Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

HOROSKOP NA PROSINEC 2020

NOVINKA HOROSKOPY NA ROK 2021

 

CO ČEKÁ JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ V PROSINCI?

 

BERAN

Prosinec 2020

Novoluní ve Střelci 14. 12. 2020

Úplněk v Raku 30. 12. 2020

Zima začíná 21. 12. 2020 

A je tady poslední měsíc v roce. Berani si mohou oddechnout, protože Černá Luna se již nepohybuje ve znamení Berana. Minulý měsíc se Černá Luna přesunula do znamení Býka. Berani prošli velkou osobní transformací. Vyřešili si mnoho karmických témat. Černá Luna a její vliv je osvobodil od různých strachů a obav. Někteří Berani se budou cítit, jako by se zbavili okovů.

Také Saturn, který dlouhodobě působil z Kozoroha, se v prosinci přesune do znamení Vodnáře. Berani měli v minulém období hodně pracovat na svém růstu, kariéře, na tom, aby byli spokojení v práci, aby ze sebe vybudovali autoritu. A nyní, když se Saturn přesunul do znamení Vodnáře, postupně nastane velká změna, co se týče okolí, lidí a společnosti. Berani dostanou velkou příležitost vyniknout na veřejnosti, ukázat se. A výsledky budou tak velké, jak na sobě v minulosti pracovali.

Také Jupiter se v prosinci přesune. A také do znamení Vodnáře. V příštím období čeká na Berany pracovní štěstí, do života jim vstoupí důležití lidé a někteří Berani dostanou možnost se proslavit. A než to úžasné období začne, měli by si Berani naplánovat nějakou cestu. Nejlépe zahraniční. Zimní dovolená u moře, to není k zahození, že? A Berani, kteří rádi lyžují, mohou využít toho, že dne 21. 12. 2020 začíná zima, a tedy čas věnovat se zimním sportům. Protože Berani pochopili, jak důležité je pracovat na svém vzdělání, mohou si naplánovat nástup do školy nebo na nějaký kurz.

Dne 14. 12. 2020 proběhne novoluní ve znamení Střelce. Slunce, Luna a Merkur budou v konjunkci a ve hře bude také Karmický uzel. Berani si vzpomenou na něco, na co už dávno zapomněli. Mohou se setkat s někým z ciziny nebo začít spolupracovat s cizí firmou. Některým Beranům se ozvou úřady, ale vše dopadne dobře. V prosinci jsou Vánoce, a tak by si Berani měli udělat čas na svou rodinu. Včas nakoupit dárky a na Vánoce si jen užívat.

Dne 30. 12. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Berani by měli poděkovat za své nádherné bydlení. A kdo není spokojen, měl by si udělat plán, jak své bydlení vyřešit. Nastane situace, která utvrdí Berany v tom, jak důležité je rodinné zázemí. Když je člověk spokojen v rodině, tak je všechno v pořádku a daří se i v jiných oblastech. Hodně štěstí, Berani, ať se vám daří v novém roce. A Silvestra oslavte naplno. Máte za sebou náročný rok, tak se klidně opijte, klidně se přejezte. Od ledna 2021 totiž budete muset začít naplno makat.

 

BÝK 

Prosinec 2020

Novoluní ve Střelci 14. 12. 2020

Úplněk v Raku 30. 12. 2020

Zima začíná 21. 12. 2020 

V prosinci začíná zima. Někdo má zimu rád, někdo zase ne. Býci, kteří rádi lyžují, by mohli vyrazit s rodinou na hory a Býci, kteří zimu rádi nemají, si mohou naplánovat nějakou cestu do teplých krajů. Prosinec je náročný na finance. Budou Vánoce, na konci roku oslavy narozenin. Býci nakupují dárky, které jsou praktické, a to samé očekávají od ostatních. Vánoce jsou svátky hojnosti a Býci budou hlídat, aby nic nechybělo. V prosinci budou mít hodně práce. Přesvědčí se však o tom, že život není jen o penězích, ale také o jiných hodnotách. Aby byl člověk šťastný, potřebuje zdraví, dobrou práci, spokojenou rodinu, kvalitní bydlení a dobrou náladu.

Dne 14. 12. 2020 proběhne novoluní ve znamení Střelce. Slunce, Luna a Merkur udělají konjunkci. Býci budou hovořit a přemýšlet o investicích. Budou jednat s bankami a s úřady. Budou kontrolovat, zda mají vše splaceno. Někteří Býci mohou poradit ostatním, jak mají hospodařit, jak uložit peníze nebo co koupit, aby to mělo tu správnou hodnotu. Mohli by si koupit něco na sebe, aby byli sexuálně přitažlivější.

Dne 30. 12. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Venuše se bude pohybovat znamením Střelce a u Býků zvítězí jejich láska k cestování. Ti pohodlnější Býci by se měli začít více hýbat. Pohyb je zdravý. Býkům může zkomplikovat situaci Černá Luna, která udělá konjunkci s Uranem. Vyvstane karmické téma. U každého Býka se toto téma bude týkat jiné situace. Podle toho, kde se nachází Černá Luna v jejich horoskopu zrození. Jaké téma to bude a ve které životní oblasti nastane zvrat a nutnost udělat rychlé rozhodnutí, si může každý z Býků zjistit. Jak? Stačí si najít postavení Černé Luny v době zrození. A co to znamená? K tomu vám pomůže má kniha Černá Luna – karmický bod v našem horoskopu. Pořídit si ji můžete na www.ibohac.cz.

Krásný prosinec a hodně štěstí v dalším roce. Nezapomeňte si na rok 2021 koupit mou knihu HOROSKOPY NA ROK 2021.

  

BLÍŽENCI 

Prosinec 2020

Novoluní ve Střelci 14. 12. 2020

Úplněk v Raku 30. 12. 2020

Zima začíná 21. 12. 2020 

Přestože v tomto měsíci začíná zima, některým Blížencům bude pořádné horko. Období to bude velmi náročné. Jednak se blíží vánoční svátky, a jednak na konci listopadu proběhl úplněk ve znamení Blíženců. Tento úplněk odstartoval důležité období v životě Blíženců. Během minulých měsíců se měli naučit hospodařit, zvládnou finanční inteligenci, naučit se investovat, uživit se, dobře hospodařit, našetřit, splatit co nejvíce a přemýšlet o tom, zda jít do nějakých půjček, či nikoli. Blíženci měli zmoudřet, vzdělávat se. Někteří začali koketovat s tématem, které se týká ciziny či někoho, kdo v cizině žije, anebo firmy, která je na cizinu napojená.

Dne 14. 12. 2020 proběhne novoluní ve znamení Střelce. Tento den bude v konjunkci Slunce, Luna, Merkur a také Jižní karmický uzel. Blíženci se vrátí do svých minulých životů a pochopí, co vlastně chce jejich duše. Prosinec jejich život obohatí a Blíženci zjistí, jak důležité je mít kolem sebe rodinu a kvalitního partnera. Prosinec bude měsíc, ve kterém si Blíženci budou uvědomovat ty pravé životní hodnoty. Nejsou to jen peníze, není to jen majetek – je to kvalita života, o kterou by mělo jít především. A tak by měli Blíženci zorganizovat ty nejkrásnější Vánoce ve svém životě. Hodně dárků, rodinné prostředí. Ale je možné, že jim někdo nebo něco bude chybět.

Dne 30. 12. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Merkur bude v Kozorohu a konec prosince bude zase hodně o penězích. Blíženci se rozhodnou, že udělají vše pro to, aby na tom byli finančně lépe, aby se v příštím roce 2021 zlepšila jejich finanční situace. A to se také stane. Na konci roku Blíženci budou oslavovat. A co by si měli přát? Ještě více zdraví, ještě více štěstí a ještě více lásky. Láska, to je hybná síla. A s láskou je člověk šťastný.

  

RAK

Prosinec 2020

Novoluní ve Střelci 14. 12. 2020

Úplněk v Raku 30. 12. 2020

Zima začíná 21. 12. 2020 

V prosinci začíná zima. Doufám, že bude sníh, aby si lyžaři přišli na své. Je hodně Raků, kteří lyžují. Ale je také hodně Raků, kteří na zimu odjíždějí do teplých krajin. Raci milují Vánoce a mají rádi tu rodinnou atmosféru. Když jsou dobré vztahy v rodině, je to fajn. Velký stůl, hodně jídla, hojnost všeho. Nakupování dárků by Raci neměli nechávat na poslední chvíli. Na Vánoce by se měli připravit s předstihem. I když se někteří Raci budou muset vyrovnat s událostmi v minulých dnech, Vánoce by si měli užít. V prosinci by si Raci měli dávat pozor, aby neprochladli. Neměli by riskovat a v případě virózy by měli zalézt do postele a vypotit se. Zdraví je nejdůležitější a Raci si svého zdraví budou muset v prosinci více všímat.

Dne 14. 12. 2020 proběhne novoluní ve znamení Střelce. Slunce, Luna a Merkur udělají konjunkci. Raci budou komunikovat s novými spolupracovníky nebo hledat novou spolupráci. Dařit se bude Rakům ve službách. Konečně přišla doba, kdy se většina Raků naučila říkat si o vyšší plat. A o větší ocenění své osoby. Jestliže i nyní ještě existuje někdo, kdo si chce z Raků udělat sluhu – ať už je to doma, nebo v práci – tak nebude úspěšný. Raci hodně zmoudřeli, uvědomili si svou cenu, naučili se nové věci, pochopili svou duši a svou podstatu. Jsou připraveni na příští rok, kdy povýší a dostanou novou příležitost, jak se uplatnit.

Ještě v závěru roku budou muset Raci udělat za nevyhovující minulostí tečku. Odstranit, co nevyhovuje, a uvolnit si ruce. Čeká je totiž velká spousta úžasných příležitostí a nových lidí. Dne 30. 12. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Již druhý v tomto roce. Raci, vzpomeňte si, co jste řešili, když probíhal na začátku roku váš první úplněk – právě nyní se toto téma uzavře a mělo by být dořešeno. Doufám, že jste to zvládli, a já se na vás těším u mé další knihy HOROSKOPY NA ROK 2021.

  

LVI

Prosinec 2020

Novoluní ve Střelci 14. 12. 2020

Úplněk v Raku 30. 12. 2020

Zima začíná 21. 12. 2020 

A máme tady poslední měsíc v roce. V prosinci začíná zima. Ale Lvi se nemusí bát. Těm bude teplo, protože je čeká měsíc, ve kterém budou mít plno práce. Na začátku prosince si budou dělat pořádky v tom, s kým se stýkají. Jak se říká, v nouzi poznáš přítele. Když je dobře a nic se neděje, jsou kamarádi všichni. Potom přijde období, kdy potřebuješ pomoci, a tehdy poznáš, kdo to s tebou myslí vážně, a kdo ne. Ale když pro tebe někdo něco dělá, vždy za to očekává něco na oplátku.

Blíží se Vánoce, tak by měli Lvi nakoupit dárky včas a nenechávat si vše na poslední chvíli. Vytvořit perfektní rodinnou atmosféru je pro Lvy zásadní. Potřebují ukázat, jak jsou pohostinní. Lvi takoví opravdu jsou. Dne 14. 12. 2020 proběhne novoluní ve znamení Střelce. Slunce, Luna, Merkur budou v konjunkci. Toto novoluní bude velmi příznivé pro partnerské vztahy, bude přát lásce. Kdo partnera má, měl by s ním trávit co nejvíce času. A kdo partnera nemá, může se rozhlížet, protože láska je někde v okolí. Lvi budou také řešit děti a pro děti budou chtít udělat něco velkého. Lvi! Dárek je krásná věc, ale věnujete svým dětem i čas? Zamyslete se. Prosinec bude u Lvů hodně o rodině.

Velký úspěch zažijí Lvi, kteří něco tvoří. Jejich kreativita bude oceněna a Lvi se budou radovat. Ke konci prosince je smích přejde a přijdou i nějaké starosti. Nebo je naštve někdo z okolí. Na tyto situace by si Lvi měli dávat pozor hlavně kolem úplňku. Úplněk v Raku proběhne dne 30. 12. 2020. Na oslavách by měli být Lvi opatrní, hlavně pokud budou v prostředí neznámých lidí. Nevěřte nikomu cizímu! Někteří Lvi se mohou dozvědět, že je někdo pomlouvá, anebo se doslechnou nepříjemnou zprávu. Nevadí! Bude lépe. Přeji hodně štěstí a těším se u mé další knihy HOROSKOPY NA ROK 2021.

 

PANNA 

Prosinec 2020

Novoluní ve Střelci 14. 12. 2020

Úplněk v Raku 30. 12. 2020

Zima začíná 21. 12. 2020 

A máme tady poslední měsíc v roce. V prosinci začíná zima. Protože jsou v prosinci Vánoce, tak Panny věnují pozornost svému domovu a bydlení. Vyklidit každý kout, umýt okna, všechno vyprat. Blíží se svátky klidu a míru a všude to musí vonět. Většina Panen ráda vaří a peče. Z bytů Panen se proto bude během prosince linout vůně cukroví. Snad jen hodně zaměstnané Panny si cukroví koupí a objednají si úklidovou službu. Panny budou přemýšlet, zda bydlí podle svých představ. Je možné, že zažijí nepříjemnou atmosféru, kterou vyvolá někdo z rodiny či nějaká žena. Panny moc dobře vědí, že doma má vládnout harmonie a pohoda, a že když se člověk doma cítí pohodlně, v klidu a bezpečí, tak se mu daří i v jiných životních oblastech.

Dne 14. 12. 2020 proběhne novoluní ve znamení Střelce. Slunce, Luna a Merkur udělají konjunkci ve znamení Střelce a kvadrát na Neptuna. Panny si budou muset pohlídat, zda platí smlouvy a dohody z minulosti. Panny někdy samy zčeří klidnou hladinu, protože jsou velmi kritické k ostatním a lpí na detailech. Ostatním to leze na nervy. Kdo je chytrý, tak ví, že s Pannou se nemá cenu hádat. Lepší je přikyvovat, ale udělat a myslet si své.

Vánoce Panny prožijí s rodinou a Silvestra oslaví také s těmi nejbližšími. Panny milují rodinnou atmosféru. Dárky většinou kupují praktické a zbytečně neutrácejí. A tvrdí, že to, co potřebují, si mohou koupit během roku. Dne 30. 12. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Na konci prosince se Panny budou divit, jak se k nim zachová někdo, koho znají. Přátelské vztahy jsou stejné jako pracovní – neustále je potřeba na nich pracovat.

Oslavy budou bujaré a Panny se uvolní. A mohou se těšit na události příštího roku. Co se bude dít? To si mohou Panny přečíst v mé knize HOROSKOPY NA ROK 2021.

  

VÁHY

Prosinec 2020

Novoluní ve Střelci 14. 12. 2020

Úplněk v Raku 30. 12. 2020

Zima začíná 21. 12. 2020 

A máme tady prosinec, poslední měsíc v roce. Je to krásný měsíc. Budou Vánoce a potom Silvestr. Spousta společenských akcí – to Váhy milují. V prosinci by se měly Váhy věnovat návštěvám. Měly by objet celou rodinu, navštívit sourozence a vzpomenout si i na své kamarády. Na cestách by měly být opatrné. Auto by měly mít v pořádku. Váhy by se měly radovat. Pro mnohé Váhy to bude velmi pracovní měsíc. Budou mít hodně vyřizování a některé Váhy si budou přát, aby úřady neexistovaly.

V roce 2020 si Váhy měly udělat pořádek v tom, jak bydlí a s kým bydlí. Celý rok měly na to, aby vytvořily krásný domov podle svých představ. Aby vytvořily příjemné rodinné prostředí a aby se naučily diplomaticky zvládat energie žen, které jsou součástí jejich života. Také kreativita a šikovnost Vah se měly ukázat, ale to záleželo hodně na tom, jak si Váhy uměly udělat reklamu. Jak se uměly prodat. Na konci roku se měly Váhy vzdělávat a pracovat na tom, aby měly co nejvíce informací.

Dne 14. 12. 2020 proběhne novoluní ve znamení Střelce. Některé Váhy budou chtít odjet či odletět a budou plánovat cesty. Jiné Váhy se zase budou těšit, že někdo přijede za nimi. Venuše ve Štíru bude přát financím, a tak budou Váhy nakupovat dárky a připravovat krásné Vánoce. Váhy rády dělají radost jiným lidem. Rády dárky kupují, ale rády také dárky dostávají.

A protože na sobě Váhy během roku 2020 udělaly kus práce, začnou toužit po větším úspěchu. Začnou toužit po povýšení, po vyšším platu, po kvalitnějším prostředí. V prosinci se jim možná situace zkomplikuje, ale bude to jen dočasně. Váhy se mohou radovat, protože v příštím roce 2021 přijde úspěch. Dne 30. 12. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Venuše se přesune do Střelce a Váhy budou snít. Budou snít o svých tajných plánech. Na Silvestra si Váhy dají předsevzetí. A to bude znít: „Jsem úspěšný a rostu. Jsem bohatý a má hojnost roste. Plním si své sny a daří se mi dosahovat na své cíle.“ A tak se Váhy mohou těšit na příští rok a koupit si mou knihu HOROSKOPY NA ROK 2021.

  

ŠTÍR

Prosinec 2020

Novoluní ve Střelci 14. 12. 2020

Úplněk v Raku 30. 12. 2020

Zima začíná 21. 12. 2020 

A máme tady prosinec, poslední měsíc v roce. Začíná zima. Štíři mají za sebou poměrně náročný rok. Jejich hlavní téma bylo naučit se lépe komunikovat se svým okolím. Jak v pracovním, tak v osobním životě se dozvěděli mnoho informací nejen o sobě, ale také o lidech, kterým věřili a na které spoléhali. Mnoho Štírů si pořídilo nové auto či řidičák. Štíři více jezdili, více zařizovali. Na úřadech byli jako doma. Zařizovali si nová pravidla nejen ve svém domově, ale také ve svých rodinných vztazích.

V minulém měsíci si Štíři zkontrolovali svůj majetek. Zjistili, zda je vše v pořádku s majetkem, který vlastní s někým jiným. Oběhli si banky a úřady a uvědomili si silný vliv ekonomiky na všechny vztahy. Finanční situace má vliv na vztahy osobní, pracovní i rodinné. Ale život přeci není jen o penězích, ne? A tak Štíři začnou přemýšlet, jaké další hodnoty jsou pro ně důležité k tomu, aby se cítili šťastně a spokojeně.

Dne 14. 12. 2020 proběhne novoluní ve znamení Střelce. Slunce, Luna a Merkur udělají konjunkci a Štíři budou přemýšlet, jestli se jim líbí jejich práce a co by na ní mohli vylepšit. Je to příjemné, když je práce koníčkem. Je to příjemné, když práce přináší penízky. A když přináší hodně penízků, je to ještě příjemnější. Pluto je v kvadratuře na Mars v Beranu, takže Štíři budou přemýšlet nejen o práci, ale také o tom, s kým spolupracují a zda jsou spokojeni.

V prosinci to bude náročné. Pracovní úkoly, různé porady, akce, uzávěrky a do toho ještě doma příprava na Vánoce. Štíři chtějí mít bohaté Vánoce, a tak udělají vše proto, aby se to povedlo. A protože bude prosinec tak náročný, budou Štíři přemýšlet o nějaké dovolené. Třeba letecky a do teplých krajů. Ti, kdo rádi lyžují, pojedou na hory.

Je sice poslední měsíc v roce, ale Štíři vědí, že nesmí usnout na vavřínech, protože cítí, že již brzy přijde pracovní úspěch. A tak se budou chtít učit novým věcem. Mohou se přihlásit na nějaké semináře nebo do školy. Dařit se bude Štírům, kteří pracují tam, kde jsou knihy, časopisy, internet. Tam, kde se ostatní vzdělávají. Mnoho Štírů odletí oslavit Silvestra do zahraničí. Anebo že by někdo ze zahraničí přiletěl na společné oslavy?

Dne 30. 12. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Někteří Štíři budou vyčerpaní a měli by odpočívat. Měli by načerpat nové síly, protože v roce 2021 se změní jejich rodinný život od základů. A proběhnou také další změny kolem bydlení. Jaké? To si mohou Štíři přečíst v mé knize HOROSKOPY NA ROK 2021. Hodně štěstí v novém roce!

  

STŘELCI 

Prosinec 2020

Novoluní ve Střelci 14. 12. 2020

Úplněk v Raku 30. 12. 2020

Zima začíná 21. 12. 2020

Je tady poslední měsíc v roce. V prosinci začíná zima. Střelci se v tomto měsíci rozhodnou pro nové aktivity. Vánoce jsou příležitostí, aby se sešla celá rodina. U Střelců je to často tak, že rodina a známí bydlí rozsetí po celém světě. A tak Střelci budou plánovat, jak to udělat, aby čas strávili se svými nejbližšími.

Střelci mají za sebou zajímavý rok, ve kterém se hodně v jejich životě změnilo. U většiny se změnila práce nebo se rozšířilo podnikání. Udělali vše proto, aby si splnili své sny a mohli pracovat tak, aby měli volný prostor pro své činnosti. Prosinec je pro ně důležitý, protože bude novoluní v jejich vlastním znamení. Proběhne dne 14. 12. 2020. Slunce, Luna a Merkur a také Karmický uzel budou v konjunkci. Jupiter, Pluto a Saturn udělají také konjunkci. Bude to velmi silné novoluní.

Je čas na nové začátky. Střelci se budou muset rozhodnout. Každé jejich rozhodnutí bude mít do budoucna vliv na finanční situaci. Střelci budou nyní jednat v souladu s nevědomím. Jejich kroky povedou tam, kde to jejich duše již dobře zná. To, co se bude dít, jim bude dobře známo. Příležitosti a situace, které si Střelci mohou otevřít, si jejich duše pamatuje z minulých životů. A kdo bude umět uchopit svou příležitost, bude překvapen. Vše půjde jako po drátkách.

Problém mohou mít pouze ti Střelci, kteří nebudou dostatečně pružní. Někdy si člověk myslí, že se nic neděje, a tak není pozorný. Ale věci se dějí, a kdo to přehlédne, má smůlu. Nová příležitost se přežene, a kdo ji nebude umět využít, bude si muset počkat dalších dvanáct let. Střelcům přijdou informace v podobě myšlenky nebo mluveného slova.

Ve druhé polovině prosince budou Střelci plánovat oslavy Silvestra. Střelci mají rádi oslavy, a tak se v tomto období obklopí přáteli. Konec roku přinese Střelcům téma, které klidně mohou odložit až na příští rok. Vše se opět bude týkat financí, majetku, který s někým vlastní a investování. Střelci, kteří investovali dobře, budou sklízet. Jsou ale Střelci, kteří to nezvládli. Ti budou muset řešit nějaké nedoplatky.

Dne 30. 12. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. V prosinci se planeta Jupiter přesunula do znamení Vodnáře, a tím se změní životní téma. V den úplňku udělá Jupiter konjunkci se Saturnem a kvadrát na Uran. A Střelci se budou muset rozhodnout, ale zvládnou to. A v roce 2021 naberou věci nový směr. Jaký? O tom se dočtete v mé další knize HOROSKOPY NA ROK 2021. Hodně štěstí, Střelci!

  

KOZOROH 

Prosinec 2020

Novoluní ve Střelci 14. 12. 2020

Úplněk v Raku 30. 12. 2020

Zima začíná 21. 12. 2020 

A máme tady poslední měsíc v roce. Začíná zima a Kozorohové zimu milují. Narodili se v zimním období. A proto má také většina z nich tuhý kořínek. Kozorohové budou v prosinci hodně přemýšlet a rekapitulovat, co se to vlastně stalo s jejich životem. Zprávy a situace na začátku prosince mohou u některých Kozorohů vyvolat chmurné nálady. Někteří Kozorohové přemýšlejí velmi pesimisticky. Vidí vše spíš černě. Ale to hodně záleží na tom, jakého mají vedle sebe partnera a v jakém kolektivu lidí se nacházejí. V prosinci budou cítit, že je všechno jinak, a budou vědět, že v příštích měsících se stane něco velkého.

Dne 14. 12. 2020 proběhne novoluní ve znamení Střelce. Slunce, Luna a Merkur udělají konjunkci. Kozorohové dostanou zprávu, dopis nebo informaci, která nebude příliš příjemná. Mohou odhalit nějaké tajemství. Anebo někdo odhalí jejich tajemství. Kozorohům vládne Saturn. Ten se několik let pohyboval ve znamení Kozoroha a měnil všem životy. Tyto změny budou mít za následek, že v budoucnu Kozorohové ještě více upevní svou pozici a začnou více vydělávat. Planeta Saturn se totiž definitivně na několik let přesune do znamení Vodnáře. Přesun nastane dne 17. 12. 2020. Vliv tohoto postavení Kozorohové zažili již v první polovině roku 2020.

Informace, které dostali v první polovině roku, se týkaly vydělávání peněz. Toto téma se naplno rozvine v roce 2021. A začne to hned v lednu. V lednu 2021 proběhne novoluní ve znamení Kozoroha. Události budou zachyceny v knize HOROSKOPY NA ROK 2021, ale abyste nemuseli listovat, tak vám níže poskytnu informace o tomto novoluní.

Prosinec je hlavně o Vánocích. Jsou to krásné svátky. Kozorohové sice nebývají příliš často naměkko, ale Vánoce většinou působí i na ně. A tak by se měli obklopit svými blízkými. Na konci roku je Silvestr a budou se chystat oslavy. Kozorohové slaví rádi, ale příliš se nepodvolují nějakému neřízenému veselí. Vlastně se stále hlídají. Jejich vládnoucí planeta Saturn je svazuje i tehdy, když se chtějí uvolnit. Ale někdy se stane zázrak a Kozorohové se uvolní tak, že okolí jen zírá.

Dne 30. 12. 2020 proběhne poslední úplněk v tomto roce. Saturn je již ve Vodnáři a dělá kvadrát na Urana v Býku. Kozorohové stále řeší vztahy. A hodně přemýšlejí, protože vědí, že příští rok bude opět všechno jinak. V prosinci nedoporučuji podepisovat žádné smlouvy, a když to bude nutné, tak velmi opatrně. Důležitá rozhodnutí by si Kozorohové měli nechat na leden 2021. Proč? Protože proběhne novoluní v Kozorohu.

 

Novoluní v Kozorohu proběhne v lednu 2021. To už bude o něčem úplně jiném. Většina změn se již uskutečnila. Kozorohové budou v úplně jiné pozici. Změnilo se téma jejich života. U mnohých se během minulých měsíců změnili partneři, majetkové či pracovní poměry. A rok 2021 jim přinese zcela jiné téma. Novoluní proběhne dne 13. 1. 2021. Slunce, Luna a Pluto udělají konjunkci v Kozorohu. Pluto je osud, osudové rozhodnutí. To, jak Kozorohové uchopí své nové začátky a svá nová rozhodnutí, změní v příštích měsících jejich osud. Merkur, Jupiter a Saturn udělají konjunkci ve Vodnáři. A bude se řešit téma, které se postupně rozvine. Toto téma bude o novém způsobu vydělávání financí a získávání majetku. A bude se vyvíjet podle mentálního nastavení. Každý Kozoroh to tedy bude mít jinak. A to podle toho, jak bude pracovat na svých vizích a cílech.

Více se dočtete v mé knize HOROSKOPY NA ROK 2021. Hodně štěstí, Kozorohové!

  

VODNÁŘ 

Prosinec 2020

Novoluní ve Střelci 14. 12. 2020

Úplněk v Raku 30. 12. 2020

Zima začíná 21. 12. 2020 

A máme tady prosinec, poslední měsíc v roce 2020. Začíná zima. Vodnářům doporučuji, aby si přečetli prognózu na celý rok 2020 ze začátku této knihy, aby pochopili, proč se jim během roku děly všechny ty situace. V mé nové knize HOROSKOPY NA ROK 2021 popisuji příběh, který čeká Vodnáře dál. Bude to významné období, protože dne 17. 12. 2020 se Saturn přesune do znamení Vodnáře a vše, co si zatím Vodnáři stihli vybudovat, se během příštího období změní. Dá se říci, že větší klid budou Vodnáři mít až někdy za dva roky.

Dne 14. 12. 2020 proběhne novoluní ve znamení Střelce. Slunce, Luna a Merkur udělají konjunkci a Vodnáři budou chodit z jedné akce na druhou. Dostanou spoustu pozvání a nebudou vědět, kam jít dříve. Příjemná zpráva pro Vodnáře je, že by měli stihnout všechno. Někde totiž potkají člověka, který je velmi zaujme a bude pro ně důležitý v budoucích měsících. Vodnáři jsou okouzlující společníci, a tak je lidé zvou rádi. Jsou to baviči. Mají hodně kamarádů a v prosinci jich ještě hodně potkají. Jak kamarády z minulosti, tak kamarády úplně nové. Neměli by ale zapomínat na svou rodinu a partnera, který může doma vyvolat konflikt, protože ho Vodnář nikam nebere sebou. Pokud mají Vodnáři chuť zařadit se do nového společenství lidí, podaří se jim to buď hned nyní, nebo v krátké budoucnosti.

Vodnáři by neměli zapomenout, že jsou Vánoce, a měli by nakoupit dárky pro své blízké. Nemusí to být nic drahého. Od Vodnářů potěší každá pozornost. Ale pozor, Vodnáři by měli kupovat jen to, na co mají finance. Ne aby se kvůli dárkům zadlužili. A už vůbec ne kvůli nějaké zimní dovolené. Protože Vodnáři mohou v prosinci potkat nové lidi, měli by se pořádně rozhlížet, protože mohou navázat nějakou spolupráci do budoucna. Stýkat se s někým, kdo je důležitý, není k zahození. A Vodnáři to vědí. Známosti, totiž zmohou mnoho.

V prosinci by si měli Vodnáři pohlídat své zdravíčko. A oslavy nepřehánět. Vodnáři, klidně pijte, kuřte, zpívejte, bavte se, ale buďte na sebe opatrní. Dne 30. 12. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Vodnáři, schválně se podívejte, co jste v letošním roce řešili, když probíhalo novoluní v Raku. Budete zírat, jak podobné situace se odehrávají nyní. Hodně štěstí, Vodnáři. A doufám, že si koupíte mou novou knihu HOROSKOPY NA ROK 2021.

  

RYBY

Prosinec 2020

Novoluní ve Střelci 14. 12. 2020

Úplněk v Raku 30. 12. 2020

Zima začíná 21. 12. 2020 

A máme tady poslední měsíc v roce. Začíná zima. Prosinec je měsíc oslav a pracovních uzávěrek. A také měsíc společenských akcí. Pro většinu lidí je to náročné období. Ryby by si doma měly udělat pořádek. Uklidit, vše vyleštit, a hlavně vyházet to, co již nepotřebují. A měly by začít u skříní a oblečení. Ryby, schválně, kolik máte zbytečných šatů a věcí, které nenosíte? Domov je místo, kde se potřebujete cítit komfortně a v bezpečí. Nejen vy, ale všichni, kdo tam žijí. Když jste spokojení s tím, kde a jak bydlíte, daří se lépe i v jiných oblastech.

Dne 14. 12. 2020 proběhne novoluní ve znamení Střelce. Slunce, Luna a Merkur udělají konjunkci. Ryby budou komunikovat se svým okolím o svém pracovním nasazení. Ryby v posledních měsících pracovně vyrostly. Hodně zapracovaly na svém úspěchu. Potkaly ve svém životě důležité lidi. Změnily se. Jupiter se během roku 2020 pohyboval znamením Kozoroha. A to pro Ryby znamenalo možnost upevnit svou pozici a dostat se do takového pracovního kolektivu, po jakém toužily. Ryby si uvědomily, že když chtějí něčeho dosáhnout, musí se obklopit tím správným prostředím, těmi správnými lidmi. Navíc pochopily, že aby je okolí vnímalo jako autoritu a uznávalo v tom, co dělají, musejí na sobě zapracovat. A to většina Ryb udělala.

Ryby ani netuší, jak moc se změnily. Změnily se vnitřně. Mají jiné názory. Jsou moudřejší. Jejich vnitřní proměna probíhala několik let. A tato vnitřní proměna proběhla proto, že v příštích měsících začne proměna jejich vnější fyzické reality. Jupiter se dne 19. 12. 2020 přesune do znamení Vodnáře. Tam se bude pohybovat i v roce 2021. A Ryby pomalu, ale jistě budou pracovat na proměně svého vnějšího světa. Čekají je změny, které si ani nedovedou představit. Ale žádná Ryba nemusí čekat, čím je život překvapí. Proč? Protože Ryby mohou pravidelně pracovat na svých vizích a plánech a vzít kormidlo svého života do vlastních rukou.

Neptun udělá kvadraturu na Slunce, Lunu a Merkura ve Střelci. Pro Ryby to bude informace, že když se něco zkomplikuje v práci, mají se řídit svou intuicí, postupovat promyšleně a nemít žádný stres. Vše, co se děje, se děje v jejich prospěch. O tom se Ryby v příštích měsících přesvědčí. Vánoce by si měly užít v kruhu rodiny. Hojnost jídla, hojnost dárků a hojnost lásky. Udělat si čas na partnery, na děti a užít si svátků.

Ryby, čas rychle letí, a co nestihnete ve vztazích s blízkými nyní, již nikdy nedoženete. Pracovně se v prosinci někam můžete posunout. Můžete hodně pracovat. Můžete plánovat nový projekt nebo podnikání. Ale hlavní téma bude užít si svátky a věnovat se nejbližším. Partner a děti vás potřebují. A vy potřebujete je. Vzpomeňte si na své dětství. Važte si těch, kteří vás mají rádi, a nebojte se lásky. I když někdy nastanou problémy, které mohou vzniknout nedorozumění, vše se dá vysvětlit. Na všem se dá zapracovat. Ale to neznamená, že musíte akceptovat situace, které vám nevyhovují. Řekněte druhým, jak si to představujete, a hodně s rodinou hovořte. Partnerské vztahy se mohou zkomplikovat hlavně na konci měsíce. Nezadané Ryby mohou prožít zklamání a zadané Ryby budou muset komunikovat a vysvětlovat.

Dne 30. 12. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Neptun udělá kvadraturu na Venuši ve Střelci. Mohou se zkomplikovat pracovní vztahy nebo milostné vztahy v práci. Ryby by měly vědět, že je potřeba rozdělit čas na práci, a čas na rodinu. A co když mají partnera, který tvrdí, že nemá čas, protože musí hodně pracovat? Neměly by se nechat opít rohlíkem. Kdo chce, ten si čas vždy najde. Ryby, oslavte Vánoce, oslavte Silvestra a hýčkejte se. Čeká vás totiž velmi náročný rok. Více se dočtete v mé knize HOROSKOPY NA ROK 2021. Hodně štěstí a ať se vám daří.