Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


HOROSKOP NA BŘEZEN 2022

BERAN A PŘEDPOVĚD NA ROK 2022

https://www.youtube.com/watch?v=RPuprEPO25s&t=370s

Březen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Novoluní v Rybách 2. 3. 2022

Úplněk v Panně 18. 3. 2022

Jaro začíná 20. 3. 2022

Březen je měsíc, ve kterém se budou muset Berani nadechnout, protože události následujících týdnů budou hodně náročné. Dne 2. 3. 2022 proběhne novoluní ve znamení Ryb. To přinese energie, které donutí Berany zamyslet se nad minulostí, ale také nad přítomností. Berani si zkrátka uvědomí, že je spousta situací, které již prožívat nechtějí. Obrní se trpělivostí a veškeré negativní zprávy zvládnou, protože jsou silní a vědí, že člověk se má soustředit hlavně na to krásné.

Očista Beranů probíhá v jejich okolí. Berani najednou zjišťují, že někteří lidé jsou pro ně důležití, ale jiní zase ne. Člověk má svou pozornost zaměřovat na lidi kvalitní, spolehlivé; na lidi, kteří pomohou, když je potřeba. Mnoho Beranů si již určitou dobu buduje síť klientů nebo nových přátel. Berani, jestliže vás bude někdo pomlouvat, tak to moc neprožívejte. Jestliže vás bude někdo kritizovat, tak se zamyslete, jestli můžete něco vylepšit, ale zůstaňte sami sebou.

Slunce, Luna a Jupiter dělají konjunkci. Pro Berany to znamená, že jejich intuice je na vrcholu a že se mohou spojit se svými předky. Berani, kteří pracují v ezoterice, jako poradci, ve zdravotnictví, dělají nějaké terapie nebo přednášejí, budou nyní působit tajuplně a přitažlivě.

Venuše, Mars a Pluto jsou v konjunkci v Kozorohu. To znamená, že situace, které se budou dít, myšlenky, které budou Berany napadat, budou mít vliv na jejich práci, kariéru, a také na to, jak je bude okolí vnímat. A Berani by měli udělat vše pro to, aby byli pro ostatní autoritou. Berani, ještě jednou: NENECHTE SE NIKÝM PŘEVÁLCOVAT! A kdo zažije pocit smutku, ten by měl vědět, že bude líp.

Dne 18. 3. 2022 proběhne úplněk ve znamení Panny. Je čas si zkontrolovat zdravotní stav, zajít k lékařům na preventivní prohlídky a zamyslet se nad způsobem života. Berani, dejte si do pořádku účetnictví, nic nenechávejte na poslední chvíli. A udělejte si pořádek i v dokumentech doma. Ukliďte si bydlení a vyhoďte všechno staré, bude potřeba udělat místo novým věcem. Buď pro někoho, nebo pro novou činnost. Zkrátka budete potřebovat další prostor. Mars se přesunul do Vodnáře. Zaměřte se na lidi, na veřejnost, na to, jak vypadáte a jak se jevíte svému okolí.

 

BÝCI A PŘEDPOVĚD NA ROK 2022

https://www.youtube.com/watch?v=Gx52ij_6h0Y&t=257s

Březen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Novoluní v Rybách 2. 3. 2022

Úplněk v Panně 18. 3. 2022

Jaro začíná 20. 3. 2022

Březen, za kamna vlezem. Lidová pranostika, kterou všichni znají, ale Býci by nikam zalézat neměli. Naopak! Měli by ze sebe vydat to nejlepší, co mohou. Jsou dlouhodobě pod vlivem energií, které na ně působí a způsobují to, že Býci se touží jinak projevovat pracovně. Někteří Býci chtějí změnit směr svého podnikání. Někteří to již v minulosti udělali a teď hledají novou cestu. Zaměstnaní Býci touží po lepším uplatnění, po vyšším ocenění. Chtějí, aby z nich byly větší autority a aby se stali úspěšnějšími.

Mnoho Býků se učí srovnávat s autoritou někoho jiného. Aby člověk mohl v životě uskutečnit nějaké plány, je k tomu potřeba potkat ty správné lidi. I ten sebetalentovanější člověk nedokáže nic bez pomoci ostatních. Je to zvláštní, ale to, zda je člověk úspěšný nebo není, zaleží na štěstí, a taky na tom, zda ho lidé v okolí podpoří. Proto je tak důležité dávat si pozor na to, s kým se člověk baví, koho si pouští do svého okolí. Je tak důležité, v jaké společnosti se člověk nachází. Od ostatních lidí totiž každý z nás přebírá energie, které se poté nějakým způsobem promítají do našeho života.

Dne 2. 3. 2022 proběhne novoluní ve znamení Ryb. V Rybách se nachází také Jupiter. Ten udělá konjunkci se Sluncem a Lunou. Do života Býků může vstoupit někdo důležitý. Někdo, kdo si jich všimne, pomůže jim nebo jim něco nabídne. Některým Býkům se splní přání, jiní dostanou nějaké ocenění. Býci si uvědomí, co je to láska, co je to přátelství. Býci, co myslíte? Platí ta věta, že přátelství je někdy víc než láska?

Býci by měli jít všude tam, kam budou pozváni. Možná dostanou nabídku, aby se začali pohybovat v nějakém novém prostředí, mezi novými lidmi. Aby se člověk mohl zaměřit na svůj život, měl by dobře vycházet s partnerem. Právě březen je vhodný na to si s partnerem promluvit a vyjasnit si spoustu věcí. Býci, je čas si uvědomit, co chcete a co nechcete, protože potřebujete být v lásce spokojení, abyste měli prostor rozvinout svou kreativitu. A jak to máte se svými dětmi? Jsou to vaše plody, vaše budoucnost, vaši pokračovatelé.

Dne 18. 3. 2022 proběhne úplněk ve znamení Panny. Býci by svou pozornost měli zaměřit na zdraví a psychickou pohodu. Zajít si na preventivní prohlídky. Venuše se nachází v Panně a dělá kvadrát na Uran. Býci, co nebo kdo se vám líbí? A je všechno v pořádku? Vyhýbejte se nepříjemným překvapením a unáhleným reakcím.

 

BLÍŽENCI PŘEDPOVĚD NA ROK 2022

https://www.youtube.com/watch?v=v6_3Yy9h1ag

Březen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Novoluní v Rybách 2. 3. 2022

Úplněk v Panně 18. 3. 2022

Jaro začíná 20. 3. 2022

Máme tady březen, konečně začíná jaro. Říká se: Březen, za kamna vlezem. Ale Blíženci by neměli nikam zalézat! Naopak, měli by udělat vše pro to, aby je bylo vidět. Březen pro ně totiž bude příznivý měsíc v oblasti kariéry a pracovního postupu.

Blíženci se v minulých měsících hodně změnili. Jsou jiní, jinak přemýšlejí, něco jiného vyzařují. Ať už si to uvědomují, nebo ne, tak je to proto, že se jejich znamením posunuje Černá Luna. To je karmický bod v našem horoskopu. Její vliv nyní vrcholí. Příští měsíc Blížence opustí a jejich život začne nabírat nové obrátky.

V březnu někteří Blíženci začnou podnikat, jiní své podnikání rozšíří. Zaměstnaní Blíženci dostanou pracovní nabídku nebo budou povýšeni. A někteří Blíženci si o povýšení a úspěch řeknou, protože vědí že platí rčení: Líná huba, holé neštěstí.

Blíženci se mají stát autoritou, kterou okolí uznává a poslouchá. A Blíženci jsou rádi, když je někdo poslouchá, protože jim vládne Merkur, což je planeta komunikace. Merkur se posunuje znamením Vodnáře a dělá konjunkci se Saturnem. Blíženci mají stále komunikovat o vzdělávání, mohou se pohybovat mezi knihami, časopisy, mezi vzdělanými lidmi, mohou jít na přednášky, mohou se učit, mohou se více zajímat o psychologii, o to, co se děje kolem nich. Některé bude zajímat politika. Jenže tím by si mohli spíše život zkomplikovat, protože to, co se děje ve světě, je nelogické. Blíženci, kteří mají potřebu se ke všemu vyjadřovat, by mohli narazit. Naopak komunikace s úřady může být úspěšná.

Dne 2. 3. 2022 proběhne novoluní ve znamení Ryb. Je to intuitivní novoluní, je to vhodná doba na zklidnění, meditaci a poslouchání svého nitra. Člověk si uvědomí, že ta největší moudrost je uvnitř jeho samotného. To, co říkají ostatní, je sice vhodné si poslechnout, ale člověk se má řídit svým vnitřním hlasem. Blíženci, vy víte, že jste pro sebe ti nejlepší rádci, že?

Aby byl člověk spokojený, je potřeba mít kvalitní, útulný a uklizený domov. Doma by mělo být prostředí, které je harmonické a které vyvolává pocit bezpečí. Když se člověk cítí doma a v rodinném kruhu dobře, potom je jeho život úspěšnější a víc toho dokáže. Je to proto, že doma si člověk odpočine, odreaguje se. Někteří Blíženci ale rádi pracují z domova. A to hlavně ti, kteří se živí prací na internetu. To je náhodou dobrá pozice, protože stíhají jak práci, tak rodinu. Otázkou je, jestli rodinným příslušníkům neleze na nervy, že jsou Blíženci pořád doma.

Blíženci totiž mají potřebu do všeho mluvit, a to někteří rodinní příslušníci nepřijímají lehce. Leze jim to na nervy. Každý, kdo žije s Blížencem, přivítá, když si může od jejich řečí občas odpočinout. Blíženci, je to k zamyšlení, že? Rodina a domov je totiž velice důležitá součást vašeho života. Samota je velmi zlá. Blíženci jsou znamení, které samotu snáší ještě hůře než ostatní.

Dne 18. 3. 2022 proběhne úplněk ve znamení Panny. Ten má na starosti péči o zdraví, preventivní prohlídky, úklid kolem sebe i v sobě. Je vhodné udělat si pořádek v papírech. Zamyslet se nad životním stylem.

Merkur se posunul do Ryb a dělá konjunkci s Jupiterem. Nyní by měli Blíženci hodně přemýšlet a hovořit o tom, co jim v práci vyhovuje a co jim nevyhovuje. Měli by si udělat jasné plány na životní postup. Někdy nevyjde plán, někdy člověk musí ustoupit z pozice. Není to prohra, je to informace, že když se někde zavírají jedny dveře, jinde se otevírají jiné. Jupiter se nachází v Rybách, a to přeje Blížencům, kteří mají ambice a chtějí něčeho dosáhnout.

 

RAK PŘEDPOVĚD NA ROK 2022

https://www.youtube.com/watch?v=9Gs1kl9S_so

Březen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Novoluní v Rybách 2. 3. 2022

Úplněk v Panně 18. 3. 2022

Jaro začíná 20. 3. 2022

Začíná jaro, což je pro Raky dobrá zpráva. Příroda se začne probouzet. Raci, když budete řešit nějaký problém, tak si vyjděte ven do přírody. Příroda je lék. Máte za sebou náročné období. Doufám, že jste si dali do pořádku ty nejdůležitější záležitosti, které se týkají financí. Doufám, že jste si zkontrolovali účetnictví. Podívali se, do čeho a jak jste investovali nebo investovat hodláte.

Celý tento rok vás bude Saturn díky svému postavení učit, jak máte zvládat ekonomiku. Jak si dát do pořádku finance. Zamyslet se nad tím, jak si finančně a investičně vedete. Když uděláte chybu, Saturn vás zkasíruje, aby vás naučil myslet ekonomicky. Raci, učte se! Vzdělání je velice důležité. Nemusíte všichni chodit do školy. I pro ty, kteří do školy nebo na kurzy jít nechtějí, jsou dnes velké možnosti, jak se vzdělávat. Rozšiřujte si taky vědomosti kolem práce, kterou děláte nebo kterou budete chtít dělat v budoucnu.

Někteří Raci budou muset navštívit úřady. Nic by neměli odkládat. Všechno se má vyřešit co nejrychleji. Raci, pamatujete si na situace, kdy jste měli z něčeho strach? Potom to přišlo, vyřešilo se to a vy jste se sami sobě divili, proč jste se báli? Ano, je to tak. Když přijde problém, má se co nejrychleji vyřešit. Situace, které se táhnou, jsou nepříjemné a zbytečně zaměstnávají vaši mysl.

Dne 2. 3. 2022 proběhne novoluní ve znamení Ryb. Slunce, Luna a Jupiter jsou ve znamení Ryb. Někteří Raci zatouží udělat si výlet k moři nebo k jezeru. Někteří jedinci zatouží po cestování. A ti Raci, kteří mají v letošním roce finanční problémy a musí šetřit, si uvědomí, že mohou jezdit jedině prstem po mapě. Ale i pro ně se otevře téma cestování a výletů. Jen si budou muset zkontrolovat stav svého auta. Možná je potřeba udělat nějakou údržbu. Nebo že by někdo uvažoval o koupi nového auta?

Raci, v tomto roce kupujte opravdu jen to, na co máte. Nerozumně se nezadlužujte. Každou investici dobře promyslete. Některým Rakům se může ozvat někdo, kdo žije v cizině. Někteří Raci se zaměří na práci pro firmu se zahraniční účastí. Je čas se podívat na vztahy v rodině, jestli je tam vše v pořádku. Vztahy s rodinou by měly být vždy v pořádku. Krev není voda. Je dobré, když člověk vychází s lidmi ze svého okolí.

Dne 18. 3. 2022 proběhne úplněk ve znamení Panny. Panna má na starosti naše zdraví, psychickou pohodu a také nás nutí udělat si pořádek nejen kolem sebe, ale i v sobě. Raci by si měli uvědomit, co chtějí a kam jdou. Někteří z nich touží změnit práci. Jiní zase chtějí více vydělávat. Každý Rak v tomto období touží být úspěšnější a zvednout svou úroveň. A tak by se Raci měli zaměřit na reklamu, na to, aby dali najevo vnějšímu světu, o co jim jde. Sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě – to platilo tak pro naše babičky. Raci, je čas se nastartovat, roztáhnout křídla a rozlétnout se.

 

LEV PŘEDPOVĚD NA ROK 2022

https://www.youtube.com/watch?v=krcJETKIfdI&t=14s

Březen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Novoluní v Rybách 2. 3. 2022

Úplněk v Panně 18. 3. 2022

Jaro začíná 20. 3. 2022

Březen je krásný měsíc ­– začíná jaro. Lvi jsou sice děti léta, ale jaro také milují. Většina Lvů miluje přírodu a příroda se na jaře probouzí. Lvi jsou lidé, kteří mají vždy a všude vynikat. Mají udělat vše proto, aby byl jejich život na úrovni a aby něco měli. Aby měli kvalitní a krásné bydlení, ve kterém se budou cítit v pohodě a na které budou hrdí. Lvi milují, když mohou říct: to je moje, to mi patří. Touží po útulném prostředí. Když se Lev dobře vyvíjí, snaží se kolem sebe udržovat pořádek. Lvi mají rádi, když něco vlastní, a proto je pro ně důležité, jakou mají práci a kolik si vydělají. Lvi i v práci potřebují, aby je okolí uznávalo a dobře ocenilo.

V březnu se může Lvům zadařit finančně. Mohou udělat zajímavý investiční krok. Investice většina Lvů dobře promýšlí, a tak je to správně. Chytrý Lev ví, že dobře se půjčuje a špatně se vrací. Jestliže ale Lvi potřebují něco vyřídit v bance, tento měsíc je k tomu velmi vhodný. Mohou získat nějaké peníze nebo se jim může zvednout příjem. Mohou uzavřít výhodnou smlouvu nebo pojistku, která jim v budoucnu příjem přinese.

Možná to je tím, že přichází jaro, ale Lvi budou v tomto období velmi přitažliví. Budou toužit po zajímavých sexuálních zážitcích. A budou vyslyšeni. Budou zkrátka neodolatelní. Kdo touží po sexu, může ho mít v tomto období dostatek. Lvi budou nyní středem pozornosti.

Dne 2. 3. 2022 proběhne novoluní ve znamení Ryb. Slunce, Luna a Jupiter udělají konjunkci v Rybách a trigon na Uran v Býku. Lvi se teď mohou těšit na hojnost. Ona přichází. Jen slepý nevidí, jen hluchý neslyší. Lvi, máte svou vizi hojnosti?

Lvi budou také přemýšlet o své práci. Ti, kteří jsou v zaměstnání spokojeni, budou přemýšlet, co vylepšit a jak vydělat více peněz. Ti, kteří v práci spokojeni nejsou, budou přemýšlet, jak to změnit. Lvi vědí, že když je práce zároveň koníček, tak se lépe vydělávají penízky. Také vědí, že je potřeba být součástí kvalitního kolektivu.

Lvi jsou od přírody vůdci. Někteří sice tvrdí, že to tak není, ale to jen proto, že nechtějí mít zodpovědnost za druhé. Chtějí mít klid. Být vedoucí znamená mít zodpovědnost. Když ale Lvi najdou tu správnou práci, daří se jim v podnikání. Mělo by to být něco kreativního. Lvi ale také moc dobře vědí, že k tomu, aby byl člověk šťastný, je potřeba být spokojený i v jiných oblastech. Lvi, jak to máte? Funguje vám to? Co rodina? Co zdraví? Co bydlení? Co finance? Jste spokojeni s tím, co máte? A co byste potřebovali vylepšit?

Dne 18. 3. 2022 proběhne úplněk ve znamení Panny. Ten má na starosti zdraví. Slunce je stále v Rybách a dělá konjunkci s Jupiterem a Neptunem. Lvi, můžete dostat zajímavou vizi. Neptun sice skutečnosti zkresluje, ale můžete být díky němu napojeni na své nitro ­– a tam je skrytá velká moudrost. Jupiter nyní přeje vaší hojnosti. Přeje hlavně těm Lvům, kteří umějí hospodařit a nedostali se do zbytečných dluhů. Zadlužený Lev je nešťastný Lev.

 

PANNA PŘEDPOVĚD NA ROK 2022

https://www.youtube.com/watch?v=wXHcd_qJeVY

Březen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Novoluní v Rybách 2. 3. 2022

Úplněk v Panně 18. 3. 2022

Jaro začíná 20. 3. 2022

A máme tady březen. Začíná jaro. Většina Panen na něj čeká jako na smilování. Budou moci jít zase na zahradu a začít připravovat půdu k tomu, aby na podzim sklízely úrodu. Kdo nemá zahradu, měl by se zdržovat v přírodě, protože má magickou sílu. Při procházkách v přírodě nebo doma, když je klid, by si Panny měly ještě jednou zopakovat, v čem chtějí pokračovat a co chtějí změnit.

V roce 2022 mají dojít k vnitřnímu klidu a k pohodě. Mají vylepšit svou psychiku a zdravotní stav. Aby byly v klidu, je dobré si udělat pořádek v partnerských a také v pracovních vztazích. Panny by ten úklid ve vztazích měly udělat z gruntu. Přesně definovat, jak si to představují a za jakých podmínek chtějí fungovat. Měly by říct své požadavky, ale měly by si také poslechnout požadavky druhé strany. A potom vytvořit kompromis.

Některé Panny budou podepisovat novou smlouvu nebo budou řešit nové dohody. Než něco podepíšou, je potřeba si vše řádně přečíst. Nepromyšlený podpis již zkomplikoval život mnoha lidem. Panny, když vám někdo něco slíbí, chtějte to písemně. Protože řeči se vedou, ale skutek utek. Když nemáte vše zaznamenané písemně, jak dokážete druhé straně, že to řekla?

Některé Panny mohou řešit nové pracovní partnerství, ale také nový vztah. Na vztahy je vhodné období, hlavně v první polovině roku 2022, dokud se Jupiter nachází v Rybách. Dne 2. 3. 2022 proběhne novoluní v Rybách. Slunce, Luna a Jupiter udělají konjunkci.

Panny by se měly nadechnout a připravit se na nejdůležitější úplněk v roce 2022. Úplněk ve znamení Panny proběhne dne 18. 3. 2022.

Úplněk v domovském znamení je tím nejsilnějším v daném roce. Úplněk je doba, kdy jsou Slunce a Luna v opozici. To znamená, že mezi sebou tvoří napěťový aspekt. Proto jsou některé úplňky tak emočně vypjaté, proto si někteří lidé stěžují, že nemohou spát, že je bolí hlava a podobně. V době úplňku se u každého člověka ukáže nějaké životní téma, které se má ukončit nebo změnit.

Panny mají v roce 2022 udělat vše, aby zlepšily svůj zdravotní stav. V době tohoto úplňku by měly zrekapitulovat, co dějí špatně a co by mohly na svém životním stylu vylepšit. Měly by se podívat také na lidi v okolí a dát jim dobré rady. Ale diplomaticky, aby je okolí poslouchalo. V době tohoto úplňku budou také Panny hodnotit své životní oblasti. Všimnou si, v jakých podmínkách fungují, a začnou přemýšlet, jak zlepšit pracovní podmínky, jak vylepšit podmínky doma, jak vylepšit své partnerské vztahy.

Panny už dávno vědí, že když něco domlouvají, mají to mít písemně. Protože co je psáno, to je dáno. A Panny také vědí, že sliby jsou chyby. Sliby se slibují a blázni se radují.

Vládnoucí planeta Panen, Merkur, se nachází v Rybách. A dělá konjunkci s Jupiterem. O všem, co chtějí Panny změnit, by měly hovořit a psát. Možná bude hovořit s Pannami někdo jiný a řekne jim své požadavky. A tak nastane diskuse, co je možné splnit a co nikoliv.

 

VÁHY PŘEDPOVĚD NA ROK 2022

https://www.youtube.com/watch?v=2OBumgd9iHI

Březen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Novoluní v Rybách 2. 3. 2022

Úplněk v Panně 18. 3. 2022

Jaro začíná 20. 3. 2022

Začíná březen a konečně přichází jaro. Váhy milují, když svítí sluníčko, protože mají rády teplo. Teplo vychází ze srdce a Váhy jsou srdeční lidé. Ke štěstí potřebují lásku, zdraví a dobrou psychickou kondici. Když je silná psychika, lépe se snášejí životní situace. Některé Váhy mohou být občas smutné a podléhat depresím, a to hlavně v období, kdy mají problémy ve vztazích a kdy si myslí, že je nikdo nemá rád.

Některé Váhy ale své životní téma vyřeší tím, že začnou radit druhým. Tím, že radí ostatním, pomáhají nejen jim, ale také samy sobě. Váhy jsou lidé, kteří si v roce 2022 mají dát závazek, že udělají ještě víc pro své zdraví. Zdraví máme jenom jedno a je potřeba si ho vážit. Váhy by měly začít studovat složení stravy, nekouřit, nepít, sportovat, chodit na procházky, a hlavně být v klidu a nestresovat se.

Každé jaro je vhodné udělat si očistu organismu. Očistu ledvin. Očistu jater, očistu celého těla. Jak na to by se mohly Váhy poradit s nějakým odborníkem. Některé Váhy se v těchto tématech samy vyznají, a tak by pro sebe měly něco udělat. Váhy, doufám, že pro vás neplatí, že kovářova kobyla chodí bosa. Naučte se hlavně poradit samy sobě.

Dne 2. 3. 2022 proběhne novoluní ve znamení Ryb. To má na starosti intuici, napojení na váš vnitřní hlas, zbavení se závislostí, přemýšlení a touhu pečovat o něco nebo o někoho. Váhy stále prožívají velmi aktivní a osudové období. Jejich vládnoucí planeta Venuše je v konjunkci s Marsem a s Plutem. Váhy, vnímáte vůbec, co se kolem vás děje? A všímáte si, že se ve vašem okolí vytváří zajímavá situace nebo nová příležitost?

Některé Váhy prožijí období změn, které se bude týkat pracovního kolektivu. Kolektiv je pro Váhy důležitý. Potřebují v něm být středem pozornosti a chtějí, aby si spolupracovníci všimli jejich osoby. Váhy, víte, že se nemáte bavit o nikom, kdo není přítomen? Jestli vás chce někdo získat na svou stranu, tak přemýšlejte. Ale jestli chcete získat někoho na svou stranu vy, tak jednejte! Možná se vám všechno nepovede. Možná vás napadnou smutné myšlenky. Možná nebudete s něčím spokojeni, ale nebojte se! Je to dočasné.

Člověk, který se narodil ve znamení Vah, má nyní přemýšlet a rekapitulovat. Co se povedlo, za to poděkovat. A co se nepovedlo? Povede se příště. Některé Váhy mohou zažít zklamání. Nebo že by někoho zklamaly Váhy? Váhy, a jak to máte s pomlouváním? Dovedete si představit, jak byste se cítily, kdyby vás někdo pomlouval? Je to nepříjemné. A vy to také nedělejte. Váhy, možná se dozvíte nějaké tajemství. Nebo že by tajemství prasklo na vás? Váhy mají rády tajemství, ale dělá jim problém ho udržet. Pokud se ovšem nejedná o to, že jim někdo svěří nějakou pracovní záležitost.

Dne 18. 3. 2022 proběhne úplněk v Panně. Venuše se přesunula do znamení Vodnáře, ale stále se drží v blízkosti Marsu. Aktivita Vah se bude muset přesunout do vztahů. Váhy, vy víte, že vztahy jsou dřina, že? Víte, že je potřeba umět ve vztazích jednat diplomaticky? Vztahy máme pracovní, osobní, partnerské, kamarádské, s dětmi. Důležité je, jaký máte vztah samy k sobě. Ve vašem životě nastane zásadní období. Váhy, přemýšlejte, co vám vyhovuje, a to posilujte. Přemýšlejte, co vám nevyhovuje, a tam chystejte změnu. Změna přijde již brzy. Je na vás, jak ji zvládnete. Nezapomeňte pozitivně myslet a věřit samy sobě. Jste totiž hvězdou svého života.

 

ŠTÍR PŘEDPOVĚD NA ROK 2022

https://www.youtube.com/watch?v=ZbgpD7gUN7I

Březen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Novoluní v Rybách 2. 3. 2022

Úplněk v Panně 18. 3. 2022

Jaro začíná 20. 3. 2022

A máme tady další měsíc. Ten by se měl Štírům povést, protože ve hře bude láska. Láska partnerská, láska k dětem, ale také láska k sobě. Štíři mají tyto druhy vztahů řešit v první polovině roku. Pomáhá jim v tom Jupiter, který se bude až do 10. 5. 2022 nacházet ve znamení Ryb.

Dne 2. 3. 2022 proběhne navíc ještě novoluní ve znamení Ryb. To má na starosti napojení na intuici, práci na životních snech, touhu pečovat a být opečováván. Zažijete vysoké napojení na svou duši a na své předky. Pluto dělá konjunkci s Marsem a s Venuší. To je velmi silná konstelace. Pluto je osud, Mars je aktivita a Venuše je láska. Štíři udělají to, co se jim líbí. Měli by popadnout toho, kdo se jim líbí. Některé z nich čeká osudové rozhodnutí nebo osudové setkání.

Štíři potřebují prožívat emoce. Emoce mohou být radostné, ale také problematické. Proto jsou jejich životy nabité emocemi, které je neustále zaměstnávají. Někdy je jim krásně, jindy zase smutno. Štíři mají vždy co vyprávět, když se jedná o historii jejich milostného života. Mají za sebou i před sebou hodně radostných prožitků, ale také zklamání. Někteří Štíři, a to hlavně muži, inklinují k nevěrám, pokud mají nějaký komplex, který si léčí. To mají potřebu neustále prožívat nová a nová vzrušení.

Někteří Štíři nepustí vztahy do svého života naplno, protože se bojí zklamání. Ženy narozené ve znamení Štíra naopak touží milovat naplno. Přestože vědí, že láska bolí, chtějí si ji užít. Všichni Štíři ale postupně dojdou k poznání, že partnera je potřeba mít pod kontrolou a že závislost na partnerovi je cesta do pekel. Aby byli Štíři spokojení, potřebuji mít pocit, že jsou nad věcí.

Většina Štírů se narodila s karmou dětí. Někteří Štíři si musejí dávat pozor, aby nebyli odděleni od svých dětí, jiní občas zůstanou na výchovu sami. Někteří Štíři mají problémy s početím. Štíři by měli vědět, že i když čekají dítě s nevhodným partnerem, mají si miminko nechat. V životě je důležitá také láska k sobě. Člověk, který má sám sebe rád, si to nemusí říkat, ale má se k sobě vzorně chovat. Nedělat sám sobě to, co mu škodí, nežít v situacích, které se mu nelíbí a nepohybovat se v prostředí, ve kterém se necítí dobře.

Podle toho, v jakém se člověk pohybuje prostředí a s jakými lidmi se baví, se dá poznat, jaký je. Okolí je ukazatelem nejen toho, co člověka zajímá, ale také toho, co člověk řeší, po čem touží a co si přivolává. Každý člověk, se kterým se v životě setkáme, nás má něco naučit, něco nám ukázat, někam nás navést. Nikoho nepotkáváme náhodou. Proto je potřeba dávat si velký pozor, v jakém společenství lidí se člověk nachází. Vyhýbat se problémovým jedincům. A snažit se dostat do skupin, které něčím Štíra přitahují.

Někteří Štíři se přesvědčí, kdo je kamarád a kdo se tak jen tváří. Jiní Štíři začnou vnímat, že si musejí udělat v životě revizi toho, s kým se stýkají a proč. Někdo nedostane pozvání tam, kam by chtěl. Štíři, jestli půjdete na nějakou akci, buďte opatrní a držte se stranou. Anebo si udělejte jasno.

Dne 18. 3. 2022 proběhne úplněk ve znamení Panny. Ten má na starosti zdraví, preventivní prohlídky, psychiku. Pluto dělá trigon na Měsíc v Panně. Štíři, zlepšujete svůj životní styl? Pečujete o své zdraví?

 

STŘELEC PŘEDPOVĚD NA ROK 2022

https://www.youtube.com/watch?v=lgBxA1dOq7Y

Březen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Novoluní v Rybách 2. 3. 2022

Úplněk v Panně 18. 3. 2022

Jaro začíná 20. 3. 2022

Je březen a začíná jaro. Říká se: březen – za kamna vlezem; duben – ještě tam budem. Střelci ale počasí moc řešit nebudou, těm bude teplo, protože jsou v období, ve kterém je čeká řešení důležité situace. Střelci mají přemýšlet o způsobu svého bydlení. Rok 2022 je pro ně velmi výhodný. Mohou udělat změnu směrem ke zlepšení bydlení. Kdo již bydlí a je spokojený, měl by své sídlo nějak zvelebit. Nemusí se jednat o dům, může to být chalupa nebo vylepšení na zahradě. Kdo nebydlí podle svých představ, měl by to vyřešit. Komu chybí peníze a nemůže to řešit ihned, měl by si vytvořit plán a každý den udělat krůček k jeho naplnění.

Podle toho, jak je člověk spokojený se svým bydlením, se v životě odehrávají další situace. Protože doma má být člověk v bezpečí, mít tam svůj prostor na práci, na odpočinek. Je důležité, aby doma byli spokojeni také ostatní rodinní příslušníci. Domácí prostředí má být klidné, harmonické a bezpečné. Většina Střelců má víc domovů a cítí se jako doma na mnoha místech. Ale ten pravý domov je jen jeden. Každý Střelec ho v životě hledá, najde ho, a potom ho nosí ve svém srdci.

V březnu mají Střelci zvládnout ještě další důležité téma. Mají se zamyslet nad tím, jak vycházejí se ženami své rodové linie. S matkou, tchyní, sestrou, tetou, dcerou, zkrátka se ženami. Ženské energie jsou složité a někdy je velmi těžké je zvládnout. Mnoho Střelců pracuje na svém těle. Cvičí, aby byli krásnější, zdravě jedí, sportují. A tak je to správné. Nyní by měli zhodnotit, jakých výsledků dosáhli, a měli by si naplánovat další kroky směrem ke své kráse.

Dne 2. 3. 2022 proběhne novoluní ve znamení Ryb. To má na starosti rozvoj intuice, napojení se na svůj vnitřní hlas, péče o někoho nebo o něco. Je teď vhodný čas zbavit se zlozvyků. Také Jupiter se pohybuje znamením Ryb. Bude tam až do 10. 5. 2022. Jupiter udělá konjunkci s Lunou a se Sluncem. Všechny zprávy, které se budou týkat bydlení, rodiny a domova, budou důležité a osudové. Je čas udělat si nové plány a rozjet akci.

Člověk potřebuje být spokojený doma, ale také v práci. Práce je velmi důležitá. Člověk prostřednictvím práce vydělává peníze, které potřebuje k tomu, aby pokryl své potřeby. Střelci potřebují mít práci, ve které cítí volnost. Práce, která je svazuje, není nic pro ně. Když člověk dělá práci, která ho baví, dokáže jí věnovat hodně času, dělá ji precizně a většinou se dočká i zajímavých výsledků. Dostatek financí je cesta k větší svobodě. Střelci potřebují, aby je v práci lidé uznávali. Často chtějí pracovat na stejném projektu jako partner nebo jiní rodinní příslušníci, a proto nejsou rodinné firmy u Střelců žádnou výjimkou. Velmi často Střelci pracují tam, kde je nějaké napojení na cizinu, na cestování, na pohyb, ale také v oblasti vzdělávání, internetu a sdělovacích prostředků.

Dne 18. 3. 2022 proběhne úplněk ve znamení Panny. Ten má na starosti péči o zdraví, zlepšení životního stylu. Žádost o větší odměnu a změnu v oblasti spolupracovníků. Jupiter je v konjunkci s Neptunem a se Sluncem v Rybách. Tento aspekt může přinést konfrontační téma. Práce a domov. Práce a rodina. Je důležité umět si rozdělit čas na práci a mít také dostatek času na rodinu, na partnera a na děti. Někteří lidé zcela propadnou práci, nebo ji mají tak náročnou, že si nemohou a někdy ani nechtějí najít čas na své blízké. A to je špatně, protože čas je ten největší dar, jaký můžeme věnovat tomu druhému.

Když s někým trávíte čas, říkáte mu tím, jak si ho vážíte. Společně strávený čas přináší společné zážitky. Společné zážitky přinášejí společná témata. A když člověk prožívá společná témata, je to super. Dobré je, když práce zajímá oba partnery. Ale život není jen o práci, Střelci to vědí a rádi se baví.

V březnu může některé Střelce pracovně zklamat společník nebo někdo z jejich okolí. Nebo se pracovně nezadaří tak, jak by si Střelci představovali. Ale to nevadí, protože když něco končí, je to proto, že něco nového začíná. Problémy jsou od toho, aby se řešily, takže vlastně nejsou.

 

KOZOROH PŘEDPOVĚD NA ROK 2022

https://www.youtube.com/watch?v=wuKUKmbiyZA

Březen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Novoluní v Rybách 2. 3. 2022

Úplněk v Panně 18. 3. 2022

Jaro začíná 20. 3. 2022

A máme tady březen, přišlo jaro. Příroda se začíná probouzet. Kozorohy čeká měsíc, který bude náročný na vyřizování nějakých dokumentů. Po celý rok 2022 se mají soustředit na finance a na to, jak je vydělávají a jakým způsobem je vydělávat chtějí. Proto se vyřizovaní může týkat oblasti, která na finance Kozorohů má nebo bude mít vliv. Je čas si vše vyřídit. Kozorohové by měli zhodnotit, zda mají vše vyřešeno na úřadech. Jestli ano, tak si mají udělat pořádek v dokumentech. Jestli ne, tak by se do toho měli pustit. Není příjemné chodit po úřadech, ale často nic jiného nezbývá.

Někteří Kozorohové budou mít touhu sdělit nějaké informace okolí. Neměli by to odkládat. Důležité je umět říct věci v ten pravý čas tomu pravému. A právě nyní je čas komunikovat, sdělovat, psát, žádat, řešit. Kozorohové by se také mohli zaměřit na svou rodinu, protože i v ní se bude něco dít. Možná oslavy? Nebo nový člen? Možná si Kozorohové vzpomenou, že nejsou na světě sami. Někteří Kozorohové nemají na rodinu dobré vzpomínky, a tak se jejich rodinou stávají kamarádi nebo sousedi. A rodina jsou také zvířátka. Ta nezradí, ta nezklamou.

Je velice vhodné, aby si Kozorohové, kteří podnikají nebo něco prodávají, udělali reklamu. Nyní je ten správný čas dát o sobě vědět. Mnoho Kozorohů bude neustále někam jezdit, a tak je potřeba mít auto v pořádku. Kozorohové, nechcete nové? Nebo vás čeká technická kontrola? Nebo se chystáte přezout gumy? Udělejte vše pro to, aby vaše auto bylo bezpečné. Na cestách se chovejte jako profesionálové.

Dne 2. 3. 2022 proběhne novoluní ve znamení Ryb. To má na starosti intuici, napojení na vnitřní hlas, péči o ostatní a občas taky vnitřní emoční napětí. V Rybách se nachází i Jupiter, ten tam bude do 10. 5. 2022. Saturn dělá konjunkci s Merkurem ve Vodnáři. Kozorohové, hovořte s okolím o své práci, o tom, jak vyděláváte penízky, ale také o tom, že v životě jsou i jiné hodnoty. Je to rodina, zdraví, štěstí, váš krásný a útulný domov.

Zkuste se zamyslet, co je pro vás důležité, abyste se cítili bohatí, a kdo je pro vás důležitý, aby obohatil váš život. Kozorohové, jste velmi inteligentní a víte, že když něčeho chcete dosáhnout, je potřeba mít přehled a informace. Když v něčem chcete vyniknout, musíte to umět. A tak je potřeba se v životě neustále učit. Někdo chodí do školy, někdo do kurzu, někdo se vzdělává sám. Ještě nikdy nebyla tak příznivá doba, ještě nikdy v historii nemělo tolik lidí přístup ke vzdělání. Kozorohové by se taky měli zajímat o historii a o staré věci. Nemyslím tím samozřejmě veteš.

V březnu někteří Kozorohové změní názor. Může to být změna názoru na politiku, na nějaký filozofický směr, na duchovní směr nebo na nějaké učení. Kozorohové zmoudří a pochopí důležitou podstatu. Některým se přímo rozsvítí. Kozorohové, kteří rádi cestují, budou o cestách hovořit, podniknou je nebo je budou plánovat. Je čas sledovat i cestopisné filmy. Někteří Kozorohové přijdou do kontaktu s člověkem, skupinou lidí nebo firmou, která má něco společného se zahraničím. A připomínám, Kozorohové, že v březnu se mohou ozvat úřady!

Dne 18. 3. 2022 proběhne úplněk ve znamení Panny. Ten má na starosti péči o zdraví, preventivní prohlídky, posilování psychiky. Kozorohové, nevím, jestli máte rádi meditace. Jestli ano, meditujte. Jestli ne, jděte do přírody a přemýšlejte. Dívejte se na stromy, na nebe a na vodu. Je potřeba vnímat nejen co se děje, ale také romantiku kolem vás.

 

VODNÁŘ PŘEDPOVĚD NA ROK 2022

https://www.youtube.com/watch?v=-0L-yke3GF4&t=23s

Březen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Novoluní v Rybách 2. 3. 2022

Úplněk v Panně 18. 3. 2022

Jaro začíná 20. 3. 2022

A máme tady další měsíc. Je březen a začíná jaro. V roce 2022 mají Vodnáři možnost ještě líp pochopit svůj život. Mají se změnit, mají zmoudřet a mají se stát úspěšným člověkem, který pochopil svět, pochopil sebe a začal mít ještě větší radost ze života.

V první polovině roku 2022 se Jupiter nachází v Rybách. Pro Vodnáře je to období, ve kterém by se jim mělo dařit vydělávat víc peněz. Konečně mají práci snů. Kdo už ji našel, může ostatním říkat, jak je to úžasné, když práce člověka baví, když má v práci člověk volnost, kterou potřebuje, a když má konečně dostatek peněz a nic mu nechybí. Březen bude u Vodnářů o penězích.

Novoluní, které proběhne, bude v Rybách, a to dne 2. 3. 2022. Jupiter udělá konjunkci se Sluncem a Lunou. Může se zadařit něco koupit. Nebo se začne blýskat na lepší časy ohledně financí. Člověk se ale může začít cítit bohatý i v jiných oblastech. Například může mít dostatek lásky, zdraví, přátel; může mít krásné bydlení, fungující rodinu. Vodnáři, které hodnoty kromě financí jsou pro vás důležité, abyste cítili, že žijete v hojnosti?

Uran je v nádherném rozpoložení a příznivě působí na vaši rodinu, na vás a na vaše bydlení, tak si to užijte. A připravte se na to, že budete možná muset řešit něco v bance nebo na nějakém jiném úřadě. Vodnáři, zkontrolujte si, zda někde něco nedlužíte. Zkontrolujte si, zda máte vše v pořádku. Někteří Vodnáři budou řešit situace, které se budou týkat majetku. Buď majetku, který vlastní s někým jiným, nebo který by vlastnit chtěli.

Vodnáři, tento rok je pro vás velká výzva. Už se to dělo i loni a letos to pokračuje. Máte se stát ekonomicky silným člověkem, máte dodržovat své závazky a máte plnit sliby. I když bývají výdaje často vyšší než příjmy, pokud člověk dobře hospodaří, tak se dá i něco ušetřit a penízky vystačí na všechno potřebné.

Dne 18. 3. 2022 proběhne úplněk ve znamení Panny. Ten má na starosti zdraví, preventivní prohlídky, úpravu životního stylu a zlepšení psychiky. Venuše se nachází ve znamení Vodnáře. A je tam také Mars. Když se Venuše nachází ve Vodnáři, znamená to, že jsou tito jedinci pro okolí velmi přitažliví. Mají větší sexappeal. Vodnáři jsou okouzlující vždycky, ale nyní úplně perlí. A někteří z nich budou řešit svou sexualitu. Vodnáři, jste pro svého partnera přitažliví? A je přitažlivý on pro vás? Nebo máte chuť užít si s někým, kdo vás přitahuje? Nebo někdo touží po vás? Vodnáři, žijete sice jen jednou, ale chovejte se zodpovědně.

 

RYBY PŘEDPOVĚD NA ROK 2022

https://www.youtube.com/watch?v=5qC3gZicEdk

Březen 2022 – zapisujte si do svého deníku

Novoluní v Rybách 2. 3. 2022

Úplněk v Panně 18. 3. 2022

Jaro začíná 20. 3. 2022

Březen bude pro Ryby velmi zásadní měsíc. Proběhne v něm nejdůležitější novoluní v roce 2022. Novoluní v Rybách proběhne dne 2. 3. 2022. Toto bude velmi silné novoluní. Novoluní to je stav, kdy Slunce a Luna udělají konjunkci. Slunce je rozumová složka a Luna je emoční složka. Slunce a Luna si mezi sebou předávají svůj vliv. Spolupracují, a proto se novoluní hodí k tomu, aby člověk začal nějakou novou a důležitou oblast svého života. Může to být nový vztah, nová práce, nové rozhodnutí, nejčastěji to bývá nový plán.

Protože se ve znamení Ryb v tomto období nachází také Jupiter, bude vliv tohoto novoluní posílen o konjunkci Slunce, Luny a Jupiteru. A protože Jupiter je planeta štěstí a hlavně planeta rozmachu, může se jednat o nějakou velkou akci nebo zásadní rozhodnutí. Také vládnoucí planeta Ryb se nachází v domovském znamení. To je silná konstelace, která bude na Ryby působit. Je potřeba ji využít naplno.

Ryby se budou po celý rok 2022 ještě stále hledat. Budou hledat svou novou polohu. A i když si některé myslí, že už ji našly, letošní rok je zase přesvědčí o tom, že jsou na začátku své zajímavé životní cesty. A to je fajn. Protože dokud v životě probíhají změny a dokud se něco děje, člověk ví, že žije a že žije naplno. Ryby moc dobře vědí, že nuda a nezdar zabíjí duši, a tedy člověka. Rybám radím, aby byly co nejvíc v přírodě, tam ucítí nejen bezpečí, ale do jejich otevřené mysli se vloudí originální nápad. Ten nápad, tu novou životní pozici, by měly Ryby uvést do chodu.

Do not jim hraje také Jupiter, který se ve znamení Rybu bude nacházet do 10. 5. 2022. Ryby něco rozjedou, začnou, naplánují. Potom se Jupiter na čas přesune do Berana. Dne 28. 10. 2022 se vrátí opět do Ryb a bude tam až do prosince. To, co Ryby začnou na začátku roku 2022, dokončí na konci roku 2022. A v roce 2023 se jejich aktivita naplno zúročí.

Aby mohl člověk dosáhnout úspěchu, po kterém touží, a aby si v životě mohl plnit své sny, potřebuje žít v podmínkách, které jsou pro vývoj příznivé a které mu vyhovují. Ryby si mohou v tomto období uvědomovat situace, které jim svazují ruce, anebo podmínky, které jim nevyhovují. A právě nyní je čas nevyhovující změnit. Jestli nějaká Ryba udělala v minulosti chybu tím, že něco slíbila, podepsala nebo nedodržela nějaký závazek, nyní dostane prostor situaci změnit.

Některé Ryby budou stát před rozhodnutím, zda podepsat novou smlouvu nebo na něco přistoupit. A měly by si vše promyslet. Jak se říká: dvakrát měř a jednou řež. Ryby se celý život učí dodržovat slovo a neslibovat to, co splnit nejde. A většina z nich se to naučí. V životě udělají několik nepromyšlených rozhodnutí, na která doplatí. To je jejich učební látka. Ale potom přijde zmoudření, a než něco Ryby slíbí nebo podepíšou, tak si to řádně promyslí.

Dne 18. 3. 2022 proběhne úplněk ve znamení Panny. Ten má na starosti péči o zdravotní stav, posílení psychiky a změnu životního stylu. V Rybách se nachází Merkur, Jupiter, Neptun a Slunce. To jsou velmi silné energie. Náročné, ale posunou Ryby vpřed. Ryby, a co vaše vztahy? Pracovní? Osobní? Snažte se ve všem udělat pořádek.