Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
Podporuje mojeID

NUMEROLOGIE
NUMEROLOGIE 1,2,3.DÍL

NEUMEROLGIE 1.díl kniha.

NUMEROLOGIE HROU, jak se tvoří numerologický kalendář

https://www.youtube.com/watch?v=qE9MavGV1r4

 

Numerologie je nauka o číslech. Zajímavé jak čísla nádherně v našem životě fungují. Ale nefungují jen čísla, fungují také barvy.  O tom jak spojit čísla, barvy a pocity jsem pro vás napsala knihu NUMEROLOGIE HROU. UČEBNICE NUMEROLOGIE 1. DÍL. Jestliže si překliknete na naše www.EZOTERface.cz, můžete si přečíst nejen, jak se vytváří numerologický kalendář, ale také jak pracuji s klienty a také samá se sebou.  V této knize jsem se vám snažila přiblížit, jak se vytváří numerologický kalendář. Proč si vytvářet numerologický kalendář? Je to proto, že když se s ním naučíte pravidelně pracovat, tak se automaticky začnete sbližovat se svými vibracemi. Všimli jste si, že často něco vyřizujeme, děláme a nedaří se nám? Je to proto, že nerozumíme a nemáme přehled o číselných vibracích, které jsou kolem nás. Děláme věci ve dnech, které k tomu nejsou určeny. A právě to se tato kniha snaží vysvětlit. Když se naučíte vnímat jednotlivé dny, když se naučíte vnímat pod kterým číslem a pod jakými vibracemi se právě nacházíte, bude se vám dařit mnohem lépe. Automaticky se po čase naučíte být ve správnou dobu na správném místě. A jak na to? Jak to dělám já? Můžete si přečíst na našich www.EZOTERface.cz.

 

Krásný den, na začátku každého měsíce si vytvářím numerologický kalendář a snažím se to naučit i své klienty. V numerologii máme devět čísel a tak se dny střídají v každém měsíci po devíti. Vypočítáte si, v jakém jste osobním roce, v jakém jste osobním měsíci a v jakém jste osobním dni. Osobní rok, to je delší období, které se odehrává od vašich narozenin k vašim narozeninám. Celý tento rok máte čas na to, abyste zapracovali na jednotlivých životních tématech. Když si ale začnete sledovat své osobní dny, budete překvapeni, jak energie nádherně fungují. Vypočítat si své osobní dny, jejich vibrace, a také pod vlivem jakých barev se nacházíte. Váš život se stane hrou. Můžete si v daném dni kombinovat barvy svého oblečení a mě baví pracovat také s barvami potravin. Víte jak nádherný je to pocit, když jste například pod vlivem osobního dne jedničky, obléknete si něco červeného, stačí obyčejný šátek, nebo používat barevné papíry, můžete také pracovat s barevnými propiskami a já ještě přidávám, každý den práci na své první čakře. První čakra leží dole na spodní části naši páteře. Má na starosti vaši životní stabilitu. Když vám toto energetické centrum dobře funguje, jste silní, stabilní, máte vyrovnanou páteř a daří se vám cokoli vyřešit. Když jste v numerologickém dni jedničky, máte den nových začátku. Udělejte něco nového, jděte zahajovat, vyřizovat. Jděte vpřed. Když se naučíte pracovat se svým numerologickým kalendářem každý den, už ráno budete vstávat s myšlenkami a s energiemi daného dne. Bude se vám dařit, budete šťastni a každý váš život se stane hrou.

Vždy když prožívám numerologicky osobní den pod vibrací čísla jedna, snažím se udělat a vnést do svého života nějakou novinku, novou akci. A hlavně se v tyto dny snažím více prosazovat, jdu na úřady a vím, že se mi podaří vše vyřídit. Zkuste to a uvidíte, že se vám bude dařit.

Přeji vám, ať se naučíte pracovat s mou knihou NUMEROLOGIE HROU 1. DÍL, VYTVOŘTE SI SVŮJ OSOBNÍ KALENDÁŘ.  Budete si hrát a přitom budete pracovat na svém životě.

Spisovatelka a astroložka Martina Blažena Boháčová

 

Numerologie 2. Díl. „Karmické zadání podle životních čísel.“

https://www.youtube.com/watch?v=xYu8zo38FfI

V této knize najdete informace o každém člověku. Z data narození si vypočítáte několik veškeré informace o tom, kdo vás zajímá. Ale především veškeré informace, které se týkají právě vás. Jestli se chcete poznat, nebo poznat někoho, kdo vás zajímá, je pro vás tato kniha vhodná.

Když se člověk narodí tak nejdůležitější údaj, který ho bude provázet po celý jeho život je datum narození. Z data narození se dá vypočítat životní číslo, kdy dozraje duše, jak bude probíhat dětství, kdy začne plnění karmického zadání, v jakých cyklech se bude život člověka rozvíjet. Dá se vypočítat osobní rok, osobní měsíc, osobní den. Dá se vypočítat všechno, co se týká života. Z data narození se dá také určit, jaké zdravotní problémy mohou člověka potkat a na čem má tedy celoživotně pracovat. Protože v oblasti zdraví je nejdůležitější prevence. Numerologie je zajímavá a každý člověk by se měl orientovat ve svých číslech. Protože kdo pozná sám sebe, začne si rozumět. Ten kdo si rozumí, chová se lépe k sobě a ke svému tělu. Rozvine se také více intelektuálně a stane se z něj lepší a kvalitnější člověk. Lepší a kvalitnější člověk má větší možnosti se prosadit nejen na trhu práce, ale také ve společnosti a také přitahuje více láskyplných lidí. Má tedy hodně přátel. Když ještě pracuje na svém zdraví, stává se z něj šťastný člověk. Šťastný člověk dokáže pozitivně působit na ostatní lidi. Šťastný a kvalitní člověk dokáže vytvářet podmínky pro ostatní, aby také byli šťastní. Čím více šťastných lidí, tím harmoničtější prostředí. Čím harmoničtější prostředí, a hodně šťastných lidí, tím více pozitivních energií. ČÍM více pozitivních energií, tím lepší místo pro život. Čím lepší místo pro život, tím lépe. A o to vlastně jde.

Tato kniha se jmenuje „ KARMICKÉ ZADÁNÍ PODLE ŽIVOTNÍCH ČÍSEL.“  Dozvíme se tady, proč se člověk narodil v určitý den a jaký vliv na jeho život, ale také na jeho karmické zadání má životní číslo. Je to velmi důležitý údaj a měli byste ho všichni znát. Naučíte se vnímat nejen, proč se vám některé věci dějí, ale také jak je můžete ovlivnit. Můžete si vypočítat životní čísla svých dětí, svého partnera, ale platí to také u zvířátek. Je mnoho osamělých nebo zklamaných lidí, pro které je jejich zvířátko něco jako partner. Zvířátka nejen že jsou svou energií léčivá, ale jsou to nejlepší kamarádi. Kdo se podíval do očí pejska nebo koně ví, o čem mluvím. Zamysleli jste se někdy, proč se dětem líbí hlavně pohádky o zvířátkách? Je to o energiích. Čisté k čistému. Než si ale začneme povídat o numerologii a o životním čísle a o tom, jaké poselství přináší z hlediska karmy, řekněme si nejdříve co to je vlastně KARMA?

Učebnice numerologie 2. Díl

„Karmické zadání podle životních čísel.“

Jistě už asi většina z vás ví, že životní číslo se vypočítá tak, že sečtete datum narození. Nezapomeňte ale, že nikdo z vás není jen jedno číslo, ale vaše energie, pod kterými fungujete, se skládají s více čísel.

Je několik druhů jedniček, několik druhů dvojek, několik druhů trojek, několik druhů čtyřek, několik druhů pětek, šestek, sedmiček, osmiček, devítek. A jak se v tom vyznat? Poradí vám moje kniha. Navíc si můžete vypočítat a přečíst charakteristiku a karmické zadání každého člověka, se kterým se v životě setkáte. To vše vám umožní pochopit mnoho věcí. U každého člověka máte v této knize přiřazeny tarotové karty, pod jejichž vlivem se tento člověk pohybuje. Tarotové karty a numerologie spolu velmi úzce souvisí. A jak? Dočtete se v této knize.