Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


HOROSKOP NA LEDEN 2023

BERAN LEDEN 2023

Leden 2023

Úplněk v Raku 7.1.2023

Novoluní ve Vodnáři 21.1.2023

 A máme tady první měsíc v roce. Začíná úžasný rok, ve kterém se u mnoha lidí změní téma, protože Saturn se přesune do jiného znamení. To ale až později. Tento měsíc se ještě nachází ve znamení Vodnáře. Během minulých měsíců se okolo Beranů změnilo okolí. Berani si uvědomili, kdo je přítel a kdo se jen tak tváří. Berani si uvědomili, s kým se stýkat chtějí a s kým se stýkat nechtějí. V životě je důležité, co člověk umí, co jí, jak se obléká, jak je na tom finančně, kým se obklopuje a také jak bydlí. Domov člověka to je místo, které přináší pocit stability. Místo, kde se člověk má cítit v bezpečí. Místo, kde může odložit jakoukoli přetvářku a být sám sebou. Právě v lednu si Berani důležitost domova připomenou. Někteří Berani budou kolem bydlení chtít něco změnit. Udělat to jinak. Lépe, dokonaleji, kvalitněji. Berani svůj domov mějte pojištěný. Když odcházíte z bytu, tak se přesvědčte, zda je vše vytaženo ze zásuvky, zda vám nejede naprázdno nějaký přístroj, zda máte zastavenou vodu a podobně. Tuto kontrolu neprovádějte jen tento měsíc, ale celý rok. Dne 7.1.2023 proběhne úplněk ve znamení Raka. Berani? Co vaše rodina? Máte dobré vztahy? Je vše v pořádku? Cítíte se obklopeni milující rodinou, anebo vás někdo štve? Rodina je velmi důležitá a člověk by si jí měl vážit. A udělat vše proto, aby si rodina vážila jeho. Mars se pohybuje znamením Blíženců a dělá trigon na Venuši ve Vodnáři. Mars v Blížencích je pro Berany informace, že mají hovořit, psát, žádat, definovat a chtít. Berani, jestli vás něco trápí, jestli s něčím nesouhlasíte, nyní je čas to probrat a vyříkat si vše se svým okolím. Vždyť žijete jen jednou a život běží jako splašený. Leden je měsíc, ve kterém byste měli společensky žít. Říkáte, že se vám nechce, že jste raději doma? To si jen myslíte, planety po vás chtějí něco zcela jiného. Máte jít do společnosti, máte na sebe upozorňovat. Můžete si vybrat! Jděte do společnosti osobně, anebo okolní svět oslovte on-line. Jste v období, kdy si vás může někdo všimnou, nebo můžete poznat důležitého člověka, či důležitou skupinu lidí. Jste tady proto, aby se vám plnili vaše přání. Přejte si a stane se. Dne 21.1.2023 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Čeká vás překvapení. V době novoluní udělá Slunce, Luna a Pluto konjunkci. To, co vás čeká Berani, je osudová událost. Ale jděte jí vstříc, neseďte v koutě, jděte všude kam budete pozváni a jděte i tam kam pozvání nebudete, Váš svět se mění. Vy jste prošli proměnou a nyní sklízíte výsledky.

 

BÝK LEDEN 2023

Leden 2023

Úplněk v Raku 7.1.2023

Novoluní ve Vodnáři 21.1.2023

A máme tady rok 2023 ve kterém se Býci rozhodně nudit nebudou. Býci vědí, že si na Nový rok nemají dělat velká předsevzetí, protože je stejně většina z nich nedodrží. V lednu ale budou muset slíbit sami sobě a svému okolí a možná i nějakým úřadům, že si dají některé věci do pořádku. Některé Býky mohou hned v lednu čekat jednání na úřadech, vyřizování papírů. Býci, co můžete udělat dnes, neodkládejte na zítřek. Leden je zimní měsíc, cesty bývají namrzlé. Býci by měli být na cestách opatrní a měli by mít v pořádku své auto. I když je pravda, že některé cesty bude lepší podniknout pěšky, protože je potřeba se po oslavách z loňského roku více hýbat. Procházky krátké a také delší Býkům prospějí. Odezněly všechny oslavy, skončily Vánoce a doufám, že se Býkům podařilo utužit sourozenecké vztahy. Někteří Býci mívají se svým sourozence nahlodané vztahy a většinou je to kvůli dědictví anebo kvůli hospodaření s penězi. Dne 7.1.2023 proběhne úplněk ve znamení Raka a ten má na starosti úpravu a plány kolem bydlení a harmonizaci rodinných vztahů. Venuše se nachází ve Vodnáři a dělá krásný aspekt s Marsem ve znamení Blíženců. Tato pozice je příjemná a slibuje, že věci dobře dopadnou, může přijít příjemná zpráva, nebo super nápad a může se povést nový projekt. Je to vhodná konstelace na pracovní úspěchy anebo na příjemné situace, které budou spojeny s prací. Býci jsou většinou lidé pracovně spolehliví. Ale potřebují mít pocit, že je okolí uznává a že je umí ocenit. Býci jsou na peníze už ze své podstaty, protože oni vědí, že mají v životě něco vybudovat. Někteří Býci podnikají, ale všichni Býci potřebují mít jistotu, kterou přináší stabilní příjem. Býci jsou zemské znamení a jsou to požitkáři. Jejich práce může být spojena s půdou, nebo s produkty, které půda vydává. Mnoho Býků má zálibu v dobrém jídle a pití. Býci rádi drží v rukou otěže a chtějí, aby se vše vyvíjelo podle jejich představ. Jsou to ale spolehliví pracovníci a v posledních třech letech se stali ještě dokonalejšími a lepšími pracanty, či podnikateli. A kdo na sobě „zamakal“, tak ho v lednu může potkat odměna v podobě zvýšení příjmu, nové pracovní nabídky, povýšení. Prostě pracovní úspěch. A Býci, víte, že někdy se dostaví nejdříve situace, o které si myslíte, že je to neúspěch a budoucnosti ukáže, že vás potkalo to nejlepší, co vás potkat mohlo? Dne 21.1.2023 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Ve Vodnáři je již delší dobu také Saturn. A tak Býky čeká vyvrcholení, které se u některých Býků promítne do splněného pracovního snu. V době novoluní udělá Pluto, Slunce a Luna konjunkci. Děje se něco soudového, něco velkého Býci, vidíte to? Cítíte to?

 

BLÍŽENCI LEDEN 2023

Leden 2023

Úplněk v Raku 7.1.2023

Novoluní ve Vodnáři 21.1.2023

A máme tady první měsíc v roce 2023. Hned na začátku roku budou Blíženci postaveni před téma, které je oblíbené, ale také neoblíbené, záleží na situaci. Blíženci budou řešit peníze, své ekonomické postavení, majetek, který vlastní s někým jiným a majetek, který by vlastnit chtěli. Je sice začátek roku, ale plány na investice a na to, jak zacházet v letošním roce s penězi je potřeba řešit ihned. Na konci roku si mnoho lidí dává různé závazky, málokdo je dodrží, a již v lednu lidé zapomínají na to, co si slíbili. Blíženci ale nezapomenou, protože v roce 2023 se pro ně lomí období. Saturn se nachází sice stále ještě ve Vodnáři a připomíná Blížencům, že se mají vzdělávat, že na sobě mají pracovat, že si mají hlídat, aby jejich výdaje nebyly vyšší než jejich příjmy, že se mají obklopovat moudrými lidmi, že se mají zajímat o duchovno, vzdělávání, osobní rozvoj a že jestli mají zájem mohou své aktivity rozjet v cizině, pracovat pro zahraniční firmu, pohybovat se mezi cizinci a učit se cizí jazyky, protože kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Čím více pochopí Blíženci sílu vzdělávání, sílu vnitřního zrání a moudrosti, tím více se v budoucnu rozvinou až Saturn vstoupí do znamení Ryb. Dne 7.1.2023 proběhne úplněk ve znamená Raka. Ten má na starosti zvelebení a úpravu bydlení, rodinné vztahy, investice do domu, bezpečí doma. V době úplňku se Merkur se nachází v Kozorohu a dělá konjunkcí se Sluncem. Někteří Blíženci budou přemýšlet i o investicích. Někteří vstoupí do jednání s bankami nebo s úřady, které mají na starosti ekonomiku. Většina Blíženců začne přemýšlet, jak více vydělat a jak si polepšit v práci Novoluní proběhne dne 21.1.2023 a bude ve Vodnáři. Slunce, Luna a Pluto budou v konjunkci a někteří Blíženci mohou potkat osudového cizince, nebo firmu s cizí účasti. Někteří Blíženci se budou chtít přihlásit do školy. Možná si toho Blíženci zatím nevšimnou, ale začíná se tvořit situace, kdy dostanou příležitost navýšit své příjmy. Merkur dělá kvadraturu na Jupitera v Beranu, a to může přinést nějaké nedorozumění mezi kamarády, nebo lidmi se kterými se Blíženci stýkají. Ale vše se dá vysvětlit a Blíženci vědí, že většina nedorozumění vzniká proto, že lidé mezi sebou nedostatečně komunikují anebo se neposlouchají. Blíženci, jak to máte vy? Nejde o to jen mluvit, ale jde o to umět druhou stranu poslouchat, přemýšlet a snažit se porozumět.  

 

RAK LEDEN 2023

Leden 2023

Úplněk v Raku 7.1.2023

Novoluní ve Vodnáři 21.1.2023

Ostatní znamení mohou ještě na začátku ledna odpočívat, ale pro Raky to neplatí. Hned na začátku ledna proběhne úplněk ve znamení Raka. Nejdůležitější úplněk v roce. Již v minulých měsících Raci cítili, že musí v jejich životě proběhnout změna. Mnoho Raků přemýšlelo a někteří začnou situace řešit hned v lednu. Úplněk ve znamení Raka proběhne dne 7.1.2023.  Vždy když probíhá úplněk tak Slunce a Luna jsou ve vzájemné opozici, stojí proti sobě a vytvářejí napěťový aspekt. Rozum a emoce, jsou v rozporu a člověk něco emočně cítí, po něčem touží, chtěl by si udržet určitou situaci, určitý stav. Ale rozum říká, že už to dál nepůjde a že je potřeba udělat nějaké změny. Přesně tak to ucítí lidé, kteří se narodili ve znamení Raka. Úplněk začne u někoho pomalu u jiného rychle, ukončovat situace ve kterých již Raci nemají setrvávat. Černá Luna, která se již několik měsíců pohybovala znamením Raka se v tomto období přesunuje do znamení Lva. Konečně. Raci prošli energetickou očistou. Černá Luna vytáhla některá jejich tajemství, některé bolesti, ale také skryté dovednosti. Luna dělá opozici na Slunce a Merkura v Kozorohu. Raci by měli říkat všem co si myslí a co chtějí změnit.  Mohou to být podmínky pracovní, ale mohou to být také podmínky ve vztazích s partnerem, s rodinou s přáteli. Vzhledem k tomu, že v první polovině roku budou Raci řešit téma, jak povýšit, jak se pracovně posunout a jak se stát úspěšnějším a uznávanějším člověkem, tak potřebují vylepšit pracovní podmínky. Raci? Dokážete se domluvit? Prosadit si to?  Člověk dosahuje úspěchů tam, kde se cítí dobře. Kde může ukázat své schopnosti. Luna dělá trigon na Neptun v Rybách a na Raky bude působit kouzelná moc podvědomí. Budou napojeni na své já, a někteří dokonce na své předky. Raci si v tomto období mají uvědomit, zda už konečně mají dořešeny své majetkové věci. Raci vědí, že dostatek peněz a pořádek v majetkových věcech je cesta k větší svobodě. Nedostatek peněz a chaos v majetkových vztazích je cesta k nesvobodě. Kdo zná Raky, přesně ví, co si vyberou. Saturn, který ovlivňuje životy Raků hlavně v oblasti, která se týká ekonomiky, majetku touhy vlastnit a vlastnit správně, dokončuje své dílo. Na Raky působí přes dva roky a po celou to dobu po nich chtěl, aby si udělali pořádky ve svém vlastnictví. Když někdo s někým vlastní nějaký majetek, je třeba mít vše řádně sepsáno, smluvně podchyceno, a hlavně je potřeba se domluvit. V dnešní době, kdy spolu nekomunikují rodiny kvůli majetku, dá hodně práce vlastnit, a přitom si zachovat korektní vztahy. Není to jednoduché, ale právě to se měli Raci naučit. Během celého období, kdy byl, a ještě na pár týdnů je, Saturn ve znamení Vodnáře, mají Raci také zhodnotit, jak si vedou v jednání s bankami, s různými úřady. Jestli mají dobře uzavřené pojistky. Jestli jsou pojištěni oni jako osoby a také jestli mají dobře pojištěný majetek. Raci měli najít také místa, kudy jim utíkají peníze a měli se dostat do takové pozice, ve které si mohli s hrdostí říct, že všechno mají splaceno a že jsou schopni plnit své závazky. Raci potřebují finanční stabilitu a jsou v ní šťastni. Právě leden ukáže, jak si Raci vedli v minulém období. Dne 21.1.2023 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Slunce a Luna udělají konjunkci s Plutem. Pluto je osud a stojí ve znamení Kozoroha. Raci! Smlouvy a dohody mohou být pro vás výhodné, přesto ale radím pořádně si vše přečíst a promyslet. Investice, které plánujete se vám mohou podařit již nyní, ale je možné, že se pouze tvoří výhodná situace a v budoucnu se vám otevře cesta k vaším vysněným investicím. Někteří Raci si mohou užít románek, protože potkají sexuálně přitažlivého partnera. Raci pozor, abyste nemuseli řešit téma věrnost a nevěra. Kdo má partnera, může dojít nějakým žárlivým projevům. A někteří Raci si užijí krásný sex a bude se jim to moc líbit.

 

LEV LEDEN 2023

Leden 2023

Úplněk v Raku 7.1.2023

Novoluní ve Vodnáři 21.1.2023

A máme tady začátek roku 2023. Mnoho Lvů si to ani neuvědomí, ale začíná jim období, kterému se říká karmické. Minulý rok měli Lvi hodně zapracovat na své mentální úrovni. Měli se vzdělávat. Neznamená to, že všichni museli nastoupit do školy, dnes se dá vzdělávat i jinými způsoby. Lvi jsou chytří a mnoho z nich má pedagogický talent. Lvi se hodí do vzdělávacího procesu, a to i ti, kteří o tom neví. Po Lvech se chtělo, aby zmoudřeli, aby pochopili, aby si uvědomili, aby prozřeli. Někteří Lvi si dořešovali věci na úřadech a hodně Lvů dořešilo anebo ještě řešit bude svou bytovou situaci. Skončil rok a s novým rokem přicházejí nová předsevzetí. Lvi vědí, že si nic nemají slibovat k ničemu se nutit, protože neradi dělají věci z donucení. Dělají to, co chtějí oni.  A právě nyní jsou v období, kdy cítí, že je potřeba změnit hodně věcí. Něco udělat se svým životem. Nastavit si vyšší laťku. Někteří Lvi nebudou chápat rozporuplné pocity, které se v nich budou odehrávat. Někteří Lvi se dozvědí nepříjemné zprávy z okolí. Lvi ale umí vyřešit veškeré trable, jsou silní a vše dokážou. Jen s lidskou závistí a pomluvami se Lvi špatně vyrovnávají. Lvi a co tajemství? Je kolem vás něco tajemného? Tajemství se může objevit, může prasknout a bude po tajemství. Dne 7.1.2023 probíhá úplněk ve znamení Raka a ten má na starosti rodinné vztahy, vazby na rodinu, bydlení, jeho plánování a řešení a také občas přinese myšlenky, které se týkají těla. Jak lépe vypadat? Je leden, a to si většina lidí dává závazek, že zhubne, nebo že začne zdravě jíst. Dne 8.1.2023 se do znamení Lva přesune Černá Luna. Černá Luna není planeta, je to bod v našem horoskopu a pro Lvy začíná karmické období. Černá Luna vytahuje skryté bloky, skryté strachy, věci, které člověk tají před svým okolí, a také sám před sebou. Vytahuje skryté dovednosti a vede člověka k většímu uvědomění sama sebe a k pochopení, proč je tady a teď a co se po něm chce z hlediska rodové linie. Lvi, kteří na sobě pracovali a kteří pochopili, co mají řešit si ve druhé polovině ledna oddechnou, anebo alespoň uvidí, že se blýská na lepší časy. Mohou se splnit některé jejich požadavky. Někteří Lvi mohou dostat zajímavý slib a někomu se podaří uzavřít výhodnou smlouvu. Dohoda mezi několika stranami by měla být vždy uzavřená písemně. Protože, co je psáno to je dáno. A Lvi vědí, že řeči plynou voda teče, ale když dojde na plnění, potom se často někdo vymlouvá, nebo hledá kličky. Lvi, doufám, že vy takoví nejste, že vy plníte to, co jste slíbili a umožnujete ostatním, aby se s vámi cítili dobře. A to stejné požadujte od svého okolí. Dne 21.1.2023 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Pod vlivem těchto energií se řeší, aby příjmy byly vyšší než výdaje, řeší se společenské zařazení, řeší se, že člověk má být optimistický za každé situace, protože vše dobře dopadne. Pluto udělá konjunkci se Sluncem a Lunou a Pluto je osud. Lvi, děje se něco osudového kolem vašich vztahů. Cítíte to? Možná to ještě nevidíte, ale už vnitřně víte, že se blíží něco velkého, krásného a těšíte se na to prožívání. Lvi? Někdo klepe? Otevřete dveře! Možná je to nový partner. Nebo nové podmínky v partnerském vztahu. Může to být nová firma anebo nový pracovní společník. Jste v období, ve kterém se toho hodně chystá. Otevřete se a žijte naplno.

 

PANNA LEDEN 2023

Leden 2023

Úplněk v Raku 7.1.2023

Novoluní ve Vodnáři 21.1.2023

Milé Panny, začíná nám další rok. Je leden, užili jste si Vánoce, oslavili Silvestra a vyčerpala se vaše pokladna. Na začátku nového roku přemýšlíte. Hodně lidí si udělá nějaké předsevzetí a potom je nedodrží. Jak to máte vy? Možná byste chtěli v lednu ještě odpočívat, ale asi to nepůjde. Budete muset hodně přemýšlet. Jak to vlastně máte se svým životem? Žijete společenský život, který se vám líbí? Máte kamarády a navštěvujete se? Milé Panny možná cítíte, že někdo, koho znáte se chová jinak. Nepřehlédněte varovné příznaky. Jde o to, aby vás někdo nezklamal. Obklopujte se zásadně lidmi, kteří to s vám myslí dobře a kteří vám do života přinášejí radost. Jde o lidi z vašeho bezprostředního okolí, ale také z okolí pracovního. Udělejte si čas a přemýšlejte s kým a kde se cítíte dobře. Některé Panny budou toužit po společenství někoho s kým nemohou být. Některé Panny budou toužit, aby byly pozvány na společenskou akci. A některé Panny, naopak budou přemýšlet, co by zorganizovaly, aby se mohly sejít se svými přáteli. Panny všude kde bude více lidí se držte zpátky, aby nedošlo k nějakému konfliktu nebo nedorozumění. Možná vás někdo nepřijme, nebo se vám neozve anebo se nebudete chtít ozvat vy. Dne 7.1.2023 proběhne úplněk ve znamení Raka. Je to úplněk, který má na starosti harmonizaci rodinného prostředí, zkvalitnění bydlení. Panny, doma by se měli všichni cítit v pohodě. Že není uklízený nějaký hrníček a že je přes židli přehozený svetr? Že jsou na zemi pohozeny ponožky? No a co? Na tom život nestojí. Důležitá je láska. Merkur je v konjunkci se Sluncem. Promluvte si rozumně s partnerem a hodně se věnujte svým dětem nebo vnoučatům. V lednu se zaměřte na svůj zdravotní stav a objednejte se na preventivné prohlídky. Zajděte si na masáže, a upravte jídelníček. Panny! Váš život vnímáte skrze střeva. Na potíže ve svém okolí může váš organismus reagovat střevními, nebo trávícími problémy. Pozor je potřeba věnovat také žaludku, žlučníku. Potřebujete mít klid a pohodu a stabilitu. Věnujte svou pozornost spánku. Hlídejte si vzduch, který dýcháte. Zkuste se podívat na SPIRON, najdete na mých stránkách. Je super ho občas nastříkat tam, kde se pohybujete a kde spíte. Nebo vdechovat na kapesníčku. V lednu proběhne novoluní ve Vodnáři. Toto novoluní je pro vás tento rok velmi důležité a to proto, že se ve Vodnáři nachází také Saturn. Už tam dlouho nebude, v březnu změní svou polohu. Z Vodnáře na vás Saturn působil skoro tři roky. Chtěl po vás změnu, životního a rodinného stylu. Chtěl po vás, abyste se zbavili všech zlozvyků. Abyste si uvědomili, jak důležité je zdraví. Celé to období vás s vedlo k tomu, že jste se více zajímali, co jíte a odkud potrava pochází. Panny se začaly více hlídat. Měly si udělat všechny preventivní prohlídky a dát se do pořádku, jak fyzicky, tak psychicky. Chtělo to hodně spánku, pohybu. Většina Panen miluje přírodu. Hodně pohybu přes léto má na svých zahradách. Některým Pannám se zcela změnilo okolí spolupracovníků. Vyměnili se a Panny teď pracují úplně jinde anebo spolupracují úplně s někým jiným. Panny, které pracují ve službách prošly velkou proměnou a velkou zkouškou, která se týkala jejich klientů. Panny byly na sebe vždy opatrné, ale minulé roky jim připomněly, že žijeme jen jednou, že život je krátký a že je potřeba žít naplno. Dne 21.1.2023 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Panny jsou vaše výdaje vyšší než příjmy? Vy jste šetřivé. Uhlídaly jste peníze?  Merkur je stále v Kozorohu a pozornost je zaměřená na partnery a děti. Jejich způsob života. Jejich zdraví. Slunce a Luna dělají konjunkci s Plutem. A Pluto znamená osudové rozhodnutí, osudová událost. Panny by měly pozorovat své myšlenky, krotit své emoce a přemýšlet.  

 

VÁHY LEDEN 2023

Leden 2023

Úplněk v Raku 7.1.2023

Novoluní ve Vodnáři 21.1.2023

A máme tady první měsíc v tomto roce. Váhy, jak jste oslavily Silvestra? Doufám že dostatečně bujaře. Hned první den si dejte na oběd čočkovou polévku a dbejte, aby tam bylo hodně čočky, protože podle pověry se Vás budou po celý rok držet peníze. Vy je budete potřebovat. Čeká vás rok investiční. Ale zatím se nadechujte, je leden. Budete přemýšlet. Aby člověk získal více peněz, je potřeba je vydělat. Jsou sice šťastlivci, kteří se dobře vdají a zbohatnou. Potom jsou šťastlivci, kteří něco zdědí. Někteří žijí z renty a někteří dobře investovali, a tak si užívají. Váhy? Jak to máte vy? Většina z vás se živí tím, že pracuje? A právě v lednu se budou Váhy honě zamýšlet nad tím, jak to mají ve své práci? Jestli je naplňuje? Jestli jsou tam v pořádku mezilidské vztahy. Jak člověk vychází s nadřízeným. V práci platí, že šéf má pravdu i když jí nemá. A Váhy mají cely život za úkol, naučit se diplomatickému jednání. Některé Váhy mohou mít v pracovním kolektivu problém s tím, že dělají nerady rychlá rozhodnutí, anebo s tím, že nevědí, na čí stranu se přidat, a tak jsou na straně všech, Okolí to zhodnotí tak, že jsou Váhy „převlíkači“ kabátů. Ale tak to není. Váhy nemají rády spory v práci. Jsou chytré a vědí, že aby se v práci dařilo je potřeba zachovat dobré vztahy a táhnout za jeden provaz. Váhy velice rády radí jiným lidem. A to se projevuje i v práci velmi často. Rada by měla být vždy vyžádaná. At už v práci nebo doma, když Váhy udílejí nevyžádané rady, potom se nemohou divit, že jim okolí dává najevo podrážděnost. Váhy jsou v období, ve kterém mají udělat vše proto, aby ve svém pracovním a také osobním životě měly podmínky, které jim vyhovují. Dne 7.1.2023 proběhne úplněk ve znamení Raka a ten má na starosti, úpravu bydlení, řešení kolem domova a vše, co se týká rodinných vztahů. Venuše se nachází ve Vodnáři a dělá trigon na Mars v Blížencích. Je čas pohovořit si se svým partnerem. Je čas pohovořit si s firmou anebo se společníkem. Je čas vyslovit své touhy a přání. Váhy máte kolem sebe lidi, kteří vám rozumějí? Vy to potřebujete. A protože život je krásný ale ještě krásnější, je když jste obklopeni láskou, tak vám připomenu, co jaké energie na vás působí. Již dlouhodobě na vás působí Saturn z Vodnáře, A toto postavení dělá revizi v oblasti vašich vztahů. Saturn vám již dva roky dělá pořádek ve vztazích na osobní úrovni, ale také ve vztazích pracovních. Vztahy, to je téma, které se řeší celý život. Láska to je téma, po kterém každý touží. Lásku by chtěl prožívat každý a celý život, jenomže aby člověk dokázal vnímat její krásu, je potřeba prožít také opačný pól. Aby člověk věděl, že existuje bílá, musí nejdříve vidět černou. A tak je to i s láskou. Jednou jste nahoře, po druhé dole. Saturn vás nyní dlouhodobě učí, aby nikdo z vás nebyl závislý na lásce jiného člověka. Být závislý na tom, aby vás někdo miloval, je cesta vedoucí ke zklamání. Když člověk má lásku, je to štěstí a když láska odejde, je potřeba se rozhlédnout kolem sebe, protože v životě existuje více formy lásky než partnerská. Váhy se mají naučit hledat lásku nejen kolem sebe, ale také v sobě. Dne 21.1.2023 proběhne novoluní ve Vodnáři. Je to novoluní, které může přinést, překvapení, zajímavou situaci, originální nápad, akci, která potěší a myšlenky na to, jak mít větší příjmy a nižší výdaje. Venuše udělá konjunkci se Saturnem ve Vodnáři. Váhy mohou řešit s partnerem, nebo s nějakou autoritou. Váhy si uvědomí, co je správné a že je potřeba mít v životě pořádek v oblasti vztahů. Uvědomí si také důležitý úkol a tím je starost o děti, a kdo děti nemá tak o své mazlíčky. Váhy se rády o někoho starají a milují pocit, když vidí, že je někdo potřebuje. Cítí se důležité.

 

LEDEN ŠTÍR 2023

Leden 2023

Úplněk v Raku 7.1.2023

Novoluní ve Vodnáři 21.1.2023

A začíná nám nový rok. Člověk se má těšit na to, co mu život přinese. Neutápět se v minulosti, na budoucnost se těšit a plánovat, ale hlavně se soustředit na to, co se děje tady a teď. Dnešním dnem si totiž tvoříte jak minulost, tak budoucnost. To, co se děje dnes, zítra bude minulostí. To, co se děje dnes, se promítne v naší budoucnosti. A proto se Štíři rozhodněte, že každé ráno vstanete a že uděláte něco pro své zdraví. Nelekejte se nemusíte hned ráno cvičit. Ale například začněte den tím, že si dáte vlažnou vodu s citronem a že si zobnete nějaké minerály nebo vitamíny. Uděláte si bylinkový čaj a uvědomíte si, jaká je to nádhera, že jste se probudili, že dýcháte, že žijete. Většina starostí a trápení jsou zbytečná. Vždy je lepší vnímat to pěkné. Již od minulého roku jste v životním období, kdy se po vás chce, abyste věnovali větší pozornost svému zdraví. Zdravému životnímu stylu. Abyste se nacházeli v prostředí, které se vám líbí, kde je harmonie, abyste posilovali svou psychiku. Chce to po vás hlavně Jupiter, který se nachází a do května ještě nacházet bude ve znamení Berana. Štíři, vždyť je přece krásné být v psychické a fyzické pohodě a kdo je k tomu ještě úspěšný a bohatý, tak to nemá chybu. V lednu někteří Štíři budou budou vzpomínat, nebo zatouží navštívit cizí zemi. Zájem o historii o cizí kultury mohou někteří Štíři řešit zimní dovolenou a jiní tím, že se budou o tyto věci zajímat například formou přednášek. Je to vhodné období soustředit se na kulturu. Jí do kina, do divadla, anebo si udělat kulturní zážitek u sebe doma. Radost Štírům by neměli zkazit ani úřady. At už budou muset Štíři něco vyřizovat anebo přímo na úřadech pracují, je potřeba obalit své nervy do pohody. Štíři nerozčilujte se, usmívejte se, svět je krásný vy jste silní všechno zvládnete a hlavní je zdraví. A máte obrovskou chuť se učit nové věc. Někdo půjde na školení, někdo si vybere kurz, který ho zajímá a někdo na přednost sebevzdělávání. V práci se také bude potřeba vzdělávat, protože tento rok se budou u Štírů opět měnit pracovní podmínky. Dne 7.1.2023 proběhne úplněk ve znamení Raka a ten má na starosti, rodinné vztahy a zachování rodinné harmonie, dále úpravu bydlení. Štíři, měli byste si koupit novou knihu, televizi, mobil. Něco nového se učit. Někteří z vás jste již dostali na Vánoce, že?  A někteří Štíři dokonce dostali nebo darovali poukaz na nějaký zájezd, nebo wellness. Pluto dělá opozici na Černou Lunu. Pluto je osud, Černá Luna jsou vnitřní strachy a utajené věci. Štíři! Na cestách si hlídejte doklady, na úřadech jednejte diplomaticky. A kolem vašeho bydlení? Štíři tak to je téma, které jste řešili již v minulých letech. Rok 2019,2020, 2021 a 2022 to byly roky, kdy se mnoha Štírům změnily podmínky bydlení. Někteří se přestěhovali. Někteří prodali, jiní investovali. U některých do společné domácnosti přibyl další člen. Rodinné zázemí Štírů prošlo proměnou. Dělo se to proto, že Saturn se nacházel ve znamení Vodnáře a hlavním tématem bylo vybudovat si domov podle svých představ, investovat, harmonizovat. Týká se to i zahrad a chalup. Saturn také některé Štíry postupně dotlačil do situace, které je o situaci v rodině o rodinném zázemí. Tato témata, která se řešila v minulém období vyvrcholí novoluním, které proběhne dne 21.1.2023. Proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Pluto udělá konjunkci se Sluncem a Lunou. Zasáhne osud. Štíři! Ta velká událost se odehraje v souladu s tím, na co jste mysleli, co jste si plánovali. A nezapomeňte, že plánujte a přivoláváte nejen svou vědomou úrovní, ale také svým nevědomím. Jsou Štíři, kteří si budou muset vyřešit složitější vztah s nějakou ženou. Může to být kdokoli. Matka, dcera, babička, teta, švagrová, sestra, milenka, kamarádka. Ženské energie, to je to, co nyní mají Štíři s grácií zvládnout. A zvládne to ten, kdo bude nad věcí. Některé Štíry může potkat osudové setkání.

 

STŘELEC LEDEN 2023

Leden 2023

Úplněk v Raku 7.1.2023

Novoluní ve Vodnáři 21.1.2023

A máme tady další měsíc. Střelci by měli hned prvního ledna dodržet tradici a dát si čočkovou polévku. Hodně čočky. Říká se, že kdo si dá první den v roce čočkovou polévku, budou se ho držet penízky. A čím více čočky, tím více peněz. At už to Střelci dodrží, či nikoli v lednu se budou muset ekonomikou zabývat. Jednak je potřeba si udělat rekapitulaci toho, co vlastní a s kým to vlastní. Střelci vědí, že aby byl pořádek ve vztazích všeho druhu, je důležité mít upravená vlastnická práva. Lidé, kteří mezi sebou nemají majetkově jasno, tak se dříve nebo později dostanou do nepříjemné situace. Takže Střelci, jestliže něco vlastníte, udělejte si revizi, zda je vše dohodnuto a nejlépe písemně. Jestliže máte před sebou nějaké kroky, ve kterých budete řešit majetkové věci, neodkládejte je. Již v lednu budou někteří Střelci muset navštívit banku, nebo úřad, ve kterém se nějakým způsobem řeší peníze. Naštěstí jde hodně věcí zařídit on-line. Střelci, kteří podnikají, by si již v lednu mohli rozpracovat daňové přiznání, aby měli jasno, jak na tom jsou a aby se mohli v příštích měsících soustředit na jiné záležitosti. Někteří Střelci budou mít důležité rozpravy se svými partnery. Až do května 2023 se v partnerských vztazích Střelců budou dít velmi zásadní události. Pevné vztahy se upevní a Střelci naplánují něco společně a domluví si další životní cestu. Střelci vědí, že vztah má cenu jen s takovým partnerem, se kterým něco prožívají. Tím se získají společná témata a je neustále o čem mluvit. Střelci, kteří nemají partnerské vztahy harmonické se pokusí to napravit. No a Střelci, kteří jsou bez partnera, tak budou tak intenzivně toužit někoho si najít, že se jim to může podařit. Jupiter se bude v Beranu nacházet do května 2023 a partnerské vztahy mají zelenou. V lednu se ale mohou dít situace, které se dotknou sexuality Střelců. Někteří budou přemýšlet, co je to věrnost a proč existuje nevěra. Jiní budou toužit po tom, aby si jich někdo všiml a aby byli přitažliví. Dne 7.1.2023 proběhne úplněk ve znamení Raka a ten má na starosti vztahy v rodině, řešení kolem bydlení a některým Střelcům se může zkomplikovat situace s nějakou ženou. A protože Luna dělá sextil na Urana, může se jednat o zajímavé překvapení. Střelci mají za sebou delší období, ve kterém se měli pokusit vylepšit vztahy v rodině, a hlavně mezi sourozenci. Měli se vzdělávat, a hlavně se měli snažit zdokonalit v komunikaci, v psaní a vyřizování na úřadech. Některé úřady bude potřeba ještě dořešit v lednu. Leden je ale měsíc, ve kterém mají Střelci nový plán. Jejich inteligence bude na vrcholu. Jejich mozek bude chrlit jedno moudro za druhým a lidem v okolí spadne brada, když budou poslouchat nebo číst, co Střelci naplánovali. Dne 21.1.2023 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Ve Vodnáři se nachází také Saturn. Slunce a Luna udělají konjunkci s Plutem a Pluto je osud. Někteří Střelci si nevšimnou, ale většina z nic ucítí, že se děje anebo připravuje něco velkého.

 

KOZOROH LEDEN 2023

Leden 2023

Úplněk v Raku 7.1.2023

Novoluní ve Vodnáři 21.1.2023

V prosinci minulého roku / 2022/ proběhlo novoluní v Kozorohu. Připomínám to proto, že i tento leden, je ještě stále ovlivněn tímto novoluním. Připomeneme si, na co by měli Kozorohové zaměřit svou pozornost. Je vhodné období na nové začátky. Je začátek roku a někteří Kozorohové do roku 2023 vstupují s odhodláním, že teď to bude jinak, že to bude lepší, že to rozjedou, že to dokážou? A co? No to zaleží na každém Kozorohovi, jaké má plány. Kozorohové by měli nejdříve zhodnotit, jak se jim podařilo splnit svá předsevzetí a své plány v roce 2022. Jestli udělali ty správné kroky směrem k lepší práci, směrem k lepšímu vydělávání finančních prostředků. Jestli se jim podařilo zhodnotit majetkové věci. Jestli upravili řádně své bydlení. Jestli pochopili, jak důležité je zdraví, rodina, práce. Jestli dokázali ve svém životě sobě a lidem v okolí, že je na ně spolehnutí, že uznávají hodnoty. Jestli se jim podařilo zharmonizovat rodinné vztahy. Jestli udělali kus práce na svém těle. Jestli zvelebili své zahrady, své chaty, své domovy.  Jestli se jim podařilo vybudovat pro sebe a pro své rodinné příslušníky to správné místo na zemi. Mnozí Kozorohové udělali v minulém roce velké kroky ve svém životě. Některým Kozorohům jejich velké plány chtěl zhatit někdo z okolí. Jenže Kozorohové jsou lidé, kteří se nikdy nevzdávají. A jsou si dobře vědomi, že každý večer, je sice konec dne, ale až se ráno probudí, přichází další den a v tomto dni toho mohou hodně napravit, zařídit, udělat. Napsat. Kozorohové, kteří podnikají si doufám udělali dostatečnou reklamu. Když si Kozorohové zhodnotí své cíle, mohou si naplánovat další kroky. A Kozorohové nezapomeňte, stále mají ty nové kroky být zaměřeny na penízky, rodinu, bydlení a na hýčkání a zvelebování svého těla. Dne 7.1.2023 proběhne úplněk ve znamení Raka. Začal leden a Kozorohové cítí potřebu si dohodnout nové podmínky. Podmínky, za kterých člověk funguje jsou velmi důležité. Ať už se jedná o vztahy pracovní, ale také o vztahy osobní. Jestliže někdo cítí, že to ve vztazích neprobíhá podle představ, je potřeba si s partnerem sednout a okamžitě si to vyjasnit. To stejné platí také pro pracovní prostředí. Cokoli budou Kozorohové podepisovat, je potřeba si to řádně přečíst. Anebo že by se řešili podpisy, či dohody z minula? Dne 21.1.2023 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Saturn udělá konjunkci s Venuší, a tak se Kozorohové budou líbit svému okolí a okolí se bude líbit Kozorohům. Může se podařit nová práce, nebo nějaká investice. Může se zadařit finančně. Pro Kozorohy jsou finance velmi důležité a mají za sebou období, ve kterém toužili více vydělat, získat práci snů a být úspěšní. Zároveň zkombinovat svou pracovní aktivitu s rodinným životem. Není to sice pro Kozorohy typické, ale někteří z nich mohou dostat bláznivý nápad, udělat něco, co by od nich nikdo nečekal. Kozorohové? Cítíte, že je čas vyjet ze zajetých kolejí? Cítíte to správně. A téma, nad kterým přemýšlíte jsou peníze a majetek. Koupit? Nekoupit? Prodat? Neprodat? Mám? Nemám?

 

VODNÁŘ LEDEN 2023

Leden 2023

Úplněk v Raku 7.1.2023

Novoluní ve Vodnáři 21.1.2023

Leden je pro Vodnáře významný měsíc. Zatímco někteří lidé se budou v lednu rozkoukávat, tak Vodnáři udělají akci . Dobrá zpráva je, že se ve znamení Vodnáře nachází Venuše. To dává těmto jedincům velké osobní kouzlo, že po nich začne toužit každý, kdo je potká. Dne 7.1.2023 proběhne úplněk v Raku. Vodnáři budou žádaní. Někteří budou vydávat nejen osobní energie, ale také sexuální energii, a tak okolí bude šílet, jen aby mohlo být v jejich blízkosti. Užijí si to hlavně ti Vodnáři, kteří ve svém životě nehýří a vyznávají zdravější životní styl. Protože v lednu se zeptá zdraví každého Vodnáře, jak se k němu v minulosti choval. Je také vhodné období na řešení preventivních prohlídek. Zajímavá situace se také může odehrávat v práci. Může přijít změna spolupracovníků. Doufám, že nenastane komplikace v pracovních vztazích. Jestli ano, potom je čas změnit situaci, která nevyhovuje a k tomu Vodnáři dostanou velkou příležitost, protože je čeká nejdůležitější novoluní v roce.

Novoluní ve znamení Vodnáře proběhne dne 21.1.2023. Leden 2023 bude pro Vodnáře velmi zásadní měsíc. Energie tohoto měsíce mnohé Vodnáře překvapí. Je sice pravda, že Vodnáře překvapí málo co, ale v lednu se to podaří. Nejdříve si připomeňme, že novoluní je stav, kdy Slunce a Luna stojí vedle sebe, dělají konjunkci a vzájemně si předávají svou energii. V době novoluní platí, že rozumová a emoční složka je v souladu. A tak se může podařit nový a zajímavý projekt. Určitě se vytváří již v lednu 2023 situace, která bude pro Vodnáře znamenat nový start. Že by to některý Vodnář přehlédl o to se nebojím, protože Vodnáři jsou lidé, kteří se změn nebojí, a naopak si v nich libují. Navíc se ve znamení Vodnáře budou v lednu 2023 nacházet ještě jiné planety. V době novoluní udělá Slunce, Luna a Pluto konjunkci. Pluto je osudová planeta a ovlivňuje lidi na dlouhé roky dopředu. Vodnáři budou cítit, že se děje něco velkého. A ono se opravdu něco děje. Připravuje se nové období, s novým tématem a chce to nového člověka. Ve znamení Vodnáře se nachází také Venuše. Když se Venuše nachází ve vlastním znamení, je člověk přitažlivější, má větší sexappeal a okolí na něj více reaguje. Toho by měli Vodnáři využít. Oni mají kouzlo osobnosti ať je Venuše kdekoli, ale když je v jejich vlastním znamení, nedá se jim odolat. Venuše dělá v době novoluní konjunkci se Saturnem. A to znamená, že si mohou Vodnáři dávat do pořádky vztahy. Mohou si také ujasnit, co se jim líbí, v čem chtějí pokračovat a co se jim nelíbí a v čem potřebují změnu. Dobře pro ně může dopadnout setkání anebo řešení s nějakou autoritou. Autorita může být vedoucí, nebo nějaký úřad anebo také partner, starší člověk anebo nějaká osobnost. A Vodnáři? Co takhle udělat vše proto, abyste byli i vy osobnost? Aby si vás okolí vážilo a obdivovalo vás? V tomto období můžete dosáhnout na všechno co chcete. Tak toho využijte.

 

RYBY LEDEN 2023

Leden 2023

Úplněk v Raku 7.1.2023

Novoluní ve Vodnáři 21.1.2023

A máme tady první měsíc v roce. Začíná rok, ve kterém se u mnoha lidí změní téma, protože Saturn se přesune do znamení Ryb. To ale až v březnu. Tento měsíc se ještě nachází ve znamení Vodnáře. Pro Rybičky je leden měsíc, ve kterém by se měly zamyslet nad svými partnerskými vztahy. Je to nyní jednoduší než v jiném období, protože probíhaly Vánoce a také silvestr, a to je období, které můžeme nazvat lakmusovým papírkem vztahů. Vánoce spolu tráví ti lidé, kteří k sobě patří, kteří jsou si blízcí. Každý člověk vždy tráví Vánoce s rodinou a s těmi nejbližšími. Mnoho lidí má komplikovanější Vánoce, například proto, že mají děti ve střídavé péči. Někteří mají náročnou páci, a musejí sloužit i na Štědrý den. Některé lidi může oddělit nemoc, jiné hranice. Většina lidí, ale na Vánoční svátky k sobě najde cestu a tráví je společně. Stejné je to se Silvestrem. Že není v pořádku něco ve vztahu se pozná, když se partner začne vymlouvat, že nemůže s vámi strávit svátky, protože……Když jsou důvody opodstatněné, většinou to víte, když vám je něco podezřelého, je to jasný signál. V lednu si Rybičky a to všechny, mají udělat rekapitulaci a zhodnotit své vztahy. Ti šťastněji jedinci, kteří žijí v pevném partnerství by si měli uvědomit, že nic netrvá věčně a že je potřeba si vztah hýčkat. Ti jedinci, kteří cítí, že něco není v pořádku by svým pocitům měli věřit a začít jednat. Některé Ryby již jednaly v prosinci. Dne 7.1.2023 proběhne úplněk ve znamení Raka. Ten má na starosti upevňování rodinného prostředí, harmonizace vztahů v rodině, spokojenost, či nespokojenost s bydlením. Neptun dělá trigon na Lunu v Raku, a to znamená silné emoce, a hlavně silné napojení na svou intuici. Ryby, věnujte pozornost všem svým pocitům, nyní dostáváte informace přímo ze svého středu. V lednu se Ryby budou také zabývat tématem dětí a vztahu k nim. Rybičky ať už jde o děti vaše, nebo děti někoho jiného, každí dítě si zaslouží naši pozornost a péči. I vy jste jednou byli dítětem. A Ryby? Víte o tom, že máte v sobě své vnitřní dítě? A jak pečujete o jeho štěstí? Právě leden je měsíc, ve kterém si máte promyslet, co budete akceptovat v příštích měsících. Co chcete? Ryby? A co nechcete? To, co nechcete si klidně vypište, budete toho asi více. Některé Ryby budou mít papír plný. Až budete mít napsáno, co nechcete, dejte si čas a napište si, co chcete. Tím jste jasně získali informaci, co máte dělat dál. Situace, které nechcete, začněte opouštět a napravovat. A situace, které chcete začněte posilovat. V lednu se můžete setkat s pomluvou. Některé Ryby dostanou nepříjemnou zprávu. Jiné Ryby odhalí tajemství někoho jiného. Rybičky a jestli vy něco tajíte, může to na vás prasknout. Dne 21.1.2023 proběhne novoluní ve Vodnáři. To má na starosti, aby si lidé pohlídali finance. Je důležité mít vyšší příjmy a nižší výdaje. V tomto období je potřeba se nezadlužovat. Je to období, ve kterém se člověk má zamyslet nad tím, jak pečuje o své zdraví. Slunce Luna a Pluto budou v konjunkci. Ryby, co se to děje s lidmi kolem vás? S vaším okolím? Nebo s vašimi přáteli? Nejste zklamáni? Nebo se o někoho bojíte? V lednu je vhodné meditovat a kdo je věřící může se pomodlit. Každý věří v něco jiného a Ryby vědí, že ve víře má být svoboda. A tak když je Ryba ezoterický zaměřená, může v meditaci požádat například Vesmír, nebo své vyšší já.