém způsobu života. Život má být zdravější, klidnější.

Berani si mohou zajít na preventivní prohlídky, navštívit zubaře, nechat si změřit tlak a udělat si úklid v hlavě. Mohou také přemýšlet o spolupráci s někým novým. Dařit se bude Beranům, kteří pracují ve službách. Berani si položí otázku, zda jsou dostatečně odměňováni za své služby, a nepůjde jen o finanční odměnu.

Dne 27. 8. 2022 proběhne novoluní ve znamení Panny. Luna a Slunce udělají kvadraturu na Mars v Blížencích. Berani, doufám, že nemáte nějaký vnitřní strach a že vás něco neomezuje ve vaší práci. Jestli ano, zkuste to překonat, protože Jupiter je zatím stále ve vašem znamení. Toho musíte využít. Jupiter je planeta rozmachu.

 

BÝK

Srpen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk ve Vodnáři 12. 8. 2022

Novoluní v Panně 27. 8. 2022

Jsou stále prázdniny a je čas dovolených. Je to období, kdy se hodně lidí snaží věnovat rodině a užívat si léta. Pro Býky se vytvoří zajímavé konstelace, které na ně budou působit. Vysvětlím to: Saturn se již delší dobu pohybuje znamením Vodnáře. Bude tam po celý rok, a ještě část příštího roku. V srpnu se ve Vodnáři odehraje úplněk.

Úplněk ve Vodnáři proběhne dne 12. 8. 2022. Luna ve Vodnáři udělá konjunkci se Saturnem ve Vodnáři. Býci, tato konstelace výrazně zasáhne do vašich pracovních plánů. Většina Býků má touhu se změnit, posunout pracovně, něco dokázat, stát se autoritou, umět a být pracovně uznáván; proto by se měla zaměřit na toto období.

Úplněk se může projevit také tím, že Býci narazí na zajímavou autoritu, která je osloví. Úspěchy jiných lidí jsou často inspirativní. Jsou dva druhy lidí. Jedni pochopí, že ti úspěšnější lidé přišli do života, aby nás někam posunuli, inspirovali nás a ukázali nám, co všechno je možné. A potom jsou lidé, kteří úspěchy jiným lidem závidí, pomlouvají je a napadají je. Býci, vy patříte k těm osvícenějším, a tak si berte inspiraci a pochopte, že úspěch je možný. Vytvořte si cíle, vize, a jděte za nimi. Víte, že na co člověk zaměří svou pozornost, to se stane jeho realitou, že?

Venuše se posunula do znamení Lva. To je velmi kreativní postavení. Dařit se bude Býkům, kteří něco tvoří. Člověk přišel na svět, aby něco tvořil, aby pěstoval, aby budoval. Býci jsou šikovní a jsou spojeni s půdou. Jsou zemské znamení a potřebují cítit stabilitu a mít jistotu. Důležitý je pro ně vztah s potomky. Býci chápou své děti jako pokračovatele rodu. Většina Býků své děti podporuje a umožňuje jim rozvoj. Je to správné. Býci, věnujte se svým dětem, přemýšlejte o nich, potřebují vás.

Býci potřebují mít partnerský vztah, který je stabilní. Ovšem žít s Býkem není zas tak jednoduché. Býci mají svou hlavu, myslí hodně na sebe, ale když milují, dokážou udělat toho druhého šťastným. Jenže někteří Býci si pletou partnera se svým majetkem, a tak se stává, že se Býkům vztahy rozpadnou, nebo že osobnost partnera zdeptají. V tom případě je ale partner přestane přitahovat a Býci se zase rozhlížejí po jiné osobnosti. Téma vztahů je pro Býky životní výzvou. Když ale Býk najde toho pravého, není stabilnějšího partnera. Býk je pevný a stabilní.

Dne 27. 8. 2022 proběhne novoluní ve znamení Panny. Býci se mají zaměřit na zdraví a změnu životního stylu. Býci, udělejte si relaxační víkend pro sebe a partnera. A nezapomeňte na super jídlo a kvalitní pití.

 

BLÍŽENCI

Srpen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk ve Vodnáři 12. 8. 2022

Novoluní v Panně 27. 8. 2022

Je léto a jsou prázdniny, což znamená cestování, čas s rodinou, poznávání nových věcí. Blížence by mohly zajímat cesty do zahraničí, ale vhodné je poznat také svou vlast a podnikat různé výlety. Na to je potřeba mít v pořádku autíčko. Blíženci, máte zaplacené veškeré pojistky na auto? Máte své autíčko v pořádku? Parkujte na bezpečných místech a na cestách buďte opatrní.

Pro některé Blížence je to období, kdy mají chuť dělat úplně něco jiného, než dělat musí. Jenže to je realita – než se člověk začne bavit, musí splnit povinnosti. Blíženci by mohli podnikat návštěvy. Navštěvovat rodinu a přátele, dělat společné aktivity, grilovat nebo trávit čas u vody.

V srpnu se stane něco, co Blížence donutí více uvažovat. Blíženci vůbec mají v tomto roce myslet, změnit se, zmoudřet. Mají se pohybovat mezi vzdělanými lidmi. Mezi lidmi, kteří něco píšou, pracují na internetu nebo v oblasti vzdělávání. Blíženci, hledejte chytré a vzdělané lidi, kteří mají úroveň. Když se obklopíte těmito energiemi, vyplatí se vám to. Někteří Blíženci si budou užívat v zahraničí, jiní budou cestu plánovat. Mnoho Blíženců bude o cestě snít. Blíženci, co říkáte takové šipce do moře? Nebo preferujete hory? Některým Blížencům se ozvou úřady. Je sice léto, ale úřední věci by se odkládat neměly.

Dne 12. 8. 2022 proběhne úplněk ve znamení Vodnáře. Ten s sebou občas přináší překvapení. Merkur se pohybuje znamením Panny a Blíženci budou komunikovat o svém zdraví. Přemýšlet, co zlepšit na životním stylu. Je léto, měli by sportovat. Navíc budou neustále přemýšlet nad tím, kde a jak si udělat pořádek. Bude to pořádek doma? V papírech? Ve skříních? Blíženci, kdo má v životě pořádek, lépe se v něm vyzná.

Možná by to chtělo udělat i nějaké úpravy, které se týkají bydlení. To, jak člověk bydlí, o něm hodně vypovídá. Blíženci, jste spokojeni s tím, jak bydlíte a s kým bydlíte? Nebo toužíte po změně? Doma se máte cítit v bezpečí, má se vám tam líbit a má tam být láska a harmonie. K tomu je potřeba, aby stejné pocity měli také všichni ostatní. Rodina. Ta je velmi důležitá. Je důležité věnovat se rodině. Vážit si jí. Krásná a zdravá rodina, to je zázrak. Výhra. Štěstí.

Dne 27. 8. 2022 proběhne novoluní ve znamení Panny, které má na starosti péči o zdraví a o imunitní systém. Na sluníčku je potřeba čerpat vitamín D. Jezte dostatek ovoce a zeleniny.

Merkur se přesunul do znamení Vah a Blíženci se zaměří na vztahy. Na vztahy v rodině, ale také na ty na pracovišti.

 

 

RAK

Srpen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk ve Vodnáři 12. 8. 2022

Novoluní v Panně 27. 8. 2022

A je tady srpen. To je krásný měsíc, léto je v plném proudu. Raci by si měli tohoto měsíce užívat. Trávit ho s rodinou, s přáteli, milovat se s paprsky slunce a hladit se s vodní hladinou.

Raci mají ve svém znamení Venuši. Ta se oddělila od Černé Luny, Raci mohou tedy využít jejího vlivu naplno. Když je Venuše ve znamení Raka, znamená to touhu po zkrášlování domova, touhu po krásnějším a silnějším těle. Touhu být součástí rodiny a žít spokojeně v náručí nějakého miláčka. Raci mohou na těchto tématech pracovat.

Tohoto období by měli využít k tomu, aby hýčkali své tělo. Vhodné jsou masáže, fitness centra, wellness víkendy, lázně. To Rakům nyní velmi prospěje. V srpnu budou Raci řešit peníze a ekonomiku. Budou přemýšlet o tom, jakým způsobem si vydělávají na živobytí. Když máte práci, která vás baví, tak si vyděláte mnohem více peněz. Raci, jak to máte s prací? Jste spokojení? Anebo toužíte po nějakém novém prosazení sebe sama?

V srpnu si raději zkontrolujte, jestli máte zaplacené všechny složenky. Podívejte se také, jestli vám někde neunikají peníze. Zkontrolujte si spořicí účty, možná vám končí nějaké spoření. A kdo spoření nemá, měl by si jej založit. Někteří Raci budou řešit záležitosti v bankách nebo na úřadech. A všechna řešení se budou týkat financí, investic. Ekonomika hýbe světem. A hýbe také světem Raků.

Dne 12. 8. 2022 proběhne úplněk ve znamení Vodnáře. Ve znamení Vodnáře se nachází také Saturn. Ten udělá konjunkci s Lunou. Saturn je učitel, Luna jsou emoce. Nějaké silné emoční téma prožije většina Raků. Může se to týkat úřadů, banky nebo autority. Raci si budou muset uvědomit svou finanční situaci a majetkové poměry.

U některých Raků proběhne téma, které se bude týkat emocí a vztahů k opačnému pohlaví. Raci se začnou prohlížet v zrcadle, zda jsou sexuálně přitažliví. V zrcadle uvidí své krásné tělo a jedinečnou osobnost. A v tu chvíli by si měli uvědomit, že ať se děje, co se děje, důležité je zdraví, rodina, střecha nad hlavou a pevné životní zázemí. To jsou oblasti, na kterých se má pracovat a které se mají upevňovat. A když k tomu funguje ještě láska, je to super.

Láska přichází a odchází, ale vzpomínky na krásné milování zůstávají. Sexualita je v životě mnoha lidí důležitá. Když funguje, je to fajn. Když nefunguje, má se to řešit. Raci, jak to máte se sexuálními partnery? Věrnost? Nevěra? Zamyslete se a řešte to. Když je vše v pořádku, upevňujte to.

Raci, jste v období, kdy byste se měli zaměřit na vztahy v rodině. Máte sourozence? Uspořádejte oslavu nebo společný výlet. Vycházet byste měli také se sousedy. Raci, jak to máte se vzděláváním? Učíte se nové věci? Učte se, budete chytří. Čeká vás mnoho cest a vyřizování. Můžete jezdit za rodinou nebo běhat po úřadech, a tak si zkontrolujte auto. Je to vhodné období na koupi nového auta.

Dne 27. 8. 2022 proběhne novoluní ve znamení Panny. To má na starosti zdraví. Raci, hlídáte se? Žijete zdravě? A máte uklizeno? Kolem sebe? V sobě?

 

LEV

Srpen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk ve Vodnáři 12. 8. 2022

Novoluní v Panně 27. 8. 2022

Srpen je pro Lvy velmi silný měsíc. Na konci července proběhl úplněk v Kozorohu. Byl to nejdůležitější úplněk v roce. Vždy, když proběhne úplněk v domovském znamení, něco zásadního se změní. Člověk, který nepozoruje svůj život, si té změny ani nemusí všimnout. Ale ten, kdo je vnímavý, vidí, že je něco jinak, nebo že něco bude jinak. V době úplňku se ukončí jedna etapa. Lidé buď začínají nově, anebo přemýšlejí, co by ukončili a co by vyřešili, aby mohli nastartovat nové začátky.

Během roku 2022 se mají Lvi naučit domlouvat pro sebe výhodnější podmínky, a to v každé oblasti, ve které se pohybují. Aby byl člověk spokojený, je potřeba se dobře cítit a žít tak, jak mu to vyhovuje. Samozřejmě, že je také důležité, co vyhovuje lidem okolo. Ale vše je věc domluvy a kompromisu. Lvi mají také pracovat na svých partnerských vztazích. Protože láska je sice krásná věc, ale člověk potřebuje mít vedle sebe parťáka, na kterého se může spolehnout. A i v partnerských vztazích je důležité, jak spolu lidé spolupracují, jak se akceptují a jak dodržují domluvené věci.

Stejně důležité je to i v pracovních vztazích. Když někdo podniká, je potřeba, aby měl spolehlivého společníka nebo lidi, na které se může spolehnout. Lvi se také mají naučit být ve střehu, když se podepisují nějaké smlouvy. Někteří to mají v náplni práce, ale všichni Lvi musí vědět, že když něco podepisují, mají to mít promyšlené. Navíc je potřeba všechny změny a všechna pravidla zapisovat, protože co je psáno, to je dáno. I když fakt je ten, že dnes už někdy neplatí ani to, co je psáno.

Dne 12. 8. 2022 proběhne úplněk ve znamení Vodnáře. Ten má na starosti vyšší výdaje a nižší příjmy. Lvi budou muset pracovat na finanční rovnováze. Saturn udělá konjunkci s Lunou, a to znamená zpřísnění nějakých pravidel. Lvi, co se to děje ve vaší práci? Zkuste upevnit svou pozici. Někteří z vás budou přemýšlet o tom, jak více vydělat. Více peněz se hodí vždy.

Slunce se pohybuje znamením Lva. Dává Lvům většinu měsíce hodně energie. Lvi se rádi vyhřívají na sluníčku, a tak by se měli hodně pohybovat v přírodě. Zajet si na dovolenou, věnovat se rodině. A přemýšlet, co udělat, aby více vydělali. Aby měli práci, která je baví, přináší jim úspěch, penízky, a která navíc dává prostor věnovat se rodině. Penízky jsou pro Lvy důležité. Pomáhají zvyšovat životní úroveň, pomáhají plnit sny, pomáhají cítit se svobodněji. Když jsou penízky, mohou si Lvi kupovat krásné věci. Lvi bývají často estéti. Mají rádi kvalitní věci. Málokdy narazíte na Lva, který miluje kýče.

Dne 27. 8. 2022 proběhne novoluní ve znamení Panny. To má na starosti péči o zdraví. Ve znamení Lva se nachází Venuše, a to znamená, že Lvi jsou krásní a přitažliví. V srpnu mohou excelovat. Touha vypadat dobře, být přitažlivým člověkem a svádět okolí bude nyní velmi silná. Lvi zatouží být krásní a neodolatelní. A pokud si o sobě budou myslet jen to nejlepší, bude je tak vnímat i okolí. Ale Lvi, musíte si dávat pozor na své ego. Někteří Lvi jsou nafoukaní tak dlouho, až jim život srazí hřebínek. Jak se říká, skromný být nemusíš, ale buď pokorný.

 

PANNA

Srpen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk ve Vodnáři 12. 8. 2022

Novoluní v Panně 27. 8. 2022

Léto je v plném proudu a Panny by si ho měly užívat. Celý rok 2022 se mají snažit zlepšit péči o svůj zdravotní stav. Mohou se také více věnovat bylinkám, ekologii, zdravému stravování, třídění odpadu. Měly by si zajít na preventivní prohlídky a posílit psychiku. Energii Panny jsou astrologicky přiřazena střeva a trávení. Střeva jsou velmi důležitá, protože v jejich stěně probíhá proces, při kterém se rozhoduje, které látky jsou pro tělo potřebné, a které se mají vyloučit.

Jestliže nejsou v pořádku střeva, projeví se to dříve či později na kůži. Lidé, kteří se narodili ve znamení Panny, se vyznačují podobnými tendencemi jako střevo. Myslí si, že jejich úkol je rozlišovat, co je podstatné a co ne. Připouštějí si zbytečně moc věcí, některé Panny si berou vše osobně. Hlavně kritiku. Panny rády kritizují, ale nerady kritiku přijímají.

V srpnu může nastat přesun lidí nebo spolupracovníků. Panny, které jsou v pracovním procesu, si uvědomí, jak důležitý je kolektiv. Více lidí, více výsledků. A dokonce i ty Panny, které již nepracují, budou potřebovat s někým spolupracovat na tom, co právě dělají. A co Panna dělá nejraději? Pracuje na zahradě? Sbírá úrodu v lese? Vaří? Sbírá bylinky? Nebo přemýšlí, kde ušetřit?

Dne 12. 8. 2022 proběhne úplněk ve znamení Vodnáře. Merkur je velmi silný. Nachází se v Panně. Je velmi důležité, co bude nyní vysloveno. Všechny nápady padnou na úrodnou půdu. Nyní je potřeba psát, řešit a jednat. A je to vhodné období i proto, že proběhne nejdůležitější novoluní v roce.

Novoluní ve znamení Panny proběhne dne 27. 8. 2022. Novoluní v domovském znamení je tím nejsilnějším v roce. Když probíhá novoluní, jsou Slunce a Luna v konjunkci a předávají si navzájem energii. Spolupracují. A tak je období novoluní vhodné pro nové začátky. Každá Panna může ten svůj začátek napasovat na své vnitřní touhy.

Když člověk po něčem nebo po někom touží, měl by podnikat aktivní kroky. Panny, které chtějí do něčeho investovat, teď mohou začít. Merkur se přesunul do znamení Vah. Je čas hovořit o penězích. O tom, jak šetřit nebo jak utrácet. O tom, kam investovat a s kým. Jak vyřešit majetek, který Panny sdílejí s někým jiným.

Panny vědí, že když chce mít člověk v životě klid, je potřeba mít v pořádku ekonomiku. Mít v pořádku vlastnictví. Moc toho nikomu nedlužit. A mít pořádek v papírech, na úřadech a v bankách. Panny budou přemýšlet a rozhodovat se. Krok, který nyní většina Panen podnikne, ovlivní jejich ekonomickou situaci do budoucna.

Panny, jak to máte v partnerství? Přitahuje vás partner? Přitahujete vy partnera? Jak to máte se sexem a se svou osobní přitažlivostí? Panny, tvoříte, nebo se nudíte? Nuda je problém. Realizujete se v přírodě a na zahradách. Už víte, co budete dělat v zimě?

 

VÁHY

Srpen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk ve Vodnáři 12. 8. 2022

Novoluní v Panně 27. 8. 2022

Léto je stále v plném proudu. Jsou prázdniny a Váhy by se měly věnovat svým dětem. V roce 2022 je téma dětí pro Váhy důležité. Některé Váhy děti mají a snaží se z nich vychovat úspěšné jedince. Některé Váhy děti nemají, a tak zaměřují svou pozornost na děti jiných lidí. Nebo si pořídí zvířátko, o které se potom starají se stejnou láskou jako o dítě. Některé Váhy by si měly uvědomit, že mají občas pocity, že je nikdo nemá rád. Váhy, tak rozdávejte lásku svému okolí, aby to nemělo stejně.

Když si bude dítě myslet, že nemá dostatek lásky, projeví se to na jeho životě. Stejné je to s partnerem. Každý potřebuje cítit, že ho má někdo rád. Každý potřebuje, aby mu byla věnována pozornost. Váhy to mají stejné. A tak touží po lásce a po kvalitním partnerovi. Moc dobře vědí, že vybudovat ten správný partnerský vztah je dřina. Partnerství byl mělo vydržet doby dostatku, ale hlavně by mělo přežít období krize. Protože ta jednou opravdu přijde.

Život je jako na horské dráze. Nahoru, dolů. Člověk by se měl snažit nahoře udržet co nejdéle a dole být co nejkratší dobu. Ale když přijde nezdar a po boku je kvalitní partner, který člověka podrží, vše se lépe zvládá. Nejhorší jsou ti, kteří člověka opustí, když má nějaký problém. Váhy mají v roce 2022 (a stejné to bylo i v loňském roce) řešit vztahy a dělat si v nich pořádek. Působí na ně Saturn z Vodnáře. Po celou tuto dobu bude zpřísňovat vztahová pravidla.

V srpnu navíc proběhne dne 12. 8. 2022 ve Vodnáři úplněk. Takže se něco důležitého v oblasti vztahů vyřeší. Saturn v tuto dobu udělá konjunkci s Lunou, takže zcela ovládne emoce Vah. U některých může způsobit silný emoční prožitek. Saturn navíc znamená zmoudření. Váhy možná očekávaly od svého života více. Možná očekávaly více od lidí v okolí. Jako by se nepoučily, že očekávání přináší často zklamání. Váhy by se neměly zaměřovat na to, co chtějí jiní lidé. Měly by zhodnotit, jak se ti jiní lidé chovají k nim, a podle toho postupovat.

Toho, kdo dělá problémy, pomlouvá nebo vyvolává nepříjemné situace, by měly Váhy ze svého života odstranit. Toho, kdo přináší rozvoj, hojnost a s kým se Váhy cítí dobře, by měly pevněji uchopit a zapojit ho do svého života. V srpnu některé Váhy poznají, co je to tajemství. Něco se může provalit. No a co? Aspoň bude vše jasné. A jedno pravidlo je známé: když člověk říká pravdu, nemůže se splést, a to ani v budoucnu. Je čas rekapitulovat, přemýšlet o budoucnosti, odpočívat, meditovat a šetřit se.

Dne 27. 8. 2022 proběhne novoluní ve znamení Panny. To má na starosti zdraví, psychickou a fyzickou pohodu, preventivní prohlídky. Venuše je ve znamení Lva a dělá kvadrát na Uran. Některé Váhy budou toužit po sexu. A od touhy je kousek k činům.

 

ŠTÍR

Srpen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk ve Vodnáři 12. 8. 2022

Novoluní v Panně 27. 8. 2022

Je tady další měsíc, a to srpen. Štíři, kteří mají chalupu, na ní budou trávit čas. Budou toužit stále něco budovat. Kdo nebuduje na chalupě, má plány na změny kolem bydlení. Po celý rok 2022 se Saturn pohybuje ve znamení Vodnáře. Tento měsíc dokonce proběhne úplněk ve znamení Vodnáře. V tu dobu udělá Saturn konjunkci s Lunou. Je vhodné přemýšlet o emocích, o bydlení, o plánech, o tom, zda je člověk spokojený.

Všechno, v čem je člověk spokojený, je potřeba posilovat a děkovat za to. Nic v životě není samozřejmost. Moudrý Štír ví, že jednou má a podruhé nemá. Že dnes jsem úspěšný, ale stačí jedna minuta, a vše je jinak. A proto je potřeba si vážit všeho, co člověk má, a všech, které člověk má. Platí to o rodině, platí to o přátelích. Rodina je velmi důležitá. A důležité jsou vztahy v rodině. Tolik lidí je dnes rozhádaných s příbuznými, a skoro vždy se to týká majetku. Majetek lidi spojuje, majetek lidi rozděluje. Největší zkoušky v životě prožívají ti, kteří někomu přepíšou majetek nebo se s ním podělí o dům či byt. To Štíři dostanou obvykle ránu.

Většina Štírů pochopí, že je potřeba mít ekonomiku ve vlastních rukou. Kdo má ekonomiku ve svých rukou, ten je pánem situace. Štíři si mají vybudovat nezávislost. Věnovat energii do budování a zkvalitňování bydlení. Protože kdo je spokojený doma, daří se mu i v jiných životních oblastech. Doma je potřeba mít klid, harmonii, lásku. Pohodlí a prostor pro rozjímaní. Lidé žijící v jedné domácnosti by měli mít každý svůj prostor. Pracovití Štíři navíc milují, když mají doma pracovnu. Někteří touží pracovat i z domova. Štíři rádi pracují z domova a ukazují svým rodinným příslušníkům, jak jsou v práci nepostradatelní a jak to bez nich nejde. Štíři milují obdiv a to, že je okolí uznává.

Dne 12. 8. 2022 proběhne emočně silný úplněk ve znamení Vodnáře. Aby Štíři vynikli, potřebují mít ty správné známé. Štíři vědí, jak důležité je mít známosti. Vědí, že okolí, které je obklopuje, je důležité. Moudrý Štír ví, že platí: Řekni mi, s kým se stýkáš, a já ti řeknu, jaký jsi. Štíři budou v srpnu hodně aktivní a budou toužit po společnosti lidí. Mohou být pozváni na spoustu akcí, ale mohou také některé akce sami uspořádat.

Přátelé jsou pro lidi důležití. Většina Štírů si vybírá lidi něčím zajímavé, úspěšné a spolehlivé. Štíři si během života často projdou zklamáním, a tak bývají opatrní. Vědí, že kamarádů je hodně, ale pravých přátel je jako šafránu. Většina Štírů si přátel váží a nezapomínají na ně. Když je člověku dobře, když má majetek, když má postavení, když se daří, tak je kolem něho hodně lidí. Když ale přijde problém, potom se ukáže, kdo je přítel a kdo se tak jen tváří.

Štíři, kteří si udrželi kormidlo a finanční nadvládu, budou budovat pevnější pozici ve svém domově. A protože se rádi pochlubí tím, jak žijí, budou mít tendence pozvat k sobě domů nebo na chalupu nejen rodinu, ale také kamarády. Štírům, kteří se touží dostat do nové skupiny a poznat nové lidi, se to podaří. Mohou potkat zajímavého člověka nebo zajímavou skupinu lidí. Někdo si jich všimne, protože právě nyní Štíři září. Jsou opálení, krásní, plní energie a připraveni prožít úspěch. Nikdo a nic je nezastaví. Štíři vědí, že jediný, kdo je může zastavit, jsou oni sami.

Dne 27. 8. 2022 proběhne novoluní ve znamení Panny. To má na starosti péči o zdraví. Budování silnější psychiky. Přináší téma spolupracovníků a vztahu k nim. Pluto udělá trigon na Merkur v Panně. Štíři mohou s někým komunikovat o zdraví, o zlepšení životního stylu. O nějakých produktech. Může to být také komunikace o tom, co udělat pro zlepšení své situace nebo situace jiných lidí.

 

STŘELEC

Srpen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk ve Vodnáři 12. 8. 2022

Novoluní v Panně 27. 8. 2022

Je léto, což je nádherný čas. Jsou prázdniny a je vhodné strávit co nejvíc času s rodinou – s partnerem a s dětmi. Střelci, kteří nemají partnera, mají velkou šanci ho v roce 2022 potkat. Láska je pro Střelce důležitá. Potřebují prožívat stále něco nového, nová dobrodružství, a to se nejlépe prožívá ve dvou. Hlavní téma, které se budou Střelci učit, je zacházení se slovem a rozvíjení komunikačních schopností. Přestože je většina Střelců velmi komunikativní, určitě mi dají za pravdu, že se jim někdy podařilo, že z nich vypadla slova, která nepromysleli a která vyvolala nějaký druh napětí. To se musí změnit.

Střelci se mají naučit svou moudrost používat s rozumem. Jsou upřímní, alespoň si to myslí. Nesnášejí nespravedlnost a nesnášejí, když se ubližuje někomu slabšímu. Jsou to veselí společníci a prima kamarádi. Mají většinou hodně kamarádů a zakládají si na tom, že každého znají. Stále vyhledávají nějaké akce. Na nich chtějí být vidět a chtějí být slyšet, protože oni sami považují své názory za velmi důležité. A jejich názory jsou důležité. Nezkazí žádnou legraci.

Střelci najednou ucítí silnou touhu strávit čas s rodinou. Kdo má sourozence, měl by je navštívit nebo jim zavolat. Střelci vědí, jak důležité je vycházet se sousedy. Sousedské vztahy mohou velmi znepříjemnit situace, ale když jsou na dobré úrovni, je to super.

Střelci si budou muset v srpnu dávat pozor na cestách. A také na doklady, na pokuty, na nedisciplinované řidiče a na nedisciplinované lidi. Pro Střelce je důležité neustále se rozvíjet. Proto má většina z nich potřebu se stále učit nové věci. Střelci potřebují být chytří, mít stabilní pozici. Přestože často něco řídí, nemají rádi, když musí dělat nepopulární opatření, a tak tvrdí, že situaci řídí někdo jiný. Ale pozor, mají to pod kontrolou.

Dne 12. 8. 2022 proběhne úplněk ve Vodnáři. Bude to silný úplněk, protože ve Vodnáři je také Saturn. Jupiter udělá trigon na Slunce. Saturn udělá konjunkci s Lunou. Emoce budou silné. Mohou se týkat někoho, kdo žije v zahraničí, zahraniční cesty nebo poznání, že všechno je jinak. Střelci jsou lidé, kteří potřebuji mít volnost, a to co se týká osobního života, ale také práce. Potřebují mít práci, která je o cestování, na cestách nebo ve vzdělávání. Jsou to výborní duchovní učitelé, mají smysl pro humor a rádi podnikají. Milují, když mohou podnikat se svými blízkými. Nejlépe s partnerem a s dětmi. Taková firma má šanci na úspěch, pokud Střelci nechají volnost i okolí.

Střelci milují takové podnikaní, kde jsou ekonomicky silní oni sami. Potřebují mít penízky, které si vydělají oni sami. Rádi je přijmou i z jiných oblastí, ale když to pramení z jejich nápadů, jsou ve svém živlu a většinou jsou spokojeni. Hodně Střelců teď najde práci svých snů. Někteří sice až ve druhé polovině života, ale najdou ji všichni. V srpnu se bude Střelcům dařit. Mohou povýšit, najít novou práci, rozšířit podnikání, přijít na výborný nápad.

Dne 27. 8. 2022 proběhne novoluní ve znamení Panny. To má na starosti péči o zdraví, hýčkání těla, zdravý způsob života, cvičení a preventivní prohlídky. Jupiter dělá opozici na Merkur, a tak mohou Střelci komunikovat o práci se svým partnerem nebo s dětmi a ladit situace, které jim nevyhovují.

 

KOZOROH

Srpen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk ve Vodnáři 12. 8. 2022

Novoluní v Panně 27. 8. 2022

V srpnu se většina lidí snaží využít krásného počasí a tráví čas v přírodě nebo na dovolené. Ano! Kozorohové, je čas věnovat se rodině a dětem. Zkuste to vymyslet tak, abyste spojili koníčky partnera, koníčky dětí a koníčky vaše. Společně strávený čas totiž musí všechny bavit. Když je krásné počasí a člověk ho tráví někde v přírodě, například u vody nebo na zahradě, je vhodné přemýšlet. Kozorohové by měli přemýšlet o penězích, o majetku a o hodnotách.

Určitě si už většina Kozorohů zkontrolovala, zda jim někde neutíkají peníze. Zda mají vše zaplaceno. A zda mají vše v pořádku v bankách. Je potřeba si dát do pořádku také majetkové věci. Majetek, který Kozorohové s někým vlastní nebo by s někým vlastnit chtěli, by měl být pod kontrolou a všechno by mělo být vyřízené. Nepořádek v ekonomice, zmatek ve vlastnických právech a stav, kdy se lidé nemohou dohodnout na financích, to je problém, který ničí vztahy. Vztahy mezi sousedy, vztahy v rodině, ale také vztahy partnerské, a v tom nejhorším případě i vztahy s dětmi. Kozorohové si svou ekonomiku musejí hlídat, protože každý rozumný Kozoroh ví, jak tenká hranice je mezi bohatstvím a chudobou.

V roce 2022 stojí Saturn ve znamení Vodnáře. Saturn je učitel, navíc je to vládnoucí planeta Kozorohů. Celý rok 2022 učí Kozorohy, že je potřeba se zaměřit na život a na hodnoty. Popřemýšlet o smyslu práce a uvědomit si, zda je člověk spokojený s tím, jak je odměňován za svou práci. Je to rok, ve kterém si Kozorohové říkají, jak by se mohli rozšířit. Kdo má chaloupku, tak přistavět, kdo má zahradu, tak investovat do modernizace, kdo má byt, tak ho vylepšit. Celý rok je o tom, že má člověk hledat a najít práci svých snů.

Dne 12. 8. 2022 proběhne úplněk ve znamení Vodnáře. Saturn udělá konjunkci s Lunou a kvadrát na Uran a Mars v Býku. Napětí u některých Kozorohů se může projevit ve vztahu s partnerem nebo s dětmi. Kozorohové, víte, že v tomto roce máte ctít hodnoty? Udržet a vybudovat dobré partnerství je velký zázrak. Dalším zázrakem jsou děti. Jsou to pokračovatelé rodu. Jestli je tady náhodou nějaký Kozoroh, který nevychází dobře s dětmi, tak by to měl napravit. Krev není voda.

Kozorohové, jestli vám chybí peníze, je to téma, na kterém máte pracovat. Vymyslet, jak rozmnožit penízky. Zkuste přemýšlet o tom, zda byste se náhodou neměli učit nové věci. Jít na kurz, do školy nebo si udělat nějaké zkoušky. Zvyšte si kvalifikaci. Že by o škole nebo zvýšení kvalifikace mluvil váš partner? Nebo dítě?

Někteří Kozorohové si naplánují cestu do zahraničí. V cizině je spousta krásných míst. Člověk však stejně často zjistí, že všude je dobře, ale doma nejlíp. Pokud se tedy doma necítí někde v cizině. Kdo zná někoho, kdo v cizině bydlí, ten se s ním možná setká, nebo dojde k on-line spojení. Někteří Kozorohové už pracují nebo pracovat začnou pro zahraniční firmu.

Dne 27. 8. 2022 proběhne novoluní ve znamení Panny. To má na starosti péči o zdraví, preventivní prohlídky, zlepšení kondice, sportování, zklidnění, práci na své psychice, zkvalitnění úrovně stravování, zbavování se zlozvyků. Některým Kozorohům se ozvou úřady. Je to vhodné období na řešení úředních věcí. Saturn dělá opozici na Venuši ve Lvu. Může se dít něco, co se Kozorohům nebude líbit. Bude to mít něco společného s vlastněním, s majetkem, s financemi nebo bankami.

 

VODNÁŘ

Srpen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk ve Vodnáři 12. 8. 2022

Novoluní v Panně 27. 8. 2022

Srpen je další letní měsíc, ve kterém by měli Vodnáři trávit čas s rodinou, na výletech, v přírodě nebo na dovolené. Vodnáři potřebují pohyb jako sůl, a tak doufám, že mají kolo a jezdí na něm. Nebo podnikají pěší túry a kochají se krásnou přírodou. Někteří jsou na dovolené u moře, někteří jezdí po návštěvách. V minulém období si pro sebe měli domluvit výhodné podmínky, měli si udělat jasno v partnerských a v pracovních vztazích. V srpnu je čeká nejdůležitější úplněk v roce 2022.

Úplněk ve Vodnáři proběhne dne 12. 8. 2022. A na něj Vodnáři jen tak nezapomenou. Je to nejdůležitější úplněk v roce. Je ve Vodnáři, v domovském znamení. Vždy, když je úplněk, tak jsou Slunce a Luna v opozici, což je napěťový aspekt. Proto jsou úplňky pro některé lidi komplikovaným obdobím. Slunce je rozumová složka a Luna je emoční složka v našem horoskopu. V dobé úplňku jde rozum proti emocím, proti tomu, co by si člověk přál. V době úplňku se většinou ukáže životní oblast, která nefunguje tak, jak má, a na které je potřeba zapracovat.

U Vodnářů to tentokrát bude jejich fungování v rodině a jejich bydlení. To jsou oblasti, na kterých mají zapracovat. Citlivé období to bude i proto, že Saturn udělá konjunkci s Lunou ve Vodnáři. Saturn bude chtít, aby si Vodnáři v oblasti pocitů a emocí udělali jasno, a aby věděli, že pořádek musí být i v tom, co člověk cítí a jak to cítí. Saturn udělá kvadraturu na Uran v Býku. Tam se nachází i Mars, který vše posílí svou energií. A tak si Vodnáři uvědomí, jestli jsou spokojeni s tím, jak a s kým bydlí, a taky s tím, jaké mají vztahy v rodině.

Vodnáři taky budou přemýšlet nad tím, jak to mají se ženskými energiemi – zda mají vše vyřešeno s důležitými ženami v jejich životě. Vodnáři si uvědomí své partnerské vztahy. To, co funguje, je potřeba posílit. To, co nefunguje, je potřeba dořešit. Někteří Vodnáři si budou potřebovat domluvit nové podmínky, a to v osobních nebo v pracovních vztazích. Na to by se měli soustředit. Je důležité, aby to fungovalo na všech stranách a aby to všem vyhovovalo. Domluva někdy není jednoduchá, ale vždy je možné jí dosáhnout.

Vodnáři by měli dodržovat slovo, a to samé mají chtít po ostatních. Jestliže bude potřeba podepsat nějaké smlouvy, je důležité si je pořádně přečíst. Nepromyšlený podpis může způsobit spoustu problémů. A potom je ještě důležité vědět, že vše, co se domluví, by mělo být uzavřeno písemně. Co je psáno, to je dáno, protože pro mnohé lidi vyřčené slovo a slib neplatí. Doufám, že vy, Vodnáři, nejste takoví, a že na vás je spoleh.

Protože je rok 2022 zaměřený na to, aby si Vodnáři udělali pořádek ve financích, přijde v srpnu zajímavé téma, a to přemýšlení o investicích. Vodnáři budou toužit do něčeho investovat. Nebo budou chtít zvelebovat něco, do čeho investovali v minulosti. U některých Vodnářů proběhne jednání s bankami. Banky a úřady jsou tady proto, aby se lidé nenudili a aby pořád museli řešit nějaké papíry a něco vyřizovat. Vodnáři ale vědí, že v papírech a také na úřadech a v peněžních ústavech musí mít člověk všechno v pořádku.

Někteří Vodnáři budou přemýšlet o tom, že by si půjčili peníze. Vodnáři, to bych si dobře promyslela a spočítala, ale uvidíte, třeba si půjčíte na tu správnou věc. I když není půjčka jako půjčka. Vodnáři budou řešit majetek, který s někým vlastní nebo vlastnit chtějí, anebo s nimi bude mít zájem toto téma probrat někdo jiný. A protože Vodnáři jsou přitažliví jedinci, bude jejich tématem sexualita a vztah s parterem. Vodnáři, jste spokojeni? Myslím ve vašem sexuálním životě?

Dne 27. 8. 2022 proběhne novoluní ve znamení Panny. To má na starosti péči o zdraví a hýčkání svého těla. Je vhodné jít na wellness, jet do lázní, k moři, užívat si a dělat to nejlepší pro zdraví. Vodnáři, nešetřete na sobě a dopřejte si.

 

RYBY

Srpen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Úplněk ve Vodnáři 12. 8. 2022

Novoluní v Panně 27. 8. 2022

Srpen je další letní měsíc, ve kterém by měly Ryby co nejvíc času trávit se svými nejbližšími. Přestože je srpen měsíc, na který se většina lidí těší, některé Ryby mohou prožívat důležité životní dilema. A proč? Už jsme si říkali, že v roce 2022 se Saturn nachází ve Vodnáři a že z této pozice nutí Ryby, aby si jasně vydefinovaly, co je v jejich životě špatně a co naopak dobře. Saturn vytahuje různá témata, a to po celý rok. Ryby si mají v každém životním tématu uvědomovat, jaká jsou pro a proti. V roce 2022 je to jen o uvědomování, zato v roce 2023 nastane začátek dalších velkých změn v životě Ryb. A právě v srpnu se ve Vodnáři odehraje také úplněk.

Úplněk ve znamení Vodnáře proběhne dne 12. 8. 2022. Neptun bude svými energiemi napojený na Pluto a na Mars. Proběhne asi nějaká zásadní komunikace s okolím. Ryby jsou tento měsíc v období, kdy by si měly vše promyslet. Rozhodnutí je dobré udělat až příští měsíc. Nyní je to takové zvláštní. Informace nemusí být celistvé. Úřední jednání se nemusí vyvíjet podle vašich představ. Lidé se nemusí chovat podle vašich představ.

Některé Ryby mohou zjistit, že mají nepřátele. Jiné Ryby se mohou setkat s pomluvou. Některé Ryby budou mít zvláštní nebo stísněné pocity. A některé Ryby se dozvědí zprávu, která je příliš nepotěší. Ryby jsou znamení, které má vždy nějaká tajemství. Většinou si v sobě nesou informace o dvou světech. V některém z těch světů chtějí mít soukromí, a tak do něj pouštějí buď jenom někoho, anebo vůbec nikoho. Ryby vybírají velmi přísně, kdo a který svět s nimi může sdílet.

Tajemství, které v sobě Ryby často skrývají, je jejich vlastní sen. Na něm dokážou pracovat velmi intenzivně. Nejdříve ho jen nosí v sobě. A vyjdou s ním na veřejnost jen pokud začne jejich tajemná touha nabývat konkrétních rozměrů. I v srpnu se může řešit nějaké tajemství. Dokonce může něco prasknout, provalit se. Ale to nevadí. Na všechno se stejně v budoucnu zapomene.

Ryby se poučí. Většina z nich už ví, že člověk, který říká pravdu, se nikdy nesplete. Ryby, které zkreslují informace, se občas spletou, což u jejich okolí vzbuzuje pocity nedůvěry. Ryby, nebo že by někdo zkresloval informace vám? Ryby jsou v období, ve kterém mají pracovat na nových životních podmínkách. A to nejen v pracovních vztazích, ale také ve vztazích osobních.

Nyní je doba, kdy Ryby přemýšlejí. Nejdříve o vztazích pracovních – zda jim vyhovují podmínky, zda mají podepsat nějakou smlouvu nebo přistoupit na dohodu. Ryby by měly vědět, že pokud se něco mezi vícero stranami dohodne, mělo by to být písemně. Většina z nich to ví. Protože sliby se slibují a blázni se radují. Co je psáno, to je dáno! I když pravda je, že v dnešním světě někdy neplatí ani to, co je psáno.

Také v partnerských vztazích je čas na rozhovor. Zasvětit partnera do vašich plánů je nutné. Některé Ryby uvažují, že udělají nový životní krok. Vztahy jsou velmi složité téma a budování podmínek ve vztahu, to je přímo vysoká škola života. Zejména když se tvoří situace, která by měla vyhovovat všem. Není sice člověk ten, aby se líbil lidem všem, ale Ryby by se měly pokusit využít svého osobního kouzla.

Dne 27. 8. 2022 proběhne novoluní ve znamení Panny. To má na starosti péči o zdraví a psychiku. Je vhodné jet do lázní, užívat si wellness a žít zdravěji. Neptun dělá stále sextil na Pluto. Ryby mohou potkat zajímavé lidi. Ryby, s kým trávíte svůj čas? Je to fajn?