Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
Podporuje mojeID

PRÁCE S KYVADLEM
Práce s kyvadlem

Věštění budoucnosti zajímá lidstvo od pradávna. Věští se z křišťálové koule, z kávové sedliny, z kamenů, z run, z karet, tarotu, z ruky a podobně. Jedním ze způsobů a možností je věštění za pomoci kyvadla. Kyvadlo se však nepoužívá pouze k věštění, ale i k jiným druhům práce s energiemi. Podmínkami je 100% soustředění a „vypnutí ega“.

Práce s kyvadlem

Práce za pomoci kyvadla funguje na jednoduchém principu svalových mimovolných drobných pohybů vycházejících z podnětů nervové soustavy. Nervová soustava je naším vodičem univerzální energie. Princip práce s kyvadlem tedy spočívá především ve vypnutí ega, racionálního myšlení a ostatních rušicích vlivů. Při práci s kyvadlem není žádoucí vědomě ovlivňovat pohyb kyvadla nebo jeho odpovědi. Musíte být stoprocentně soustředěni na práci, vnímat odpovědi, které Vám kyvadlo dává a reagovat na vzniklou situaci.

Základ pro práci s kyvadlem je jeho pohyb. Tím, že se Vám podaří kyvadlo dostat do pohybu, nemáte však zdaleka vyhráno. Musíte si osvojit jeho pohyby, takříkajíc si ho „ochočit“ a sžít se s ním. Nejtěžší na tom celém asi je poznat, zdali jsou údaje kyvadla pravdivé, či se jedná o touhu či podvědomé přání „tazatele“.

Základní postupy pro práci s kyvadlem

  • Vyberte si pro práci a věštění takové kyvadlo, které Vám sedne do ruky a bude Vám vyhovovat po všech stránkách. Tedy Vám bude příjemný a sympatický materiál, ze kterého je vyrobeno, váha bude tak akorát, aby Vám byla příjemná do ruky, celkově by s Vámi mělo osobnostně souznít. Není výjimkou, že vyzkoušíte několik kyvadel, třeba i z různých materiálů. Oblíbená jsou kovová, z drahých kamenů – křišťálové, ametystové apod.
  • Najděte si místo, kde se pohodlně usadíte, a to v době, kdy Vás nic a nikdo nebude vyrušovat.
  • Kyvadlo držte v ruce zlehka nad deskou stolu. Zkuste myslet na něco příjemného a opakujte si v duchu nebo nahlas slůvko ANO – několikrát po sobě. Sledujte, na kterou stranu se bude kyvadlo točit nebo jaký pohyb a jakým směrem bude vykonávat. To je dobré výchozí vodítko pro poznání kladné odpovědi kyvadla na námi položenou otázku. V další fázi zkuste myslet na něco negativního a opakovat si NE – znovu pozorujte směr pohybu a oba výsledky si zaznamenejte.
  • Po několika dnech (dostačující jsou dva až tři dny) udělejte opakovanou zkoušku odpovědí ANO a NE. Kyvadlo by mělo reagovat stejně, pokud tomu tak není, zkoušejte dál, dokud nedojde k ustálení.
  • Kyvadlo mějte vždy uložené na čistém místě v tmavém sáčku. Nedávejte ho nikomu do ruky na hraní ani na práci. Je pouze a jen Vaše.