Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


29. 11. 2017

LÁSKA K SOBĚ

Delší dobu se na sobě snažím pracovat.

Jeden můj facebookový přítel, mi napsal, že příčinou mé změny musí být muž.

Víte, v oblasti vztahů jsem nikdy moc velké štěstí neměla a užila jsem si své. A možná ještě není konec, kdo ví. Jenže já věřím, že tím že pracuji na všech oblastech svého života, tak se harmonie postupně bude promítat do každé mé životní oblasti. Zatím to tak funguje.

Ale co nastartovalo mou práci na osobní proměně a na proměně veškeré mé vnější reality?

Vlastně to začalo v roce 2012, kdy jsem se úplně nečekaně ocitla na Floridě. Byla jsem tam 3 měsíce a nikdy jsem tuto cestu neplánovala, protože Amerika mě prostě neláká. Láká mě úplně jiné místo a tam částečně pobývám a pobývat budu.

Jenže na Floridě se vlastně vše odstartovalo. Píšu o tom ve své knize „MOJE CESTA DO AMERIKY, PŘÍBĚHY Z FLORIDY.“ Kdybyste si ji někdo chtěli přečíst, tak si jí můžete, jako všechny mé knihy objednat na www.ibohac.cz

Setkala jsem se tam se svým druhým já v jiné dimenzi. Chápu, že nyní někteří z vás obrátí oči v sloup a řeknou si: „ CO TO KECÁ?“

Jenže já jsem se přesvědčila, že jiné dimenze existují a že existujeme několikrát. Kolikrát to zatím nevím, setkala jsem se jen s jedním svých vyšších JÁ.  Dál mě to nepustilo, protože prý jsem ještě na nízké vibrační úrovni.

Moje vyšší JÁ v jiné dimenzi, bylo krásné.

Krásná žena, a protože tam stáří neexistuje, také mladá žena. Byla nádherná a byla jsem to já. Když jsem se se svým vyšším já setkala, tak jsem se dozvěděla, jaké možnosti bych mohla ve svém životě dosáhnout a hlavně mě to motivovalo se proměnit.

Samozřejmě v rámci možností, v této realitě, ve které žiji.  Při tomto setkání jsem také byla nasměrována na téma, kterým se zabývám, a to jsou programy, které jsme zdědili od svých předků, které jsem pojmenovala vzorce duše.

Na Floridě jsem prošla jakousi transformací a dozvěděla jsem se, že to, že se obracíme na anděla, na vesmír a na jiné velikány, je vlastně naše komunikace s našimi vyššími já.

ČÍM VÍCE SE ROZVIJÍME ,TÍM VĚTŠÍ MÁME SPOJENÍ NA NAŠE VYŠŠÍ JÁ. PROSTĚ EXISTUJEME NĚKOLIKRÁT A JÁ TO ZAŽILA.

Svým zdokonalování, svým zjemňováním, získáváme lepší napojení, čím více pracujeme na svých energetických vibracích, tím více se nám otevírají dveře do jiných dimenzí směrem k našim jiným existencím.

Jsou to dokonalé světy obrazy našeho bytí. SVĚT BEZ VÁLEK, SVĚT BEZ NÁSILÍ, SVĚT BEZ NEMOCÍ.

A tak to lidé pojmenovali, že se dostanou do nebe.

Existují ale i jiné světy, které jsou energeticky nižší, než ty naše a na ty se také lze napojit, anebo mají tendence zasahovat do našich životů.

A tak to lidé pojmenovali peklo.

Klidně může přibývat na zemi počet lidí, protože je hodně světů mimo nás.

Ty světy jsou před námi uzavřeny, protože jsme pro ně nebezpečím.

Kdyby se našemu světu otevřeli, tak je zahubíme.

A tak vlastně probíhá velká transformace našeho světa, ve kterém žijeme a je snaha povznést nás nahoru, anebo stáhnout dolů.

Je hodně světů dokonalejších a hodně světů nedokonalejší a proces zpracovávání lidského materiálů, je z našeho lidského hlediska velmi dlouhý.

Z hlediska jiných světů ne, protože tam čas existuje nějak jinak.

Až se jednou podaří náš svět zdokonalit, dostaneme se do jiné dimenze, do té první, ta první se posune do té druhé, ta druhá se posune do té třetí a tak dále.

Na naše místo se dostane nějaká nižší dimenze a na ní začne práce úplně od začátku. A tak to bude zřejmě stále dál a dál a bude vznikat spoustu dalších možností bytí.

Jakých?  To asi náš mozek vůbec není schopen pochopit.

Ale co bychom měli být schopni pochopit, je to, že každý z nás je malé kolečko v tom velkém světě a že se každý točíme buď pomaleji, nebo rychleji.

Tím jsem jen chtěla vysvětlit, proč tu velkou sílu, která tohle všechno nějakým způsobem řídí, tu sílu nazýváme Vesmír anebo BŮH.

Tím jsem chtěla říci, že nestačí, když se posunu jen já, ale je potřeba se posunovat plošně.

A TÍM JSEM VÁM VLASTNĚ PŘIBLÍŽILA SVOU PRÁCI, CO TO DĚLÁM A PROČ TO DĚLÁM.

A POZOR!!!!

JSEM MENŠÍ NEŽ TA NEJVĚTŠÍ ŠPENDLÍKOVÁ HLAVIČKA, TAKŽE JSEM JEM  KOUSEK NĚJAKÉHO PRACHU V TOM VESMÍRNÉM SVĚTĚ.

Jenže z čeho se skládá větší celek?

Z toho, že se spojí spousta malých částeček dohromady a vznikne hmota s nějakými vlastnostmi.

Když tato hmota vznikne, nabaluje na sebe dál a dál

A TO JE TO, CO DĚLÁ NAŠE SKUPINA A JINÉ SKUPINY A NĚKDO DĚLÁ DOBRO A NĚKDO NE, ale kdo to zhodnotí?

Takže když jsem chtěla začít dělat to, co dělám, tedy SEBEKOUČINK, tak jsem nejdříve musela změnit sebe. A jsem na úplném začátku své cesty a pracuji na tom, abych se mohla dostat do té vyšší dimenze.

A abych mohla pracovat s ostatními, musela jsem udělat práci také na sobě. Jsem na začátku.

Výsledky jsou malé, ale snažím se.

Ale už mám nějaké výsledky, které naznačují, že tato teorie fungovat může.

A pozor tyto výsledky nemám jen na sobě, ale také na lidech, kteří jednou přišli ke mně pro pomoc, pro radu  a teď  jsou úžasní, úspěšní a jedou a jedou a zdokonalují a tvoří  a  každý si vybral nějakou oblast.

Takže až jednou budete prosit o pomoc svého anděla, vesmír, nebo COKOLI  JINÉHO,  uvědomte si, že hovoříte se svým vyšším JÁ  v jiné dimenzi. Nemusíte tomu věřit, jen si to uvědomte, že vlastně hovoříte sami se sebou.

Záměrně se vyhýbám slovu BŮH, protože mám před tímto slovem velký respekt a nechci ho zneužívat. On prostě v nějaké formě existuje.

A já kdybych o něm chtěla mluvit, tak bych si asi rozmyslela kdy, kde a jak. Protože bych nerada, abych to slovo využívala při prezentování toho, co chci nebo si myslím já.

Na práci s těmito energiemi UŽ MUSÍ BÝT ÚPLNĚ JINÝ KALIBR.

Myslím si ale, že někde v té nejvyšší možné dimenzi existuje moje nejvyšší JÁ a má s touto silou spojení.

A myslím si, že VŠECHNA moje vyšší JÁ  se napojují na sebe z jedné dimenze na druhou. Jenže to je ještě hodně nesrozumitelné.

Tak tolik vysvětlení proč dělám to, co dělám.

A JAK BYCH TO MOHLA DĚLAT, KDYBYCH NEMĚLA ALESPON MALIČKÉ VÝSLEDKY?

spisovatelka a astroložka Martina Blažena Boháčová- SEBEKOUČINK