Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
Podporuje mojeID

HOROSKOP NA ČERVEN 2019

Co nás čeká v červnu 2019?

 

BERAN

Červen 2019

Novoluní v Blíženci 3. 6. 2019

Úplněk ve Střelci 17.6. 2019

Léto začíná 21. 6. 2019

Berani, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do června 2018. Podívejte se, co jste si zapsali a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Dne 21. 6. 2019 začíná léto. Hurá. Hurá. Hurá! Pro Berany je celý tento rok velice zásadní. Práce a vybudování si prestiže, kterou si zaslouží. Udělat ze sebe větší autoritu a dokázat to, aby si jich okolí více vážilo. Všechno ale vyžaduje hodně práce. Jen práce však nestačí. Člověk by měl o tom, co dělá, co chce a kam v životě jde, říci svému okolí. Jak se říká, líná pusa, holé neštěstí. A to by si Berani měli právě v červnu uvědomit.

Dne 3. 6. 2019 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Je čas na reklamu. Je čas psát, hovořit, telefonovat a vyřizovat. Berani, máte v pořádku veškeré papíry? Máte vše vyřízeno na úřadech? Kdo má sourozence, měl by se s nimi kontaktovat. Někteří Berani budou řešit auto nebo jiný dopravní prostředek. A někteří Berani budou muset zaměřit pozornost na oblast svého bydlení. Cestování, které Berany čeká, bude pod vlivem nějakého napětí, a tak je potřeba být na cestách opatrný. Berani, ať už cestujete letadlem, autem nebo na kole, hlídejte si, ať máte v pořádku papíry. Dodržujte pravidla bezpečnosti. A Neberte si nic osobně.

Celý rok 2019 bude pro Berany rokem zvýšeného cestování. Možná potkají někoho, kdo cestuje nebo někoho, kdo žije v zahraničí. Spolupráce nebo jiný kontakt je možný. Dařit se bude Beranům, kteří se pohybují v oblasti vzdělávání, nebo Beranům, kteří něco píší, či se pohybují kolem knih, internetu a sdělovacích prostředků. Mars se pohybuje ve znamení Raka a Berani zaměří svou pozornost na bydlení a rodinné zázemí. Již v červnu se budou kolem bydlení nebo nějakých prostor muset rozhodnout. Je vhodné investovat. Něco domů Nakoupit. Dne 17. 6. 2019 proběhne úplněk ve znamení Střelce. Berani, naplánujte si seminář, školu nebo vzdělávání. A svět patří vám. Cestujete? Ne? Tak plánujte a stane se.

BERANI A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=wWAGCgWlCOE&feature=youtu.be

 

 

BÝK

Červen 2019

Novoluní v Blíženci 3. 6. 2019

Úplněk ve Střelci 17. 6. 2019

Léto začíná 21. 6. 2019

Býci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do června 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Dne 21. 6. 2019 začíná léto. Hurá. Hurá. Hurá! Léto je krásné období. Býci milují přírodu, jsou s ní srostlí. Milují půdu, lesy a vše, co je spojeno se zemí. Býci přírodu obdivují, protože příroda je ten nejlepší hospodář. A když se Býci dobře vyvíjejí, jsou také výbornými hospodáři, jsou to šetřílci. Penízky jsou pro ně důležité a Býci neradi vydávají za nepraktické věci.

A právě červen bude na finance Býků zaměřen. Mohou něco platit, přijdou jim nezaplacené účty. Býci by si měli zkontrolovat všechny své bankovní účty. Může je čekat řešení s bankami nebo s úřady, které mají na starosti majetek a finance. Většina Býků ráda přijímá, ale nerada vydává. A tak je potřeba se naučit, že příjem a výdej mají být v rovnováze. Je možné, že Býci budou požadovat, aby jim někdo zaplatil nebo něco vrátil.

Dne 3. 6. 2019 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Slunce a Luna budou v opozici na Jupitera ve Střelci a Býci budou hovořit se svým okolím o zodpovědnosti k penězům, o tom jak se má hospodařit. A budou si muset uvědomit, že existují i jiné hodnoty. Například rodina, zdraví, práce, úspěch a spolehlivé okolí. Nejsilnější tlak na energii financí bude kolem úplňku, který proběhne dne 17. 6. 2019 a bude ve znamení Střelce.

Tehdy se Luna bude opírat o vliv Jupitera a Býci mohou udělat důležité finanční nebo investiční rozhodnutí. I když některé věci nemusí ihned vyjít, finanční budoucnost bude pro Býky příznivá. A během těchto měsíců budou také Býci řešit svou sexualitu a sexuální partnery. Partnery současné, ale také ty minulé.

BÝK A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=UUfq2hKRizs&feature=youtu.be

 

 

BLÍŽENCI

Červen 2019

Novoluní v Blíženci 3. 6. 2019

Úplněk ve Střelci 17.6. 2019

Léto začíná 21.6.2019

Blíženci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do června 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Červen bude pro Blížence velice důležitý měsíc. A proč? Protože hned na začátku června proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Vždy, když probíhá novoluní ve vlastním znamení, je to silné období. Člověk se má nad sebou zamyslet, má udělat změny. A to změny ve všech oblastech života. V té oblasti, která funguje, se má člověk posunout dál. A v té, která nefunguje, je potřeba zařídit to tak, aby fungovala.

To je sice nelehký úkol, ale Blíženci to dokáží. Navíc je také Merkur ve znamení Blíženců. Je čas říci o sobě světu. Napsat dopisy. Udělat si reklamu. Dát si do pořádku veškeré papíry a dokumenty. Vyčistit si email a vyřídit veškerou poštu. Blíženci se nyní dozví něco důležitého. A když si té informace všimnou, bude pro ně obrovským přínosem.

V roce 2019 se mají Blíženci naučit plnit sliby, a to samé vyžadovat od svého okolí. Dodržovat slovo tak, aby se člověk mohl spolehnout, by měli Blíženci vyžadovat od svého partnera, pracovního partnera, rodiny, ale také sami od sebe. Rok 2019 prověří, jak jsou Blíženci schopni domluvit si podmínky pro svůj osobní i pracovní život. Domluvit si ty správné podmínky je velice důležité, a o tom se Blíženci v roce 2019 přesvědčí. Nyní v červnu by už měli přemýšlet o tom, jestli jim vyhovuje to, jak žijí, a jestli podmínky, ve kterých se nacházejí, jsou vyhovující. Je čas si vylepšit kredit a něco od svého okolí získat.

Blíženci, když berete, nezapomeňte, že máte také dávat. Jde o nastolení rovnováhy. Dne 17. 6. 2019 proběhne úplněk ve znamení Střelce. Luna se bude nacházet v blízkosti Jupitera ve Střelci. Blíženci, jestli máte podepsat nějakou smlouvu, dobře si ji přečtěte. Můžete ukončit nebo zahájit novou spolupráci. Když vás nějaká práce nebaví nebo málo vyděláváte, podívejte se, kde můžete vydělávat více. Protože rok 2019 vám dá nové možnosti.

BLÍŽENEC A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=8h5X53fkXl8&feature=youtu.be

 

 

RACI

Červen 2019

Novoluní v Blíženci 3. 6. 2019

Úplněk ve Střelci 17. 6. 2019

Léto začíná 21. 6. 2019

Raci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do června 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V červnu začíná léto a to Raci milují. Léto začíná 21. 6. 2019. Příroda všude kvete a tak je hned lepší nálada. Raci by měli mít své nálady pod kontrolou. Mají tendence se urážet nebo s lidmi přestat mluvit. Když se urazí nebo jsou protivní, nemá cenu s nimi nic řešit. A právě v červnu mohou mít Raci zvláštní nálady. Jednak je přepadne pocit, že je potřeba něco v životě změnit. A jak se to dělá?

Nejdříve člověk musí změnit sám sebe. Změna se ale může stát pouze v případě, že člověk ví, co chce, a ví, kam jde. V červnu je pro Raky vhodné, aby meditovali, udržovali se v klidu, odložili důležitá rozhodnutí a pokud možno nic důležitého nepodepisovali. Jestli budou muset něco podepsat, je potřeba se předem poradit s odborníkem. Raci se mohou dozvědět, že je někdo pomlouvá. Mohou se dozvědět, že někdo kolem nich má problém. Mohou také odhalit něčí tajemství, nebo někdo odhalí jejich tajemství.

Dne 3. 6. 2019 proběhne novoluní v Blížencích. V tomto období bude ve znamení Raka planeta Mars a bude v napěťovém aspektu na Saturn a Pluta v Kozorohu. Raci si mají uvědomit, že tady nejsou proto, aby někomu dělali sluhu, ale jsou tady proto, aby byli správně oceněni. Někdo se je bude snažit zatlačit do situace, která jim nevyhovuje. Nebo že by Raci chtěli s někým manipulovat?

Dne 17. 6. 2019 proběhne úplněk ve znamení Střelce a Raci se budou muset zabývat zdravím. Mohou toto téma pojmout pracovně, protože mnoho Raků pracuje ve zdravotnictví. Je vhodné jít na preventivní prohlídky. Anebo se zdraví bude týkat někoho jiného. Raci se také zamyslí nad tím, s kým spolupracují a ujistí se, že svěřovat svá tajemství v práci se nevyplácí. Také se nevyplácí mluvit o někom, kdo není přítomen, a dále o svém šéfovi.

RAK A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=VyDnXggFAng&feature=youtu.be

 

 

LVI

Červen 2019

Novoluní v Blíženci 3. 6. 2019

Úplněk ve Střelci 17. 6. 2019

Léto začíná 21. 6. 2019

Lvi, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do června 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V červnu začíná léto. Lvi jsou dětmi léta, a tak v tomto období mívají mnohem více energie. Milují přírodu, jak kvete, jak se projevuje a jak je krásná. Lvi milují krásu a kvalitu a téměř každý Lev zaměří svou pozornost na určitý druh krásy, kterou potom začne propagovat a ukazovat všem v okolí. Někdo si vybere oblíbenou barvu, někdo sbírá obrazy, někdo sbírá hrnečky. Ať už je to cokoliv, Lvi dokáží to, co se jim líbí, prezentovat svému okolí tak zajímavým způsobem, že se to začne líbit i ostatním. Komu se to nelíbí, nemá podle Lvů dobrý vkus.

Lvi mají hodně přátel. Vybírají si ale takové, kteří něco umí, něco znamenají nebo pro ně mohou být nějak prospěšní. Lvi jsou výbornými herci. Když vědí, že se jim člověk v budoucnu může hodit, snaží se mít s ním dobrý vztah. Nemají rádi lidi, kteří jsou na nich závislí. Milují lidi, kteří se tváří volně a schopně.

Červen je měsíc, který prozradí, jak to mají Lvi se svými přáteli a v jaké skupině se pohybují. Ať už je to osobně, nebo pracovně, je čas zkontrolovat okolí. Protože Lvi vědí, že okolí, které je obklopuje, je informace o nich samotných, potřebují mít okolí kvalitní a bohaté. Nemusí jít o peníze, ale o bohatství myšlenek a nápadů.

Dne 3. 6. 2019 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Lvi by měli jít na každou akci, na kterou budou pozváni. Mohou potkat zajímavé lidi nebo člověka, který pro ně bude významný. Dne 17. 6. 2019 proběhne úplněk ve znamení Střelce. Řešit se budou vztahy s partnerem. Lvi budou muset také zaměřit svou pozornost na děti. Lvi, rozumíte si s partnerem a s dětmi? Nebo vám něco vyčítají? Zamyslete se, protože na každém šprochu, pravdy trochu.

LEV A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=94u35WmIPmw&feature=youtu.be

 

 

PANNY

Červen 2019

Novoluní v Blíženci 3. 6. 2019

Úplněk ve Střelci 17. 6. 2019

Léto začíná 21. 6. 2019

Panny, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do června 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V minulých měsících Panny hodně přemýšlely a vzdělávaly se, a to jen proto, že měly a budou mít touhu, aby je okolí více uznávalo. Panny se budou hodně snažit, aby se navenek projevovaly jako autorita. Přestože v některých situacích bude v jejich nitru malá dušička, Panny budou vystupovat sebevědomě, budou neustále všechny poučovat a budou radit, jak se co má dělat. V červnu budou Panny řešit hlavně práci. Zaměstnané Panny budou pracovat na tom, aby pro své okolí byly ještě důležitější. Panny mají vztah ke zdraví, a tak jich hodně pracuje v léčitelství a v medicíně. Panny mají také vztah k financím a k jejich kontrole, a tak mohou dělat účetní nebo fungovat na nějakém úřadě. Kdo svěří papíry Pannám, udělá dobře. Existují sice výjimky, ale většina Panen je spolehlivá.

Dne 3. 6. 2019 proběhne novoluní ve znamení Blíženců a v Blížencích se bude nacházet také Merkur. Panny by měly komunikovat o tom, co chtějí dělat, s kým a jaké chtějí podmínky. Některé Panny by rády pracovaly z domova, a tak se rozhodnou udělat si doma pracovnu. Kdo už pracovna má, měl by si ji zmodernizovat. Je čas na nové začátky, na nové cesty a na setkávání se s novými lidmi.

Některé Panny změní práci a jiné bydliště. Pro Panny je velice důležité, jak bydlí a s kým bydlí. Většina z nich jsou puntičkáři. Jenže s takovým člověkem se těžko žije, a tak doma nebo v kanceláři mohou být občas hádky kvůli pořádku. Pořádek je sice důležitý, ale některé Panny to rády přehánějí. Panny by si měly v červnu udělat pořádek ve svém okolí a zharmonizovat vztahy se ženami svého rodu. Je možné, že kvůli nějaké ženě přijdou starosti. Některé Panny budou uklízet své bydlení nebo kancelář. Panny nerady něco vyhazují, protože si myslí, že se vše může ještě někdy hodit. Tentokrát by měly udělat výjimku a to, co nepotřebují, odstěhovat.

Dne 17. 6. 2019 proběhne úplněk ve Střelci. Merkur bude v Raku a v konjunkci s Marsem. Panny budou někam pozvány a budou řešit téma přátelé a nepřátelé. Dne 21. 6. 2019 začíná léto a to Panny milují. Jsou to totiž zahradníci a kutilové.

PANNA A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=gsHyIPb8gZE&feature=youtu.be

 

 

VÁHY

Červen 2019

Novoluní v Blíženci 3. 6. 2019

Úplněk ve Střelci 17. 6. 2019

Léto začíná 21. 6. 2019

Váhy, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do června 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Je tady červen a začíná léto. Léto začíná 21. 6. 2019. Pro Váhy se změní jejich životní téma. Každý měsíc má jiné téma a Váhy se tentokráte budou muset zaměřit na to, jak jsou vzdělané a co by se měly ještě naučit, aby se jim podařilo v životě vyrůst. Váhy by chtěly být obdivovány. Nejen za to, jak vypadají a jak jsou oblečené, ale také za to, jak umí s okolím komunikovat. Lidé v jejich okolí musí mít přehled, na své partnery potřebuje být Váha hrdá. Tématem června je vzdělávání a učení se.

Protože je léto, Váhy budou chtít někam cestovat. Nemusí letět k moři, mohou chodit v lese, navštěvovat hrady a zámky. Historie je to, co Váhy zajímá. Často si o sobě některé z nich myslí, že pocházejí z knížecích, šlechtických nebo významných rodů. Váhy se o tom občas snaží své okolí informovat a velice často tak vystupují. Chudé a bezvýznamné předky nechtějí. Váhy milují nejen historii, zajímá je také, jak se žije v jiných zemích. Jaká je tam móda a jaké je tam božstvo. A tak budou v červnu buď cestu plánovat, nebo přímo někam odletí. Některé se potkají se zajímavým cizincem. A kolem některých se objeví téma, které se bude týkat zahraniční firmy.

Dne 3. 6. 2019 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Venuše bude v Býku a Váhy budou přemýšlet, kde vzít peníze na to, aby si splnily své touhy. Váhy, nebojte se, penízky byly, jsou a budou. Je to jen a jen na vás, jak s jejich energiemi umíte pracovat.

Dne 17. 6. 2019 proběhne úplněk ve znamení Střelce. Ve znamení Střelce je také Jupiter, a to přinese další informace o tom, že je potřeba vycestovat nebo se seznámit s někým z ciziny. Kdo si chce koupit auto, je nyní vhodná doba. Kdo nemá řidičák, ať si ho udělá. Kdo má řidičák a nejezdí, měl by začít. Řídit auto znamená svobodu, a o tu Vahám jde. Váhy by měly zorganizovat rodinou akci, nebo budou pozvány na nějaké oslavy. Váhy, studujte.

VÁHY A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=CiUN77_3XwY&feature=youtu.be

 

 

ŠTÍR

Červen 2019

Novoluní v Blíženci 3. 6. 2019

Úplněk ve Střelci 17.6. 2019

Léto začíná 21. 6. 2019

Štíři, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do června 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V červnu se Štíři zapotí a nebude to jen počasím. Přijde na řadu ožehavé téma. A jaké to je? Jsou to peníze. Štíři mají penízky rádi, mají rádi, když je jich dostatek. Zadlužený Štír je nešťastný Štír. Zadluží se pouze ti Štíři, kteří neplní svá karmické zadání. Proto by se Štíři měli věnovat ekonomice. Podívat se, zda mají zaplacené všechny účty. Něco budou muset zaplatit a měli by platit s láskou. Věřit tomu, že penízky, které vydají, se jim vrátí zpět.

Štíři rádi vlastní, ale často je někdo chce o jejich vlastnictví připravit. A tak je čas si zkontrolovat svůj majetek, a to hlavně ten společný. Aby měl člověk pod kontrolou to, co vlastní, potřebuje mít v pořádku smlouvy. Ty by měly být hlavně písemné. Někteří Štíři vstoupí v jednání s bankami. Je čas si vyřídit vše na úřadech, hlavně to, co se týká financí.

Dne 3. 6. 2019 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Pluto stále tvoří konjunkci se Saturnem a Štíři by si měli uvědomit, že všechny kroky, které dělají během roku 2019, jsou pro ně velmi osudové a že mají vliv na jejich budoucnost. Peníze a vztah k nim ovlivňují budoucnost výrazně. Jenže v životě není vše jen o penězích, jsou důležité i jiné hodnoty. Co myslíte? Mohou být šťastní lidé, kteří se topí v penězích, a přitom nemají zdraví, lásku nebo rodinu? Ani náhodou. Takoví lidé si často myslí, že si tyto hodnoty mohou koupit. Určitou formu lásky možná ano, ale ty ostatní hodnoty, ty musí člověk budovat a pro ty by měl něco udělat.

Štíři budou investovat, ale ne všechny investice se okamžitě podaří. Kdyby se něco zkomplikovalo, je to dočasné. Štíři by se měli držet hesla, že všechno jde, když se chce. Velké soustředění na oblast financí a hodnot bude potřeba v období kolem úplňku. Úplněk proběhne ve Střelci dne 17. 6. 2019. V tomto období udělá Luna konjunkci s Jupiterem, a tak se otevře téma, které mají Štíři řešit po celý rok 2019. A to jak vydělávat peníze a jak vydělat ještě více peněz. Budou se zamýšlet nad tím, zda jsou spokojeni v práci. A jestli jim vše, co musejí udělat proto, aby se měli dobře, stojí za to. Penízky jsou důležité, ale život jen o penězích není. O tom se Štíři přesvědčí v červnu. Je čas plánovat dovolenou nebo nějakou cestu.

ŠTÍR A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=KFqwCQ6HTlQ&feature=youtu.be

 

 

STŘELEC

Červen 2019

Novoluní v Blíženci 3. 6. 2019

Úplněk ve Střelci 17. 6. 2019

Léto začíná 21. 6. 2019

Střelci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do června 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V červnu začíná léto, hurá. Střelci toto období milují, a protože rádi cestují, čeká je období, ve kterém budou přemýšlet, kam v příštích týdnech vyrazit. Cesty budou plánovat buď přímo Střelci, nebo někdo z jejich okolí. Červen je pro Střelce velmi zásadní měsíc, protože budou dělat změny, o kterých přemýšleli v minulosti.

Je to také měsíc o vztazích. Pro Střelce jsou vztahy velice důležité, a to nejen ty osobní, ale také pracovní. A aby se cítili spokojeně, začnou si vyjednávat takové podmínky, které jim budou vyhovovat. Někteří Střelci budou řešit nové dohody nebo smlouvy. Přesvědčí se o tom, že všechny důležité věci by měly být sepsány. Střelci to znají: někteří lidé něco říkají, ale potom jednají úplně jinak. Jestliže budou Střelci podepisovat nějaké smlouvy, měli by si je pořádně přečíst.

Dne 3. 6. 2019 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Jupiter v tomto období vytvoří napěťový aspekt ke Slunci, Luně a také k Merkuru. Střelci by si měli dávat pozor na to, co říkají. Někdy něco jen tak plácnou a nechápou, že se okolí může urazit. Střelci mají rádi přehled o jiných lidech, a tak jsou jejich otázky zaměřeny tak cíleně, že dokáží z ostatních vytáhnout jejich tajemství. Někteří Střelci mohou potkat nového pracovního partnera nebo novou firmu. Je čas na to, aby začali spolupracovat s tím, s kým chtějí a jak chtějí. Protože potřebují ve svém životě volnou ruku, aby dosáhli svých cílů, budou to muset řešit se svými partnery. V červnu navíc čeká Střelce nejdůležitější úplněk v roce.

Dne 17. 6. 2019 proběhne úplněk ve znamení Střelce. A to bude síla, protože Luna udělá konjunkci s Jupiterem. Celý rok 2019 mají Střelci prostor k tomu, aby se posunuli, aby dosáhli úspěchu a ukázali, co v nich je. Celý rok mají na to, aby se stali ještě větším pánem svého života. Aby drželi otěže svého štěstí v rukou. A právě v červnu začnou odstraňovat ze svého života lidi a situace, které je brzdí. A protože se někdy chovají Střelci nepromyšleně, rada zní: nejdřív myslet, potom jednat.

STŘELEC A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=BTcVnKfv73A&feature=youtu.be

 

 

KOZOROH

Červen 2019

Novoluní v Blíženci 3. 6. 2019

Úplněk ve Střelci 17. 6. 2019

Léto začíná 21. 6. 2019

Kozorohové, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do června 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Aby člověk dosáhl úspěchu, je potřeba, aby byl v dobré psychické a také fyzické kondici. Dobrá psychika je základem dobrého zdraví. Kozorohové by měli vše okolo sebe brát s nadhledem a soustředit se na svou práci, na svou rodinu a na to, aby měli všeho dostatek. Neměli by se dostávat do nerozumných dluhů, protože tento stav by naboural jejich sebevědomí a necítili by se v něm dobře.

Aby byli silní i fyzicky, měli by pravidelně sportovat. Pohyb, to je pro Kozorohy denní potřeba. Tedy měl by být. Protože není nic horšího než líný Kozoroh, kterému se nechce hýbat. Jakmile potkáte Kozoroha, který nerad sportuje, většinou se mu nedaří ani v práci. Úspěch není tak velký, jak by mohl být. Když se Kozorohové zajímají o zdraví, měli by pozornost věnovat páteři, pohybovému systému a jíst stravu bohatou na vápník a ostatní živiny, protože potřebují mít silné a zdravé kosti. Většina Kozorohů o své zdraví dbá. V červnu by si měli udělat veškeré preventivní prohlídky.

Dne 3. 6. 2019 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Kozorohové budou hodně komunikovat se svým okolím a budou se připravovat na to, že se již brzy změní podmínky v jejich životě. Také v oblasti spolupracovníků může dojít k nějaké změně. Vymění se prostředí, ve kterém Kozorohové pracují. Dařit se bude Kozorohům, kteří pracují ve službách nebo dělají něco pro veřejnost. Kozorohové jsou lidé, kteří mají obchodní talent.

Opatrní by měli být na úplněk ve Střelci, který proběhne 17. 6. 2019. Toto období jim může přinést nepříjemné překvapení, nemilou zprávu nebo divné pocity. Svou náladu by neměli přenášet na své okolí. Kozorohové, kteří něco tají, se mohou připravit na to, že to praskne. Jestli někdo něco tají Kozorohům, tak se to prozradí. Je čas meditovat, zklidnit se, nerozčilovat se a vyčkávat, protože bude líp. Dne 21. 6. 2019 začíná léto. Hurá. Kozorohy může v tomto období uklidnit příroda. Tam by měli trávit spoustu času.

KOZOROH A ROK 2109

https://www.youtube.com/watch?v=yaN9qmJjQWg&t=225s

 

 

VODNÁŘ

Červen 2019

Novoluní v Blíženci 3. 6. 2019

Úplněk ve Střelci 17. 6. 2019

Léto začíná 21. 6. 2019

Vodnáři, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do června 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Začíná léto a to Vodnáře baví. Vodnáři, kteří mají děti, se budou snažit trávit s nimi co nejvíc času. Vodnáři se narodili s karmickým zadáním pečovat o své děti. Často se jim stává, že jejich děti žijí odděleně, a když nejde přímo o děti, mohou nastat zvláštní situace například kolem vnoučat. Vodnáři děti milují, a není divu. Sami jsou vlastně celý život děti. Vodnáři si hrají, rádi se baví a dovádějí s dětmi. S nimi je potřeba neustále komunikovat. Vodnáři svým dětem většinou dopřávají hodně volnosti. Sami po ní touží, a tak vědí, co to je, když někdo někomu neustále něco zakazuje.

V červnu by se měli Vodnáři také více věnovat svým partnerům. Trávit s nimi čas, chodit na výlety. Tím, že společně lidé prožívají situace, se utužuje vzájemný vztah a vytváří se společná témata, o kterých se potom komunikuje. Jestliže partneři tráví čas každý jinde nebo s jinými kamarády, společná témata se vytrácejí, a když není o čem hovořit, nastává nuda. A tu Vodnáři nesnášejí.

Dne 3. 6. 2019 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Vodnáři budou v tomto období velmi kreativní. Měli by hovořit o svých schopnostech, a jestli něco tvoří, právě nastal čas ukázat tvorbu okolí. Když se chce člověk v životě prosadit, tak se musí pohybovat mezi lidmi. Vodnáři, čím více lidí o vás ví, tím lépe. Jen si musíte dávat pozor na to, co komu říkáte. Máte tendenci na sebe vše prozradit a tím dáváte svému okolí zbraň. Hlavně v práci byste se neměli příliš bavit o své rodině.

V červu se Vodnáři přesvědčí, že ne každý v jejich okolí je přítel. Někdo se tak sice tváří, ale jeho úmysly jsou zcela jiné. Vodnáři najednou pochopí, že o někom ve svém okolí měli zkreslený názor. Dne 17. 6. 2019 proběhne úplněk ve znamení Střelce. V roce 2019 se v životě Vodnářů objeví mnoho nových lidí, ale mnoho jich také odejde. Nastává výměna okolí. Je to proto, že Vodnáři procházejí vnitřní transformací a mění se. A protože se mění, logicky se začne měnit i jejich okolí.

VODNÁŘ A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=tWk6Y3ujju8&feature=youtu.be

 

 

RYBY

Červen 2019

Novoluní v Blíženci 3. 6. 2019

Úplněk ve Střelci 17. 6. 2019

Léto začíná 21. 6. 2019

Ryby, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v červnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do června 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Začíná léto a to je období, které Ryby milují. Budou plánovat cesty a výlety. Měly by si vše rozvrhnout tak, aby trávily dostatek času s rodinou. V červnu totiž budou řešit dilema: jak zvládnout práci a zároveň se stihnout věnovat rodinným příslušníkům.

V astrologii jsou Ryby označeny symbolem dvou Ryb, kde každá z nich plave na opačnou stranu. Tento symbol má dva významy. Podle prvního významu Ryby žijí dva životy: ten, který musí a ten, po kterém touží. Ale tento symbol má ještě jeden význam: Ryby mají v životě volbu. Buď budou plavat na vrchol, nebo ke dnu. Mohou o tom rozhodnout, mohou si vybrat. Záleží, jak jsou ochotné na sobě zapracovat. Tato období se v jejich životě střídají, nahoru a dolů. My ostatní poznáme, v jaké životní fázi se Ryba nachází. A jsme znova u očí: už jsem psala, že Ryby můžeme dělit podle barvy očí. Ale jejich oči prozrazují mnohem více. Když potkáte Rybu, která uhýbá pohledem, má problémy a neví si rady sama se sebou. Když potkáte Rybu, která se na vás pevně dívá, potkali jste úspěšnou Rybu.

V červnu by si tito jedinci měli uvědomit, zda jsou spokojeni s tím, jak a s kým bydlí. Budou totiž řešit něco kolem svého bydliště. Každá Ryba ví, že domov znamená bezpečí. Ryby by měly udělat vše proto, aby si dokázaly vybudovat svůj domov. Dne 3. 6. 2019 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Ryby dostanou nápad nebo zprávu, která se bude týkat bydlení. Někdo z jejich rodiny s nimi bude chtít toto téma řešit. Svou energii by měly Ryby v tomto období zaměřit na ženy v rodině. Zaujmout diplomatický postoj a dobře s nimi vycházet.

Dne 17. 6. 2019 proběhne úplněk ve znamení Střelce. Luna udělá konjunkci s Jupiterem a Rybám se otevře důležité téma. Jejich práce, jejich úspěšnost. Čeho dosáhli a čeho by dosáhnout chtěly. V roce 2019 dostanou Ryby další životní příležitost zapracovat na svém úspěchu. A tento měsíc se stane něco velmi důležitého. Bude se to týkat práce nebo společenské prestiže.

RYBY A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=nJgbOT6itks&feature=youtu.be