Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

HOROSKOP NA ČERVENEC 2019

Beran

Červenec 2019

Novoluní v Raku 2. 7. 2019

Úplněk v Kozorohu 16. 7. 2019

Berani, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červenci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do července 2018. Podívejte se, co jste si zapsali a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V červenci si bude většina lidí užívat teploučka a prázdnin, ale Berani budou mít pracovně důležitý měsíc. Budou přemýšlet, jak spojit práci a rodinný život. Ideální je pracovat z domova. V takovém případě může být člověk stále v práci a zároveň doma. Ještě lepší stav je, když rodinní příslušníci spolupracují, dobře spolu vycházejí a mohou se na sebe spolehnout. Tahle situace není jednoduchá. Vyžaduje diplomatické jednání.

V červenci mohou Berani hovořit o svých plánech, o tom, co vytvořili, a co ještě vytvořit chtějí. A protože se Mars přesunul do znamení Lva, je důležité věnovat se také partnerovi a dětem. Nic nenahradí společně strávený čas. A tak je potřeba trávit volné chvíle s rodinou nejen doma, ale také na různých výletech.

Dne 2. 7. 2019 proběhne novoluní ve znamení Raka. Berani se zamyslí, zda jsou spokojeni s tím, jak bydlí, a co by bylo možné ještě vylepšit. Berani, máte doma pracovnu nebo svůj vlastní prostor? Nezapomeňte, že doma by se měli všichni cítit uvolněně a spokojeně. Druhá polovina měsíce bude opět hodně o práci. Berani si budou říkat: To není možné, stále musím pracovat. Jak to dělají ti ostatní?

Nový pohled na práci a na to, zda jsou či nejsou Berani v práci spokojeni, přinese úplněk, který proběhne dne 16. 7. 2019 v Kozorohu. Luna udělá konjunkci s Plutem a Saturnem, a tak bude třeba učinit důležité rozhodnutí. Toto rozhodnutí ovlivní Berany na několik měsíců. Měli by se soustředit na situace, které lehce plynou. Tam, kde se projeví problém, je potřeba udělat změnu. Protože právě v červenci může život do cesty postavit nějakou překážku. Jenže Berani se narodili s úkolem všechny překážky překonat. A tak to zvládnou.

BERANI A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=wWAGCgWlCOE&feature=youtu.be

 

Býk

Červenec 2019

Novoluní v Raku 2. 7. 2019

Úplněk v Kozorohu 16. 7. 2019

Býci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červenci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do července 2018. Podívejte se, co jste si zapsali. Zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Po celý rok 2019 budou Býci pracovat na svém vzhledu. A proč? Protože budou chtít být sexuálně přitažliví pro své okolí. Někteří lidé si myslí, že sex je to nejdůležitější v životě. Jenže sexualita znamená přitažlivost. Vzhled hraje samozřejmě velkou roli, ale člověk je přitažlivý také tím, co tvoří, jak se projevuje a jak se obléká.

Na oblast módy by se Býci mohli zaměřit a měli by změnit svůj šatník. Vyhodit vše staré a nepotřebné. Červenec je měsíc, ve kterém by měli Býci zorganizovat nějakou akci pro svou rodinu, sousedy, nebo přátele žijící daleko nebo v zahraničí. Dnešní svět je díky internetu propojen a tak žádná dálka není nepřekonatelná.

Dne 2. 7. 2019 proběhne novoluní ve znamení Raka. Býci budou opět řešit úřady, protože Luna a Slunce bude v opozici na Saturna. Ale pomůže jim Neptun v Rybách, a to tím, že se kolem nich objeví člověk, který jim dobře poradí nebo je podpoří. Býci, kteří potřebují vyřešit auto, by si to měli naplánovat na červenec. A čeká je mnoho krátkých cest. Červenec bude náročný a aktivní měsíc.

Dne 16. 7. 2019 proběhne úplněk ve znamení Kozoroha. Na tento úplněk by se měli Býci připravit, protože podtrhne téma, které se má řešit během celého roku 2019. Luna totiž udělá konjunkci se Saturnem a s Plutem. A Pluto znamená osudovou událost. Tématem je vzdělávání, cizina, cizinci, úřední jednání a také duchovní rozvoj. Býci se totiž v roce 2019 změní. Změní je události, které zažijí, a lidé, se kterými se potkají. Měsíc červenec v této oblasti hodně napoví.

BÝK A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=UUfq2hKRizs&feature=youtu.be

 

Blíženci

Červenec 2019

Novoluní v Raku 2. 7. 2019

Úplněk v Kozorohu 16. 7. 2019

Blíženci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červenci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do července 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V červenci se budou muset Blíženci připravit na větší výdaje. Celý červenec se budou řešit peníze a Blíženci moc dobře vědí, že o peníze jde až v první řadě, že? V první polovině měsíce se budou Blíženci zamýšlet, jestli dostatečně vydělávají. Budou přemýšlet nad tím, jak vydělat více peněz nebo jak požádat svého šéfa o to, aby jim přidal. Na začátku července proběhne novoluní ve znamení Raka, takže se o penězích bude přemýšlet i v souvislosti s bydlením nebo se zařizováním nějakých prostor.

Novoluní proběhne dne 2. 7. 2019 a bude v Raku. Merkur bude v konjunkci s Marsem ve znamení Lva a Blíženci by mohli dosáhnout na nějaký svůj cíl, když se ozvou. Mohou přijít s nějakým kreativním nápadem, jak něco vylepšit nebo jak více vydělat. I když se říká, že není vše o penězích, Blíženci moc dobře vědí, jak jsou peníze důležité pro spokojený život. Peníze dávají větší volnost a možnost toho více prožít. Dalšími důležitými hodnotami jsou práce, partner, rodina a hlavně zdraví.

Blížencům se vrací vitalita a na úplněk v Kozorohu dne 16. 7. 2019 budou mít chuť vyzkoušet si nějakou adrenalinovou činnost, a tak bych chtěla upozornit: pozor na úrazy. Protože Luna bude v konjunkci s Plutem a se Saturnem  v Kozorohu, stane se něco osudového. Něco, co zasáhne do vlastnictví Blíženců. Třeba se to nepozná hned, ale čas ukáže. Blíženci mohou jednat s bankami nebo s úřady, a budou si muset zkontrolovat své účty a majetek, který s někým vlastní.

BLÍŽENEC A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=8h5X53fkXl8&feature=youtu.be

 

Rak

Červenec 2019

Novoluní v Raku 2. 7. 2019

Úplněk v Kozorohu 16.7 2019

Raci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červenci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do července 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Červenec je jedním z nejdůležitějších měsíců v daném roce. V roce 2019 mají Raci potkat důležitého pracovního partnera nebo firmu, ve které nastartují svůj život novým způsobem. Mohou potkat i partnera na osobní úrovni, ale to záleží na tom, jak to v sobě mají nastaveno. Raci se přesvědčí o důležitosti slova, a to jak písemného, tak mluveného. Přesvědčí se, že co je psáno, to je dáno. Naučí se, že vše, co si domluví, by měli mít písemně.

Přesvědčí se, že by neměli své podpisy na dokumenty rozdávat bez rozmyslu, protože to tak už udělali někdy v minulosti a situace se jim vymstila. Raci si také uvědomí, jak důležitá nebo nedůležitá jsou slova jiných lidí. A zjistí, že heslo Sliby se slibují a blázni se radují, platí čím dále tím víc. V červenci je čas na nové začátky. Nové začátky se budou odvíjet od toho, na čem Raci v minulosti mentálně pracovali. Lidé se často podceňují a chtějí méně, než by po sobě mohli chtít. Raci, doufám, že to není váš případ a že si uvědomujete, jak jste šikovní a schopní.

Dne 2. 7. 2019 proběhne nejdůležitější novoluní v roce, a to novoluní ve znamení Raka. Je čas na nové začátky. Nový životní postoj, nový názor, nová práce a hlavně nový plán. Aby mohl člověk dosáhnout na své plány, potřebuje, aby nebyl nikým a ničím svazován. Které situace mohou člověka svázat nebo omezit? Může to být nevhodná práce nebo partner. Může to být nedostatek financí nebo nedostatek odvahy. Může to být i nedostatek kvalitních plánů a kvalitních vizí. A proto je v tomto období důležité, aby si Raci uvědomili, jaké podmínky v životě potřebují nastavit, aby měli volné ruce. Když si to uvědomí, měli by si je sepsat a začít pracovat na tom, aby na ně dosáhli. Život se zklidní, protože Mars opouští znamení Raka. V červenci se bude znamením Raka pohybovat Venuše. Raci budou mít zvláštní přitažlivost.

RAK A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=VyDnXggFAng&feature=youtu.be

 

Lev

Červenec 2019

Novoluní v Raku 2. 7. 2019

Úplněk v Kozorohu 16. 7. 2019

Lvi, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červenci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do července 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Červenec bude měsíc, ve kterém se prověří, jak silnou psychiku Lvi mají a jak jsou na tom s pozitivním myšlením. Když mají lidé silnou psychiku, jsou také zdravotně odolnější. Každý člověk v životě prožívá období úspěšné i komplikované. V životě to funguje tak, že jednou jsme dole a jednou jsme nahoře. Když je člověk nahoře, má se tam snažit udržet co nejdéle. Když se mu méně daří, má udělat vše proto, aby se to změnilo.

Lvi budou mít divné pocity. Někteří ani nebudou vědět proč. Období je vhodné na rekapitulaci toho, co se povedlo a co ne. Co je potřeba zlepšit a co je potřeba ze života vytěsnit. Je to vhodné období na meditaci. Lvi budou mít pocit, že by chtěli být alespoň na chvíli sami, aby měli čas na sebe a na své myšlenky. Mohou se dozvědět nepříjemnou zprávu o někom z okolí.  V tuto dobu by neměli vyvolávat žádné konflikty, protože jejich skrytí nepřátelé jsou ve střehu. Žít a nechat žít, být a nechat být.

Dne 2. 7. 2019 proběhne novoluní ve znamení Raka. Toto novoluní ukáže Lvům, co je potřeba změnit. Mohou se dozvědět tajnou věc a musí si dávat pozor, aby se neprovalilo jejich vlastní tajemství. Červenec je měsíc, ve kterém budou Lvi přemýšlet, jak se dát na novou životní cestu. Dne 16. 7. 2019 proběhne úplněk ve znamení Kozoroha. A Lvi si budou muset pohlídat své zdraví. Jestliže se objeví zdravotní problém, bude psychosomatického původu. Upozorní Lvy, že je potřeba změnit svůj život. Obklopovat se situacemi a lidmi, kteří jsou prospěšní a kvalitní, více dbát na sebe, na své zdraví, na svůj životní styl. Co nevyhovuje, je potřeba zlikvidovat, opustit nebo odstranit. Co vyhovuje, je potřeba posílit.

LEV A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=94u35WmIPmw&feature=youtu.be

 

Panna

Červenec 2019

Novoluní v Raku 2. 7. 2019

Úplněk v Kozorohu 16. 7. 2019

Panny, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červenci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, tak se vraťte do července 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

 

Některé Panny mají sklon k hromadění věcí, protože jsou šetrné. Navíc se snaží všechno zužitkovat. Panny jsou zkrátka schopné zavařit i šišky. Léto je v plném proudu a příroda vydává své plody. Panny milují zahradu a přírodu. V červenci by měly přemýšlet o tom, kdy pojedou na dovolenou. Je možné, že je někdo pozve na návštěvu. Panny povedou v červenci aktivní a společenský život. A měly by také samy něco zorganizovat. Třeba grilování na zahradě nebo opékání párků.

Dne 2. 7. 2019 proběhne novoluní ve znamení Raka. Bude to citlivé období a je možné, že nějaký přítel vytvoří situaci, která se Pannám nebude líbit. Že by je někdo zklamal? Panny si uvědomí, že kamarádů je hodně, ale pravých přátel je jako šafránu. Panny potkají nové společenství lidí. Některé z nich potkají důležitého a zajímavého člověka. Panny by si měly všímat lidí kolem sebe. Co říkají a jak se chovají. A vybírat si, s kým se chtějí stýkat a s kým ne. Na společenských akcích by si Panny měly pohlídat svého partnera.

Dne 16. 7. 2019 proběhne úplněk ve znamení Kozoroha. Bude to úplněk, který bude pro mnoho lidí osudový. V den úplňku totiž udělá Luna konjunkci s Plutem a se Saturnem. Pluto znamená, že se bude v oblasti emocí a prožitků dít něco, co bude mít vliv na další vývoj Panen. A Saturn znamená, že si budou muset dát do pořádku to, co v jejich životě nefunguje tak, jak má. Bude se to týkat vztahů. A to vztahů partnerských nebo těch s dětmi, ale může se také jednat o nějakou autoritu nebo úřad.

Jestliže Panny v tomto období potkají někoho, kdo je zaujme, bude to osudové. Jestliže ale budou mít s někým problém, půjde o upozornění, že je potřeba tuto situaci ukončit. V červenci by se měly Panny věnovat procházkám nebo pohybu. Mohly by sbírat bylinky, nasušit je a na zimu uskladnit. Bylinkové čajíčky dokáží zázraky.

PANNA A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=gsHyIPb8gZE&feature=youtu.be

 

Váhy

Červenec 2019

Novoluní v Raku 2. 7. 2019

Úplněk v Kozorohu 16. 7. 2019

Váhy, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červenci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do července 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Léto je v plném proudu, jsou prázdniny. Lidé, kteří se narodili ve znamení Vah a pracují v oblasti vzdělávání, si toto období užijí a odpočinou si. Váhy budou totiž v roce 2019 prožívat náročný rok. Budou stále něco vyřizovat, chodit na úřady, řešit plno lidí a řešit samy sebe. Některé budou občas podléhat myšlenkovému chaosu. Vás, kteří čtete mou knihu, se to netýká, protože tato kniha vám ukazuje, jak si máte uspořádat jednotlivá životní témata a co a kdy máte řešit.

Protože si Váhy v minulých měsících srovnaly svůj vztah k penězům a naučily se pracovat s energiemi financí, uvědomily si, jak je důležité vzdělávání a jak pracovat s informacemi, je čas zhodnotit tuto snahu a posunout se pracovně. A začít by měly Váhy hned zkraje měsíce.

Dne 2. 7. 2019 proběhne novoluní ve znamení Raka. Venuše bude v Blížencích a to znamená, že Váhy budou na okolí působit jako inteligentní lidé, kteří to mají v hlavě srovnáno. A tak je čeká pracovní postup, povýšení nebo postupné zlepšování v práci. Dařit se bude i Vahám, které podnikají, protože dostanou nový nápad, jak na to. Váhy potřebují, aby je někdo obdivoval, a dostanou šanci, jak ze sebe udělat ještě větší autoritu. Budou si však muset uvědomit, že aby se mohly stát autoritou, je potřeba, aby se naučily uznávat autority jiné.

Váhy, jste dobré a schopné, ale nejste nejlepší. Obklopují vás lidé, kteří jsou schopnější, bohatší a mají ty správné kontakty. Všimněte si jich a spolupracujte. Dne 16. 7. 2019 proběhne úplněk ve znamení Kozoroha. Váhy! Podívejte se, co jste řešily v lednu tohoto roku. Doufám, že si do této knihy zapisujete své prožitky a myšlenky, prostor máte na konci knihy.

Saturn, Luna a Pluto budou opět v konjunkci. Vaše rozhodování a téma, které budete řešit, se bude týkat domova, rodiny, práce a kariéry. Buď začnete s někým z domova spolupracovat, nebo zdokonalíte prostředí ve své pracovně. Budete řešit sebe, děti a partnera, jak pracovat a zároveň být doma s rodinou. Některé Váhy dostanou práci, která se bude týkat domovů, rodin, dětí, zázemí. A když to Váhy zvládnou u sebe, mohou potom radit ostatním, jak to udělat. Váhy jsou dobrými poradci.

VÁHY A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=CiUN77_3XwY&feature=youtu.be

 

Štír

Červenec 2019

Novoluní v Raku 2. 7. 2019

Úplněk v Kozorohu 16. 7. 2019

Štíři, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červenci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do července 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V červenci bude léto v plném proudu, je tedy čas na dovolenou. Pro Štíry je to nejideálnější měsíc někam vycestovat. Letenky už mají nakoupené, a tak hurá k moři. Štíři milují, když se mohou vyhřívat na sluníčku, ale pozor, nic se nemá přehánět. Je důležité nakoupit si kvalitní opalovací krémy, aby se člověk nespálil. Štíři, kteří mají někoho v cizině, by se měli ozvat. Možná, že se někdo ozve jim. V dnešní době má hodně lidí svá letní sídla v cizině, a tak je potřeba investovat do takového vlastnictví. Cestovní ruch je to, co Štíry baví.

Dne 2. 7. 2019 proběhne novoluní ve znamení Raka. Je čas komunikovat se vzdělanými a důležitými lidmi. Štíři se budou snažit jednat ve svůj prospěch na úřadech a budou mít úspěch. Zamyslet by se také měli nad tím, jak to mají s bydlením a s prostorem, ve kterém se nacházejí pracovně. Slunce a Luna udělají opozici na Saturn v Kozorohu. Tento aspekt bude klást důraz na vyjadřování Štírů. To znamená, že svým slovem nebo písemným projevem mohou ovlivnit velkou spoustu lidí. Měli by říkat, co chtějí, a měli by mít jasnou vizi a jasný cíl. I přesto, že je léto, budou Štíři přemýšlet o vzdělávání, které jim v budoucnu zaručí posun vpřed. Štíři znají sílu informací a vědí, že chytrým lidem patří svět.

Dne 16. 7. 2019 proběhne úplněk v Kozorohu. Štíři zjistí, jak důležitá je reklama a sebeprosazování. Více pozornosti by měli věnovat svému bezpečí na cestách a zkontrolovat, zda je vše v pořádku kolem jejich auta. Štíři řídí většinou dobře, pozor si však mají dávat na ostatní účastníky provozu. Ozvat by se měli rodině a sourozencům, vztahy by měli vylepšit i se svými sousedy. Štíři jsou znamení, u kterého lze velice složitě odhadnout, co si vlastně myslí. Často působí jako tajemný hrad v Karpatech. Hovoří tak, že jejich slova mají více významů. Většina Štírů bude muset v červenci hodně přemýšlet, než udělají zásadní rozhodnutí.

ŠTÍR A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=KFqwCQ6HTlQ&feature=youtu.be

 

Střelec

Červenec 2019

Novoluní v Raku 2. 7. 2019

Úplněk v Kozorohu 16. 7. 2019

Střelci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červenci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do července 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V červenci, kdy bude léto v plném proudu, budou mít Střelci nejen dostatek Sluníčka, ale také dostatek financí. Těm šikovnějším Střelcům se zadaří, mohou přijít na to, jak vydělat ještě více financí. Střelci mají za sebou období, které jim přeje. Většině z nich se během minulých let zvedly příjmy, rozjelo se jim podnikání a v roce 2019 se jim také bude dařit. Tento rok mají štěstí, protože ve znamení Střelce se nachází jejich vládnoucí planeta Jupiter a bude tam až do prosince.

Jupiter působí na Střelce jako živá voda. Daří se jim, mají dostatek příležitostí, jejich sebevědomí roste. A Střelci moc dobře vědí, že komu se daří finančně, ten má také větší obdiv svého okolí. Dne 2. 7. 2019 proběhne novoluní ve znamení Raka. Je to období vhodné k tomu, aby si Střelci uvědomili, že peníze sice jsou velice důležité, ale že na světě existují také jiné hodnoty. Střelci se měli v minulém měsíci zbavit nějaké situace, která je omezuje. Jestli to udělali, otevírají se před nimi dveře nových příležitostí. Podle toho, na jakém plánu Střelci mentálně pracují, jim budou do života vstupovat příležitosti. Střelci by je měli uchopit. Možná dostanou dárek nebo někomu věnují dárek oni sami. Je to vhodné období na investice.

V červenci je potřeba zkontrolovat veškeré účty, zda je vše zaplaceno a zda někde neutíkají peníze. Ve výhodě budou Střelci, kteří si dokázali v minulosti dojednat příznivé podmínky. Někteří Střelci budou chtít investovat, a tak vstoupí do jednání s bankami. Měli by si zkontrolovat, zda je vše v pořádku kolem majetku a peněz, které vlastní s někým jiným. Když ano, tak hurá. Když ne, je ten nejlepší čas to řešit. Dne 16. 7. 2019 proběhne úplněk ve znamení Kozoroha. Bude to silný úplněk, Luna bude v konjunkci s Plutem a Saturnem a Střelcům se otevře důležité finanční téma. Toto téma mají letos dořešit. Střelci jsou šikovní a zvládnou to.

STŘELEC A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=BTcVnKfv73A&feature=youtu.be

 

Kozoroh

Červenec 2019

Novoluní v Raku 2. 7. 2019

Úplněk v Kozorohu 16. 7. 2019

Kozorohové, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červenci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do července 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Léto je v plném proudu a je to velmi krásné období. Pro Kozorohy bude červenec opět náročný, a to proto, že se rozhodnou, že změní podmínky, ve kterých se nacházejí. Události minulých týdnů ukázaly Kozorohům na oblasti, které nefungují tak, jak mají, a mohl vyplynout na povrch nějaký problém. Kozorozi jsou úžasní v tom, že umějí věci řešit. A tak se rozhodli, že je nejen vyřeší, ale že si vylepší kvalitu svého života. Uvědomit si, že žijeme jen jednou a že je potřeba si užívat každý den, je důležité, a právě to Kozorozi prožívají.

Budou hovořit s každým ve svém okolí o tom, jak si to v životě představují. Neměli by hovořit jen oni, ale měli by si poslechnout také lidi, na kterých jim záleží. Člověk nežije ve vzduchoprázdnu. Aby spolu mohli lidé fungovat a cítili se dobře, je potřeba se dohodnout na podmínkách. Někteří Kozorohové budou dělat nové dohody ústně, ale většina z nich ví, že co je psáno, to je dáno. Někteří lidé něco slíbí a potom se tváří, jako že to nikdy neřekli. Ale když se vše sepíše, existuje důkaz, jak to vlastně je. Všechny dokumenty by si měli Kozorohové řádně přečíst. A sami by neměli slibovat nic, co do budoucna nemohou splnit. Mohou potkat nového partnera. Buď v osobním životě, nebo v tom pracovním. Někteří mohou začít spolupracovat s novou firmou.

Dne 2. 7. 2019 proběhne novoluní ve znamení Raka. Toto novoluní je plné emocí. Kozorohové podléhají emocím málokdy, ale i jim se to někdy stane. Čas plyne a je potřeba ho trávit u vody a v přírodě. Tam se Kozorohové nabijí novou energií. Budou ji totiž potřebovat. Tento měsíc je čeká nejsilnější úplněk v roce 2019. Úplněk ve znamení Kozoroha proběhne dne 16. 7. 2019. Luna udělá konjunkci s Plutem a Saturnem a dořeší se téma, které vzniklo na začátku roku. Přijde také situace, která bude vyžadovat dořešení vztahů. A to vztahů osobních, ale také pracovních. Mohou se řešit smlouvy, nebo bude potřeba domluvit nové podmínky.

Kozorohy čeká velmi rušný rok. Někteří z nich to nebudou mít jednoduché. Ale protože jsou silní, zvládnou to. Je čas uvědomit si ještě více svou energii a svou sílu a odstranit ze života vše, co brání v tom, aby Kozorozi mohli jít svou vlastní cestou. Rok 2019 nabírá nový směr. A Korozi? Jsou nadšení, protože milují úspěch. A ten je opět nadosah.

KOZOROH A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=yaN9qmJjQWg&t=225s

 

Vodnář

Červenec 2019

Novoluní v Raku 2. 7. 2019

Úplněk v Kozorohu 16.7. 2019

Vodnáři, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červenci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do července 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Na tento měsíc Vodnáři nezapomenou. Je to proto, že se otevře jejich hlavní téma. V roce 2019 mají Vodnáři hodně přemýšlet o svém směřování. Vodnáři budou postaveni do situace, která bude chtít, aby pochopili sami sebe. A to je složité.  Měli by se naučit více plánovat a také přijmout větší zodpovědnost. Vodnáři berou hodně věcí na lehkou váhu. A právě podceňování skutečností se může obrátit proti nim.

Celý rok 2019 bude pro Vodnáře taková škola, ve které se budou učit rozeznávat lidi. Přesvědčí se, že ne všichni, kteří se na ně usmívají, to s nimi myslí dobře. Poznají, že v každé situaci si mají zachovat hrdost a že se nemají nechat nikým vmanipulovat do situací, které jim nejsou pohodlné. Když to udělají kvůli penězům, tak je to stejně nebude těšit. Navíc se Vodnáři naučí rozeznávat, komu mohou říkat pravdu a před kým se mají raději mít na pozoru.

V červenci se bude dít něco kolem lidí, se kterými pracují. Může začít spolupráce nová nebo se může nějaká spolupráce ukončit. Někteří lidé v pracovním kolektivu se mohou vyměnit. Vodnáři si také budou více hledět svého zdravotního stavu, pozornost by měli zaměřit na končetiny. Někteří Vodnáři mají problém s nohama, který je občas způsoben nějakým úrazem v minulosti.

V červenci by se měli Vodnáři zamyslet nad tím, jestli nejsou na někom nebo na něčem závislí. Uvědomí si, jestli jsou spokojeni s tím, jak je okolí platí. Někteří se pokusí říct si o více peněz za svou práci. Dne 2. 7. 2019 proběhne novoluní ve znamení Raka. Emoce budou celý červenec na pochodu. V tento den udělá Uran kvadraturu na Merkur a Vodnáři budou řešit citlivá životní témata.

Dne 16. 7. 2019 proběhne úplněk ve znamení Kozoroha a Luna, Pluto a Saturn udělají konjunkci. Vodnáři budou řešit témata, která by raději před svým okolím utajili. Potřebují nějakého přítele, někoho, komu se mohou svěřit. Někoho, kdo je nezklame. Vodnáři se dozví zprávu, která je nepotěší. Budou cítit, že je v budoucnu čeká problém. Ale vědí moc dobře, že problémy jsou od toho, aby se řešily. Objeví se také nějaké tajemství, které si Vodnáři chtěli nechat jen pro sebe. Jenže všechno jednou vyplave na povrch a Vodnáři zjistí, že tajemství jsou proto, aby se vyzrazovala.

VODNÁŘ A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=tWk6Y3ujju8&feature=youtu.be

 

Ryby

Červenec 2019

Novoluní v Raku 2. 7. 2019

Úplněk v Kozorohu 16. 7. 2019

Ryby, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červenci 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do července 2018. Podívejte si, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V červenci jsou prázdniny, a tak by si měly Ryby udělat čas na dovolenou s rodinou. V červenci se Ryby setkají se zajímavým člověkem nebo skupinou lidí. Je to vhodný měsíc pro upevnění partnerského vztahu. Ryby, které mají partnera, by s ním měly zorganizovat výlet, romantickou večeři, společnou budoucnost nebo aktivity. Ryby, které partnera nemají nebo žijí ve vztahu, který jim nevyhovuje, by si mohly udělat mentální plán, jak si představují fungující vztah.

Vztah s Rybou není vždy jednoduchý. Ryba pro vás dokáže udělat vše, co si přejete, ale udělá také to, co si nepřejete. Muž Ryba dokáže být nesmírně jemný, když miluje, ale také nesmírně tvrdý a zákeřný, když milovat přestane. U mužů narozených v Rybách je důležité, jaké měli dětství. Mnoho Ryb prožije v dětství nedostatek citů a konfliktní situaci s jedním s rodičů. Jestliže si v sobě takový muž z dětství nosí, že nebyl dostatečně milován, potom sám dostatečně neumí milovat. Takoví muži bývají často nevěrní.

Ženy Ryby jsou velmi žádané, přitahují partnery díky svému vyzařování, mají osobní kouzlo. Málokterá Ryba chce svého muže přeskočit. Spíše vysílá signály, že potřebuje ochranu. Ženy Ryby jsou vyhledávané, protože tuto taktiku používají velmi profesionálně. Ale jen do té doby, než ptáčka uloví. Potom se jejich chování změní. Tady platí, že když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.

Dne 2. 7. 2019 proběhne novoluní ve znamení Raka. Je čas na lásku k partnerovi a k dětem. Téma dětí se bude řešit skoro každý den. Kreativní a tvořivé Ryby mohou dosáhnout úspěchu. V červenci bude potřeba udělat si pořádek mezi svými přáteli. V červenci by se Ryby měly neustále pohybovat ve společenství a chodit všude tam, kam budou pozvány. Na některé akci se dobře cítit nebudou, ale na většině akcí ano. Navíc poznají, kdo je přítel a kdo se tak jen tváří.

Dne 16. 7. 2019 proběhne úplněk v Kozorohu. Luna udělá konjunkci s Plutem a se Saturnem a Ryby budou hrát na veřejnosti velký prim. Lidé se na ně budou dívat s otevřenou pusou a některé Ryby ucítí, že se blíží úspěch. Ne všechny Ryby ale budou mít příjemný pocit. Ryby čeká osudové rozhodnutí, do jaké společnosti se mají zařadit.

RYBY A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=nJgbOT6itks&feature=youtu.be