Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
Podporuje mojeID

HOROSKOP SRPEN 2018

Horoskopy na srpen 2018

BERAN

Srpen 2018

Novoluní 11. 8. 2018 ve Lvu

Úplněk 26. 8. 2018 v Rybách

Srpen bude pro Berany velmi kreativní období. Radovánky a schůzky a seznámení, které proběhly v minulých dnech Berany nakopnou k ještě větším výkonům. V životě je to tak, že vždy, když se seznámíme s novým okruhem lidí, přinese nám to do života nejen nové informace, ale také nové nápady. A Berani? Ti budou sypat v srpnu nápady z rukávu. Všichni, kteří něco tvoří, by to měli ukázat na veřejnosti. Beranům se s novou činností otevře také možnost nového vztahu. Že by nějaká nová láska? Nebo člověk, který Berany okouzlí? Zadaní Berani by si měli všímat svého partnera a udělat nějakou společnou akci. Vhodné je trávit čas v přírodě, nebo na dovolené a kdo má děti, tak by jim měl věnovat svůj čas. Kdo děti mít chce, může na tom pracovat a je potřeba nezapomenout na své vnitřní dítě. Dne 11. 8. 2018 proběhne novoluní ve znamení Lva a v ten den bude Slunce, Luna a Merkur v konjunkci. Berani, čekejte zprávu, důležitou informaci. Že by pozvání na rande? Druhá polovina měsíce může přinést Beranům zklamání. Nebo poznají, že někdo nesplnil jejich očekávání. Že se někomu nedá věřit. A co s tím? No to je těžká rada, nejlépe pryč od takového člověka. Ale některé věci prostě musejí dozrát. Berani se mohou dozvědět tajemství, nepříjemnou zprávu. Je vhodné období meditovat. Berani? Víte, že některé věci nejsou příjemné tehdy, když se dějí, ale budoucnost ukáže, že se stalo to nejlepší, co se nám mohlo stát. Dne 26. 8. 2018 proběhne úplněk v Rybách. Věnujte pozornost snům, předtuchám, a svému vnitřnímu hlasu.

BERAN 2018

https://www.youtube.com/watch?v=H0IoVinDr8s&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f

 

BÝK

Srpen 2018

Novoluní 11. 8. 2018 ve Lvu

Úplněk 26. 8. 2018 v Rybách

Býci, je sice léto, ale vy se zaměřte na svou práci. Budete ji muset řešit. Možná se vše neodehrává podle vašich představ, ale uvědomte si, že vaše vnější realita, ve které žijete, vypovídá mnoho o vašem stavu duše. Jestliže jste spokojeni, je vaše myšlení v pořádku, jestliže nejste spokojeni, musíte sami se sebou něco udělat. Máte za úkol být autoritou a to nejen pro sebe, ale také pro své okolí. Mohli jste zažít nepříjemnou situaci se šéfem, s úřadem, nebo s někým na kom vám záleží, ale řekněte? Nevyrobili jste si ten problém sami? Většina Býků má svůj vlastní dům a tak je pro ně právě toto období vhodné trávit na zahradě. Grilovat, zvát si lidi, anebo chodit na party. Býci, kteří nejsou spokojeni se svým bydlením, mohou v srpnu podniknout kroky ke zlepšení situace. Býci, kteří bydlí podle svých představ, by si měli něco nového koupit domů, do kanceláře nebo do firmy. Doma je potřeba udělat úklid a vyházet veškeré staré věci. Býci, zlikvidujte vše, co již nepotřebujete. Dne 11. 8. 2018 proběhne novoluní ve znamení Lva. V tento den bude v konjunkci Slunce, Luna a Merkur. Komunikujte se všemi ženami, na kterých vám záleží. Dejte si do pořádku vztahy s matkou, s tchýní, s dcerou, se sestrou a s ženami v okolí. Jděte na nějakou přednášku o zdravé výživě, přečtěte si články jak zútulnit své bydlení. Život je nádherný, co říkáte Býci? Měli byste si koupit nějaké nové oblečení a zajděte si na masáže. Je potřeba zkvalitnit své tělo. Pečujete o své tělo dostatečně? Venuše se přesunula do znamení Vah a tak budete řešit vztahy. Máte vyřešený vztah sami k sobě? Srpen by pro vás měl být společenský měsíc. I když se dozvíte něco, co se bude týkat vašich přátel a nemusí to být zrovna příjemná zpráva. Může se vám stát, že vás odmítne někdo, na kom vám záleží. A Býci, už jste přemýšleli, jestli se nacházíte ve správném společenství lidí? Udělejte si revizi. Kdo vás obklopuje? Jaká společnost? Vyhovuje vám to? Dne 26. 8. 2018 proběhne zajímavý úplněk ve znamení Ryb. Vaše intuice pojede na plné obrátky. Svým předtuchám věnujte velkou pozornost a nepodceňujte je.

BÝK 2018

https://www.youtube.com/watch?v=5PSnswEy5mw&index=2&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f

 

BLÍZENEC

Novoluní 11. 8. 2018 ve Lvu

Úplněk 26. 8. 2018 v Rybách

Blíženci. Je léto, užívejte si, ale nezapomeňte pracovat. A víte, co byste mohli? Využít léto k tomu, abyste se ještě více naučili něco nového. A co třeba cizí jazyk? Víte, že kolik řečí znáte, tolikrát jste člověkem? Na začátku srpna vás možná pozlobí úřady. Nic si z toho nedělejte, buďte v klidu, vše se vyřeší. Úředníci jsou také jenom lidé. V srpnu budete ještě ukecanější než v jiných měsících, a budete chtít, aby vás všichni poslouchali. Takže budete pořád telefonovat, stále někomu psát a někdo bude psát vám. Čilá komunikace se rozběhne nejen fyzicky, ale také na internetu. Už jste se doufám naučili, že slovo je mocný nástroj. Dokáže ublížit, ale naštěstí dokáže také hodně pomoct. Važte svá slova, a uvidíte, jak se vám bude dařit v kontaktu s ostatními. A protože je léto, tak uspořádejte nějakou párty pro kamarády a potom pro rodinné příslušníky. Je možné, že se v rodině bude něco oslavovat. Oslavy vás baví. Tento měsíc zcela srostete se svým autíčkem a budete v něm sedět pořád. Kdo chce, tak si koupí nové auto a kdo na to nemá, tak o tom bude mluvit. Je čas jezdit na kole, na bruslích, prostě jezděte, na čem se jezdit dá. Udržujte dobré sousedské vztahy. Važte si dobrých sousedů. Vaše vládnoucí planeta Merkur je stále ve Lvu. Ale pozor! Je retrográdní! Co to znamená? Nejde vpřed, ale couvá. Takže se budou zdržovat smlouvy, úřední jednání, raději nic nepodepisujte. A Blíženci? Máte zálohovaný počítač? Byly by to nervy, kdybyste ztratili data. Na to si dejte pozor kolem novoluní, které proběhne dne 11. 8. 2018 a v ten den bude Slunce, Luna A Merkur v konjunkci. Dne 26. 8. 2018 proběhne úplněk v Rybách. Je čas si uvědomit, jak jste na tom v práci? Postupujete? Daří se vám? Možná k vám šéf nebo spolupracovník bude mít nějakou výtku. Anebo že byste někoho kritizovali zrovna vy? Práce je důležitá. Tak buďte opatrní!

BLÍŽENCI 2018

https://www.youtube.com/watch?v=GAQOHNjguKk&t=51s

 

RAK

Srpen 2018

Novoluní 11. 8. 2018 ve Lvu

Úplněk 26. 8. 2018 v Rybách

Je léto, užívejte si, ale nezapomeňte stále kontrolovat finance. V těchto dnech jsou vaším důležitým tématem. Všichni Raci přišli na tento svět s úkolem, umět dobře hospodařit. Pohlídat si svou pokladnu, aby byla plná. Často se jim ale stává, že i když jsou opatrní, do finančních problémů je namočí někdo jiný. A komu se to může podařit? No tomu, ke komu mají Raci emoční vztah. Pro takového člověka se dokážou rozkrájet, a vůbec nepřemýšlejí, jaký dopad to může mít na jejich život. Jsou ale Raci, kteří to přehánějí a jsou skrblíci. Lakomí a pro korunu se dokáží pohádat. Nejlepší je zlatý střed. Jak to máte vy? Dne 11. 8. 2018 proběhne novoluní ve znamení Lva. V tento den bude v konjunkci Slunce, Luna a také Merkur. Je čas hovořit o tom, jak si představujete život. Zamyslet se nad tím, jestli v práci dostatečně vyděláváte. Jak se říká, penízků není nikdy dost. Raci! Zkuste zapřemýšlet, jak by se dalo vydělat více financí? A vůbec děláte práci, která vás baví? Kdo má štěstí a může si říci, že jeho práce je jeho koníčkem, ten je šťasten. Jenže život není jen o penězích. Raci! Sedněte si a napište si, jaké další hodnoty potřebujete v životě mít, abyste se cítili bohatí a v pohodě. A zkontrolujte své nitro. Víte co je zvláštní? Že někteří Raci ze sebe dělají důležité jedince. Tak zvané V.I.P. Potřebují být důležití. Ale pozor o co tady jde? Čím větší potřeba důležitosti, tím větší psychický problém. Pocitem důležitosti si někteří lidé kompenzují své komplexy. Vy takoví ale nejste. To já vím. V srpnu si něco kupte. Kupte si nové oblečení. Kupte si nový nábytek, nebo auto, nebo dům. Prostě něco o čem si myslíte, že by vám mohlo zvednout prestiž. Máte rok vztahů, tak musíte vypadat. No, a protože je léto, tak byste mohli vyrazit někam do ciziny. Jste Raci a máte rádi vodu. Jeďte k moři. Nebo k jezeru. Nebo na „vodu.“ Být vodákem je legrace. Raci a už jste se začali učit ten cizí jazyk? Možná se vám ozve někdo z ciziny, nebo potkáte zajímavého cizince. Některým jedincům zamotá hlavu cizinec, někteří mohou potkat pracovního partnera, který má něco společného s cizinou. Takové setkání může proběhnout během celého roku. Dne 26. 8. 2018 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Jak jste na tom se vzděláváním? A s vírou? Zajímá vás esoterika? Pozor na úřady.

RAK 2018

https://www.youtube.com/watch?v=SznRtSuDKMM&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=4

 

LEV

Srpen 2018

Novoluní 11. 8. 2018 ve Lvu

Úplněk 26. 8. 2018 v Rybách

Je léto, užívejte si, ale nezapomeňte stále kontrolovat, zda máte v pořádku všechny smlouvy. Hlídejte si, co podepisujete a jestli s někým uzavíráte dohody, domluvte si pro sebe výhodné podmínky. V partnerských a pracovních vztazích prožíváte nečekané zvraty a je to jen proto, abyste se nenudili a abyste měli neustále co řešit. Hlídejte si, co komu slibujete, a slibuje někdo vám. Víte jak se to říká? „Sliby, chyby.“ Měsíc srpen je pro vás nejsilnějším měsícem v celém roce. A víte proč? Novoluní proběhne ve vašem znamení Lva. Novoluní bude dna 11. 8. 2018. Je čas na nové začátky. Můžete zahájit nový životní projekt. Můžete nastoupit do nové práce. Můžete začít podnikat. A můžete si klidně říci, že začínáte od znova. A bude to tak. Od tohoto novoluní se změníte, postoupíte. Navíc byste o svých plánech měli všude mluvit, psát, dělat si reklamu a celému světu říkat kdo jste, co chcete a kam jdete. V době novoluní navíc udělá Slunce a Luna konjunkci s Merkurem. A Merkur je planeta vzdělávání, přenosu informací, mluvení, psaní, čtení. Choďte na přednášky. Choďte všude tam, kde se hovoří o tom, co vás zajímá, a obklopujte se lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Pamatujte si, že i ten nejtalentovanější člověk se nikam neposune, když nepotká ty správné lidi. A abyste potkali správné lidi, musíte hovořit o svých plánech. Slovo je energie, kterou pouštíte do vesmíru. Ve vašich slovech jsou nejen vaše myšlenky, ale také vaše emoce. A jak známo: „vrána k vráně sedá a rovný rovného si hledá.“ Takže o čem budete mluvit, jak budete jednat, takové lidi budete do svého života přitahovat. A lidé, kteří vás obklopují, to jsou lidé, kteří vypovídají příběh právě o vás. Tak Lvi, hurá do nové životní příležitosti. A protože vás čeká období, ve kterém dostanete šanci zvýšit si své příjmy, tak se připravte. Nejdříve ale přijde situace, ve které si musíte ujasnit, jak to máte se svým vlastnictvím. Zkontrolujte si vše, co s někým vlastníte, protože to budete řešit. Je možné, že ve druhé polovině měsíce budete muset řešit banky, nebo úřady, které mají na starosti finance. A jestli jste něco v minulosti podcenili, právě v těchto dnech to budete muset napravit. Dne 26. 8. 2018 proběhne úplněk ve znamení Ryb. A vy budete řešit svou sexualitu. Doufám, že nebudete muset řešit téma „nevěra.“ A jestli nemáte vyřešeny vztahy, může se objevit člověk z minulosti, ale také někdo nový, kdo vám udělá sexuální návrhy. Lvi, kteří žijí v partnerských vztazích, by si měli s partnerem ujasnit, jak to je se sexualitou a s osobní přitažlivostí. Pro partnera je potřeba být přitažlivý i po mnoha letech soužití. Kdo to podcení, sklidí „kyselé plody.“ Lvi dávejte si pozor na své bezpečí a na úraz. Buďte opatrní.

LEV 2018

https://www.youtube.com/watch?v=H1Net8sWq6g&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=5

 

PANNA

Srpen 2018

Novoluní 11. 8. 2018 ve Lvu

Úplněk 26. 8. 2018 v Rybách

Je léto, užívejte si, ale nezapomeňte, že máte povinnosti. Většina lidí bude u vody, bude se opalovat. Panny budou přemýšlet. Panny? Proč uvnitř sebe cítíte takovou nespokojenost? Kdo vás zklamal? Nebo se něčeho bojíte? A víte, že když máte strach, tak je to krok k prohře? Panny, vše se dá vyřešit, a jestliže nejste spokojeni se svým životem, je vždy dost času na změnu. V srpnu si ujasněte, co nechcete, koho nechcete. Udělejte si plán a připravujte se na akci. Blíží se totiž období, kdy nebudete vědět co dříve. Panny a připravte se na tajemství, které se dozvíte. Nebo že by někdo něco objevil o vás? Nevěrníci by si měli hlídat mobily a e-maily. Pozor na to! A navíc mohou se ozvat úřady. Přijde nepříjemná zpráva. Že by měl problém někdo z rodiny? Nebo kamarád? V srpnu se otevírají karmická témata. Panny, jestliže budete mít pocit, že pořád něco ztrácíte, je to vaše vina. Naučte se pravidlo, že peníze proudí, že staré se likviduje, aby udělalo cestu novému. Dne 11. 8. 2018 proběhne novoluní ve znamení Lva. V ten den bude v konjunkci Luna. Slunce a Merkur. Jestliže máte proti někomu výhrady, řekněte mu to. Panny nic neskrývejte, nelžete a dejte své věci do pořádku. A víte co? Zkontrolujte, zda lidé kolem vás před vámi něco netají, jestli vám nedávají nesplnitelné sliby a jestli nemají finanční problémy. Víte, že lekce většinou přicházejí od lidí z okolí. Vy se můžete snažit a do problémů vás může namočit někdo, od koho to vůbec nečekáte. Dne 26. 8. 2018 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Merkur už nabral přímý směr a akce se rozjíždějí. Nyní už můžete podepisovat nové smlouvy, dohodnout nové podmínky a hlavně se uvolnit ve svých vztazích. Stále ale můžete řešit problémy s partnerem a s dětmi. Cože se to tento rok děje? Saturn ve znamení Kozoroha vám dává zabrat, ale vy to zvládnete. A připravte se na velmi silný měsíc.

PANNA 2018

https://www.youtube.com/watch?v=Iq7As54bIDQ&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=6

 

Váhy

Srpen 2018

Novoluní 11. 8. 2018 ve Lvu

Úplněk 26. 8. 2018 v Rybách

Je léto, užívejte si, a stále mějte na paměti, že dovolenou máte trávit se svou rodinou. A kdo nikam nechce odjet, tak by měl s rodinou chodit alespoň na výlety. Váhy, doufám, že nedáváte přednost kamarádům před partnerem a dětmi. A váš partner? Je s vámi často? Anebo se vymlouvá na práci? Zajímavé kolik lidí se vymlouvá těm nejbližším, že nemají čas, protože mají hodně práce. Skutečnost je ale jiná. Kdo chce, čas si vždycky udělá. Partnerské vztahy, rozbouřená hladina. Zkuste trávit společně čas, promluvte si s partnerem a řekněte si vzájemně, co vám vadí. Jestliže vás někdo cizí pozve na rande, radím opatrnost. Dětem doufám věnujete dostatek pozornosti, že? Jsou to vaše zlatíčka, a i když jsou s nimi někdy starosti, tak si uvědomte, že jsou po vás. Malé děti malá starost, velké děti velká starost. Srpen bude měsíc společenských aktivit. Setkáváni s přáteli. Váhy, jděte na akce, na koncerty. Pozorujte, kde se co děje a všude se snažte být. Anebo víte co? Sami něco zorganizujte. Váhy mohou potkat nové přátelé. Anebo že by si jich někdo důležitý všiml? Dne 11. 8. 2018 proběhne novoluní ve znamení Lva. V den novoluní bude Slunce, Luna a Merkur v konjunkci. Je čas popovídat si s co nejširším okruhem lidí. Váhy, jestli se chcete dostat mezi nové lidi, do nové skupiny, promluvte si o tom, podejte přihlášky, napište dopisy a všude o tom hovořte. Přání se vám splní. Tento měsíc budete okouzlující. A víte proč? Vaše vládnoucí planeta Venuše vstoupila do znamení Vah. Váhy, vytáhněte to nejkrásnější oblečení, jděte ke kadeřníkovi, jděte na masáže. Bude z vás vyzařovat takové osobní kouzlo, že vám nikdo neodolá. Teď je na vás vidět! Teď jste nejkrásnější a nejlepší. Dne 26. 8. 2018 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Něco se děje v práci? Je problém s nějakým kolegou? Někdo odchází? Přišel nový spolupracovník? Nebo měníte kolektiv? Váhy, které pracují ve službách, budou muset vyřešit nějaký problém. Že by si někdo stěžoval? Váhy pracujte tak, ať vás lidé chválí. A nezapomeňte si hlídat své zdraví. I když je léto, chraňte si ledviny, ať neprochladnete.

VÁHY 2018

https://www.youtube.com/watch?v=tDbubcf25io&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=7

 

ŠTÍR

Srpen 2018

Novoluní 11. 8. 2018 ve Lvu

Úplněk 26. 8. 2018 v Rybách

Je léto, užívejte si, ale nezapomínejte, že je čas na odpočinek a čas na práci. Po celý rok 2018 na vás působí energie úspěchu. Ale jen na ty schopné jedince. Štíři, neustále platí, že komu se nelení, tomu se zelení. Doufám, že se tím řídíte. Někteří Štíři budou muset řešit se svým partnerem, nebo se svou rodinou to, jak tráví svůj čas. Jak to myslím? Dnes je spousta lidí neustále v práci. A to se samozřejmě promítne na vztahu doma. Štíři, budete muset přemýšlet, jak hodně pracovat a jak trávit hodně času doma. S dětmi a s partnerem. S rodinou. Někteří Štíři to budou mít opačně. Jejich partner stále tvrdí, že musí být v práci a že nemá čas, aby ho trávil doma. A tak Štíři budou mít podezření, zda je to pravda. Štíři, anebo někdo podezřívá vás? Protože mají Štíři silně vyvinutou intuici a prakticky není nic, co by před nimi zůstalo skryto, měli by svým pocitům věnovat velkou pozornost. Dne 11. 8. 2018 proběhne novoluní ve znamení Lva. A na obzoru je úspěch. V době novoluní je Slunce, Luna a Mars v konjunkci. Je čas říci si o povýšení, žádat vyšší mzdu, rozjet nový projekt, rozšířit podnikání. Štíři! Nezapomeňte, že aby vás lidé vnímali a vážili si vás, musíte vystupovat jako autoritativní člověk. Noste hlavu vzhůru a nenechte, aby někdo snižoval vaše kvality. Nemáte to zapotřebí. Jste schopní, jste úžasní a jste připravení být šéfem. Řekněte to ostatním a hlavně řekněte to sobě. Jste to, co si o sobě myslíte, že jste. Pracovně se vám bude dařit. Ale co vztahy? Jak to máte? Štíři? Neděje se něco mezi vámi a partnerem? Jestli ano poznáte to hlavně kolem úplňku. Úplněk proběhne dne 26. 8. 2018 a bude v Rybách. A zase ta vaše intuice. Máte ji tak silně vyvinutou, že je to někdy až nepříjemné. O některých věcech by člověk raději nevěděl. Některé věci by člověk raději neviděl. Starosti kolem lásky jsou ale v životě normální. Štíři, vašim důležitým životním posláním je mít výborný vztah se svými dětmi. Nyní o prázdninách máte dostatek času se jim věnovat. A nezapomeňte, že ať se děje, co se děje vaši potomci jsou po vás. Takže je nekritizujte, chápejte je a chvalte je. Štíři? Nepovedl se vám nějaký úkol? Nějaký projekt? To se změní! Tento rok je o úspěchu.

ŠTÍR 2018

https://www.youtube.com/watch?v=D5D61C0vdwU&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=8

 

STŘELEC

Srpen 2018

Novoluní 11. 8. 2018 ve Lvu

Úplněk 26. 8. 2018 v Rybách

Je léto, užívejte si, ale nezapomínejte, že je čas na odpočinek a čas na práci. A tento měsíc je nejideálnějším měsícem k cestování. Střelci cestují rádi a mnoho z nich do ciziny nejen cestuje, ale často tam působí pracovně. Rodiny Střelců často bývají roztroušeny po celém světě a Střelci mají v cizině také plno známých. Srpen je vhodný čas na setkávání se s lidmi z ciziny. Střelci! Jestli máte někoho v cizině, tak mu napište, anebo že by někdo napsal vám? Zdokonalujte se v cizím jazyku, protože stále platí, že kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Dne 11. 8. 2018 proběhne novoluní ve znamení Lva. Slunce a Luna budou v konjunkci s Merkurem a udělají nepříjemný aspekt na Jupitera ve Štíru. Střelci opět ucítíte pocit nespokojenosti, který bude souviset s tím, jak bydlíte, nebo s kým bydlíte. A jestli vy takový pocit nemáte, má ho váš partner anebo děti. Jestliže se najde někdo, kdo vám vyčítá, jak a kde žijete, tak mu vysvětlete, že jde o váš život, a že se snažíte dělat pro sebe jen to nejlepší. Navíc se mohou ozvat úřady a je potřeba nic neodkládat a vše neprodleně vyřešit. V roce 2018 můžete mít starosti, které se budou týkat nějakého člověka, kterého dobře znáte. Srpen vám ho připomene. Střelci, jestliže budete nervózní, tak si pusťte nějakou meditaci a nenechte si zkazit léto. I když se může stát, že ke konci měsíce budete muset vyřešit problém, který se týká vašeho bydliště, nebo vašich rodinných příslušníků. Střelci, co udělat proto, abyste byli spokojeni s tím, jak bydlíte? A co udělat proto, abyste žili ve spokojené rodině? Jednoduchá rada. Rozeberte situaci a udělejte cestu k nápravě. Střelci? Máte vyřešeny vztahy se ženami? Ženská taktika je velmi rafinovaná. Musíte ji zvládnout. Dne 26. 8. 2018 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Střelci! Postavte se před zrcadlo a podívejte se, co na sobě vylepšit. Jak udělat, aby vaše tělo bylo ještě krásnější a ještě svůdnější? Pracujte na sobě. Za několik týdnů vás čeká úspěch a je potřeba, abyste dobře vypadali. Budete muset udělat kompromis. Práce a pobyt doma. Anebo že byste to vyžadovali po partnerovi? Jenže pracovat se musí, protože bez práce nejsou koláče.

STŘELEC 2018

https://www.youtube.com/watch?v=HKn_CaDlgAs&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=9

 

KOZOROH

Srpen 2018

Novoluní 11. 8. 2018 ve Lvu

Úplněk 26. 8. 2018 v Rybách

Je léto, Kozorohové si mohou užívat. A proč ne? Léto je krásné období. Lepší by ale bylo, kdyby se více dařilo finančně. Pro Kozorohy jsou penízky velice důležité. Rádi je vydělávají, rádi je rozmnožují a rádi je shromažďují. Každý neplánovaný výdaj je pro ně utrpení. Investice musí mít naplánovány, a to do čeho dávají peníze, by mělo mít hodnotu a smysl. Kozorohové jen tak neutrácejí a svému okolí se často jeví jako lakomci. Jenže to tak není, jsou spořiví a vědí, že platí, desetníček k desetníčku a už máme na ledničku. V srpnu budou Kozorohové bažit po dalším majetku. Zkontrolují si své vlastnictví a prověří, zda je někdo nešidí. Zkontrolují si veškeré smlouvy. A někteří budou jednat s bankami, nebo s úřady, které mají na starosti finance. Kozorohové by neměli být zadluženi. A když se to některým přeci jen stane, mají z toho špatné pocity, výkyvy nálad, výbuchy vzteku a dokáží být velmi nepříjemní. Dne 11. 8. 2018 proběhne novoluní ve znamení Lva. Slunce, Luna a Merkur budou v konjunkci. Kozorohové budou mluvit nejen o majetku, ale budou mít i jiné touhy. Touhy po erotických zážitcích. Budou dělat svému okolí odvážné návrhy. Anebo že by někdo odvážné návrhy dělal jim? Je to možné. Může se objevit nový sexuální partner, anebo někdo z minulosti. Kozorohové sex milují. Ale kdo ne, že? Saturn udělá problémový aspekt na Venuši. Může se projevit problém v práci. Kozorohové někdy způsobují problémy tím, že si začnou románky na pracovišti. No a tím se zkomplikují pracovní vztahy. Šéf Kozoroh si často myslí, že vlastní nejen firmu, ale i lidi. A podřízený Kozoroh zase touží být blízko šéfovi. No a jak se lidé sblíží? Sex je častým prostředkem. Jenže? Dne 26. 8. 2018 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Emotivní úplněk, ve kterém jedna zpráva bude stíhat druhou! A bude se stále něco muset řešit! Kozorohové pozor aby vám někdo nepřišel na to, co děláte potají a dejte si pozor, možná vám přijde větší účet. Že by poplatky? Za telefon? Pokuta? Nebo někdo hodně utratil?

KOZOROH 2018

https://www.youtube.com/watch?v=QzhO7xYtsd4&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=10

 

VODNÁŘ

Srpen 2018

Novoluní 11. 8. 2018 ve Lvu

Úplněk 26. 8. 2018 v Rybách

Je léto, Vodnáři si mohou užívat. A proč ne? Léto je krásné období. Jenže Vodnáři prožili v minulém měsíci úplněk ve svém vlastním znamení a tak je všechno jinak. A na dveře klepe nová příležitost. Vodnáři? Využijete tuto příležitost anebo se budete bavit? Proti zábavě nic nemám, ale je potřeba dodržovat pravidla v práci a ve vztazích. A co takhle udělat si zábavu ze svých pracovních aktivit? Právě v srpnu, se po vás bude chtít, abyste začali dodržovat nějaké nové podmínky. Změní se pro vás podmínky v práci a změní se také podmínky ve vašem osobním životě. Okolí na vás bude klást takové nároky, že se vám z toho zatočí hlava. Ale díky pozitivnímu myšlení a svému odhodlání to dokážete. Dne 11. 8. 2018 proběhne novoluní ve znamení Lva. Toto novoluní vám přinese nového pracovního partnera, nebo nové místo, nebo povýšení. Můžete podepisovat nové smlouvy, dohadovat pro sebe nové pracovní podmínky. A nezapomeňte, že co je psáno, to je dáno. Vodnáři, neslibujte to, co nemůžete splnit a vyhýbejte se lidem, kteří něco slibují vám. Sliby se slibují a blázni se radují, to víte, že? V době novoluní udělá Slunce, Luna a Merkur konjunkci. Merkur je planeta komunikace. Vodnáři, řekněte svému okolí, jak si to představujete dále. Mluvte! Líná pusa je holé neštěstí. Vodnáři toho někdy opravdu hodně namluví. V srpnu si budou muset pohlídat, aby to, o čem hovoří, uvedli do reality. Jestli se tak nestane, ztratí důvěru svého okolí. Jestliže se ale Vodnáři v srpnu budou snažit, zlepší se jejich finanční situace. A jestli ne, tak jim někdo peníze sebere. Vodnáři a víte, kdy se dozvíte, jak si stojíte? Dozvíte se v období kolem úplňku. Úplněk proběhne dne 26. 8. 2018 a bude v Rybách. Luna bude v krásném aspektu na Urana, takže se vám podaří zvelebit svůj domov a urovnat vztahy v rodině. Srpen je pro Vodnáře důležitý. Podle toho, jak se budou chovat, podle toho se bude odvíjet přísun financí v příštích měsících. Vodnáři, hurá do akce!

VODNÁŘ 2018

https://www.youtube.com/watch?v=1W9s7vJ5kJM&index=11&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f

 

RYBY

Srpen 2018

Novoluní 11. 8. 2018 ve Lvu

Úplněk 26. 8. 2018 v Rybách

Je léto. Krásné období. Ryby budou na začátku měsíce ještě stále přemýšlet, co udělat se svým životem. Budou se sice usmívat a dělat před okolím, jak je vše v pořádku. Jenže dušička? Bude ještě stále maličká a bude vysílat SOS. Ryby! Pozitivní myšlení je sice krásná věc, ale do veselé nálady se nenuťte. Víte, proč máme někdy smutnou náladu? Abychom si ještě více užili, až přijde štěstí. Svět to jsou protiklady. Je bílá a černá. Je smích a pláč. Je radost a smutek. Období se střídá. Ale ať se děje, co se děje, vždy víme, že bude lépe a že po každé noci přijde nový den. V srpnu se věnujte zdravotnímu stavu. Hlídejte si figuru, choďte na procházky, jezděte na kole a hlavně buďte zdraví. Choďte na masáže, věnujte pozornost pohybovému systému, lymfatickému systému a hodně pijte. Také vaši spolupracovníci budou řešit a vy se stanete součástí. Snažte se v práci vycházet s lidmi dobře. Kolektiv je důležitý. Když je sehraný a v pohodě, práce jde lépe od ruky. Dařit se bude Rybám, které pracují ve službách. A některé Ryby přestanou dělat sluhy svému okolí. A to je správně. Ryby, když pro někoho uděláte službu, žádejte protislužbu. A hlavně nebojte se říci si o dostatečnou odměnu. Nečekejte, že vám ostatní dají něco dobrovolně. Řeknete si o své penízky, o své dárky a řekněte všem, co od nich očekáváte. Dme 11. 8. 2018 proběhne novoluní ve znamení Lva. Kreativní a prosluněné období. Slunce a Luna budou v konjunkci s Merkurem a Neptun stále v nádherném aspektu na Jupitera. Je vám otevřen kontakt s cizinou, setkání s cizincem, lépe se budete učit cizí jazyk. A kdo umí, tak si ho bude mít šanci procvičit. A protože v srpnu proběhne pro vás nejdůležitější úplněk, připravte se na to, že se vám ukončí oblast, která nefunguje tak, jak má. Úplněk v Rybách proběhne dne 26. 8. 2018 a Ryby dostanou vesmírné vysvědčení, jak zvládly minulé měsíce. Ryby, které zvládly životní téma dobře, budou ohodnoceny a Ryby, které nezvládly situaci tak, jak měly, budou podrobeny kritice. Ale chce to klid. Nejde totiž o nic jiného, než uvědomit si, co jsem dokázal a co se nepovedlo. Co jsem dokázal, to posílit a co se nepovedlo tak napravit. Ryby novou šanci dostanou. A informace jak si Ryby stojí, přijdou od lidí z okolí. Buď z práce, nebo od přátel, nebo od partnera. Ryby! Od úplňku v Rybách začínáte opět znova ukazovat, jak jste úžasné.

RYBY 2018

https://www.youtube.com/watch?v=aixh-ej8LOI&index=12&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f