Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
Podporuje mojeID

HOROSKOP NA BŘEZEN 2019

Beran

Březen 2019

Novoluní v Rybách 6. 3. 2019

Úplněk ve Vahách 21. 3. 2019

Jaro začíná 20. 3. 2019

Berani, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v březnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do března 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Dne 20. 3. 2019 začíná jaro. Hurá. Na začátku března budou muset Berani dělat něco s tím, aby si udrželi pozitivní postoje, aby se nenechali vmanipulovat do nepohodlných situací. Musí si hlídat nejen své fyzické zdraví, ale také svou psychiku. Jak už to bývá, velice často nepříjemné zprávy nebo problematické zkušenosti přinášejí lidé z okolí. Berani by si měli pohlídat, zda jim někdo nezkresluje situace, neslibuje něco, co nejde dodržet. Informace, které k nim budou proudit, budou zkreslené a něco tajného se kolem Beranů bude dít. Může přijít dopis, zpráva, informace, která vyzradí tajemství anebo zkazí Beranům jejich náladu.

Dne 6. 3. 2019 proběhne novoluní ve znamení Ryb. Konjunkci udělá Slunce, Luna a Neptun. Bude to novoluní, kde sny a předtuchy budou velmi intenzivní. Berani budou napojeni na tajné světy a budou dostávat informace, které nebudou znít moc realisticky. Může se stát něco, co Beranům napoví, kam vlastně směřují, proč se narodili a co musí vyřešit, aby se posunuli dál. Ani úplněk, který proběhne 21. 3. 2019, nebude příliš veselý.

Protože Venuše bude v konjunkci s Černou Lunou a ve znamení Vodnáře. Něco se stane v oblasti vztahů, a to vztahů buď osobních, nebo pracovních. A Berani si také budou muset domlouvat nové podmínky. Možná zjistí, že v minulosti podepsali nebo slíbili něco, co není v jejich prospěch. Nebo se nesplní to, co očekávali od okolí. Možná se přesvědčí, že to, co není sepsáno, neplatí. A tak pro Berany bude lepší, aby nic nedramatizovali, věnovali se sami sobě a věděli, že vše dobře dopadne a že v budoucích měsících bude lépe. Berani, neslibujte, co nemůžete splnit, a buďte opatrní.

BERANI A ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=wWAGCgWlCOE&feature=youtu.be

 

Býk

Býk a události v roce 2019

Březen 2019

Novoluní v Rybách 6. 3. 2019

Úplněk ve Vahách 21. 3. 2019

Jaro začíná 20. 3. 2019

Býci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v březnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do března 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Dne 20. 3. 2019 začíná jaro. Hurá. Konečně se začne lepšit počasí a Býci budou nadšení, protože budou moci sledovat, jak se vše začíná zelenat. Býci mají přírodu rádi. Jsou spjatí se zemí. Země znamená úrodu a Býci rádi sklízejí. V březnu je čeká zajímavý zážitek s přáteli.

Někteří Býci potkají novou skupinu lidí, jiní Býci zatouží dostat se do nové společnosti. Lidé v životě každého člověka jsou velice důležití. A to hlavně lidé, kteří jsou schopní a člověka někam posouvají.

V březnu by si měli Býci všímat každého, koho potkají, a jít všude tam, kam budou pozvaní. Protože je sleduje někdo velmi důležitý. V přátelských vztazích si budou muset Býci udělat větší pořádek. Je hodně kamarádů, ale málo opravdových přátel. A tak by si Býci na ty opravdové přátele měli vzpomenout.

Dne 6. 3. 2018 proběhne novoluní ve znamení Ryb. V ten den vytvoří konjunkci Slunce, Luna a Neptun. A Neptun, to jsou iluze. Zkreslené zprávy.  Většina Býků si nic nenechá namluvit, ale jsou i Býci, kteří někomu skočí na lep. Doufám, že vy mezi takové Býky nepatříte.

Dne 21. 3. 2018 bude úplněk ve znamení Vah, a tak se odehraje důležitá událost, která se bude týkat vztahů. Venuše bude navíc v konjunkci s Černou Lunou ve Vodnáři, a tak Býky může někdo zklamat. Nemusí jít jen o partnera, může se to klidně stát v práci. Býci by měli zachovat klid a nerozčilovat se. Tím si uchrání své zdraví. A na své zdraví by měli být Býci opatrní. Býci, žijete zdravě? Máte silnou psychiku? Myslete pozitivně, vesmír pracuje ve váš prospěch.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=UUfq2hKRizs&feature=youtu.be

 

Blíženec

Březen 2019

Novoluní v Rybách 6. 3. 2019

Úplněk ve Vahách 21. 3. 2019

Jaro začíná 20. 3. 2019

Blíženci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v březnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do března 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Březen bude měsíc, ve kterém si Blíženci mají stanovit nový cíl. Člověk se nenarodil proto, aby stagnoval, ale proto, aby se rozvíjel. A to by si měli Blíženci právě v březnu uvědomit. Je čas se pracovně posunout nebo přesunout. Je čas si zvednout životní laťku o něco výše. Například požádat o povýšení. Ten, kdo podniká, by měl rozvinout nový projekt. Další téma, které Blíženci budou muset zvládnout, je to, jak vycházejí s autoritou ve svém okolí. Autorita může být šéf firmy nebo někdo, ke komu Blíženci vzhlížejí jako ke svému vzoru. Člověk, který je něčím posunuje. Když se člověk naučí uznávat autority kolem sebe, může počítat s tím, že i on sám se stane autoritou. V březnu by měli Blíženci udělat něco velkého – jde o to, aby všem v okolí „spadla brada.“

Dne 6. 3. 2019 proběhne novoluní ve znamení Ryb. V ten den bude Slunce a Luna v konjunkci s Neptunem. A vzkaz zní: Blíženci dávejte si pozor na to, abyste nepodlehli nějaké iluzi. I když se vám něco zalíbí, stále přemýšlejte, zda je to reálné. Kolem novoluní se můžete řídit svými pocity. Svým vnitřním hlasem, protože vaše intuice pojede naplno. Jenže Blíženci jsou dva lidé v jednom, a tak se může stát, že jedna část řekne ano a ta druhá řekne ne. Jak to vyřešit? Náhoda pomůže.

Dne 20. 3. 2019 začíná jaro. Konečně. Bude se lépe dýchat. A 21. 3. 2019 probíhá úplněk ve znamení Vah. Zase ty vztahy. Každý Blíženec mi potvrdí, že vztahy a jejich řešení zaměstnávají člověka vlastně celý život. Co se děje poslední roky v životě Blíženců je prostě neuvěřitelné. V minulosti mohlo dojít ke změně partnera.

Nyní se bude řešit v partnerství důležité téma. Může jít o problém, který bude potřeba vysvětlit. Někteří Blíženci budou s partnerem řešit téma, které se bude týkat dětí. A všechna témata budou mít společného jmenovatele. Tím bude oblast práce a financí. Merkur bude v konjunkci s Neptunem v Rybách, a tak Blíženci budou muset udělat rozhodnutí, které se bude týkat práce.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=8h5X53fkXl8&feature=youtu.be

 

Rak

Březen 2019

Novoluní v Rybách 6. 3. 2019

Úplněk ve Vahách 21. 3. 2019

Jaro začíná 20. 3. 2019

Raci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v březnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do března 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Začíná jaro. Hurá! Březen bude pro Raky zajímavý, protože se v něm hodně naučí. Mohou si koupit zajímavou knihu, mohou se přihlásit do školy nebo se zúčastnit nějakého semináře. Zkrátka Raci pochopí, jak je důležité vzdělávání. Raci potřebují být svým okolím vnímáni jako osobnosti. Potřebují, aby je okolí poslouchalo, protože Raci ostatním velice rádi rozdávají rady o tom, jak se mají chovat a co mají dělat. Bohužel, spíše oni sami často potřebují poradit. Berou totiž život hodně emocionálně a měli by se naučit jednat rozumem a přísněji. Neustupovat a prosazovat si své. Jen takový Rak, který to zvládne, bude úspěšný.

Dne 6. 3. 2019 proběhne novoluní ve znamení Ryb. Slunce, Luna a Neptun budou v konjunkci. A Neptun znamená iluze, vzpomínky, zkreslení. Raci budou řešit téma, které se týká ciziny, cizího státního příslušníka nebo cizí firmy. Je také možné si naplánovat cestu do ciziny a zakoupit si letenku. Někteří Raci budou vzpomínat na zkreslenou situaci, kterou prožili a týkala se ciziny, cizího státního příslušníka nebo někoho, koho v cizině potkali. Ale jak se říká, všude dobře, doma nejlépe.

Raci budou přemýšlet o tom, jak bydlí, s kým bydlí a jaké podmínky mají v oblasti bydlení. Dne 21. 3. 2019 proběhne úplněk ve znamení Vah. Kolem tohoto období se může odehrávat nepříjemné téma, které se týká financí a vlastnictví. V březnu si Raci budou dělat pořádek doma. Raci, jak bydlíte, jste spokojeni? Jestli ne, naplánujte změnu.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=VyDnXggFAng&feature=youtu.be

 

Lev

Březen 2019

Novoluní v Rybách 6. 3. 2019

Úplněk ve Vahách 21. 3. 2019

Jaro začíná 20. 3. 2019

Lvi! Nezapomeňte si zapsat vše, na čem v březnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do března 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V březnu konečně začíná jaro. Dne 20. 3. 2019 je první jarní den. Příroda se začne probouzet a Lvi dostanou novou energii. Potřebují sluníčko, a tak by ho měli vyhledávat. V březnu budou potřebovat hodně energie, protože začnou řešit penízky. Lvi mají peníze rádi, protože je chápou jako energie, za které si mohou koupit vše, po čem jejich srdce prahne. Lvi milují novinky, potřebují být obklopeni kvalitním prostředím a potřebují žít tak, aby je okolí obdivovalo. Když se setkají s nějakou skupinou lidí, vždy přemýšlejí, čím je ohromit.

V březnu se budou muset zamyslet nad tím, jak to mají s vlastnictvím. Někteří z nich budou řešit majetek, který s někým sdílí. Jiní si budou dělat pořádek v papírech, na úřadech a jednat s bankami.

Dne 6. 3. 2019 proběhne novoluní ve znamení Ryb. Slunce, Luna a Neptun budou v konjunkci. Neptun znamená iluze a zkreslování situací, a tak je potřeba v případě financí, majetku a všech informací, které se týkají těchto energií, být opatrný. Navíc Saturn udělá konjunkci s Plutem, což znamená osudová rozhodnutí a události. To, co se bude dít, bude mít vliv na psychiku a zdravotní stav Lvů. Navíc se začne měnit pomalu ale jistě okolí, se kterým tito zrozenci spolupracují. Lvi moc dobře vědí, že aby člověk mohl vyniknout, potřebuje se vzdělávat. Vzdělaným lidem patří svět. A Lvi chtějí, aby jim svět patřil. Lvi, vzděláváte se? Rádi se pohybují mezi lidmi, kteří mají přehled, kteří něco umí a jsou něčím významní.

V březnu budou Lvi řešit něco kolem auta. Lvi potřebují, aby bylo auto spolehlivé a bezpečné. Dne 21. 3. 2019 proběhne úplněk ve znamení Vah. Je čas oslovit sourozence, rodinu, sousedy a zorganizovat nějakou akci. Vyřídit vše na úřadech, aby se nic nezkomplikovalo. Stále je potřeba zaměřovat pozornost na finance a na to, co člověk kupuje a zda je to potřebné. U investování platí pořekadlo dvakrát měř, jednou řež. Lvíčci, kupujete něco?

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=94u35WmIPmw&feature=youtu.be

 

Panna

Březen 2019

Novoluní v Rybách 6. 3. 2019

Úplněk ve Vahách 21. 3. 2019

Jaro začíná 20. 3. 2019

Panny, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v březnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do března 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Březen, za kamna vlezem. Naštěstí ale v březnu začíná jaro. Panny budou nadšené, protože mohou konečně vyrazit na své zahrádky. Většina Panen jsou zapálení zahrádkáři a přírodě rozumí. Rozumí také bylinkám. Spousta těchto lidí touží žít v souladu s přírodou a ekologií. V březnu čeká na Panny nová práce nebo podepisování smluv. Budou také postaveny do situace, ve které si budou domlouvat podmínky, za kterých chtějí fungovat. Panny, řekněte si, co se vám líbí a co ne. Kdo to s vámi myslí dobře, ten na to přistoupí.

Ve vztazích mívají Panny občas problém, protože jsou ke svému okolí kritické. Panny rády kritizují, ale nejsou rády kritizovány. Dne 6. 3. 2019 proběhne novoluní ve znamení Ryb. V den novoluní bude v konjunkci Slunce, Luna a Neptun. Pozor na podpisy nějaké smlouvy, protože určitý druh informací může být utajen. Také to, co ostatní v tomto období říkají, může být v budoucnu úplněk jinak. A Panny si uvědomí, že vše je potřeba mít písemně. Co je psáno, to je dáno. Sliby se slibují a blázni se radují. Finančně se Pannám začne blýskat na lepší časy, ale to až v příštích měsících. Kolem hmoty, investic a vydělávání financí se začnou dít věci už kolem úplňku ve Vahách.

Úplněk ve Vahách proběhne dne 21. 3. 2019. Panny budou muset být stále opatrné, protože Merkur bude v Rybách stále v konjunkci s Neptunem. A to znamená zkreslování informací, klam a stav, kdy všechno je jinak, než to vypadá. Panny jsou zemské znamení, a tak jsou k ezoterickým technikám skeptické. V tomto období ale budou mít velké napojení a jejich intuice pojede na plno. A tak by si měly všímat svých myšlenek a snů.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=gsHyIPb8gZE&feature=youtu.be

 

Váhy

Březen 2019

Novoluní v Rybách 6. 3. 2019

Úplněk ve Vahách 21. 3. 2019

Jaro začíná 20. 3. 2019

Váhy, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v březnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do března 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Březen se zapíše do života Vah zlatým písmem, protože je to čas na změnu. Váhy po určitou dobu přemýšlely, co dál se svým životem. Je jim jasné, že aby byly šťastné, úspěšné a spokojené, potřebují mít stabilní domov, ve kterém se budou cítit v bezpečí. Potřebují být obklopeni lidmi, kteří jsou pro ně rodinou. Potřebují být spokojené samy se sebou, a tak je potřeba věnovat pozornost svému vzhledu a tělu.

Váhám je jasné, že aby mohl člověk excelovat, musí být vzdělaný a něco umět. Na tom mají Váhy pracovat po celý rok 2019. Aby byl člověk výkonný, je potřeba si pohlídat svůj zdravotní stav. Váhy vědí, že zdraví je to nejcennější, co mají. Už delší dobu pracují na tom, aby něco udělaly pro své zdraví. Důležitá je také psychika. Silná psychika znamená větší imunitu, člověk je pak odolnější. Váhy by mohly jít na preventivní prohlídku, navštívit lékaře.

Dne 6. 3. 2019 proběhne novoluní ve znamení Ryb. Bude to velmi intuitivní novoluní, protože Slunce a Luna budou v konjunkci s Neptunem. Váhy budou napojené na svůj vnitřní hlas a pozornost by měly věnovat tomu, s kým spolupracují a co se děje v jejich okolí. Neměly by se plést do žádných intrik, a to ani v práci, ani doma. Měly by si všímat, co v jejich životě nefunguje tak, jak má, protože dne 21. 3. 2019 prožijí Váhy nejsilnější úplněk v roce.

Úplněk ve Vahách. Je čas změnit sám sebe. Je čas zahodit staré a nevyhovující a nastartovat nový směr. Venuše je ve Vodnáři, v konjunkci s Černou lunou. Váhy, netrapte se ani ve vztahu, ani tématem dětí, protože to, co se děje, jste si přivolaly svými obavami a strachy na nevědomé úrovni. Změňte život. Příští měsíc máte k dispozici ještě jeden úplněk ve vašem vlastním znamení.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=CiUN77_3XwY&feature=youtu.be

 

Štír

Březen 2019

Novoluní v Rybách 6. 3. 2019

Úplněk ve Vahách 21. 3. 2019

Jaro začíná 20. 3. 2019

Štíři, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v březnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do března 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V březnu začíná jaro a mělo by se oteplovat. Konečně. Štíři se budou zamýšlet nad tím, jak to mají se svým partnerem. Protože je čas na to, aby partnerovi ukázali, jak jim na něm záleží, měli by ho někam pozvat. Nebo že by partner pozval vás? Kdo je sám, dostane pozvání na rande. Štíři budou také řešit téma, které se týká jejich dětí. Děti jsou pro Štíry velice důležité. Celý život by měli pracovat na dobrém vztahu se svými dětmi a být jim oporou.

Ne vždy se daří a Štíři dobře vědí, že člověk je jednou dole a jednou nahoře.  Březen bude pro Štíry kreativní měsíc, a to hlavně v období kolem novoluní, které proběhne v Rybách dne 6. 3. 2019. V tu dobu budou Slunce a Luna v konjunkci s Neptunem a udělají pěkný aspekt na osudové Pluto. Štíři budou komunikovat o sobě a o svém okolí. Je to vhodný čas se prosadit a vhodný čas se zviditelnit. Toto období bude velmi intuitivní, a tak mohou Štíři cítit, že je kolem nich někdo, kdo jim neříká pravdu, něco jim zkresluje. Tento pocit může sílit hlavně kolem úplňku, který proběhne 21. 3. 2019 a bude ve znamení Vah.

Štíři ucítí nespokojenost nebo pocit, který si nebudou umět vysvětlit. Toto období po nich bude chtít, aby byli v klidu, nedělali důležitá rozhodnutí a aby vyčkali a spíše přemýšleli nad sebou a nad svým okolím. Mohou se objevit starosti kolem financí. Štíři se mohou dozvědět nějaké tajemství, které jim zamotá hlavu. Štíři, doufám že někdo neobjeví tajemství týkající se vás? Hlídejte si mobily a e-maily, protože vaše soukromá zpráva není určená pro cizí oči. Některým Štírům se ozvou úřady. Je čas dát věci do pořádku a přemýšlet, jaké kroky udělat pro zlepšení situace.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=KFqwCQ6HTlQ&feature=youtu.be

 

Střelec

Březen 2019

Novoluní v Rybách 6. 3. 2019

Úplněk ve Vahách 21. 3. 2019

Jaro začíná 20. 3. 2019

Střelci, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v březnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do března 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Staré pořekadlo říká: Březen za kamna vlezem, duben, ještě tam budem’! V březnu začíná jaro a je to nádhera. Příroda se začne probouzet, a to Střelci milují. Mají rádi výlety, rádi cestují. Tento měsíc bude potřeba uklidit si ve svých domovech, vyházet věci, které Střelci nepotřebují a koupit si domů něco nového. Domov je místo, kde se má člověk cítit v bezpečí. A protože mnoho Střelců má domovů více, tak budou přemýšlet, jak to všechno skloubit, kde vlastně bydlet a kam jezdit pouze na návštěvu.

Když to nebudou řešit Střelci, tak to budou řešit jejich rodinní příslušníci. Rodina je pro Střelce velice důležitá. Střelci mají rádi, když je jejich rodina uznává, když si okolí myslí, že jsou nepostradatelní. A oni většinou také jsou. Tomu, koho milují, jsou připraveni pomoci. Ale pozor! Ten, kdo zklame Střelcovu důvěru, tomu běda. Střelci milují své děti a chtějí pro ně jen to nejlepší. Budují pro ně domovy a šetří jim penízky, aby měly naspořeno. Vyžadují za to vděčnost a poslušnost. Jsou to ale úžasní rodiče a jejich domov zní smíchem. Někdy ovšem zbytečně křičí. Střelec, který křičí, vlastně volá o pomoc.

Dne 6. 3. 2019 proběhne novoluní ve znamení Ryb. V tu dobu budou Slunce, Luna a Neptun v konjunkci. Bude to velmi intuitivní období a Střelci budou mít zajímavé tušení. Budou napojeni na svou intuici velmi silně a neměli by to podceňovat. Někteří mohou mít dokonce živé sny.

Dne 21. 3. 2019 proběhne úplněk ve znamení Vah. Střelci budou řešit, s kým se přátelit a s kým ne. Někdo je může zklamat, ale Střelci to tak vážně brát nebudou. Zasmějí se tomu a řeknou si, že příště se už napálit nedají. Společenství lidí je pro Střelce velmi důležité. Jsou rádi v kolektivu lidí, ale pouze v takovém kolektivu, který je jim blízký.

Když něco Střelcům vadí, řeknou to na rovinu, ale občas svou kritiku přeženou, a tak se může někdo urazit. Nebo že by někdo naštval Střelce? V březnu je potřeba chodit do společnosti a přijímat veškerá pozvání. Nikdo neví, kdy a kde potká někoho zajímavého, někoho důležitého. Střelci by si měli uvědomit, kdo je přítel a kdo se tak jen tváří. Mít Střelce za přítele je příjemné, je to velká legrace.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=BTcVnKfv73A&feature=youtu.be

 

Kozoroh

Březen 2019

Novoluní v Rybách 6. 3. 2019

Úplněk ve Vahách 21. 3. 2019

Jaro začíná 20. 3. 2019

Kozorohové, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v březnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do března 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V březnu začíná jaro, příroda se začne probouzet. Kozorohové už ale musí být probuzení od začátku roku, protože jejich život nabírá neuvěřitelné tempo. A někdy je to moc i na samotné Kozorohy. Někteří mohou mít občas pocit, že by se raději zakopali někam pod zem nebo usnuli na vavřínech. Bohužel si to v letošním roce nemohou dovolit, u už vůbec ne v březnu. Naopak by o sobě měli dát co nejvíce vědět. Prezentovat se, dělat si reklamu, psát a povídat nejen o sobě, ale také o tom, co chtějí.

Připomínat Kozorohům, že je důležité milovat sám sebe, je zbytečné. Kozorohové se rádi mají, někteří až moc. A tak se soustředí na svou vlastní osobu tak intenzivně, že zapomínají na okolí. A to by neměli. S okolím je potřeba komunikovat a zajímat se o to, jak se kdo cítí, co si myslí a proč jedná tak, jak jedná. Kozorohové jsou velice často zaměření jen na svá slova, na vlastní myšlenky. To není vůbec špatné, naopak. Díky této vlastnosti dosahují svých cílů. Ale měli by si uvědomit, že nežijí ve vzduchoprázdnu a že také jejich okolí má nějaké potřeby.

Dne 6. 3. 2019 proběhne novoluní ve znamení Ryb. V tomto období udělají Slunce a Luna konjunkci s Neptunem, a tak si budou muset Kozorohové dát pozor na to, jestli informace, které k nim proudí, nejsou zkreslené. A také na to, co kdo říká. Kozorohové vědí, že lidé často říkají něco jiného, než dělají. To se může dít právě v tomto měsíci. Doufám, že se Kozorohové nechovají stejně, protože by se jim to v budoucnosti nevyplatilo.

Dne 21. 3. 2019 proběhne úplněk ve znamení Vah. V tu dobu je potřeba si pohlídat, aby Kozorohům nezkřížil někdo jejich plány. Oni vědí, že se právě vyskytují v životním období, ve kterém mají pracovat na své kreativitě, na svém růstu, a jejich cestou je postupovat vpřed. Dosáhnout na pracovní úspěch a vybudovat ze sebe autoritu. A protože je většina Kozorohu autoritami, tak se jim někdy stane, že se střetnou s jinou autoritou, a boj dvou titánů je na obzoru. Kozorohové jsou zvyklí vyhrávat. Ale někdy je krok zpět krokem vpřed a někdy je současná ztráta ziskem do budoucnosti.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=yaN9qmJjQWg&t=225s

 

Vodnář

Březen 2019

Novoluní v Rybách 6. 3. 2019

Úplněk ve Vahách 21. 3. 2019

Jaro začíná 20. 3. 2019

Vodnáři, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v březnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do března 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

V březnu začíná jaro, příroda se probouzí a venku se lepší počasí. Je čas více vycházet ven, Vodnáři přírodu milují. Jsou to lidé, kteří jsou s přírodou spjatí. Příroda nabízí dostatek volného pohybu, je bohatá na vjemy a prožitky a neustále se v ní něco děje. Vodnáři rádi zažívají nové situace a nové věci. Mají většinou rádi teplejší počasí, a to proto, že se neradi oblékají. Hodně oblečení je svazuje, omezuje je v pohybu.

Příroda Vodnáře zajímá i proto, že ukazuje mnoho forem jednotlivých druhů, což Vodnáře vzrušuje. Nemají rádi, když je něco nalinkované, když to má jeden tvar nebo neustále jednu a tu samou podobu. Potřebují, aby se vše měnilo, jinak se začnou nudit. A stejně je to i ve vztazích. V březnu ale hlavním tématem budou stále penízky. Vodnáři budou přemýšlet, jak jich vydělat více. Peníze k Vodnářům sice přicházejí, ale dá jim obrovskou práci, aby si je udrželi.

Dne 6. 3. 2019 proběhne Novoluní ve znamení Ryb. Bude to velmi intuitivní novoluní. Slunce, Luna a Neptun udělají konjunkci. Neptun znamená iluze, kterým Vodnáři velice rádi podléhají. Rádi žijí ve svých snech a zuří, když je z nich někdo vytrhuje a ukazuje jim tu pravou realitu. V březnu si Vodnáři uvědomí, že jsou důležité i jiné hodnoty než penízky. Jsou jimi láska, práce, rodina a zdraví.

Vodnáři rádi cestují. A nemusí to být jen cesty do zahraničí, stačí jim, že mění místa nebo že často řídí auto či motorku. Milují kolo. Když někam jedou, mají pocit změny; když na něčem jedou, mají pocit volnosti. Vodnáři, kteří hned na začátku roku nikam nevycestovali, to budou nyní řešit. Nebo budou komunikovat s někým, kdo v cizině žije.

Dne 21. 3. 2019 proběhne úplněk ve znamení Vah. Ten již Vodnáři znají.  Venuše ve Vodnáři udělá konjunkci s Černou Lunou. Může to přinést problémy v lásce nebo s někým, koho Vodnáři milují. Někdo může Vodnářům nabídnout práci v zahraničí nebo pro zahraniční firmu.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=tWk6Y3ujju8&feature=youtu.be

 

Ryby

Březen 2019

Novoluní v Rybách 6. 3. 2019

Úplněk ve Vahách 21. 3. 2019

Jaro začíná 20. 3. 2019

Ryby, nezapomeňte si zapsat vše, na čem v březnu 2019 pracujete, na co myslíte a co plánujete. Na konci této knihy máte prostor. Vy, kteří se mnou pracujete a pravidelně si každý rok kupujete mé knihy HOROSKOPŮ, se vraťte do března 2018. Podívejte se, co jste si zapsali, a zjistíte, jak jste se ve svých myšlenkách a činech posunuli.

Březen je pro Ryby velice důležitý měsíc. Je to proto, že proběhne novoluní v Rybách, což znamená nové začátky. Novoluní v Rybách proběhne dne 6. 3. 2019, a bude to silné novoluní. Rybám vládne Neptun. A právě v tomto novoluní udělá Neptun konjunkci s Lunou a se Sluncem. Vytvoří se kvadratura na Jupitera, který se pohybuje znamením Střelce. Ryby zažijí pracovní zvrat, přesun, nový začátek. Situaci, která zatřese půdou pod jejich nohama.

Ryby mají udělat krok, který bude v budoucnu velmi významný. Jejich intuice bude pracovat naplno, radit jim bude vnitřní hlas. Bude však potřeba vnímat, že vždy, když je ve hře Neptun, se může jednat o nějakou zkreslenou situaci. Situace, které ze začátku vypadají tak úžasně, se nakonec ukáží jako zcela opačné. Lidé, kteří na první pohled vypadají jako neodolatelní a schopní a jeví se jako přátelé, se v budoucnu mohou zachovat jinak, než Ryby očekávají. A tak bude potřeba situace promýšlet. I kdyby vypadaly sebelépe, měly by Ryby zvážit všechny možné aspekty.

Po celý rok 2019 se budou muset mít na pozoru před lidmi, které potkají. Budou si muset vybírat. Tento březen je to pro ně velmi silné téma. A protože si Ryby mají uvědomit sílu své osobnosti, tak je čeká také řešení, které se bude týkat financí a majetku. Ryby si budou dělat pořádky v tom, co vlastní s někým jiným. Společné vlastnictví je sice věc zajímavá, ale někdy člověka velice omezuje. Například v tom, že nemůže s majetkem nakládat podle svých představ. Dále je potřeba si svůj majetek neustále hlídat. Když člověk něco vlastní sám, také sám rozhoduje a může jednat podle toho, jak to cítí.

Kolem společného vlastnění se někdy dějí zvláštní situace. Lidé k sobě nejsou upřímní, neustále je potřeba něco kontrolovat. Kolik lidí například žije v domě, ve kterém žít nechtějí! Nemohou ale nic dělat, protože nemovitost vlastní ještě s někým jiným. O tom mohou Ryby v březnu přemýšlet. Některé Ryby budou jednat s bankami a s úřady, které mají na starosti peníze. Peníze, peníze a zase peníze. Ryby někdy toto téma obtěžuje, a přitom je tak důležité. Hodně Ryb si musí hlídat finance, protože někdy ztrácejí a ani neví jak.

Dne 21. 3. 2019 proběhne úplněk ve znamení Vah. Ryby by si měly zkontrolovat, zda mají vše zaplaceno a zda je vše kolem jejich majetku v pořádku. Některé Ryby jsou zadlužené, a tak se budou muset v tomto období starat, co s tím. Merkur a Neptun jsou v konjunkci v Rybách, a tak některé informace Ryby přímo vytočí. Když jde o penízky, dokáží se Ryby hodně přetvařovat. Ale nyní se může stát, že na ně někdo šije boudu.

ROK 2019

https://www.youtube.com/watch?v=nJgbOT6itks&feature=youtu.be