Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
Podporuje mojeID

HOROSKOP NA LEDEN 2019

A co čeká Berany v roce 2019 měsíc po měsíci?

Leden 2019

Novoluní v Kozorohu 6. 1. 2019

Úplněk ve Lvu 21. 1. 2019

Berani, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v lednu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do ledna 2018. Podívejte si, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Leden bude pro Berany velmi zásadní. Důležitým tématem bude práce. Vztahy. Děti. A tvorba. Zatímco ostatní lidé se budou na začátku roku 2019 pomalu rozjíždět, pro Berany to platit nebude. Leden je měsíc, ve kterém se posunou ve své práci. Někdy se to, co se děje, neprojeví ihned, ale Berani budou mít plno nových nápadů, a měli by je začít realizovat. Mohou být povýšeni v práci, mohou začít podnikat, může se jim zhodnotit projekt, na kterém pracují.

Jestliže se v práci objeví problémy a bude to vypadat, že se nějaká činnost blíží ke konci, nepůjde vlastně o žádný problém. Půjde o to, že staré začne uvolňovat cestu novému. Po celý rok 2019 mají Berani budovat svou prestiž, svou autoritu. Mají pracovat na pozici, aby si jich okolí více vážilo, aby je více bralo. Nyní je čas se hlásit do nových projektů a zajímat se o novou práci. Někteří Berani potkají člověka nebo skupinu lidí. Díky nim se v budoucnu budou moci posunout dál.

Dne 6. 1. 2019 proběhne novoluní v Kozorohu. Vytvoří se velice silná konjunkce. Slunce, Luna, Pluto a Saturn. Pro Berany je to osudové rozhodnutí, kam se chtějí dále posunout. Navíc dostanou skrytou informaci. Některý z jejich předků jim napoví, v čem mohou být ještě úspěšnější. Být úspěšný znamená zvládnout oblast, která je v životě právě nyní výzvou. To, co funguje, sice funguje, ale na jak dlouho? Je potřeba se posunout dál. Ve druhé polovině měsíce si Berani budou dělat pořádky ve svých partnerských vztazích. Možná nějaká situace nebo neodbytné myšlenky jim budou napovídat, která oblast ve vztazích nefunguje tak, jak má. Je potřeba si vše uvědomit a začít jednat.

Dne 21. 1. 2019 proběhne úplněk ve znamení Lva. Tady už začnou prosakovat informace, které se budou týkat nějaké cesty do ciziny nebo kontaktu s cizincem. Berani se také budou zabývat otázkou dětí. Děti, tak důležitá oblast v životě každého člověka. Aby člověk něco dokázal, je potřeba tvořit. Berani, proto dostanou šanci propojit tvorbu, práci, podnikání, partnerství a oblast, která se týká dětí. Leden je pro Berany důležitý také proto, že se v jejich znamení nachází Mars. Mars je vládnoucí planeta Beranů a bude tedy velký tlak na jejich aktivitu. Událost bude střídat událost a Berani nebudou vědět, co dříve.

 

A co čeká Býky v roce 2019 měsíc po měsíci?

Leden 2019

Novoluní v Kozorohu 6. 1. 2019

Úplněk ve Lvu 21. 1. 2019

Býci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v lednu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do ledna 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V lednu Býci zatouží někam odletět. Někdo do zimy, někdo do tepla, ale rozhodně by Býci měli změnit prostředí. Je čas se také zamyslet nad tím, jak to mají Býci se vzděláním. Přihlásit se do školy? Nebo se zdokonalit v cizím jazyku? Nebo nějaký seminář? Býci, kteří se pohybují v oblasti vzdělávání, budou stát před důležitým rozhodnutím. Asi se ozvou úřady. Co se týče úřadů, neměli by Býci vůbec nic podceňovat.

V roce 2019 je potřeba dát si do pořádku veškerou svou agendu. Dne 6. 1. 2019 proběhne novoluní ve znamení Kozoroha. Slunce, Luna, Saturn a Pluto budou v konjunkci a Býci mohou řešit někoho, kdo žije v cizině. Jestliže se téma škola a vzdělávání nebude týkat jejich osoby, bude se týkat někoho, na kom jim záleží.

Někteří Býci budou přemýšlet, jaký mají názor na oblast duchovna, víry a filozofických směrů. A jak se jim líbí nebo nelíbí události, které se dějí ve světě. Přijde důležitá informace, buď přes internet, nebo si ji přečtou v knize. Informace se bude týkat jejich majetkových poměrů.

Venuše bude ve Štíru a Býci budou toužit po sexuálním partnerovi a po neobvyklých prožitcích. Zamýšlet se budou také nad způsobem svého bydlení a nad tím, jaké jsou u nich doma vztahy. Domov, to je rodina, a Býci to vědí. Doma by se měli všichni cítit spokojeně. Když se člověk dobře cítí tam, kde bydlí a s tím, s kým bydlí, daří se mu lépe i v práci a v jiných oblastech. Ale Býci si nějaké dilema kolem domova budou muset vyřešit. A to hlavně kolem úplňku.

Úplněk proběhne dne 21. 1. 2019 a bude ve znamení Lva. Venuše v tomto období udělá konjunkci s Jupiterem ve Střelci. Je to stále stejné téma. Býci a peníze, Býci a majetek. Je to vhodné období vyřešit svůj vztah s bankou a zkontrolovat své účetnictví. Problém může přijít kolem nějaké ženy. Buď to bude žena z rodiny, nebo žena z okolí, ale Býci budou muset být diplomaté a nerozčilovat se. Býci, která žena vám leží v žaludku? Kdo vám dělá vrásky na čele? Vyřešte to.

 

Co čeká Blížence v roce 2019 měsíc po měsíci?

Leden 2019

Novoluní v Kozorohu  6. 1. 2019

Úplněk ve Lvu 21. 1. 2019

Blíženci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v lednu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do ledna 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Začíná další rok a Blíženci v něm dostanou příležitost zbohatnout. V jejich rodině se rozmnoží majetek. Když se to nebude týkat přímo Blíženců, tak se to bude týkat blízkého člověka. Blíženci budou mít radost a budou toužit něco vlastnit. Ale jak to udělat? Je čas na nový finanční plán. Hned v lednu se bude jednat s úřady. Kdo potřebuje něco vyřídit v bance, leden je ten pravý měsíc.

Dne 6. 1. 2019 proběhne novoluní v Kozorohu, a bude to síla. V konjunkci bude Slunce, Luna, Pluto a také Saturn. Kolem Blíženců se roztáčí osud, který jim v budoucnu přinese bohatství. Jen slepý nevidí a hluchý neslyší. Ale za to vesmír nemůže. Blíženci budou toužit prožít si nějaký sexuální zážitek. Ale neměli by být nevěrní. Kdo má partnera, nechť sexuálně experimentuje s ním. Řešení se může týkat nějakého partnera z minulosti. Chytří Blíženci začnou ještě více studovat energii financí. Nebo že by přišla nějaká nabídka, která se bude týkat peněz nebo vlastnictví?

Dne 21. 1. 2019 proběhne úplněk ve znamení Lva. Blíženci budou řešit nějaké papíry, které se budou týkat financí. V lednu by si měli dávat pozor na jízdu v autě. Opatrnost a držet se zpátky. Koupit si jízdenky v metru, jinak hrozí pokuta. Všechno, co se týká úřadů, je potřeba vyřešit okamžitě. Blížencům může přijít zpráva, která je nepotěší nebo jim přinese starosti. A vše se bude týkat financí. Ano, je to tak, když jsou penízky, člověk se cítí svobodněji. A když penízky nejsou, je to složité a často nastávají také komplikace v lásce. V lednu se bude dít něco kolem rodinných příslušníků, a nemusí být vše jen příjemné.

 

Co čeká Raky v roce 2019 měsíc po měsíci?

Leden 2019

Novoluní v Kozorohu  6. 1. 2019

Úplněk ve Lvu 21. 1. 2019

Raci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v lednu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do ledna 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

A máme tady měsíc leden. Začátek roku bude pro Raky hodně rozhodující. Je to už několik měsíců, co řeší svou kariéru, jak více vydělat a jak získat takového pracovního partnera, který si všimne jejich schopností a kreativity, a který také dobře zaplatí. Raci touží pracovat, ale touží mít i více času na svůj osobní život. A tak přemýšlejí, jak to udělat.

Dne 6. 1. 2019 proběhne novoluní ve znamení Kozoroha. V tu dobu se vytvoří zajímavá konjunkce mezi Sluncem, Lunou, Saturnem a Plutem. Veškerá rozhodnutí, veškeré události budou osudové. Raci mohou stát před rozhodnutím, zda podepíšou novou smlouvu nebo zda si domluví nové podmínky. Na podpisy by měli být Raci velice opatrní. Většina Raků totiž v minulosti podepsala něco, co se obrátilo proti nim. To je právě ta zkouška. Než něco podepíšete, dobře si to přečtěte a potom zvažte, zda je to pro vás výhodné.

Raci se mají naučit s penězi hospodařit a mají umět naplnit svou pokladnu. Některým by vyhovovalo žít s partnerem, se kterým by mohli i pracovat. Ale pozor na to, i v takovém vztahu musí být Raci opatrní, protože kdo vás dnes miluje, zítra vás může nesnášet a problém je na světě. V lednu se budou Raci snažit. Budou přemýšlet, jak vydělat více peněz. Peníze se vydělají hlavně tehdy, když člověk dělá to, co ho baví.

Příznivé období na finance bude pro Raky druhá polovina ledna a únor. V lednu proběhne úplněk ve znamení Lva, a to dne 21. 1. 2019. V tomto období Raci zjistí, že penízky jsou sice velice důležité, ale že existují i jiné hodnoty, po kterých touží. Jsou jimi láska, rodina a stabilní domov.

 

Co čeká Lvy v roce 2019 měsíc po měsíci?

Leden 2019

Novoluní v Kozorohu 6. 1. 2019

Úplněk ve Lvu 21. 1. 2019

Lvi, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v lednu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do ledna 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

A je tady další rok. Tento rok bude pro Lvy velice plodný. V lednu si však budou muset pohlídat svůj zdravotní stav. Lvi! Jestliže budete nachlazení, nemyslete si, že jste mistři světa a okamžitě zalezte do postele. Vypoťte se a dejte prostor tělu, aby nabralo energii. V lednu je vhodné zajít si na preventivní prohlídky a zamyslet se nad svým zdravotním stavem. Mnoho lidí si bude dávat nová předsevzetí a také Lvi si jedno dají: zbavit se všech zlozvyků, alkoholu, kouření, závislostí na něčem a na někom. Více si všímat sami sebe, svého těla, věnovat se koníčkům, dát si do pořádku psychiku, odstranit ze života všechno a všechny, kteří přinášejí nějaký problém. Uzdravit sebe, ozdravit prostředí, ozdravit okolí.

Dne 6. 1. 2019 proběhne novoluní ve znamení Kozoroha a bude velmi silné. Slunce, Luna, Saturn a Pluto udělají konjunkci. Saturn, to jsou nezvládnuté věci, a Pluto, to je osud. Lvi budou muset vzít život do svých rukou. Téma se bude týkat práce a lidí, se kterými spolupracují. Spolupracovat se schopnými lidmi je pro Lvy velice důležité. Naučit se vycházet s lidmi na pracovišti je pro další úspěch nutné. Lvi také dostanou možnost ukázat svoje schopnosti a budou chtít předvést, že nejsou sluhové, ale páni.

Dne 21. 1. 2019 proběhne pro Lvy nejdůležitější úplněk v roce. Bude ve znamení Lva. A to bude chtít změnit životní strategii. V tomto období si Lvi všimnou situace, která jim nevyhovuje, a začnou přemýšlet, jak věci změnit. Neměli by se dlouho rozmýšlet. Když odstraní to, co nefunguje, a když se přestanou stýkat s těmi, kteří jim dělají problémy, uvolní si cestu k většímu úspěchu. A proč? Protože se nebudou muset zabývat problematickými myšlenkami a budou moci myslet na podstatné věci.

 

A co čeká Panny v roce 2019 měsíc po měsíci?

Leden 2019

Novoluní v Kozorohu 6. 1. 2019

Úplněk ve Lvu 21. 1. 2019

Panny, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v lednu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do ledna 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Leden bude měsíc, ve kterém bude některým Pannám horko. Venku sice bude zima, ale divoká situace může nastat v osobním životě Panen. Lednem to začne. Téma, které budou Panny řešit po celý rok 2019 a které řešily už v roce 2018, jsou děti a partnerské vztahy. Panny jsou jedinci, kteří mají na výchovu dětí zajímavý názor. Tito lidé jsou někdy na své děti zbytečně přísní, ale je to jen proto, že je chtějí dobře vychovat. Panny své děti často vedou k dobrému hospodaření a k tomu, aby se projevovaly ekologicky. Aby měly vztah k přírodě. A také aby měly jejich děti ten správný vztah k financím. A tak by si Panny, které děti mají, měly udělat čas a probrat s nimi jejich životy. Panny, které děti zatím nemají, už by se konečně měly rozhoupat a pořídit si rodinu.

Dne 6. 1. 2019 proběhne novoluní v Kozorohu. Bude to silné novoluní, protože Slunce a Luna vytvoří konjunkci se Saturnem a s Plutem. Pozornost bude zaměřena na partnerské vztahy. Zadané Panny by měly svůj vztah někam posunout a svobodné Panny budou mít šanci najít si partnera. Kdo bude pozván na rande, měl by jít. Také pracovní setkání by neměly Panny odmítat. A je čas ukázat světu svou kreativitu. To, co udělají Panny v tomto období pro své děti a pro svého partnera, se jim v roce 2019 vrátí.

Dne 21. 1. 2019 proběhne úplněk ve znamení Lva. Některé Panny mohou mít špatnou náladu. Mohou mít pochybnosti o tom, zda žijí život podle svých představ. A měly by rekapitulovat. Navíc se některé Panny dozví zprávu o někom v okolí, která je nepotěší. Panny se mohou dozvědět něco, co jim tají jejich okolí. Také nepřátelé a nepřejícní lidé se pokusí Pannám zkazit náladu. To není těžké, protože některé Panny jsou velmi náladové. Bude potřeba si pohlídat zdravotní stav a nic nepodceňovat.

 

Co čeká Váhy v roce 2019 měsíc po měsíci?

Leden 2019

Novoluní v Kozorohu 6. 1. 2019

Úplněk ve Lvu 21. 1. 2019

Váhy, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v lednu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do ledna 2018. Podívejte si, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Leden bude pro Váhy velice akční měsíc. Nejdříve si musíme zopakovat, na čem měly pracovat v loňském roce 2018. Důležitým úkolem bylo zaměřit se na své bydlení. Jak člověk bydlí, s kým a kde bydlí. Jak to má se vztahy ve své rodině. A jak má zpracované ženské energie. Některé Váhy v této oblasti udělaly důležitá rozhodnutí a některé Váhy o tom zatím jen přemýšlely. Právě v lednu se toto téma otevře naplno a Váhy budou muset tyto situace řešit.

Váhy jsou lidé, kteří mají dobrý vkus a potřebují žít v harmonickém a příjemném prostředí. V lednu by měly něco vylepšit na svém bydlení. Kdo se chce stěhovat, může v lednu udělat zásadní krok. Kdo má zatím jen plán do budoucna, měl by si ještě podrobněji zpracovat svou vizi. Váhy také měly zapracovat na svém těle a nyní v tom mají pokračovat. Po Vánocích si budou někteří lidé vyčítat, že přibrali na váze a budou se zběsile vrhat do posiloven. Váhy by ale měly postupovat systematicky, udělat si dlouhodobější plán a začít na něm pracovat. Navíc je čas pracovat na ženských energiích. Ženy i muži Váhy by měly zlepšovat vztah s ženskými energiemi. Některé Váhy budou řešit téma ženy v rodině.

Dne 6. 1. 2019 proběhne novoluní ve znamení Kozoroha. Slunce, Luna, Saturn a Pluto udělají konjunkci a to znamená osudové rozhodnutí. Protože je ve hře Saturn a Pluto, Váhy budou řešit něco, co se týká předků a způsobu bydlení. A měly by to zvládnout, protože podle toho, jak budou postupovat, ovlivní vývoj v celém roce 2019.

Dne 21. 1. 2019 proběhne úplněk ve znamení Lva. Váhy se budou hodně opírat o lidi kolem sebe. Někdo je může zklamat, ale Váhy si poradí. Dostanou informaci o tom, s kým se mají v budoucnu stýkat a s kým ne. A měly by jít všude tam, kam budou pozvány. Venuše se pohybuje Střelcem a Váhy budou toužit vycestovat nebo komunikovat s cizinou nebo cizincem. Svou touhu by měly naplnit. Žijeme jen jednou.

 

Co čeká Štíry v roce 2019 měsíc po měsíci?

Leden 2019

Novoluní v Kozorohu 6. 1. 2019

Úplněk ve Lvu 21. 1. 2019

Štíři, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v lednu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do ledna 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Leden bude pro Štíry velice silný měsíc. Tolik zařizování už dlouho neměli. Bude to tím, že v minulém období měli Štíři plnou hlavu nových plánů a starostí. A tak se hned v lednu rozhodnou všechno zařídit. Většina Štírů ví, že věci se nemají odkládat a čím dříve se dají do pořádku, tím lépe. Nemají se také odkládat důležité podpisy. V lednu je potřeba vyřídit veškeré úřady. Štíři budou také řešit své vzdělávání. Někteří se přihlásí do školy, jiní budou na školení vysláni. Někteří Štíři budou studovat sami za sebe.

Dne 6. 1. 2019 proběhne novoluní v Kozorohu. Štíry čeká osudové rozhodnutí, ve hře totiž bude jejich vládnoucí planeta. Štírům vládne Pluto. Pluto bude v konjunkci se Sluncem, Lunou a Saturnem. Štíři mohou něco řešit v rodině nebo se svým okolím. Moudrý člověk ví, že nejlepší je, když se lidé dohodnou po dobrém. Domluva a diplomatické jednání vždy přinesou lepší výsledky, než boj. Rozhodnutí, které Štíři učiní, se promítne na jejich kariéře.

Štíři budou v lednu řešit práci. Je potřeba si uvědomit, že než začne něco nového, musí se ukončit to staré. Někteří Štíři se dozvědí, že tam, kde pracují, proběhne změna. A ta se jich dotkne. Někteří Štíři vstoupí do jednání s nějakou autoritou. Může to být šéf, úřad nebo stát. Někteří Štíři budou muset prosadit svou autoritu. Položit si otázku, zda si jich okolí váží, nebo ne, a zda je okolí dostatečně uznává.

Dne 21. 1. 2019 proběhne úplněk ve znamení Lva. Ve hře stále bude osudová planeta Pluto. Pluto bude v konjunkci s Merkurem, a tak se Štíři dozvědí zprávu nebo prožijí situaci, která v budoucnu změní jejich osud. Během celého ledna budou muset být Štíři opatrní na cestách a dávat si pozor na auto. Někteří budou přemýšlet, že si koupí auto nové. Štíři ale vědí, že nejlepší doba na koupi auta je na jaře. Ale co když přijde dobrá nabídka? Okamžitě ji využijte.

 

Co čeká Střelce v roce 2019 měsíc po měsíci?

Leden 2019

Novoluní v Kozorohu 6. 1. 2019

Úplněk ve Lvu 21. 1. 2019

Střelci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v lednu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do ledna 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Začíná nový rok. Je první měsíc v roce a Střelci vědí, že mají před sebou důležitý úkol. Říká se, jak na Nový rok, tak po celý rok. A většina Střelců také ví, že první den v roce se má jíst čočková polévka. Protože kolik čočky, tolik peněz v dalším roce. Střelce čeká velmi úspěšný rok. Na konci minulého roku se jejich vládnoucí planeta Jupiter přesunula do znamení Střelce a bude tam až do prosince. A to je výborná zpráva, protože Střelci se rozvinou ve všech směrech. Jít vpřed, být ještě úspěšnější a bohatší, to je to, co mají Střelci v letošním roce mít jako svůj osobní plán. A začne to hned v lednu.

Dne 6. 1. 2019 proběhne novoluní ve znamení Kozoroha. Bude to osudové novoluní, protože v konjunkci bude Luna, Slunce, Saturn a také Pluto. Vše, co Střelci rozhodnou kolem financí a kolem majetku, bude mít velký význam pro jejich další vývoj. Mnoho Střelců dostane nápad, jak ještě více vydělávat, nebo zatouží po nové práci. Peníze jsou důležité, to Střelci dobře vědí. V minulých letech se naučili lépe ekonomicky přemýšlet.

Aby byl člověk bohatý, je potřeba mít v životě i jiné hodnoty. Dobré zdraví, dobrou práci, spokojenou rodinu, přátele. Hojnost totiž neznamená, že se člověk topí v penězích, ale to, že je šťastný. Štěstí je stav mysli a Střelci to moc dobře vědí. Někteří z nich zatouží odletět někam do ciziny, nebo naopak někdo přiletí k nim. Téma cizina a cestování je Střelcům velmi blízké, mnoho z nich v cizině žije, nebo po tom touží, nebo tam má rodinu.

Dne 21. 1. 2019 proběhne úplněk ve znamení Lva a Střelci budou řešit vzdělávání. Je známo, že vzdělání je velice důležité, protože člověk lépe myslí a umí si zjistit více informací. V tuto dobu se také ve Střelci pohybuje Venuše a je v konjunkci s Jupiterem, takže Střelci budou nejen chytří, ale také krásní. Budou zářit a mělo by se jim dařit. Střelci jsou někdy netrpěliví. Nyní to chce trpělivost, štěstí je na cestě.

 

A co čeká Kozorohy v roce 2019 měsíc po měsíci?

Leden 2019

Novoluní v Kozorohu 6. 1. 2019

Úplněk ve Lvu 21. 1. 2019

Kozorohové, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v lednu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do ledna 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Máme tady první měsíc v novém roce. Zatímco ostatní lidé budou nabírat dech a pomalu se probouzet do roku 2019, Kozorohové na to nebudou mít čas. V lednu se pod nimi zatřese zem. Jen málokterý měsíc nabídne Kozorohům tak silné působení energií. Začne to hned 1. ledna, kdy Saturn udělá konjunkci se Sluncem v Kozorohu. Osobnost těchto lidí bude nepřehlédnutelná a budou cítit, že je potřeba uchopit osud do svých rukou. Kozorohové: teď, nebo nikdy. Štěstí přeje připraveným, rychlým a schopným.

První den v roce si nezapomeňte uvařit čočkovou polévku. Kolik čočky sníte, tolik penízků vám přibude. V lednu proběhne nejdůležitější novoluní v roce. Novoluní ve znamení Kozoroha proběhne 6. 1. 2019. A bude to velmi silné novoluní. V konjunkci bude Slunce, Luna, Saturn a Pluto. Tělesa si budou mezi sebou předávat svůj vliv. Rozum, city, osud a osobní strážce, to vše se spojí v jednu konstelaci a osud vyrobí situaci, které by si měli Kozorohové všimnout.

Nové začátky, nová práce, nový způsob života. Kdo na sobě v minulosti pracoval, ten zažije úspěch, a kdo na sobě nepracoval, měl by začít. Co se bude dít v lednu 2019, to by si Kozorohové měli zapsat. Protože pokračování tohoto tématu nastane v době úplňku v Kozorohu. Kozorohové ani nestačí nabrat dech a okamžitě se objeví další důležité téma. A jaké je důležité téma pro Kozorohy?

Jsou to peníze a majetek. Kdo chce sáhnout Kozorohům na majetek, ten se se zlou potáže. V tomto případě jsou Kozorohové schopni použít jakékoli zbraně. V lednu se budou zabývat investicemi, mohou řešit něco v bankách. Měli by si překontrolovat, jak to mají s majetkem, který s někým vlastní. Vlastnit něco s Kozorohem vyžaduje velkou opatrnost. Na druhé straně většina Kozorohů si během života našetří. Některým Kozorohům se ale může stát, že v minulosti špatně investovali nebo nezvládli podnikání a leden je „zkásne“.

Dne 21. 1. 2019 proběhne úplněk ve znamení Lva. Veškerá energie Kozorohů by měla být zaměřená na to, aby dobře investovali. Někteří budou řešit partnerské vztahy. Na ty by měli být Kozorohové v roce 2019 obzvláště opatrní. Budou řešit téma sexualita a partnerství. Někteří se bohužel budou muset zaměřit na to, co je to věrnost a jak je pro ně důležitá.

 

A co čeká Vodnáře v roce 2019 měsíc po měsíci?

Leden 2019

Novoluní v Kozorohu 6. 1. 2019

Úplněk ve Lvu 21. 1. 2019

Vodnáři, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v lednu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do ledna 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Máme tady další rok a jeho první měsíc. Vodnáři budou 1. ledna odpočívat po probdělé noci. Neměli by zapomenout na to, že se říká, že první den v roce má jíst člověk čočkovou polévku. Kolik čočky, tolik peněz. A peníze budou Vodnáři opravdu potřebovat. Téma z minulého roku, jak sehnat více peněz a jak se uživit, bude pokračovat i v roce letošním. Do května 2019 se znamením Vodnáře bude pohybovat Černá Luna a ta otevírá vodnářské téma z hlediska karmy. Takže Vodnáři, kteří v minulosti nezvládli své finance, budou mít náročné období. Ale Vodnáři to zvládnou, protože berou věci s nadhledem a zbytečně nic nedramatizují.

Hned od ledna budou muset napravovat to, co v minulosti zkazili. A začne to novoluním. Novoluní proběhne dne 6. 1. 2019 a bude v Kozorohu. V ten den udělá konjunkci Slunce, Luna, Saturn a Pluto. Vodnáři budou cítit pocit nespokojenosti. A to je dobře, protože je to vybičuje k nějaké akci. Vodnářům většina věcí vychází, a tak se na to někteří z nich spoléhají a chovají se nezodpovědně. Touží po volnosti a po tom, aby si mohli žít podle svého. Jenže už delší dobu jsou v období, které je nutí podrobit se určitému řádu, systému a začít více dodržovat pravidla. Někteří Vodnáři to zvládají, těm je fajn. Jiní to nezvládají, a tak se musejí starat, jak to bude dále. Navíc se dozvědí zprávy, které jim nebudou příjemné.

Vodnáři žijí více životů najednou, a tak někdy před svým okolím určité situace tají. Leden však jejich tajemství může odhalit. Nebo možná zjistí Vodnáři tajné zprávy o někom jiném. Vodnáři, kteří nemají něco vyřešeno na úřadech, by měli tuto situaci řešit hned od ledna. Odkládat problémy se nevyplácí. Vodnáři velice často neřeší problémy včas a volí vyčkávací techniku.

Dne 21. 1. 2019 proběhne úplněk ve znamení Lva. Vodnáři přemýšlejí, zda spolupracovat s někým novým, nebo se vrátit do starých kolejí. Mohou také řešit smlouvy. Určitě ale budou mít chuť stanovit si nové životní podmínky. Jenže jak to udělat, aby se podmínky změnily tak, jak jim to vyhovuje? Vodnáři se přesvědčí, jak důležité je, když se sepíše to, co se v minulosti domluvilo. Někdo jim může tvrdit, že to myslel jinak. Vodnáři by se neměli divit. Oni sami občas postupují stejně. Mění svá rozhodnutí ze dne na den. Dnes jim to vyhovuje tak, a co bude zítra, neřeší. Když to bude jinak, vykličkují ze situace a s úsměvem na rtech kroutí hlavou, proč okolí reaguje podrážděně. Slunce se v době úplňku bude nacházet ve znamení Vodnáře. Vodnáři dostanou nový příval vesmírné energie.

 

Co čeká Ryby v roce 2019 měsíc po měsíci?

Leden 2019

Novoluní v Kozorohu 6. 1. 2019

Úplněk ve Lvu 21. 1. 2019

Ryby, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v lednu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do ledna 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Máme tady nový rok a jeho první měsíc. Dne 1. ledna by měly Ryby dodržovat tradice a navařit kotel čočkové polévky. Říká se, že kolik člověk sní čočky, tolik bude mít peněz. A Rybám by se mělo dařit. Hned v lednu se to ukáže, protože získají podporu nějakého člověka nebo skupiny lidí. Ryby na sobě v minulosti hodně pracovaly, vyměnily své okolí. Když se nyní baví s někým známým z minulosti, mohou vykládat o svých úspěších. Mají se totiž čím chlubit.

V lednu mohou být některé Ryby pozvány na důležitá setkání nebo na důležitou akci. Měly by jít všude tam, kam budou pozvány. Lidé ve znamení Ryb jsou snílci a neustále po něčem touží. Málokterá Ryba ve svém životě vydělá velký obnos. Peníze se do jejich života dostanou jedině tak, že něco zdědí, nebo je někdo podporuje. Jsou i bohaté Ryby, ale většina Ryb moc po světském bohatství netouží.

Chtějí málo, a přeci tak hodně: chtějí být šťastné. Aby člověk dosáhl na své štěstí, je důležité umět si vybrat ty správné lidi do života. Důležití jsou přátelé, partneři, ale také pracovní kolektiv. Jestli se Ryby touží v něčem uplatnit, měly by se pohybovat mezi lidmi, kteří už dosáhli toho, po čem Ryby touží. A když se rozhlédnou, v lednu kolem sebe plno kvalitních lidí uvidí. Všimnou si ale také toho, že někteří přátelé se začnou chovat jinak než obvykle. Že by závist?

Dne 6. 1. 2019 proběhne Novoluní v Kozorohu. Bude to silné novoluní, protože v tom období bude v konjunkci Slunce, Luna, Saturn a Pluto. Vše, co se bude dít kolem společenského dění u Ryb, bude mít v budoucnu vliv na jejich práci. Výběr spolupracovníků je také hodně důležitý: aby kolektiv dosáhl na úspěch, měla by spolupráce fungovat. Nejhorší je kolektiv, kde si lidé nepřejí a kde se pomlouvají. Takovému kolektivu by se Ryby měly vyhýbat.

V lednu je potřeba chránit zdraví. Posilovat imunitní systém, a když přijde viróza, vyležet ji v posteli a neriskovat. Dne 21. 1. 2019 proběhne úplněk ve znamení Lva. Neptun udělá kvadraturu na Jupitera s Venuší a Ryby by si měly pracovně odpočinout. Je čas na práci a je čas na odpočinek. Ryby by si měly zajít na masáž a hýčkat své tělo.