Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

HOROSKOP NA LEDEN 2020

A co čeká Berany měsíc po měsíci?

Leden 2020

Úplněk v Raku 10. 1. 2020

Novoluní ve Vodnáři 24. 1. 2020

A máme tady rok 2020. Zatímco události u ostatních znamení se budou rozvíjet pozvolna, pro Berany bude leden velmi akčním měsícem. Slunce, Merkur, Saturn a Pluto udělají silnou konjunkci v Kozorohu a Berani budou muset vyvinout velkou pracovní aktivitu. Berani, kteří jsou zaměstnaní, by mohli povýšit, požádat o větší plat. Berani, kteří podnikají, by měli vymyslet nový podnikatelský plán. Měsíc leden bude tak významný, že ovlivní Berany po celý rok 2020. Proto je vhodné udělat hodně práce, naplánovat nové projekty. Pracovat na cílech a vizích.

Berani nemusí všechno zvládnout v tomto měsíci, to vlastně ani nejde. Ale všechno, co naplánují a veškeré představy, které si vytvoří, to budou přesně ty situace, které se v příštích měsících budou dít. Mars se posunuje znamením Střelce a někteří Berani přemýšlejí o cestě do zahraničí. Jiní v zahraničí někoho mají a toto téma budou také řešit. Někteří Berani budou toužit v zahraničí pracovat anebo budou chtít pracovat pro zahraniční firmu. Ve hře bude také téma sebevzdělávání a vzdělávání ostatních. Berani jsou ještě stále ve fázi učení se nových věcí, a pokud na svých vědomostech pracovali minulý rok, nyní se projeví první výsledky. Někteří Berani budou vyřizovat záležitosti na úřadech, ale to zvládnou.

Dne 10. 1. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Berani budou řešit téma, které se týká jejich bydlení. Toto téma může být o penězích anebo o tom, jak své bydlení zvelebit. Někteří Berani budou muset vyřešit vztahy v rodině a taky to, jak skloubit rodinu a práci. Téma se může týkat také nějaké ženy, která je z rodiny nebo je s rodinou spjata. Protože rok 2020 je celý o kariérním růstu, mohou někteří Berani řešit téma ženských energií v práci. Je to proto, že někteří Berani hodně pracují a tráví hodně času v práci, takže mají sice svůj domov, ale jejich druhým domovem je jejich pracoviště.

V minulém roce měli Berani věnovat pozornost tomu, jak zdokonalit a zkrášlit své tělo. Nyní by měli zkontrolovat, zda se jim to povedlo, či nikoliv. Berani si budou pokládat otázku, jak skloubit kariéru a rodinný život. Dne 24. 1. 2020 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Pro Berany je to informace, že se budou zabývat svým okolím. Jak to mají s přátelskými vztahy? Mají hodně přátel? A jsou to kvalitní lidé? Anebo je někteří využívají či nejsou upřímní?

Na konci ledna mohou Berani potkat důležité lidi nebo důležitého člověka, který bude mít velký vliv na jejich osobní rozvoj. Díky novým kontaktům a díky lidem v okolí se Berani dozví důležitou informaci, nad kterou by se měli zamyslet. Měli by ji rozvinout. A ještě lépe – měli by se naučit z ní profitovat. Berani, je čas najít si ty správné lidi, kteří pomohou vašemu růstu. Můžete potkat důležitého člověka. Nepřehlédněte ho.

 

A co čeká Býky měsíc po měsíci?

Leden 2020

Úplněk v Raku 10. 1. 2020

Novoluní ve Vodnáři 24. 1. 2020

A máme tady leden. Začíná další rok. A bude to rok, ve kterém Býci dostanou velkou příležitost se uplatnit. V lednu se budou zamýšlet nad svým bydlením více než jindy. Může to být bydlení či prostory, ve kterých pracují. Býky hned na začátku roku čeká vyřizování na úřadech. Býci mají rádi, když mají přehled o papírech a když je mají v pořádku. A právě to se po nich v lednu bude chtít. Někteří Býci budou v lednu cestovat anebo plánovat nějakou cestu. Čeká je kontakt na lidi, kteří žijí v zahraničí, a může je oslovit zahraniční firma.

Dne 10. 1. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Býci by měli přemýšlet o tom, co mohou ještě více nastudovat, aby byli ještě chytřejší a úspěšnější. Býkům vládne Venuše a ta se nachází ve Vodnáři. Býci budou toužit osvobodit se a mít větší volnost v tom, co dělají. Býci, co kdybyste mohli více pracovat z domova? Co kdybyste měli volnější pracovní dobu a mohli se věnovat tomu, co vás baví? Máte to mít.

Dne 24. 1. 2020 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. A Býci dostanou výborný nápad. Mohou potkat zajímavé lidi a dostat se do nové skupiny lidí, která pro ně bude přínosem. V lednu mohou Býci řešit téma kolem auta. Čekají je cesty. Budou se bavit hodně s rodinou a řešit něco se svými sourozenci. Býci vědí, že sourozenci jsou důležití, ale často s nimi mají nějaký problém, a to hlavně kvůli majetku nebo rozdílnému životnímu postoji.

 

A co čeká Blížence měsíc po měsíci?

Leden 2020

Úplněk v Raku 10. 1. 2020

Novoluní ve Vodnáři 24. 1. 2020

Začíná nový rok. Mnoho lidí si dává různá předsevzetí, ale potom je neplní. Blíženci si však předsevzetí mohou dát. Tento rok si mohou naplánovat, že zbohatnou. A proč ne? Již minulý rok 2019 jim přinesl téma, jak lépe hospodařit, jak se naučit investovat. A tak Blíženci, kteří energii financí pochopili, na tom v lednu budou dobře. Naopak Blíženci, kteří energii financí nepochopili, budou muset v lednu zaplatit. Některé jedince čekají jednání v bankách nebo na úřadech. Všechna jednání budou nějak souviset s bankami, úřady, dědictvím, smlouvami.

Dne 10. 1. 2020 proběhne velmi silný úplněk ve znamení Raka. V tu dobu proběhne silná konjunkce Slunce, Merkura, Saturna a Pluta. Osudová situace, která ovlivní finanční situaci v příštích měsících. Také sexuální partneři budou pro Blížence velké téma. A mohou se dozvědět zajímavou informaci nebo řešit téma s partnerem z minulosti. Blíženci by se měli naučit vnímat, že věrnost ve vztahu je důležitá. A někteří z nich budou toto téma v lednu řešit.

Dne 24. 1. 2020 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. V tu dobu bude vládnoucí planeta Merkur ve Vodnáři a Blíženci budou řešit téma, které se týká ciziny nebo cizinců. Může to být situace kolem někoho, kdo v cizině žije. Někteří Blíženci budou řešit zahraniční cesty a někteří budou jednat s firmou, která má něco společného se zahraničím. Je čas se vzdělávat a je čas řešit věci, které se týkají úřadů a bydlení.

 

A co čeká Raky měsíc po měsíci?

Leden 2020

Úplněk v Raku 10. 1. 2020

Novoluní ve Vodnáři 24. 1. 2020

Raky čeká velice náročný rok nabitý událostmi. Většina Raků musela v minulosti udělat hodně změn a někteří si oddechli, že to již mají za sebou. Příští měsíce jim však ukážou, že tomu tak není a že se bude řešit dál. Hned v lednu budou Raci nuceni udělat zásadní rozhodnutí, protože je čeká silný úplněk ve znamení Raka.

První úplněk ve znamení Raka proběhne dne 10. 1. 2020. V tomto období proběhne velmi silná konjunkce Slunce, Merkura, Saturna a Pluta v Kozorohu. A v Kozorohu bude také Jupiter. Úplněk ukončuje nevyhovující a posiluje vyhovující. Vztahová bouře, která Raky velmi zaměstná, se může týkat jak vztahů partnerských, tak pracovních. Raci nesmí sklopit hlavu. Naopak – mají si nadiktovat podmínky, za kterých chtějí pracovat. A pozor na veškeré podpisy a dohody. Je potřeba důkladně číst. Události, které se budou v tomto období dít, se v jiné formě otevřou ještě jednou, a to na konci roku 2020. Tehdy proběhne druhý úplněk ve znamení Raka.

Raci vědí, že peníze a majetek jsou důležité a že stav financí ovlivňuje veškeré ostatní životní oblasti, včetně lásky. Ti, kteří hledají nového partnera, ho najdou tehdy, když si dají do pořádku vše kolem majetku. Někteří Raci zase budou toužit vyřešit minulé finanční a majetkové závazky s bývalými partnery či společníky. Někteří Raci si naplánují jednání o financích a mohou navštívit bankovní úřady. První polovina roku 2020 je vhodná na investice nebo investiční plány. A protože se Raci rádi milují, mohou si dopřát kvalitní sex. Nejlépe se svým vlastním partnerem. A co když partnera nemají? Tak se najde někdo jiný!

Dne 24. 1. 2020 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Slunce a Luna udělají kvadraturu na Urana a Raci budou moct prožít neuvěřitelnou situaci na nějaké akci. Anebo je velmi překvapí někdo známý. Raci, klídek. Usmívejte se.

 

A co čeká Lvy měsíc po měsíci?

Leden 2020

Úplněk v Raku 10. 1. 2020

Novoluní ve Vodnáři 24. 1. 2020

Leden nezačne pro Lvy příliš pozitivně. Někteří se budou cítit unavení, jiní budou přemýšlet, jak zvládnout vše kolem financí, a někteří budou vyčerpaní po svátcích. Začal nový rok a Lvům se tento rok změní jejich životní téma. Budou rekapitulovat a občas budou chtít být v ústraní. Být v klidu a ústraní není pro lidi narozené ve znamení Lva přirozená pozice. Lvi mají vynikat.

Dne 10. 1. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Někteří Lvi budou mít starosti se svou rodinou nebo s někým blízkým a mohou se dozvědět informaci, která je nepotěší. Slunce, Merkur, Saturn a Pluto udělají konjunkci v Kozorohu. Lvi budou muset dávat pozor na své zdraví. Protože je zimní období, měli by si dávat pozor, aby neprochladli. V lednu budou Lvi přemýšlet o tom, jakým způsobem by mohli změnit svůj život. Je nový rok a Lvi budou chtít fungovat buď v novém prostředí, nebo v nových podmínkách. Budou si chtít domluvit nové smlouvy a sami sobě slíbí, že udělají vše pro to, aby se jim v tomto roce lépe dařilo. Partnerské vztahy jsou pro Lvy velice důležité. Potřebují být na svého partnera hrdí. A stejné je to i s pracovními partnery. Lvi rádi pracují v upraveném a luxusním prostředí.

Dne 24. 1. 2020 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Ve Vodnáři se bude nacházet také Merkur. Lvi budou komunikovat s pracovními i osobními partnery. Měli by si zajít do kina, za kulturou. Někteří Lvi budou podepisovat nové smlouvy nebo se dozví informace, které v budoucnu v jejich životech mnoho změní.

 

A co čeká Panny měsíc po měsíci?

Leden 2020

Úplněk v Raku 10. 1. 2020

Novoluní Vodnář 24. 1. 2020

A máme tady nový rok. Leden bude měsíc, který Panny zvedne ze židle. Ve hře budou vztahy a řešení lásky, ale také téma dětí. Začal nový rok a Vánoce i Silvestr prověřily vztahy v rodině. Na Vánoce se vždy ukáže, jestli rodina drží při sobě, a na Silvestra se ukáže pevnost partnerských vztahů. Partneři, kteří se nepohádají, ale naopak se dobře baví, mají velkou šanci spolu vydržet. Vztahy jsou však složité a je potřeba na nich neustále pracovat. Dlouhodobé vztahy vyžadují trpělivost a pochopení partnera. Krátkodobé vztahy zase vyžadují hodně komunikace, vysvětlování a tomu druhému je potřeba říci, jak by si to člověk představoval. V mnoha vztazích potom hrají důležitou roli ještě děti. Děti jsou naše plody, jsou pokračovatelé našich životů a někdy se chovají jinak, než by si rodiče představovali. Ale to přeci nevadí, každý člověk je individualita a měl by se vyvíjet svobodně.

Dne 10. 1. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Panny čeká pozvání na nějakou akci. Anebo že by je někdo zapomněl pozvat? Panny se mají kolem sebe rozhlížet a pozorovat své okolí, aby věděly, kdo je přítel, a kdo se jen tak tváří. Ve společnosti mohou zažít situaci, která je bude nutit hodně přemýšlet. V lednu se před nimi otevře téma, které Panny již znají. A toto téma prověří, jak se chovají ke svému zdraví. Panny, nekuřte, opravdu to škodí. Alkohol pijte s mírou a soustřeďte se na správné stravování. Zajděte si na preventivní prohlídky, a když budete nachlazené, tak to nepřecházejte a lehněte si do postele. Pijte bylinkové čajíčky.

Dne 24. 1. 2020 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Ve znamení Vodnáře bude také Merkur. Panny, jste spokojené se svými spolupracovníky? Povídejte si s nimi, ale nikdy se nebavte o tom, kdo není přítomen.

 

A co čeká Váhy měsíc po měsíci?

Leden 2020

Úplněk v Raku 10. 1. 2020

Novoluní ve Vodnáři 24. 1. 2020

Leden 2020 bude rušný měsíc pro všechny. Ale Váhy budou muset udělat opravdu zásadní rozhodnutí. To rozhodnutí se u některých Vah může týkat bydlení nebo vztahů v rodině. Může to být změna kolem bydlení nebo akce, která se budou týkat rodinných vztahů. Váhy již dlouho přemýšlejí, jak to udělat, aby byly více spokojené se svým bydlením. Některé se touží přestěhovat do většího, některé z bytu do domu, některé se touží přestěhovat k partnerovi a některé touží, aby se partner přestěhoval k nim. Toto téma budou Váhy řešit po celý rok 2020. A když se na něj budou soustředit, tak se jim splní jejich velký sen a budou se cítit komfortně tam, kde bydlí, a s tím, s kým bydlí.

Když je člověk spokojen s bydlením a cítí se doma pohodlně a bezpečně, potom se mu více daří i v práci. Co se týče práce, budou Váhy potřebovat podporu, protože dne 10. 1. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Může se zkomplikovat situace kolem povýšení nebo přijde nová nabídka, která ale bude vyžadovat změny v osobním životě. Váhy se mají rozhodovat opatrně, nemají dělat ukvapená rozhodnutí. A to kvůli ničemu a nikomu. Některé Váhy se budou muset rozhodovat kvůli partnerovi. Současnému, nebo bývalému.

Dne 24. 1. 2020 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře a Váhy budou řešit lásku. A protože je Venuše v Rybách, bude se vše týkat jejich financí. Stav, který budou řešit, bude mít v budoucnu velký vliv na vydělávání financí. Že by to byla práce snů? Nebo touha pracovat z domova? Nebo setkání s někým zajímavým v pracovním procesu? Variant je mnoho. Váhy dostanou během první poloviny roku 2020 příležitost, aby si daly do pořádku své vztahy.

 

A co čeká Štíry měsíc po měsíci?

Leden 2020

Úplněk v Raku 10. 1. 2020

Novoluní ve Vodnáři 24. 1. 2020

Leden bude pro Štíry silný měsíc. Jak se říká, když člověk plánuje, pánbůh se směje. Štíři ale plánovat budou. V lednu se rozhodnou, že tento rok využijí naplno. Že vše zorganizují a zařídí. A začnou jednat hned v lednu. Měli by si zkontrolovat, zda vše, co minulý rok řešili na úřadech, je v pořádku. Štíři jsou zvyklí vyhrávat. Jsou zvyklí dosahovat svých cílů. A v minulém roce většina z nich nahodila udičku. Buď proto, aby do svého života přitáhli nového člověka, anebo proto, aby se více prosadili v pracovním procesu. Některým se to povedlo, a některým zase ne. Ale každý Štír si vyzkoušel svou sílu manipulace. Anebo že by někdo chtěl manipulovat se Štírem?

Dne 10. 1. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Slunce, Luna, Merkur a Pluto budou v konjunkci. Štíři poznají sílu slova a dohody, kterou si s někým smluví nebo smluvili. Když se Štíři na něčem domluví, považují to za pevný závazek, a to samé očekávají od ostatních. V lednu budou řešit téma s člověkem, který má něco společného se zahraničím, a nebude vše probíhat podle jejich představ. Někteří Štíři zatouží odletět do teplých krajů anebo budou plánovat dovolenou. Mohou narazit na to, že o dovolené má jejich okolí jinou představu. A protože je stále zima a večery jsou dlouhé, budou se Štíři chtít učit novým věcem.

Ve druhé polovině měsíce Štíři zaměří svou pozornost na bydlení. Budou plánovat. V první polovině roku 2020 je čekají změny, které se budou týkat domova, rodinného zázemí. Mohou to být nové plány, nové investice. Mohou něco přestavovat, mohou plánovat, že až konečně bude jaro, budou se věnovat své chatě, svému domu a různým úpravám.

Dne 24. 1. 2020 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Slunce a Luna udělají kvadraturu na Uran a Štíři budou chtít po lidech, kteří jsou součástí jejich života, aby dodrželi slovo. Štíři často nechápou, proč lidé něco jiného říkají a něco jiného dělají. Vidí ostatním až do žaludku a často prohlédnou i jejich utajené emoce. Sami jsou velmi emotivní, ale umí se ovládat.

 

A co čeká Střelce měsíc po měsíci?

Leden 2020

Úplněk v Raku 10. 1. 2020

Novoluní Vodnář 24. 1. 2020

A máme tady první měsíc v roce. Střelci vstoupili do roku, který jim umožní vydělat více peněz. V minulém roce hodně přemýšleli o tom, jak si více vydělat a jak si vytvořit práci snů. Mnohým se to povedlo. Komu se to nepovedlo, dostane v roce 2020 další příležitost. Střelci se mají pohybovat kolem cestovního ruchu, všude tam, kde se jezdí, kde se lidé hýbou, kde se baví a kde probíhá stále nějaká akce. Střelci nudu nesnášejí a mohu jim slíbit, že se v lednu rozhodně nudit nebudou.

Dne 10. 1. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. To je perfektní období na investování. Investovat mohou Střelci do bydlení, do rodiny, ale také sami do sebe. Slunce, Merkur, Saturn a Pluto udělají konjunkci v Kozorohu. V Kozorohu bude také Jupiter, který se bude opírat o vliv Karmického uzlu. Duše Střelců si nyní vzpomene na to, co a s kým vlastnila v minulých životech, a jak to dopadlo. Na racionální úrovni to Střelce povede k tomu, že si překontrolují majetek, který sdílejí s někým jiným. Dají si do pořádku veškeré úřední papíry. Střelci, kteří mají něco společného s bankami, budou řešit záležitosti i tam.

Začíná nový rok a Střelci vědí, že když jsou v pořádku finance a když jsou spokojeni s tím, co vlastní, tak se lépe žije a lépe se dýchá. V lednu se Střelci podívají kritickým okem také na sebe. Bude to výjimka, protože Střelci si o sobě myslí, že jsou nejlepší. Tentokrát půjde o to, že budou toužit po tom, aby byli ještě krásnější a ještě přitažlivější. Budou toužit po milování a po tom, aby si partner hrál více s jejich tělem. Mohou potkat sexuálního partnera z minulosti, anebo řešit svou sexualitu ve vztahu současném.

Střelci si o sobě myslí, že jsou diplomaté. Není to pravda, dokud se nenaučí nejdříve přemýšlet a potom mluvit. Jejich nepromyšlené výroky mohou často ostatní urazit, nebo zkomplikovat situaci. Právě to, jak důležité je umět ovládat svá slova, se Střelci v lednu přesvědčí.

Dne 24. 1. 2020 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Jupiter udělá sextil na Venuši v Rybách a Střelci si budou muset dávat pozor, aby někomu neslíbili něco, co není reálné. Hlavně rodinným příslušníkům by neměli zkreslovat žádnou situaci. Střelce čeká hodně vyřizování, a tak se budou shánět po papírech, které je potřeba vyřídit. Budou muset neustále někam jezdit, někam chodit. Leden pro ně bude velmi aktivní. A protože Střelci milují pohyb, začnou ještě více cvičit. Touha Střelců, kteří plánují koupi nebo opravu auta, bude narůstat. A když někdo po něčem touží, má si svá přání plnit.

 

A co čeká Kozorohy měsíc po měsíci?

Leden 2020

Úplněk v Raku 10. 1. 2020

Novoluní ve Vodnáři 24. 1. 2020

A začíná další rok. Pro Kozorohy to bude rok velmi významný. V lednu budou Kozorohové ještě pod vlivem novoluní, které proběhlo dne 26. 12. 2019. Co vlastně toto novoluní spustilo za události? Tak si to zopakujme, ať nemusíte hledat v knize z minulého roku.

Novoluní ve znamení Kozoroha proběhlo dne 26. 12. 2019 a bude mít vliv na první měsíce roku 2020. Toto novoluní bylo velmi silné. Slunce, Luna a Jupiter udělali konjunkci. V Kozorohu proběhla další silná konjunkce Saturna a Pluta. V prosinci 2019 museli Kozorohové udělat velmi zásadní rozhodnutí. Je jasné, že v prosinci probíhají Vánoce, Silvestr a také pracovně je to vždy nabitý měsíc. A tak si Kozorohové řešení spousty situací nechali až na rok 2020. A měli by začít již v lednu. I přesto by se však měli řídit heslem, že co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek. Někteří Kozorohové se budou cítit unaveni, protože zvraty, které se v jejich životě dějí, jsou velmi náročné. A Kozorohové mají rádi, když situace fungují bez otřesů a velkých změn. Na takové období si ale budou muset ještě počkat. Zatím se jim houpe půda pod nohama.

Další důležité období nastane kolem úplňku v Raku. Úplněk v Raku proběhne dne 10. 1. 2020. Ve znamení Kozoroha se bude nacházet planeta Jupiter, která Kozorohům v příštích měsících umožní, aby se rozjeli na plno. Navíc Slunce, Merkur, Saturn a Pluto udělají silnou konjunkci. Slunce je energie, kterou budou Kozorohové potřebovat. Merkur jim umožní jasně vyjádřit všem okolo sebe, jak si představují další vývoj svého života. Pluto je osud – události budou osudové, tedy silné. A Saturn je strážce pořádku. Pořádky se budou dělat ve vztazích a ve všech smlouvách, které na vztahy působí. Může jít o vztahy osobní, ale také pracovní. Budou se připravovat nová pravidla a některé domluvené věci z minulosti již možná nebudou platit.

Kozorohové budou nyní přesně vědět, co chtějí a jak toho chtějí dosáhnout. A to, co si dokáží prosadit, se projeví v budoucnu v oblasti financí a majetku. Měli by si dát pozor na to, co budou podepisovat. Dne 24. 1. 2020 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře a toto novoluní otevře nové finanční možnosti.

 

A co čeká Vodnáře měsíc po měsíci?

Leden 2020

Úplněk v Raku 10. 1. 2020

Novoluní ve Vodnáři 24. 1. 2020

Začíná leden a s ním i nový rok. Pro Vodnáře to bude velmi důležitý měsíc. Na začátku ledna se budou Vodnáři léčit z bujarých silvestrovských oslav a budou řešit stav svých financí. Některým z nich totiž Vánoce udělaly vítr v peněžence. Navíc by Vodnáři na začátku ledna měli zhodnotit svůj životní styl a přemýšlet, co více udělat pro své zdraví. Připravit by se měli také na změny, které se budou týkat lidí, se kterými spolupracují. V lednu se mohou vyhrotit nějaká nedorozumění.

Dne 10. 1. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Slunce, Merkur, Saturn a Pluto udělají konjunkci v Kozorohu. Slunce je energie zaměřená na zdraví a vitalitu. Saturn je učitel, který Vodnářům již delší dobu klade překážky do cesty, protože chce, aby se změnili. Pluto je osud. Na osudové zvraty v posledních měsících Vodnáři jen tak nezapomenou. A Merkur je planeta komunikace a spolupráce. V této oblasti se něco změní.

Leden je velmi zásadní měsíc. Vodnáři prožijí novoluní ve svém vlastním znamení. Novoluní ve Vodnáři proběhne dne 24. 1. 2020. Vždy, když je novoluní v daném znamení, je to informace, že lidé narození v tomto znamení mají udělat něco jinak. Zahájit nový projekt, novou činnost, jít mezi nové lidi a začít nově myslet. Vodnáři mají své novoluní vždy na začátku roku. A když se zamyslí, tak zjistí, že právě v tomto období se v jejich životech odehrávají zásadní situace. Po novoluní pak následují asi tři měsíce, kdy se tyto situace různě rozvíjí. A to proto, aby se zase něco změnilo.

V den novoluní budou ve Vodnáři Slunce, Luna a Merkur. Merkur je planeta komunikace. Vodnáři mají psát, mluvit. Mají všem vykládat, co chtějí, a mají se přihlásit tam, kde by chtěli být. Protože Uran udělá z Býka kvadrát na Slunce a Lunu, tak se jejich rozhodnutí nějakým způsobem dotknou domova, bydlení nebo rodinného zázemí. A opět se může projevit složitější situace kolem nějaké ženy. Vodnáři často neplní to, co od nich okolí očekává. A sami raději také neočekávají nic. Bojí se plánovat. Vědí totiž, že všechno stejně bude jinak.

 

A co čeká Ryby měsíc po měsíci?

Leden 2020

Úplněk v Raku 10. 1. 2020

Novoluní ve Vodnáři 24. 1. 2020

A máme tady první měsíc v roce. Ryby budou v lednu začínat tím, že si budou s partnerem vyjasňovat situace, které se týkají jejich vztahu. Během uplynulého roku se v životě Ryb stalo mnoho věcí. A protože se Ryby v minulém roce hodně změnily, změnily se také jejich názory, jejich očekávání a jejich projev. V roce 2019 se znamením Ryb pohybovala Černá Luna. A nyní v lednu se ještě stále v Rybách nachází. Po celou tuto dobu procházely Ryby karmickou proměnou. Otevíraly se jim vzorce z minulých životů. A proto si okolí Ryb uvědomuje, jak se tito lidé změnili. Některé Ryby si to neuvědomují, a tak je na to upozorní partneři a děti. Rybičky, víte, jak je důležité mít kvalitní partnerský vztah? Víte, jak je důležité dobře vycházet s dětmi? Vzpomeňte si na své dětství a pochopíte.

Dne 10. 1. 2020 proběhne úplněk ve znamení Raka. Slunce, Merkur, Saturn a Pluto udělají konjunkci v Kozorohu. Ryby vezměte partnera někam do společnosti, jinak vám vyčte, že ho nikam nechcete brát. Nebo že by to bylo opačně? Ryby, které partnera nemají, by si mohly právě nyní vytvořit mentální mapu na vztahy a začít partnera přivolávat. Luna je v trigonu na Neptuna v Rybách. To je velmi příznivé období pro vytváření budoucích vizí, snů a jitření emocí. Ryby, nebojte se snít. Snění je tak krásné. A kdo říká, že se sny neplní, ten lže.

Druhá polovina ledna vám může přinést poněkud náročnější situace a projeví se to na vašich náladách. Budete přemýšlet a rekapitulovat. Co se vám povedlo, a co ne? Z koho máte radost, a kdo vás naopak zklamal? Dozvíte se tajné věci o někom z vašeho okolí. Anebo že by něco prasklo na vás? Přestože umíte dobře tajit svůj druhý svět, buďte nyní ve střehu. A hlídejte si také lidi kolem sebe. Raději důvěřujte jen sobě.

Dne 24. 2. 2020 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře. Venuše se bude pohybovat v Rybách. Ryby budou krásné, budou mít sex appeal. Budou toužit prožít něco krásného, něco velkého. Například romantickou lásku. Neptun je v konjunkci s Venuší a v kvadrátu na Mars ve Střelci. Láska v práci, může přinést problém. Pamatujte si: Co je v domě, není pro mě. U některých Ryb se bude řešit láska na cestách. Leden bude měsíc, ve kterém budou některé Ryby jen snít a toužit. Je to vhodný měsíc na meditace. Ryby, zatím pouze plánujte. Důležitá rozhodnutí nechte na později.