Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


13. 11. 2017

PARTNER, PARTNERKA, MILENKA, SEX A LÁSKA

PARTNER, PARTNERKA, MILENKA, SEX A LÁSKA, úvaha
Seznamování je komplikovaná záležitost, a tak si něco řekneme o tom, na co si má dávat člověk pozor, když se s někým seznámí.
Znáte to? Potkáte nějakého muže a je z vás nadšený. Seznámíte se a cítíte, že se mezi vámi může něco odehrát. Něco po čem vy toužíte. Něco co vám chybí. Muž vás sleduje rozzářenýma očima. Poslouchá vás a vy si najednou kladete otázku. CO KDYŽ TO JE ON?
Po této otázce začnete jednat, začne z vás vyzařovat touha. Svěříte se muži, co se vám stalo v minulých vztazích a řeknete mu, co čekáte od možného nového vztahu. Kladete si podmínky a říkáte, jaká jste a co si nenecháte líbit. Vzájemně si popovídáte, a rozumíte si. Některý muž dokonce přizná, že je ještě ve vztahu a některý to ani nepřizná. V ten moment se stáváte milenkou. Ale stejně si říkáte: „ Co to je za vztah, ve kterém se ten muž nachází? Přeci v něm nemůže být spokojen? Kdyby byl, tak nehledá.“ A tím začíná váš příběh milenky. Po nádherné schůzce, kdy to mezi vámi jiskří a kdy vy doufáte, že to může konečně být on, a kdy si říkáte, to není možné, že bych měla takové štěstí, nastává scénář, který je u lidí tak podobný. Tak podobný, že když to poslouchám, tak mě z toho mrazí. Je to všechno jako přes kopírák. A pokračujeme dál. Muž vám neustále píše, kontaktuje vás a nejdříve jde iniciativa zásadně od něj. Muž takzvaně navazuje atmosféru a vy nejdříve děláte drahoty. Odpovídáte později, děláte, že nemáte čas, nereagujete zatím ihned a to jen proto, aby si muž nemyslel, že z něho šílíte. Jenže vy z něho šílet začínáte. Jenže se tomu ještě bráníte. Ale muž nepřestává. Tohle je pro něj velmi zásadní období, potřebuje si dokázat, že to dokáže. Potom přicházejí na řadu fotky. Kde jste, co děláte, jak vypadáte. Žena chodí ke kadeřníkovi, kupuje si nové erotické prádélko, nakoupí si také erotické pomůcky, které ji chybí, protože až přijde na sexuální schůzku, musí být tělo připraveno. A muž musí vědět, že zažije něco nového, krásného. Sex, který ještě neměl. A potom najednou to nastane. Sexuální schůzka. A v dnešní době to vůbec netrvá dlouho. Musím říci, že ti muži se opravdu mají. Většinou již po dvou schůzkách, u někoho to chce více času, ale ne moc, nastává okamžik vzrušení a nastává sexuální spojení. V nadšeném očekávání se připravuje tělo, upravují se různé intimní části, protože to je dnes potřeba. A potom to nastane. Vášnivý sex, možná poprvé to není přesně ono, neboť dva lidé nejdříve musejí poznat svá těla. Druhé sexuální setkání je už lepší. Po několika sexuálních schůzkách se žena pomalu, ale jistě začíná zamilovávat.
Muž ji neustále píše, že je fajn, že je úžasná a jak to s ní je jedinečné. A žena?
Dělá to samé. A? Uvěří a začne se zamilovávat. PROČ BY JÍ TO ŘÍKAL, KDYŽ TO TAK NEMYSLÍ. CHUDÁK, V JAKÉM TO JE VZTAHU? CO TO JE ZA OTŘESNÁ ŽENSKÁ, SE KTEROU MUSÍ BÝT? JÁ BUDU JINÁ. DÁM MU TO, CO MU DOMA CHYBÍ.
Chytřejší milenky mají více trpělivosti a dělají, že všechno chápou.
Chytřejší ženy vědí, že když začnou tlačit, tak mohou vše pokazit. A tak i když jim to příliš nevyhovuje, tak ze začátku přistoupí na vše, co po nich muž chce. Ne že by jim to vyhovovalo, to ne, ale je to součást taktiky. Taktika ženy, která je zatím milenka. Ale chce víc. A proč by ne?
Myšlení může fungovat nějak takto. „ NEJDŘÍVE TĚ BUDU CHÁPAT A PŘISTUPOVAT NA TO, JAK TO CHCEŠ A POSTUPNĚ TĚ ZAČNU PŘEDĚLÁVAT K OBRAZU SVÉMU. AŽ TĚ PŘEDĚLÁM, VŠE SE ZMĚNÍ. BUDU TO JÁ, KDO BUDE URČOVAT PRAVIDLA.“ A tak se žena připravuje velmi dokonale na každou schůzku. Když se nejedná o muže, který jezdí na pracovní cesty, nebo je řidič z povolání atd……..potom první schůzky probíhají během dne. A žena se na ně připravuje, odpočine si, zařídí si to v práci, zařídí si to osobně a někdy to není jednoduché, protože musí přeorientovat celý svůj program a někdy nejen svůj. Schůzky přes den přestávají stačit. Milenka chce víc, a proč by ne?
A tak začne žena muže přemlouvat, že by s ním chtěla trávit, noc, večer. Vždyť sex je hlavně spojen s tím, že nejkrásnější je pod rouškou tmy.
A tak muž začne přemýšlet nad tím, jaké výmluvy použije doma. Zvolí bud kamarády, nebo začne být déle v práci. Výmluvy na práci jsou nejčastější, protože práce je práce a přes ni vlak nejede.
A muž zorganizuje večerní nebo noční setkávání. Chvíli to funguje, ale potom partnerka, která s mužem žije, začne něco tušit. Muž se začíná měnit.
Je to jednoduché, u nových mileneckých vztahů si muži prožijí nejen svou dávku sexu, ale také svou dávku něhy. A tak najednou doma už není to pohlazení, políbení, přitulení.
To neznamená, že muž ženu, která s ním žije, nemá rád. Ale svou potřebu něhy už si ventiluje jinde a tak doma to pomalu a jistě přestává dělat.
A partnerka doma si toho samozřejmě začne všímat. A tak najednou uvidí, že muž má mobil neustále vedle sebe. Pořád do něj kouká, a kouká, kdy ho nikdo nevidí, aby mohl odepisovat. Muž a jeho mobil jsou ve střehu. U někoho jde o počítač. To záleží. Ale mobil vítězí. A příběh pokračuje dál.
Protože karta se obrátila a milenka tím, že muž začíná přistupovat na její požadavky, vypisuje čím dále tím častěji. A muž?
Nehne se od mobilu, stále ho všude přenáší, chodí s ním i na záchod a je čím dále tím více NENÁPADNĚ NÁPADNÝ. No a začíná to! Partnerka doma vidí změnu, méně něhy, muž stále s mobilem nebo u počítače. A nastává nepříjemná situace, na kterou, když se přijde v začátku, dá se vyřešit. Čím později tím hůře. Partnerka doma zbystří a ví, že se něco děje. Milenka nenápadně zvyšuje tlak a snaží se o častější a častější schůzky, protože ví, že tím musí situace prasknout /většina partnerek není úplně blbá/. Milenka chce, aby situace praskla, i když to před mužem najevo nedává. Potřebuje, aby situace praskla a dozvěděla se o ní partnerka muže.
Pořád musí hrát tu roli chápající a hlavně ví jedno.
NESMÍM TLAČIT, ABYCH HO NEVYPLAŠILA. A schyluje se pomalu ale jistě k dramatické situaci ve vztazích.
Partnerka doma najednou zjistí, o co jde a tak začne chtít mít větší kontrolu nad tím, kde její muž tráví čas.
Milenka zvyšuje pomalu ale jistě tlak. Už ji nestačí občasné schůzky přes den, už ji nestačí občasné schůzky večer, a přemýšlí jak je protáhnout na celou noc.
Většina mužů se schůzkám na celou noc brání, protože vědí, že tohle už je přes čáru.
Protože vědí, že když začnou schůzky na celou noc, situace se stane neúnosná a bude se muset řešit. A to se mužům moc nechce. Proč by to řešili?
Mají po boku svou partnerku, se kterou jsou spokojeni a mají milenku, která je pro ně změna.
ČASTO JSEM SE PŘI SVÝCH KONZULTACÍCH PTALA MUŽŮ, JAK JE TO MOŽNÉ, ODDĚLOVAT SEXUÁLNÍ DOBRODRUŽSTVÍ OD PARTNERSKÉ LÁSKY A NĚKDY VÁM NAPÍŠU, JAKÉ ZAJÍMAVÉ VĚCI JSEM SE DOZVĚDĚLA.
Zkrátka jsem se dozvěděla, že to jde a že láska je láska a nezávazný sex, je nezávazný sex. O TOM ALE NĚKDY PŘÍŠTĚ.
A zpátky k našemu příběhu.
Když se milence nepodaří získat zatím celou noc, začne vymýšlet víkendy a výlety. Anebo začne nenápadně muži sdělovat, že by si chtěla někde zajet a on o tom v některých případech začne přemýšlet a začne plánovat. Chytřejší muži se tomu vyhnou, chytřejší jsou ti, kteří mají zkušenosti s více mileneckými vztahy. A znají budoucí reakce milenek.
Protože milenka ví, že když se jí podaří získat pro sebe víkend anebo noc, je vše na té nejlepší cestě. A tehdy nastává křižovatka všech zúčastněných. Tehdy nastává nenápadná a plíživá situace, která už se nedá vzít zpátky.
BOD ZLOMU VE VZTAHU.
Jakmile partnerka žijící s mužem přistoupí na to, že muž začne občas trávit víkend jinde, noc jinde, začíná pomalý konec vztahu.
S milenkou to samozřejmě vyjít nemusí, ale konec vztahu nastává proto, že se stanou věci, které později nejdou vzít zpět, a velkou roli v tom hraje lidská psychika.
Proto končí i vztahy, které byly několik let fajn. Přehlédne se bod zlomu ve vztahu. KDYŽ NASTANE BOD ZLOMU je potřeba jednat. Milenka, chce, aby vše prasklo, protože počítá s tím, že partnerka svého partnera vyhodí, anebo mu řekne, že je konec. A většina žen to také udělá. Jenže to je chyba.
Nahrají milence, ta s tím sice počítá ale je také ve velmi těžké roli.
Ona už je zamilovaná, už si plánuje nový vztah, už svému milenci sděluje svá tajemství, hovoří o své rodině.
A JAKMILE ŽENA ZAČNE ČASTO HOVOŘIT O SVÝCH DĚTECH, tak to už zbystří i muž.
Větu, kterou používají muži „DĚTI MI NEVADÍ, DĚTI NEJSOU PŘEKÁŽKOU, by měly i milenky brát s rezervou.
Ano děti nejsou překážkou, jsou naplněním našeho života a každá žena, když si hledá muže, zjišťuje nejdříve, jak to bude v sexu a potom vztah k dětem.
Jenže sex když je nový je nový a vztah k dětem se prověří až opravdu přijdou společné starosti. A když milenka začne řešit i děti a začne se otevírat a zamilovávat více a více, tak muž, který nechce opustit vztah, ve kterém žije, tak zbystří.
A ŘÍKÁ SI POZOR, POZOR. !!!!!!
Neříká to nahlas, ani nemůže. Situace se hrotí doma a tlak sice velmi jemný a nenápadný jde i od milenky a muž najednou začíná hodnotit a určovat si priority.
A to nejsou priority ani partnerky ani milenky.
MUŽ ZAČÍNÁ PŘEMÝŠLET, CO JE PRIORITA PRO NĚJ A KTERÁ SITUACE JE MÉNĚ KOMPLIKOVANÁ.
Nejhorší rozhodování je, když je chytrá partnerka a když je chytrá i milenka.
POTOM JE TO VELMI TĚŽKÉ.
Karta se začíná obracet. Už to není muž, který milence stále vypisuje a ptá se, proč neodpovídá.
Najednou je to milenka, která se musí začít ozývat první. Už to není muž, kdo iniciuje schůzky, ale milenka, která píše, že to bez něj nemůže vydržet, ať něco vymyslí a že nemůže žít bez sexu.
Tím láká svého milence. SEX JE VELKÉ LÁKADLO. Jenže v momentě, kdy sex ztratí příchuť toho, že se odehraje tehdy, kdy chce muž, už často není tak pro muže tak lákavý. On potřebuje milenku, protože chce, aby se sex odehrával podle jeho plánů a zapadal do jeho scénáře.
Ale milenka to chce jinak. Milenka pro svedení muže udělá i nemožné. V tom má výhodu oproti partnerce, která s mužem žije, protože se doma řeší často úplně jiné věci. Neodehrává se nic nového, partneři se znají v mnoha polohách a některé z nich rozhodně nejsou eroticky laděné. Řeší se problémy, práce, placení účtu.
A zpátky k našemu příběhu. Doma situace praskne, nebo se vyhrotí, protože partnerka ví, že takhle to dál nejde. A proto chce, aby si muž udělal jasno. Když muži na partnerce záleží, tak začne s milenkou komunikovat čím dál tím míň a milenka se pokusí zvýšit tlak. Muž postupně snižuje intenzitu a hraje na čas.
A milenka?
Už nehraje roli, že se nechce vnucovat, už začíná psát smutné zprávy a vyčítat muži, proč si vše nerozmyslel dříve. Ona už se zamilovala.
Muž to nechápe, protože si neměl co rozmyslet, on nic neplánoval. On se prostě dostal do situace, ve které si chtěl užít a dostal se pomalu, ale jistě do tlaku mezi dvěma ženami. A nastává moment rozhodnutí.
A potom muži jednají rozdílně, někteří odpovídají čím dále tím méně a karta se začíná obracet.
Před tím se vymlouvali své partnerce, nyní se začínají vymlouvat milence a nejčastější výmluva je na práci.
Je potřeba si uvědomit, že kdo chce, ČAS SI VŽDY NAJDE.
Jenže milenka tomu nejdříve věří, protože chce.
Nechápe jak někdo, kdo byl schopen takové něžnosti na minulých schůzkách, se najednou chová úplně jinak.
A tak začíná ještě více nenávidět partnerku, se kterou muž žije. Kritizuje ji. A přitom nezná její situaci. Nemůže a vlastně ani nechci. Obě ženy to mají v této situaci velmi těžké.
A stane se to, že se začínají nenávidět ženy, které kdyby se potkaly v jiné situaci, tak by spolu docela dobře vycházely. Začínají se nenávidět a zuřit na sebe, právě proto, že je rozděluje boj o muže. Jenže? Jaký boj?
V tomto případě žádný boj nic nepomůže. V tomto případě si musí každá z žen, jak milenka, tak partnerka prostě s mužem vyříkat, jak to je. Poslouchat co říká a definovat, co je ještě únosné a co ne. Nerozumná partnerka muže vyhodí a nahraje ho milence. Milenka na to čeká. Je to složitá situace. Ztrácejí všichni tři.
A víte, že některé milenky po celém tomto příběhu, ještě udělají i to, že jim muž řekne. Tak víš co, nekončíme, ale budeme se stýkat jen dočasně a velmi tajně. Nic nesmí prasknout. V tomto případě muž získává vše, vše co chtěl, partnerka ve vztahu zpátky svůj klid a milenka přistoupí na to, co ji vůbec nevyhovuje. A proč?
PROTOŽE MILUJE, ALE NENÍ MILOVÁNA. A to je podle mě ještě horší. Milenka začne dříve či později tvrdit, že se teda chce setkávat jen za účelem sexu. Přistupuje na to, co muž chtěl hned od začátku. Vybojoval si to. Milenka sice tajně doufá, že se to časem změní a je připravena vyčkávat, ale toto rozhodnutí ji zabrzdí klidně i na několik měsíců nebo let v tom, aby si našla partnera, který bude partnerem se vším všudy.
A kdo to je partner?
A PARTNER JE TEN, KDO S VÁMI TRÁVÍ VOLNÝ ČAS, SPOLEČNÉ ZÁLIBY, SPOLEČNĚ ŘEŠÍTE SITUACE, KDO S VÁMI DOMA USÍNÁ A KDO SE S VÁMI PROBOUZÍ. S KÝM SE SMĚJETE A OBČAS ZUŘÍTE.
Ten kdo s vámi tráví čas potají, pokradmo není partner. Je to milenec. Však víte, kolik můžu, když se rozchází, říká. „zůstaneme kamarádi.“
Tento příběh může fungovat i opačně, ale já jsem žena a moje oko, je okem ženy. Omlouvám se mužům, kteří mají pocit, že jsou jiní. Jenže já píšu ze života.
A věřte mi, za celou tu dobu, od roku 1992 jsem už slyšela ve své poradenské činnosti velmi mnoho příběhů. A tak o tom budu pro