Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

HOROSKOP NA PROSINEC 2019

Beran

Prosinec 2019

Novoluní v Kozorohu 26. 12. 2019

Úplněk v Blížencích 12. 12. 2019

Zima začíná 22. 12. 2019

Berani, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v prosinci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do prosince 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Zima začíná 22. 12. 2019, ach jo! 

A je tady poslední měsíc v roce. Dne 2. 12. 2019 se Jupiter přesune do znamení Kozoroha . Pro Berany se v příštích měsících změní životní téma. V roce 2019 si měli uvědomit svou hodnotu. Kdo jsou a kam jdou. Měli zapracovat na svém vzhledu a vybojovat si svou novou životní šanci. Měli se zdokonalit v oblasti finanční inteligence a zjistit, jak pracovat s energií financí. Měli investovat. A nyní se před nimi otevírá téma, ve kterém se nad sebou budou zamýšlet z hlediska duchovního rozvoje.

Vzdělávání je v dnešní době velice důležité. A Berani to pochopí. V příštích měsících půjdou do školy, na kurzy, anebo začnou pracovat v oblasti, která má se vzděláváním něco společného. Dařit se bude učitelům, koučům, spisovatelům nebo těm, kteří pracují v kultuře. Berani dostanou obrovskou šanci proniknout do zahraničí, nebo se seznámí s někým, kdo v zahraničí funguje. Výhodu budou mít ti z nich, kteří se učí světový jazyk.

Dne 12. 12. 2019 proběhne úplněk ve znamení Blíženců. Berani by se měli věnovat reklamě. Je čas o sobě říct světu. Je čas napsat něco moudrého. Berani, kteří nemají vyřešené vztahy v rodině, by se měli ozvat a zorganizovat rodinné setkání. Krev není voda a rodina k sobě patří. Někteří Berani budou řešit auto a měli by být opatrní na cestách. I když se jim nebude chtít, budou muset stále něco vyřizovat a někam chodit. Hlavně na úřadech by mělo být vše v pořádku.

Na Vánoce by si mohli Berani udělat volněji a věnovat se rodině. Ne samou prací živ je člověk. Dne 26. 12. 2019 proběhne novoluní v Kozorohu a to je Berany úspěch, postup, nová příležitost.  Berani budou mít prosinec velmi náročný a budou přemýšlet o nových plánech. Někteří dokonce povýší nebo dostanou geniální nápad, jak posunout své podnikání. Berani, rok 2019 pro vás byl důležitý, ale to ještě není nic proti tomu, co se ve vašem životě bude dít v roce 2020. Připravte se na úspěch. A nezapomeňte si koupit mou další knihu HOROSKOPY NA ROK 2020, VÁŠ OSOBNÍ DENÍK V ROCE 2020.

BERANI A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=wWAGCgWlCOE&feature=youtu.be

 

Býk

Prosinec 2019

Úplněk v Blížencích 12. 12. 2019

Novoluní v Kozorohu 26. 12. 2019

Zima začíná 22. 12. 2019

Býci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v prosinci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do prosince 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Zima začíná 22. 12. 2019, ach jo! A máme tady poslední měsíc v roce. Býci prošli náročným rokem, ale mají pevný kořínek, a tak to většina z nich zvládla. Chytří Býci rozmnožili svůj majetek, ti méně chytří Býci se zadlužili. Někteří Býci začali podnikat, jiní Býci změnili práci. A kdo ji nezměnil tento rok, udělá to v roce příštím. Mnoho Býků řešilo práci v zahraničí nebo často do zahraničí jezdili.

Pro Býky to byl rok, ve kterém se měli vzdělávat a naučit se spoustu nových věcí. Učit se cizí jazyky bylo vhodné. Protože kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Někteří se více začali stýkat s lidmi, kteří v cizině žijí. I přesto, že jsou Býci zemské znamení, došlo u nich k duchovnímu rozvoji. V jejich okolí se vyskytl někdo, kdo je věřící nebo se zabývá ezoterikou. V prosinci si budou Býci muset sestavit nový žebříček hodnot. Pochopí, že penízky jsou v životě velmi důležité, ale že existují také jiné hodnoty, na kterých je potřeba stavět.

Býci budou toužit vydělat více peněz a prosinec jim může nabídnout buď novou příležitost, nebo nový nápad. Prosinec bude náročnější na výdej peněz, a není to jen tím, že přijdou Vánoce. Býci by si měli koupit něco, po čem touží.

Venuše bude v konjunkci se Saturnem a Plutem, a tak Býci prožijí osudovou situaci, která se bude týkat lásky. Mohou se také ozvat úřady. Dne 26. 12. 2019 proběhne novoluní ve znamení Kozorohu. Býci by měli v prosinci oslavit Vánoce s rodinou. Jestliže někdo blízký žije v zahraničí, měli by se s ním zkontaktovat.

Někteří Býci dostanou výborný nápad a v prosinci odletí do teplých krajin. Ale ani lyžování není vůbec špatný nápad. Býci, oslavte nejen Vánoce, ale také Silvestra. Přeji vám hodně úspěchů. Nezapomeňte si koupit knihu Horoskopy na rok 2020. Nevíte, kde ji sehnat? Seženete ji, jako všechny mé knihy, na www.ibohac.cz.

BÝK A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=UUfq2hKRizs&feature=youtu.be

 

Blíženci

Prosinec 2019

Úplněk v Blížencích 12. 12. 2019

Novoluní v Kozorohu 26. 12. 2019

Zima začíná 22. 12. 2019

Blíženci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v prosinci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do prosince 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Zima začíná 22. 12. 2019, ach jo! Prosinec bude náročný měsíc. Jednak pracovně, ale bude náročný i na peníze a na čas. Blíženci prožijí v prosinci nejdůležitější úplněk v celém roce, protože bude v jejich vlastním znamení.  Úplněk ve znamení Blíženců proběhne dne 12. 12. 2019. Blíženci budou muset od tohoto úplňku změnit hodně věcí. V příštích měsících je čeká nejedno překvapení. Zatímco v roce 2019 si měli udělat pořádek ve osobních a pracovních vztazích, v roce 2020 budou muset řešit lidi, se kterými něco vlastní.

Blíženci, kteří na sobě zapracovali a posunuli se, mohou v příštích měsících počítat s tím, že se jim zvýší příjem, že něco získají. Ale jedině pod tou podmínkou, že pod vlivem tohoto úplňku zapřemýšlejí nad tím, co v jejich životě nefunguje tak, jak má, a změní to. Je čas ukončit staré a přežité. Ono se to vlastně ukončí samo, ale Blíženci dostanou upozornění, v jaké oblasti budou v příštích měsících řešit problémy. Merkur se nachází ve znamení Střelce. A do nedávna se tam nacházel také Jupiter. Jupiter se dne 2. 12. 2019 přesunul do znamení Kozoroha. Tím se otevře před Blíženci nové životní téma.

Blíženci si budou muset pohlídat své životní partnery. Může se objevit řešení s nějakým partnerem z minulosti. A Blíženci, prosím vás, jestliže máte partnera, buďte mu věrni, ať zbytečně nevytvoříte problém. Zkontrolujte si, zda je partner věrný vám. Na Vánoce se snažte být se svou rodinou. Kupte hodně dárků a zorganizujte výlet nebo zájezd do teplých krajin. Zajděte si do fitness centra, na masáže, věnujte se sami sobě. A víte co? I svého partnera můžete obdarovat tím, že ho vezmete sebou. Dne 26. 12. 2019 proběhne novoluní v Kozorohu. Na Silvestra buďte opatrní, a když budete pít, tak s rozumem. Od prosince se vám začne finančně lépe dařit, ale budete pro to muset něco udělat. Hodně štěstí a těším se, že si koupíte mou další knihu Horoskopy na rok 2020.

BLÍŽENEC A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=8h5X53fkXl8&feature=youtu.be

 

Rak

Prosinec 2019

Úplněk v Blížencích 12. 12. 2019

Novoluní v Kozorohu 26. 12. 2019

Zima začíná 22. 12. 2019

Raci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v prosinci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do prosince 2018. Podívejte se, co jste si zapsali a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Zima začíná 22. 12. 2019, ach jo! A je tady poslední měsíc v roce 2019. To nám to uběhlo, že? V prosinci je čas lyžovat a jezdit na hory. Navíc jsou Vánoce a konec roku, a tak se Raci musí připravit na větší výdaje. Raci penízky neradi vydávají, ale když to je pro někoho, koho mají rádi, nebo pro ně samé, rádi udělají výjimku.

V prosinci by Raci neměli dělat žádná důležitá rozhodnutí. To by měli nechat až na leden 2020. Je čas spíše rekapitulovat, o čem byl rok 2019. Kam to Raci dotáhli, co se jim podařilo a co ne. Prosinec bude náročný na psychiku Raků. Raci ucítí větší tlak v práci, v rodině, na úřadech. A ozvou se nepřátelé. Raci, víte, že někteří lidé se vám snaží ublížit tím, že vás pomlouvají? Nic si neberte osobně. A Raci, nevytvářejte si ani žádné domněnky. Jestli máte na někoho podezření nebo se vám něco nezdá, nejprve si to ověřte a teprve potom jednejte.

Snažte se v prosinci zachovat klidnou atmosféru pro sebe a pro celou svou rodinu, ať si to perfektně užijete. Dne 12. 12. 2019 proběhne úplněk ve znamení Blíženců. Zpráva, kterou se Raci dozvědí, se může týkat zdravotního nebo psychického stavu někoho z okolí. Dále někoho, kdo žil nebo žije v cizině nebo se tam chystá. Může se také zkomplikovat situace kolem vzdělávání nebo kolem cestovního plánu.

Raci budou přemýšlet, co v životě zlepšit a jak udělat některé věci jinak. A dostanou nápad, který se jim podaří uvést do praxe. Kdy? Ve druhé polovině měsíce. Je možné, že se ve druhé polovině měsíce bude podepisovat nějaká nová smlouva nebo si Raci budou domlouvat nový druh podmínek.

Dne 26. 12. 2018 proběhne novoluní v Kozorohu. Slunce, Luna a Jupiter udělají konjunkci. Rakům by se mohlo dařit v partnerských i v pracovních vztazích. Mohli by se domluvit s někým, kdo jim otevře bránu do nového světa.  Ať už půjde o lásku nebo o pracovní rozvoj, bude to pro Raky velice výhodné. Na konci roku oslaví Raci Silvestra a budou se těšit na události v roce 2020. A co se bude dít? O tom se dočtete v mé knize HOROSKOPY NA ROK 2020.

RAK A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=VyDnXggFAng&feature=youtu.be

 

Lev

Prosinec 2019

Úplněk v Blížencích 12. 12. 2019

Novoluní v Kozorohu 26. 12. 2019

Zima začíná 22. 12. 2019

Lvi, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v prosinci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do prosince 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Zima začíná 22. 12. 2019, ach jo!  Dobrá zpráva je to pouze pro ty lidi, kteří lyžují. Prosinec bude náročný měsíc, a to jak pracovně, tak na různé aktivity, ale také finančně. Není divu, vždyť proběhnou Vánoce a končí rok 2019.  Jestliže chtěli Lvi strávit Vánoce v pohodě se svou rodinou, je potřeba už od začátku prosince zklidňovat situaci a řešit harmonickou atmosféru doma.

Lvi budou mít hodně práce. Někdy se děje v životě lidí dokonce to, že se na svou práci vymlouvají. Tvrdí, že jsou v práci, a přitom jsou někde jinde. Potom se diví, že se to partnerovi nelíbí. Lvi by měli vědět, že na pracovišti se má pracovat, a v rámci dobrých vztahů by si neměli začínat žádný románek s kolegou nebo s nadřízeným. Já si myslím, že vás se to netýká! Vy jste Lvi, kteří vědí, že domov a rodina jsou velmi důležité. Kdo je spokojen doma, má pocit pevného zázemí.

Lvi by svou pozornost měli zaměřit také na to, aby dobře vycházeli se svými dětmi. Ať už jsou děti jakékoliv, vždy je potřeba vědět, že jablko nepadá daleko od stromu a že děti vše zdědily od svých předků.  Lvi, jak se chováte ke svým rodičům? Přesně tak se budou chovat vaše děti k vám. V prosinci budou Lvi neustále někam zváni, ale může se stát, že je někdo zklame. Nebo nebudou pozváni tam, kde by chtěli být. Lvi, chce to klid. Možná není právě nyní ta správná doba. Lvi si uvědomí, co to je přátelství. Udělají si revizi v tom, s kým se kamarádí a s kým tráví svůj čas.

Dne 12. 12. 2019 proběhne úplněk v Blížencích. Bude to náročné období, a to hlavně pro ty, kteří si nechali veškerou práci na poslední chvíli. Finišování v zaměstnání, příprava Vánoc, nakupování dárků, firemní večírky. Lvi nebudou vědět, co dříve, ale měli by přibrzdit, aby se toto hektické období nepromítlo na jejich zdravotním stavu. Jestliže budou Lvi nachlazení, měli by si zalézt pod peřinu a vypotit se. Vše hodit za hlavu, protože zdraví je jen jedno.

Dne 26. 12. 2019 proběhne novoluní v Kozorohu. V konjunkci bude Slunce, Luna a Jupiter. Od tohoto okamžiku Lvi končí se vším, co jim přináší málo peněz. Začnou ještě více vnímat své kvality. Spolupracovníci to ocení a najednou se začne okolí na Lvy dívat úplně jinýma očima. A proč? Protože se v roce 2019 změnili k lepšímu. Krásné Vánoce, hodně štěstí do příštího roku. Další události si můžete přečíst v knize HOROSKOPY NA ROK 2020.

LEV A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=94u35WmIPmw&feature=youtu.be

 

Panny

Prosinec 2019

Úplněk v Blížencích 12. 12. 2019

Novoluní v Kozorohu 26. 12. 2019

Zima začíná 22. 12. 2019

Panny, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v prosinci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do prosince 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Zima začíná 22. 12. 2019, ach jo!  V roce 2019 měly Panny udělat vše proto, aby vybudovaly spokojený domov. Vytvořily si bydlení, které bude podle jejich představ. Postavily si nové přístavby, na zahradě nový bazén, altán nebo novou garáž. Některé Panny se přestěhovaly do nového a některé vytvořily ve svém domově nový systém, koupily nové věci a rozšířily si prostor. Panny to udělaly nejen pro sebe, ale také proto, aby žily v domácnosti, kde jsou rodinní příslušníci spokojeni.

Některé Panny řešily děti a vytvářely pro ně nový prostor. Některé Panny se soustředily na svou pracovnu a koupily si nové vybavení. Panny vědí, že pokud je člověk spokojen s tím, kde a s kým bydlí, že je šťastnější a že se mu daří i v jiných oblastech. Daří se více v práci a člověk je zdravější. Doma má vládnout klid a pohoda. Pro některé Panny bylo asi těžké, že se musely zbavit starých věcí. Ale měly to udělat.

Starý nábytek, věci ze skříní, starší a nepoužívané nádobí, spousta zbytečných věcí v kuchyni a v dílně, toho všeho se měly Panny zbavit. Úklid v domácnosti a také úklid v nitru. Vyhodit nepotřebné a zastaralé a nechat jen to stabilní, aby se mohly pořídit nové věci. Panny si měly udělat pořádek ve vztazích se všemi ženami v rodině. A měly se věnovat svému tělu. Cvičit, chodit na procházky, zdravě jíst, hodně spát. Ten, kdo to udělal, se může na konci roku postavit před zrcadlo a podívat se, jak zkrásněl. Ten, kdo to ještě neudělal, by měl začít.

Dne 12. 12. 2019 proběhne úplněk ve znamení Blíženců. Panny budou přemýšlet, jak to mají pracovně. Dozví se informace, které budou o pracovních změnách. Je možné, že dojede k nějakému zpřísňování nebo nastavení nových pravidel. Práce je důležitá, díky ní přicházejí penízky a Panny to dobře vědí. A tak je čas vše vydržet a posunout se dál. Pozor na autority a větu, která říká, že šéf má pravdu, i když ji nemá. Často to platí i o úřadech.

Prosinec je náročný, protože budou Vánoce, uzávěrky a všichni budou spěchat. Panny by neměly šílet a uklízet od rána do večera, ale spíše se věnovat rodině, partnerovi a dětem. V roce 2019 si některé Panny naplánovaly dítě. Některé si pořídily nové zvířátko: pejska, kočičku, koně, ale také slepičky, kravičky, kozičky. Domácí produkty jsou prostě nejlepší.

Panny měly ještě větší potřebu se o někoho starat. V partnerských vztazích dojde k vyjasnění situace, a to hlavně kolem novoluní v Kozorohu, které proběhne dne 26. 12. 2019. Slunce, Luna a Jupiter budou v konjunkci. Některé vztahy se uklidní a budou stabilnější, ty nefunkční se ukončí. Lepší je vše si vysvětlit a vztahy upevnit, protože rozchody nebo hádky v prosinci nejsou nic příjemného. Na Vánoce a na Nový rok nechce být nikdo sám. Krásné Vánoce, užijte si Silvestra a připravte se na rok 2019, který bude náročný. A v čem? To se dočtete v mé nové knize HOROSKOPY NA ROK 2020.

PANNA A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=gsHyIPb8gZE&feature=youtu.be

 

Váhy

Prosinec 2019

Úplněk v Blížencích 12. 12. 2019

Novoluní v Kozorohu 26. 12. 2019

Zima začíná 22. 12. 2019

Váhy, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v prosinci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete.  Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do prosince 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Zima začíná 22. 12. 2019, ach jo! Rok 2019 uběhl jako voda a pro Váhy to byl rok zlomový. Měly se naučit prosazovat své vlastní zájmy. Měly se vzdělávat, protože člověk, který má přehled, je svým okolím vnímám jako inteligentní. To Vahám vyhovuje, to by chtěly. Váhy mají rády společnost lidí, se kterými si mohou vyprávět o různých věcech. Rády se pohybují mezi lidmi, kteří mají přehled. A tak Váhy vědí, že se musí neustále vzdělávat, aby obstály.

Některé Váhy se měly učit cizí jazyk, protože platí, kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Protože je zima, velká spousta lidí bude toužit vyrazit do teplejších krajin. Je vhodné období na koupi letenky a naplánování cesty. Váhy, které mají někoho v cizině, se budou chtít setkat. Přestože se situace může zkomplikovat, je to možné.

V letošním roce hodně Vah řešilo téma, které se týkalo auta. V prosinci by to měly Váhy dořešit. Koupit si nové? Opravit staré? Některé Váhy řešily auto, které sdílejí s někým jiným. Váhy, doufám, že řídíte a že nevykládáte, že se bojíte? Když budete řídit auto, budete ještě více pánem svého času a budete se cítit svobodněji.

Dne 12. 12. 2019 proběhne úplněk v Blížencích. Mohou se ozvat úřady. Tento úplněk bude pro Váhy důležitý, protože Venuše udělá konjunkci se Saturnem a s Plutem a do rodinného života Vah může zasáhnout osud. Váhy si zopakuji svůj celoroční úkol. Budování stability doma a v rodině a také práce se ženskými energiemi. I když v prosinci to bude spíše mužská energie, kterou budou Váhy řešit.

Vánoce by měly Váhy oslavit s těmi, které milují. Udělat radost sobě i ostatním a nenechat si tyto svátky nikým a ničím zkazit. Váhy, buďte šťastné a užívejte si to. Nepřecpávejte se, ať nemusíte zase v lednu bláznit v posilovnách. Dne 26. 12. 2019 Váhy čeká novoluní v Kozorohu. Váhy mohou mít štěstí: Slunce, Luna a Jupiter udělají konjunkci, Venuše bude v Kozorohu. Milé Váhy, doma bude veselo. A Váhy, někde kolem je láska. Vidíte ji? Jste krásné a přitažlivé a všichni po vás šílí. Silvestra oslavte šampaňským s jahůdkami a těšte se na rok 2020. A co vás čeká? To si přečtěte v mé nové knize HOROSKOPY NA ROK 2020.

VÁHY A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=CiUN77_3XwY&feature=youtu.be

 

Štír

Prosinec 2019

Úplněk v Blížencích 12. 12. 2019

Novoluní v Kozorohu 26. 12. 2019

Zima začíná 22. 12. 2019

Štíři, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v prosinci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do prosince 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Zima začíná 22. 12. 2019, ach jo! Máme tady poslední měsíc v roce. Pro Štíry to byl rok, ve kterém měli dokázat, jak jsou šikovní ve vydělávání peněz. Měli najít práci svých snů, začít podnikat, měli investovat do toho, po čem touží a měli se naučit komunikovat se světem okolo sebe. Umět se propagovat, vzdělávat se, učit se komunikovat na veřejnosti a vylepšit svou slovní zásobu a také písemný projev.

V prosinci bude hodně Štírů toužit po tom, aby udělali radost svým blízkým, a tak je docela fajn, že jsou Vánoce. To je perfektní příležitost, jak obdarovat ty ostatní. Štíři si v prosinci uvědomí, že peníze jsou sice důležité, ale že jsou důležité i jiné hodnoty. Je to láska, rodina, dobrá práce a hlavně zdraví.

Dne 12. 12. 2019 proběhne úplněk ve znamení Blíženců. V tomto období udělá Pluto, Saturn a Venuše konjunkci. Štíři se dozvědí nějakou zprávu, která se bude týkat jednání v bankách nebo na úřadě, ale také majetku, který sdílejí s někým jiným. V prosinci bude potřeba udělat si majetkovou revizi, zkontrolovat, zda jsou zaplaceny všechny účty a srovnat co nejvíce dlužných částek. Zkontrolovat ekonomiku a udělat si plán, jak navýšit hodnoty. Vánoce budou krásné a užijí si je hlavně ti Štíři, kteří mají milující rodinu. Ale také ti, kteří mají dost peněz. Protože ten, kdo rozdává, je vždy okolím obdivován.

Dne 26. 12. 2018 proběhne novoluní ve znamení Kozoroha. V tu dobu udělá konjunkci Slunce, Luna a také Jupiter. Štíři se dozvědí fantastickou zprávu nebo dostanou výborný nápad. Štírům, kteří pracují v oblasti vzdělávání, se dařilo po celý rok 2019. Dařilo se také Štírům, kteří chtěli studovat. V roce 2019 většina Štírů zmoudřela a stali se z nich inteligentnější lidé.

V prosinci by měli Štíři navštívit rodinu, a kdo má velký byt, měl by k sobě pozvat sourozence. Ideální by bylo, kdyby spolu rodina oslavila Silvestra. Štíři, hodně štěstí v příštích měsících. A co se bude dít? O tom se dočtete v mé další knize HOROSKOPY NA ROK 2020.

ŠTÍR A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=KFqwCQ6HTlQ&feature=youtu.be

 

Střelec

Prosinec 2019

Úplněk v Blížencích 12. 12. 2019

Novoluní v Kozorohu 26. 12. 2019

Zima začíná 22. 12. 2019

Střelci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v prosinci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do prosince 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Prosinec bude měsíc, na který Střelci jen tak nezapomenou. Nastane zhodnocení jejich roční práce a výsledky budou úměrné tomu, jak se Střelci snažili a co vše pro svůj úspěch udělali. Většina Střelců v prosinci začne přemýšlet úplně novým způsobem a bude toužit všechno změnit. Významné je to, že 2. 12. 2019 se planeta Jupiter přesune ze znamení Střelce do znamení Kozoroha. Pro Střelce bude i toto postavení Jupitera výhodné, protože jim v budoucnu přinese zlepšení finanční situace.

Než k tomu ale dojde, tak si budou muset Střelci uvědomit, zda v minulosti něco nepříznivého nerozhodli nebo nepodepsali. Jestliže budou rozhodovat nebo podepisovat nějaké papíry v tomto období, měli by si vše řádné promyslet. Špatná rozhodnutí by jim mohla v budoucnu přinést menší nebo žádný zisk. Také partneři životní i pracovní budou mít zájem najednou mnoho věcí změnit a domluvit se na jiných podmínkách. Střelci se budou ptát, čím to je, že okolí chce najednou vše jinak. Odpověď je jednoduchá! Je to tím, že se změnili oni sami. A jak známo, vše, co prožíváme, jsme si přitáhli do života sami a bude nás to potkávat tak dlouho, dokud nepochopíme, co a proč se děje. Když člověk pochopí, potom je připraven ke změně, a ta v takovém případě proběhne velmi rychle.

Dne 12. 12. 2019 proběhne úplněk ve znamení Blíženců. A Střelci budou mít hodně náročné období. Na Vánoce si mají Střelci užívat s rodinou. Střelci svátky milují. Milují všechny oslavy. A tak jsou u nich Vánoce o návštěvách a společných akcích.

Zima začíná 22. 12. 2019, ach jo! Střelci, chystáte se na lyže? Nebo raději k moři? Nešetřete na sobě a pořiďte si jako dárek dovolenou. Dne 26. 12. 2019 proběhne novoluní ve znamení Kozoroha. A to bude „fičák“. V Kozorohu je Pluto a Saturn a navíc Jupiter udělá konjunkci s Lunou a Sluncem. Od tohoto okamžiku budou Střelci jiní. Navýšili své energie a jsou připraveni přijmout do svého života hojnost. Hodně štěstí, Střelci, bujaré oslavy! Připravte se na úspěch. Jestliže budete mít zájem o další informace, pořiďte si mou knihu HOROSKOPY NA ROK 2020.

STŘELEC A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=BTcVnKfv73A&feature=youtu.be

 

Kozoroh

Prosinec 2019

Úplněk v Blížencích 12. 12. 2019

Novoluní v Kozorohu 26. 12. 2019

Zima začíná 22. 12. 2019

Kozorohové, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v prosinci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do prosince 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

A je tady prosinec. Poslední měsíc v roce, začíná zima. Většina Kozorohů má zimu ráda, jsou to děti zimy. Prosinec je pro ně velice důležitý. Stane se několik událostí, které v budoucnu naprosto změní život Kozorohů. První a velice důležitou událostí pro Kozorohy je, že Jupiter se přesune ze znamení Střelce do znamení Kozoroha. A to je radostná zpráva. Některé Kozorohy Jupiter v roce 2019 potrápil. Vyvolal situace, které byly nepříjemné, ale stalo se tak proto, aby Kozorohové byli donuceni řešit situace.

V roce 2019 museli Kozorohové ukončit hodně věcí. A víte proč? Protože přesunem do Jupitera je čekají nové začátky a osobní rozvoj. Přijde úspěch. Aby mohlo přijít něco nového, musí se ukončit to staré. A týká se to nejen situací, ale také myšlení. Dne 12. 12. 2019 proběhne úplněk ve znamení Blíženců. U některých Kozorohů se může projevit náročný rok tím, že budou oslabeni, a tak by si měli dávat pozor na to, aby nedostali virózu. Koho bolí páteř, neměl by to podceňovat. Kozorohové by si měli zajít na masáže, věnovat se svému zdraví a změnit životní styl. Potřebují být fit, protože příští rok dostanou mnoho nových příležitostí a budou je muset zvládnout.

Úžasné novoluní nastane 26. 12. 2019, protože bude v Kozorohu. Je to již druhé novoluní v tomto roce. A na jeho vliv Kozorohové nezapomenou. Nové začátky, nové myšlenky a velké štěstí, protože Slunce a Luna udělají konjunkci s Jupiterem. Kozorohové, konečně se dočkáte! Splní se vám přání. Prosinec si užijte, budou Vánoce a končí starý rok. Užívejte si a odpočívejte, protože vás čeká náročné období. Už to ale bude mnohem lepší. Uvidíte! Jestli chcete vědět, co vás čeká dále, kupte si mou knihu HOROSKOPY NA ROK 2020.

KOZOROH A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=yaN9qmJjQWg&t=225s

 

Vodnář

Prosinec 2019

Úplněk v Blížencích 12. 12. 2019

Novoluní v Kozorohu 26. 12. 2019

Zima začíná 22. 12. 2019

Vodnáři, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v prosinci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do prosince 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

A je tady prosinec, poslední měsíc v roce. Zima začíná 22. 12. 2019, ach jo! Pro Vodnáře to bude náročný měsíc. V jeho první polovině se jich někdo bude stále ptát, kde budou na Vánoce a na Silvestra. Vodnáři nesnášejí plánování, jsou to mistři improvizace. Zadaní Vodnáři by si měli ujasnit, že ty nejdůležitější svátky by měli strávit s rodinou. Problém budou mít ti Vodnáři, kteří mají rodin více nebo mají rodinu rozesetou po celém světě. Budou přemýšlet, komu dají přednost. Většina Vodnářů ale nechápe, proč musí slavit Vánoce tehdy, když to někdo určí? Vodnáři chtějí slavit tehdy, když to cítí oni sami, a ne když to někdo nadiktuje.

Vánoce jsou krásné tam, kde jsou malé děti, a to Vodnáři ctí. Dětem se v prosinci budou Vodnáři věnovat maximálně a rádi. Někteří Vodnáři byli odděleni od svých dětí nebo žili v neúplných rodinách. Vzpomínají, jak se k nim chovali jejich rodiče, a neustále opakují, že oni se ke svým dětem budou chovat jinak. Protože se v životě Vodnářů stále něco děje, ani prosinec nebude výjimkou. Vodnáři se budou muset věnovat svému partnerovi, a to hlavně když si budou potřebovat vyžehlit nějakou situaci.

S Vodnáři je legrace, a tak určitě na Vánoce vymyslí originální program nebo cestu. Napětí mezi partnery nebo dětmi se může projevit kolem úplňku. Úplněk proběhne 12. 12. 2019 a bude v Blížencích. Uran udělá krásný aspekt na Jupitera a Vodnáři budou mít štěstí. Sami Vodnáři nechápou, jak je možné, že jim tolik věcí v životě prochází. Když situace vypadá, že je kritická, vždy přijde vysvobození.

V roce 2019 mělo hodně Vodnářů složité situace, které měli překonat. Překonali je lehce, protože jsou pozitivně naladěni. V roce 2019 si měli Vodnáři srovnat vše na úřadech. Udělat si pořádek v tom, s kým se stýkají. Mohli se setkat s nějakým nepřítelem. A museli se naučit, že tajit něco je nebezpečné a vyvolává to konflikty. Když člověk mluví pravdu, nemůže se splést a nemusí přemýšlet, kdy, kde a co komu řekl nebo napsal. V okolí Vodnářů prožíval někdo složitější životní situaci, a jestli to nebyli Vodnáři sami, tak se očekávalo, že pomohou. Vodnáři mají vztah k charitě, a pokud mohou, tak pomohou.

Dne 26. 12. 2019 se uzavře komplikované téma. Vodnáři zjistí, co vyřešili a co ne. Slunce, Luna a Jupiter udělají konjunkci. Vše, co se bude dít, bude velké. A také Vodnáři se budou chovat rozšafně. Pozor na to, Vodnáři, ať nevytvoříte nějaký průšvih. Dodržujte pravidla, nezadlužujte se, nepodvádějte a bude lépe. Silvestra oslavte podle svých představ. Ale s mírou. Vodnáři, jde o to, abyste se do nového roku probudili střízliví a nabití energií. Říká se, že jak na Nový rok, tak po celý rok. Jestli budete chtít vědět, co vás čeká v roce 2020, kupte si mou novou knihu HOROSKOPY NA ROK 2020.

Rok 2019 byl pro Vodnáře velkou zkouškou, a tak většina z nich bude doufat, že příští rok bude mnohem lépe.

VODNÁŘ A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=tWk6Y3ujju8&feature=youtu.be

 

Ryby

Prosinec 2019

Úplněk v Blížencích 12. 12. 2019

Novoluní v Kozorohu 26. 12. 2019

Zima začíná 22. 12. 2019

Ryby, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v prosinci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do prosince 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

A máme tady poslední měsíc v roce. Začíná zima. Ryby mají stále hodně vyřizování a dávají si do pořádku resty z minulosti. Učí se ještě více hovořit s okolím o svých plánech a mají čím dál tím větší sebevědomí. Tak je to správné. Jestli ještě existuje Ryba, která si nevěří nebo které se nedaří, dostane další šanci.

Během roku 2019 se ve znamení Ryb nachází Černá Luna. Stála dlouho vedle Neptuna, který je také v Rybách. Černá Luna vytahuje skryté bloky a strachy, a když se pohybuje nějakým znamením, tak lidé opravují situace, které se nepovedly vyřešit jejich předkům. Nyní se to týká Ryb.

Dne 2. 12. 2019 se přesune Jupiter ze Střelce do Kozoroha. Jupiter působil na Ryby tak, že jim dovolil dosáhnout cílů a kariéry. Měly postoupit a měly ze sebe udělat autoritu, člověka, kterého uznává okolí. Většina Ryb to dokázala a v příštích měsících budou Ryby sklízet plody. Jednoduché to nebylo. Měly odstranit nedůvěru ve své schopnosti a měly ze sebe dostat sílu, která v nich spala.

V prosinci si budou muset ještě uvědomit, jak důležitý je pro ně jejich domov a kde ho vlastně mají. Doma je tam, kde jsou milující lidé a kde se člověk cítí v bezpečí. Proto je dobré mít doma perfektní vztahy a akceptovat jeden druhého. Ryby také mají napravit vztahy se ženami rodu. Jestliže nastane problém s nějakou ženou, měly by se Ryby projevovat diplomatiky. Ryby se nerady přetvařují. Nechtějí žít tam, kde se jim nelíbí a s tím, kdo jim dělá problém. Někdy ale budou muset udělat ústupek.

Dne 12. 12. 2019 proběhne úplněk v Blížencích. Ryby budou muset udělat osudové rozhodnutí a bude se týkat domova a rodinného zázemí. Navíc se blíží Vánoce. Ryby by měly trávit čas doma a s rodinou. Člověk si to má naplánovat tak, aby měl čas na práci, hodně času n rodinu a také čas na kamarády.

Přátelské vztahy prošly v roce 2019 u Ryb revizí. Ryby se naučily poznávat, kdo je přítel a kdo se tak jen tváří. Do jejich života přicházejí neustále noví lidé. Ti slouží k tomu, aby pomohly Rybám ve splnění cílů. Proto je důležité si společenství lidí, ve kterém se člověk nachází, pečlivě vybírat.

Dne 26. 12. 2019 proběhne novoluní v Kozorohu. Ryby budou pozvány na akci, kam by měly jít. Může se jim splnit jejich přání. Měly by samy sebe ohodnotit, nebo se jim může stát, že je zhodnotí jejich okolí. Na konci roku proběhnou oslavy. Končí důležitý rok a Ryby jsou jiné. Vyrostly, osamostatnily se, našly svou životní cestu, změnily práci, místa, lidi kolem sebe. Jejich úkol ale ještě není dokončen a bude pokračovat v roce 2020. Milé Ryby, jestli chcete vědět, co vás čeká v roce 2020, kupte si mou knihu HOROSKOPY NA ROK 2020.

RYBY A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=nJgbOT6itks&feature=youtu.be

 

ZÁVĚR

Vy, kteří se mnou pracujete na programu SEBEKOUČINK, máte navíc ještě ke svému tématu zpracované různé materiály, své vize a plány v daném období. Vize, cíle a plány často měníme, a to proto, že nám život nabídne nové varianty. A to díky tomu, jak na sobě pravidelně pracujeme a jak si jednotlivé situace uvědomujeme.

Každý z nás ví, že to, co vymyslí život, nemáme šanci vymyslet.

Ale co se můžeme naučit, je na vše lépe reagovat a hlavně si kontrolovat, na co nás minulost upozornila, co nám přítomnost nabídla a jak můžeme vizualizovat budoucnost.

Hodně štěstí všem v roce 2019. Já už se těším, že se zase všichni sejdeme u knihy HOROSKOPY NA ROK 2020.