Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
Podporuje mojeID

HOROSKOP NA ÚNOR 2019

Co čeká jednotlivá znamení v únoru 2019 a v roce 2019?


Beran a události v roce 2019 + ÚNOR 2019

Novoluní ve Vodnáři 4. 2. 2019

Úplněk v Panně 19. 2. 2019

Berani, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v únoru 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do února 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Únor bude opět velice akční měsíc. Na začátku měsíce se stále ještě bude Mars pohybovat ve znamení Berana a vytvoří konjunkci s Uranem. Uran bude v tomto období také v Beranu. Částečně už ale pracuje i s energiemi Býka. Berani mohou čekat zvrat nejen v jejich osobním a pracovním životě, ale překvapení a nečekaná situace se bude týkat i jejich vlastnictví. A o čem to bude? Záleží na každém Beranovi, jak v minulých měsících pracoval na svých vizích. Jaké si vytvořil plány. Situace bude tak velká, jak velké bylo myšlení v minulosti.

Dne 4. 2. 2019 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Berani by měli přijmout všechna pozvání. Buď je osloví někdo důležitý, nebo by si měli Berani dodat odvahu a oslovit člověka nebo skupinu lidí, kterou obdivují a se kterou by chtěli něco tvořit. Jen slepý Beran by si nevšiml, že se kolem něj pohybuje někdo nový a důležitý. Také v přátelských vztazích si Berani budou muset uvědomit, že kamarádů je hodně, ale těch pravých přátel je jako šafránu.

V době novoluní se vytvoří problematická konjunkce. Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna ve Vodnáři. Berani mohou prožít problém, který se bude týkat vodnářské energie. Anebo zjistí, že někdo z okolí má problémy. Někteří Berani mohou zažít zklamání, ale to jen proto, že si nevšímali varovných signálů v minulosti. Žádné stresy by si Berani neměli připouštět. Měli by spíše přemýšlet, jak se více věnovat svému zdraví. Zamyslet se nad svým životním stylem. Únor je vhodný k návštěvě lékaře. Udělat si preventivní prohlídky.

Dne 19. 2. 2019 proběhne úplněk ve znamení Panny. Mars se v tomto období již přesune do znamení Býka. Berani budou řešit společné soužití, společné vlastnění a budou pozorovat, jak se k nim chová jejich okolí. Jak se k nim chovají lidé, kteří s nimi spolupracují a jestli je někdo nevyužívá. Beran nerad někomu dělá sluhu. Berani, kteří pracují ve službách, by si měli říct o zvýšení svého platu. Berani, podle toho, jak se sami oceníte, vás ocení i vaše okolí.

BERANI A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=wWAGCgWlCOE&feature=youtu.be

 

Býk a události v roce 2019 + ÚNOR 2019

Novoluní ve Vodnáři 4. 2. 2019

Úplněk v Panně 19. 2. 2019

Býci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v únoru 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do února 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V únoru si Býci neodpočinou. Budou řešit pracovní věci. Býci by měli zhodnotit svou pracovní pozici. Ať podnikají nebo jsou zaměstnaní, je čas na změnu. Nemusí jít přímo o změnu práce, ale třeba o změnu podmínek v práci. Nebo si mají udělat novou vizi. Lidé by měli dělat to, co je baví. Protože v takovém případě jde práce od ruky a vydělá se více peněz. Jenže jak to udělat? Vždy je nějaká možnost. Když člověk dělá, co ho baví, má lepší výsledky a okolí ho více uznává. Je možné, že v únoru budou mít Býci problém s nějakou autoritou nebo s úřadem.

Dne 4. 2. 2019 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. V ten den udělá konjunkci Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna. Černá Luna může probudit nějaký blok nebo vnitřní strach, a jak je známo, vnitřní strachy se zhmotňují. Býci, dávejte si pozor na to, jak myslíte, abyste si nepřivolali nějakou nepříjemnost. Venuše se pohybuje znamením Kozoroha a je v pěkném aspektu na Urana v Býku. Býci, to vás může zachránit. Pamatujte, že ať se děje cokoliv, vesmír funguje ve váš prospěch. V únoru bude potřeba zrevidovat také partnerské vztahy. A to hlavně kolem úplňku.

Úplněk proběhne dne 19. 2. 2019 a bude v Panně. Kdo má partnera, měl by si s ním promluvit a ujasnit si vztah.  Může totiž dojít k problémové situaci. Nic se nemá lámat přes koleno a v každém vztahu je důležitá komunikace. Také děti se ozvou, a Býci by je měli vyslechnout. Děti jsou pokračováním života a jablko nepadá daleko od stromu. Býci, vaše děti jsou po vás a jsou vaším zrcadlem. Celý únor Býci budou řešit, co tvoří a jak tvoří. A možná se jim zkomplikuje pracovní plán. Třeba se budou muset více věnovat partnerovi a dětem. Anebo budou chtít, aby si jich více všímal partner a děti? Někteří Býci se budou muset zaměřit na svůj zdravotní stav. Je vhodné období udělat si zdravotní prohlídky.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=UUfq2hKRizs&feature=youtu.be

 

Blíženci a události v roce 2019 + ÚNOR 2019

Novoluní ve Vodnáři 4. 2. 2019

Úplněk v Panně 19. 2. 2019

Blíženci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v únoru 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do února 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V únoru se bude Blížencům dýchat trošku složitěji a začne to hned na začátku měsíce. Dne 4. 2. 2019 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. V tomto období se vytvoří složitá konjunkce. Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna. To znamená, že se Blíženci budou muset postavit svým vnitřním strachům. Budou postaveni do situace, ve které se prověří, jak jsou schopni si poradit. Blíženci by si měli dát pozor na pusu, aby neřekli něco nevhodného nebo aby se nebavili s nevhodnými lidmi. A protože celý rok 2019 je o tom, jak umí či neumí Blíženci hospodařit s financemi, je potřeba zkontrolovat i tuto oblast. Někdy se do finančních problémů člověk nedostane kvůli sobě, ale kvůli někomu jinému.

Blíženci by se měli přihlásit někam do školy. Jejich přijetí se sice ze začátku může pozdržet nebo zkomplikovat, ale vše dopadne dobře. V roce 2019 by se měli Blíženci vzdělávat. Kdo pojede nebo poletí do ciziny, měl by být opatrný.  Blíženci by si měli hlídat doklady. A protože dne 19. 2. 2019 proběhne úplněk ve znamení Panny, Blíženci by se měli zamyslet nad tím, jak bydlí. Někteří budou kolem bydlení v roce 2019 tvořit nové smlouvy a nové dohody.

Blíženci by si měli pohlídat vztahy se ženami. Může se zkomplikovat situace, která se týká ženy z rodiny. Blíženci, pamatujte si, že doma byste se měli cítit dobře. Každý by tam měl mít své soukromí a také dostatek svobody. Ukliďte si byt, vyházejte staré věci. To, co už nenosíte nebo co už nepotřebujete. Pročistěte si v bytě všechny energie.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=8h5X53fkXl8&feature=youtu.be

 

Rak a události v roce 2019 + ÚNOR 2019

Novoluní ve Vodnáři 4. 2. 2019

Úplněk v Panně 19. 2. 2019

Raci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v únoru 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do února 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Únor bude měsícem, ve kterém budou pokračovat Rakům starosti kolem financí a kolem toho, co vlastní. Ti Raci, kteří nemají vypořádaný majetek s někým jiným, se budou muset zabývat řešením, co s tím. Je vhodné období zbavit se nevyhovujících událostí z minulosti a nastartovat nový a bohatý život do budoucnosti.

Raci se narodili s úkolem naplnit svou pokladnu a uhlídat ji. Měli by mít vždy něco našetřeno. Měli by se vyhýbat dluhům a měli by se vyhýbat lidem, kteří jsou dlužníci. Dne 4. 2. 2019 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna udělají konjunkci. A protože je ve hře Černá Luna, ukáže se Rakům nějaký blok, vnitřní strach, skrytý problém, který si nesou hluboko v sobě. Problém bude mít něco společného s financemi a s majetkem.

Inteligentní Raci si všimnou svých pocitů. Všimnou si tématu, které řeší oni sami nebo jejich okolí a začnou na něm okamžitě pracovat. Dne 19. 2. 2019 proběhne úplněk ve znamení Panny. Panna má na starosti oblast zdraví a úklidu. Úklid mentální, ale také úklid prostředí, ve kterém se Raci nacházejí.

Ve druhé polovině února budou mít Raci jednání se sousedem nebo se sourozencem. Možná nastane nějaká rodinná aktivita, nebo bude potřeba vyjasnit si některé věci. Raci si musí hlídat po celý rok 2019, co a s kým si dohodnou a co podepíšou. Než udělají rozhodnutí, měli by si nechat čas na rozmyšlenou. Někteří Raci budou řešit auto. Auto buď nové, nebo si budou dávat do pořádku auto starší. Na cestách je potřeba zachovat opatrnost. A pozor na počasí. Raci začnou toužit po vzdělávání.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=VyDnXggFAng&feature=youtu.be

 

Lev a události v roce 2019 + ÚNOR 2019

Novoluní ve Vodnáři 4. 2. 2019

Úplněk v Panně 19. 2. 2019

Lvi! Nezapomeňte si zapsat vše, na čem v únoru 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do února 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Změna je život a Lvi to moc dobře vědí. Změnit některé věci chce odvahu, ale tu většina Lvů má. A tak je potřeba nejen věci změnit, ale také dokázat si v každém směru dohodnout příznivé podmínky. Lvi si v únoru mají jasně určit, co jim vyhovuje a co ne. A to nejen ve vztazích osobních, ale také pracovních. Okolí si musí uvědomit, že každý člověk má touhu cítit se uvolněně. A Lvi jsou navíc rádi v pozici vedoucích. Rádi šéfují, podřízená role jim příliš nesedí. V únoru mohou potkat nového pracovního partnera nebo mohou oslovit novou firmu. Je čas na nový druh spolupráce. V roce 2019 mají totiž Lvi excelovat. Mají být kreativní, tvořiví a úspěšní.

Dne 4. 2. 2019 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. A Lvi se mohou připravit na překvapení, které se bude týkat vztahů. Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna vytvoří konjunkci a budou si předávat svůj vliv. Všude tam, kde je ve hře Černá Luna, se vytahují skryté, podvědomé bloky, které si člověk musí vyřešit. Takže Lvi, ať už to vypadá jakkoliv, vše, co se nyní odehrává, je ve váš prospěch. O tom se přesvědčíte v budoucnosti. Pozor na to, co budete podepisovat. V tomto období chtějte od ostatních vše písemně, jinak vám to v budoucnosti zapřou. Zbavte se lidí, kteří slibují a neplní, a vy také slibujte jen to, co jste schopni splnit. Ve druhé polovině měsíce proběhne úplněk.

Dne 19. 2. 2019 proběhne úplněk v Panně. Lvi se začnou zamýšlet nad tím, jak více vydělat. Uvědomí si, že ne vše je o penězích. Aby se však člověk cítil šťastný, potřebuje k životu i jiné hodnoty. Jenže o peníze jde až v první řadě, že? Lvi budou toužit koupit si něco. Měli by mít dobře promyšlené, co kupují, do čeho investují a proč.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=94u35WmIPmw&feature=youtu.be

 

Panna a události v roce 2019 + ÚNOR 2019

Novoluní ve Vodnáři  4. 2. 2019

Úplněk v Panně 19. 2. 2019

Panny, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v únoru 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do února 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Na únor 2019 Panny určitě jen tak nezapomenou. Bude to pro ně velmi silný měsíc a Panny v něm změní důležitou oblast svého života. I když budou muset být stále opatrné na zdraví, budou přemýšlet, jak ukončit něco, co jim nevyhovuje. Může to být vztah osobní, ale také pracovní nebo kamarádský.

Panny, jestliže budete nachlazené, zalezte si do postele a vypoťte se a nehrajte si na hrdiny, zdraví máte jenom jedno. Většina Panen je na své zdraví opatrná, někteří jedinci dokonce až příliš. Panny si často měří tlak a hladinu cukru v krvi, neustále se pozorují. Milují, když mohou svému okolí vyprávět, co jim je a jak to řeší. Většina Panen má vztah k bylinkám a ke zdravému životnímu stylu.

Dne 4. 2. 2019 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. V den novoluní budou Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna v konjunkci. Všechny psychické bloky nebo strachy se mohou nyní promítnout nejen do momentální nálady, ale do celého psychického stavu. Také v práci se odehraje situace, kdy spolupracovníci vyvolají rozpor nebo nepříjemnou situaci. Panny si budou muset určit pravidla, aby jim to v práci vyhovovalo. Měly by si také umět říci o odměnu za svou práci.

V únoru čeká Panny ten nejdůležitější úplněk v roce. Úplněk ve znamení Panny proběhne 19. 2. 2019. Pannám vládne Merkur a ten bude v tomto období v konjunkci s Neptunem v Rybách. Panny mohou poznat, že jim někdo zkresluje situace a že věci se dějí zcela jinak, než se jeví. Zkrátka všechno je jinak.  Panny si budou muset uvědomit vše okolo svých vztahů, a to nejen osobních, ale také pracovních a rodinných. Je čas odstranit vše, co nefunguje, a posílit to, co funguje. Může nastat změna v práci.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=gsHyIPb8gZE&feature=youtu.be

 

Váhy a události v roce 2019 + ÚNOR 2019

Novoluní ve Vodnáři 4. 2. 2019

Úplněk v Panně 19. 2. 2019

Váhy, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v únoru 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do února 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Váhy jsou lidé společenští a jsou pro ně velice důležité vztahy. Potřebují, aby je někdo uznával a miloval. Někdy je přepadají smutky, že je nikdo nemá rád, že jsou na světě sami. Těmto pocitům by se měly vyhýbat. Když se jim poddají, chovají se divně a hystericky, se slzami v očích svému okolí vyčítají, že se jim nevěnuje, že je nemá rádo, že ony Váhy si zaslouží větší pozornost. Okolí nejdříve poslouchá, ale když toho je příliš, prchá. Váhy potom mohou mít problémy ve vztazích a okolí jim začne lhát, a to jen proto, aby mělo klid.

V únoru budou Váhy řešit své partnerské vztahy. Nebude to situace jednoduchá a bude po Váhách žádat pochopení. Ne však pochopení toho druhého, bude se po nich chtít, aby pochopily samy sebe. Ve hře totiž bude Černá Luna a ta otvírá v člověku strachy, bolesti a smutky ukryté hluboko v nitru. Váhám se otevřou místa, která se týkají partnerů a dětí.

Dne 4. 2. 2019 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna budou v konjunkci. Myšlenky budou přicházet z nevědomé úrovně. Váhy budou napojené na předky, kteří měli problém s dítětem. Váhy si budou myslet, že to je téma, které se týká jejich osoby. Ale je to jinak: Váhy mají něco pochopit a udělat vše pro to, aby byly šťastné ve svých vztazích partnerských a také těch s dětmi.

Některé Váhy si mají dát pozor na svá zvířátka. Živý tvor je zkrátka živý tvor. Kreativita Vah bude podrobena zkoušce, zda si věří v tom, co dělají, a zda se umí prosadit. Dne 19. 2. 2019 proběhne úplněk ve znamení Panny. Váhy budou mít divné pocity a měly by meditovat. Mohou se dozvědět nepříjemnou zprávu. Může se odhalit nějaké tajemství. Pozor na nepřátele. Váhy by se měly rozhlédnout, zda si na prsou nehřejí hada. Pozornost se by se měla věnovat zdraví a hlavně psychice. Silná psychika je základem dobrého zdraví.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=CiUN77_3XwY&feature=youtu.be

 

Štír a události v roce 2019 + ÚNOR 2019

Novoluní ve Vodnáři 4. 2. 2019

Úplněk v Panně 19. 2. 2019

Štíři, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v únoru 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete.  Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do února 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Štíři se ještě nestačili vzpamatovat ze silných událostí v lednu a už je tady další měsíc. A s ním i nové téma. Štíři museli učinit pracovní rozhodnutí a vyřešit si problémy, které se týkaly práce a jejich času. Pro Štíry je důležitý také čas jejich partnera. Lidé si musí umět udělat čas na práci, na partnera i na rodinu. Kolik lidí dnes hovoří o tom, že jsou v práci, a přitom jsou úplně někde jinde? Doufám, že vy toto téma neřešíte.

V únoru vás čeká společenský měsíc, budete někam pozváni. Štíři by měli být všude a jít i tam, kam pozváni nebudou, protože mohou potkat člověka nebo skupinu lidí, která je zaujme. Přátelství je pro Štíry velice důležité. Dobře vědí, že mít přítele, na kterého je spolehnutí, je velice důležité. Štíři se totiž během svého života v mnoha lidech zklamali. Aby se cítili spokojení, je potřeba dobře bydlet a mít pohodové rodinné zázemí. Kolem bydlení a rodiny se otevře zajímavé téma dne 4. 2. 2019. Tehdy proběhne novoluní ve znamení Vodnáře.

Ve hře bude Černá Luna, která udělá konjunkci s Lunou, Sluncem a Merkurem. Bude se diskutovat a komunikovat a Štíři si budou chtít prosadit svou představu o rodině a bydlení. Povede se jim to. Jsou silní, a když vědí, co chtějí, tak toho dosáhnou. Dne 19. 2. 2019 proběhne úplněk ve znamení Panny. Štíři budou řešit zdraví. Měli by se držet v teple. Pluto, osudová planeta, udělá konjunkci se Saturnem a s Venuší. A tak se Štírům asi nebude moc líbit, co se o nich vypráví. Štíři, jestliže vás někdo pomlouvá, tak vám závidí. Moc to neprožívejte. Jestliže vás někdo zklame, tak ho ze svého života vypusťte a obklopte se jen takovými lidmi, kteří za to stojí. Jestli máte dobré přátele, někam je pozvěte.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=KFqwCQ6HTlQ&feature=youtu.be

 

Střelec a události v roce 2019 + ÚNOR 2019

Novoluní ve Vodnáři 4. 2. 2019

Úplněk v Panně 19. 2. 2019

Střelci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v únoru 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do února 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V únoru by Střelci měli prosadit všechny své nápady. Měli by se věnovat reklamě a hovořit nejen o sobě a o tom, co dělají, ale také o svých pocitech. Střelci si mají dávat pozor na to, jak komunikují, o čem komunikují a s kým komunikují. Někdy mluví rychleji, než myslí, a tak se občas objeví problémy, protože něco nevhodného řeknou nebo napíšou.

V únoru se může někdo slovem dotknout i jejich osoby. Dostanou zprávu, která je překvapí, nebo si přečtou něco, co na ně silně zapůsobí. Střelci jsou většinou inteligentní a mají přehled o světě. Někdy se ale pletou do věcí, do kterých jim nic není. V rodině se budou řešit situace, které budou souviset s karmickým zadáním Střelců. A protože má mnoho Střelců rodinu nebo známé rozházené po celém světě, budou muset všichni navzájem komunikovat.

V dopravě by měli být Střelci opatrní a měli by si dát do pořádku své autíčko. Je to jejich miláček a zaslouží si být v dobrém stavu. Dne 4. 2. 2019 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna budou v konjunkci. Protože je ve hře Černá Luna, otevře se karmické téma, nedořešená věc z minulosti. Střelci si s tím poradí.

Zaměřit by se měli na to, aby se jim podařilo se pracovně posunout, protože co se týče práce, budou mít zvláštní pocit. Podle toho, o jaký pocit půjde, se bude odvíjet fyzická realita Střelců. Takže někdo o práci přijde, někdo naopak povýší. Někdo dostane nepříjemnou zprávu a někdo naopak pochvalu. Záleží na každém jedinci a na tom, jak myslí. Střelci by si měli dávat pozor na svůj vztah k různým autoritám, aby nevznikl problém. To platí i pro úřední a státní věci.

Dne 19. 2. 2018 proběhne úplněk ve znamení Panny. Tento úplněk se bude řešit zdraví, a to nejen fyzické, ale také zdravé bydlení, zdravá strava a zdravý způsob života. Blíží se období, kdy to bude chtít změnu v oblasti bydlení, nebo doma zavést nový systém fungování. Střelci mívají domovů několik.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=BTcVnKfv73A&feature=youtu.be

 

Kozoroh a události v roce 2019 + ÚNOR 2019

Novoluní ve Vodnáři 4. 2. 2019

Úplněk v Panně 19. 2. 2019

Kozorohové, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v únoru 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do února 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Máme tady únor a stále pokračuje napínavé období v životě Kozorohů. Kozorohové přišli na tento svět s programem, který získali od svých předků. Mají dvě možnosti: být buď chudí, nebo bohatí. V jejich rodové linii byla tenká čára mezi bohatstvím a chudobou. Někteří předkové žili ve velmi skromných podmínkách, jiní se zase topili v bohatství. Proto je potřeba, aby v životě Kozorohů byla zachovávána finanční rovnováha, nejideálnější je zlatá střední cesta. Život není jen o penězích, ale tvoří ho i jiné hodnoty.

Kozorohové by měli usilovat o to, aby byli bohatí svým zdravím, svým vzděláním, svou rodinou. Aby měli práci, která je naplňuje a baví, a aby si dokázali vytvořit domov podle svým představ. Na penízky a vše kolem nich a také na ostatní jmenované hodnoty by si Kozorohové měli dávat pozor, a to hlavně v období kolem novoluní. Novoluní proběhne ve Vodnáři dne 4. 2. 2019, a protože je ve hře Černá Luna, mohou se u některých z nich projevit ztráty. Otevře se karmické téma, které vyvolá vnitřní vzpomínky na situaci, která bude mít něco společného s financemi.

Přestože Kozorohové v minulosti udělali vše proto, aby byli spokojeni tam, kde pracují, mohou v únoru pocítit, že je potřeba začít penízky vydělávat jinak. Jenže jak? A tak začnou Kozorohové pátrat po nových informacích. Kozorohové vědí, že když je člověk informovaný, tak ví, jak na to. A je tedy čas se vzdělávat. Někteří po rušném období zatouží po dovolené. Jsou Kozorohové, kteří se vymlouvají na to, že nemají čas na dovolenou. A to je chyba. Většině z nich ale vyhovuje, když mohou volné chvíle trávit na své chalupě.

V únoru se může ozvat někdo z ciziny. Kozorohové jsou děti zimy, ale na své zdraví by měli být opatrní. Hlavně kolem úplňku. Úplněk proběhne v Panně, a to dne 19. 2. 2019. V tomto období udělá Venuše v Kozorohu konjunkci s Plutem a se Saturnem. Kozorohové by si měli uvědomit sílu své osobnosti a vyrukovat s nějakým plánem. Pro Kozorohy bude platit, že jejich osudem je láska. Láska k někomu nebo k něčemu. Kozorohové, víte, že láska má více podob?

 

Vodnář a události v roce 2019 + ÚNOR 2019

Novoluní ve Vodnáři 4. 2. 2019

Úplněk v Panně 19. 2. 2019

Vodnáři, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v únoru 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do února 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

A je to tady, únorem to začíná. Vodnáři budou připravovat změnu, která bude napasována na jejich myšlenky v minulosti. Rozhodnou se najednou, dělají to tak vždycky. A měli by mít na paměti jednu věc: ať už rozjedou jakoukoliv novou situaci, měli by krotit své počáteční nadšení. Je to pro ně typické, když se pro něco nadchnou, všechno idealizují, všichni jsou úžasní. Vodnáři se vrhnou po hlavě do nové situace. To mohou, ale neměli by bezhlavě pálit mosty z minulosti, a už vůbec by se neměli zbavovat svých jistot. Protože nová situace sice vypadá úžasně, noví lidé vypadají perfektně, ale teprve čas ukáže, jak to vlastně je.

V únoru čeká Vodnáře nejdůležitější novoluní v roce. Novoluní ve znamení Vodnáře proběhne dne 4. 2. 2019 a bude pro Vodnáře zásadní. Vy, kteří se mnou už nějakou dobu pracujete, podívejte se, co jste si zapsali a co jste zjistili v loňském roce. V době, kdy probíhal úplněk ve znamení Vodnáře. Tehdy byla konstelace podobná. Psali jsme si tam o návratu Černé Luny. Popisovala jsem, které oblasti se vám mohou v tomto období otevřít. Toto novoluní Vodnářům zopakuje téma, které prožili v minulém roce.

Vodnáři buď ztratí, nebo získají. Situace se bude vyvíjet podle toho, jak se zachovali v loňském roce, když byl úplněk ve znamení Vodnáře. A proč tomu tak bude? Toto novoluní udělá konjunkci Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna. Vodnáři by měli konečně začít jinak přemýšlet a zbavit se programů, které je nutí ztratit, jakmile získají. Může jít o peníze, může jít o vztahy nebo o práci.

Jestliže si Vodnáři v loňském roce hráli na někoho, kým nejsou, toto novoluní jim důrazně ukáže, že se to nedělá. Na Vodnáře čeká v únoru jejich časté téma, kterým jsou peníze a majetek. Dne 19. 2. 2019 proběhne úplněk ve znamení Panny. Vodnáři, kteří nemají dořešenou situaci kolem majetku s bývalými partnery, to budou muset řešit. Bude se dělat pořádek. Někteří Vodnáři vstoupí do jednání s bankami nebo s úřady. Když Vodnáři investují, měli by přemýšlet a počítat. Může se také ozvat sexuální partner z minulosti nebo někdo nový. Vodnáři se dozvědí zprávu, která je donutí k větší akci.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=tWk6Y3ujju8&feature=youtu.be

 

Ryby a události v roce 2019 + ÚNOR 2019

Novoluní ve Vodnáři 4. 2. 2019

Úplněk v Panně 19. 2. 2019

Ryby, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v únoru 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do února 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

A máme tady únor. To je pro Ryby měsíc, ve kterém se budou muset zamyslet, co chtějí se svým životem dělat dál. Občas je mohou přepadnout divné nálady. Některé Ryby mohou cítit smutek a nebudou vědět proč. Tento měsíc je vhodný k meditacím, Ryby by se měly zklidnit. Spíše přemýšlet, analyzovat situace a odpustit si návštěvy větších akcí.

V první polovině února by neměly o ničem důležitém rozhodovat. Některé Ryby mohou prožívat vnitřní strach, že něco nebo někoho ztratí. Ryby jsou velmi intuitivní znamení. Rády sní a nesnášejí situace, které jim to nedovolí. Vždyť sny jsou tak důležité a často se sny v budoucnu stanou skutečností. Když se Ryba zlobí, dokáže být až kousavě sarkastická a vždy toho druhého zasáhne na jeho slabém místě. Nejhorším trestem ale je, když Ryba toho druhého ignoruje. Dělá jako by tam nebyl, a to je informace o tom, že nemá zájem cokoliv rozvíjet, o čemkoliv hovořit.

Ryby mají být tento měsíc v klidu a nerozčilovat se, a hlavně si dávat pozor na to, aby nevyřkli něco, co je bude mrzet. To někdy dělají, když jsou vzteklé. Dne 4. 2. 2019 proběhne novoluní ve Vodnáři. Ryby si budou muset dávat pozor na peníze. Dozvědí se nějakou zprávu, která jim nebude příjemná. A budou řešit situaci, ve které se prozradí nějaké tajemství. V den novoluní udělají Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna konjunkci. Otevře se karmické téma a Rybám se může zhmotnit některý z jejich vnitřních strachů. Může se zhmotnit v podobě situace, nebo ji vyrobí člověk z jejich okolí.

Dne 19. 2. 2019 proběhne úplněk ve znamení Panny. Ryby budou řešit své partnery: partnery v osobním životě, ale také v pracovním. Najednou si uvědomí, že jim některé situace nevyhovují, a budou si chtít domluvit nové podmínky. A je to tak správně, člověk by se neměl dlouhodobě zdržovat v situacích, které mu nevyhovují. Takové situace je potřeba si nejdříve uvědomit, potom s okolím probrat, a nakonec začít řešit. Ryby se také mohou přesvědčit, že sliby jsou chyby. Zjistí, že všechno je potřeba zachytit písemně. Merkur udělá konjunkci s Neptunem. Nějaké informace mohou být zkreslené, a tak pozor na podpisy. Když se člověk o něčem rozhoduje, měl si nejdříve zjistit co nejvíc informací.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=nJgbOT6itks&feature=youtu.be