Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

HOROSKOP KVĚTEN 2018

HOROSKOPY  NA KVĚTEN PRO JEDNOTLIVÁZNAMENÍ

Beran

Květen  2018

Novoluní   15. 5. 2018 v Býku

Úplněk      29. 5. 2018 ve Střelci

V květnu budou Berani řešit ještě stále peníze a přemýšlet o svých majetkových poměrech. Jak se říká, je lepší být bohatý a zdravý, než chudý a nemocný. Revize v účetnictví, která proběhla v minulém měsíci, ukázala Beranům, jak na tom byli v minulých měsících s hospodařením. Je čas plánovat dál. Berani, tak co uděláte proto, aby se vám lépe dařilo? Už byste měli mít nový plán a pracovat na něm. Dne 15. 5. 2018 proběhne novoluní ve znamení Býka. Udělejte si mentální cvičení, jak zvýšit své příjmy a v tomto období se snažte, co nejvíce času strávit v přírodě. Příroda je mocná čarodějka. Určitou dobu již cítíte tlak v práci, ale klídek, blíží se doba, kdy se vám uleví. Vaše vládnoucí planeta Mars se konečně začne přesunovat z Kozoroha do Vodnáře a bude čas na cestování. Jestli můžete, tak si na květen naplánujte nějakou cestu a nejlépe do zahraničí. A když odjet nemůžete, tak si jí alespoň naplánujte. Na cestování je vhodné období ke konci května, protože budete pod vlivem Marse ve Vodnáři, a navíc proběhne úplněk ve znamení Střelce. Úplněk ve znamení Střelce bude 29. 5. 2018 a pro vás to bude uvolňující úplněk. Květen je lásky čas a tak ti šťastnější Berani by si mohli užívat lásku. A kdo nemá partnera, tak by si měl najít jinou formu lásky. Všude kde se podíváte, tam je láska a hlavně nezapomeňte, že vy jste láska. A tak Berani zvedněte hlavu a milujte se. Třeba někoho potkáte právě na cestách a je čas se vzdělávat. Anebo vzdělávat ostatní. Na vás je Berani, jakou formu zvolíte.

https://www.youtube.com/watch?v=H0IoVinDr8s&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f

 

BÝK 2018

Květen  2018

Novoluní   15. 5. 2018 v Býku

Úplněk      29. 5. 2018 ve Střelci

Květen je lásky čas. Nezapomeňte se políbit pod rozkvetlou třešní. V květnu budou Býci řešit smlouvy. Mohou je podepisovat, nebo chtít od ostatních, aby něco podepsali jim. Býci, dávejte si pozor na lidi, kteří slibují a neplní. Jak se říká: „Sliby se slibují, blázni se radují.“ Je to zajímavé, že někteří lidé prostě nehodlají dodržovat svoje slovo. Býci, doufám, že vy takoví nejste. Je možné, že se vám ukončí nějaká spolupráce. Anebo tu spolupráci s někým chcete ukončit právě vy? Může se vám také zdát, že se nacházíte v prostředí, které vám nevyhovuje. Jestliže žijete v nevyhovujících podmínkách, tak to změňte. Nenechte se vtlačit do situací, ve kterých vám nebude dobře. Byla by to chyba. A připravte se na nejsilnější novoluní v tomto měsíci. Dne 15. 5. 2018 proběhne novoluní ve znamení Býka. Novoluní ve vašem vlastním znamení. Tak to bude pecka. Je čas zahájit novou činnost v životě. Můžete si naplánovat novou práci. Nyní můžete změnit cokoli. Nastavte si nová pravidla. Upozorněte celý svět, kdo jste a kam jdete. Vaše vládnoucí planeta Venuše se pohybuje znamením Blíženců. Je čas komunikovat. A víte, že v tomto období vám bude okolí více naslouchat? Osudové rozhodnutí, které bude mít vliv na váš další život, se může týkat jakékoli oblasti. Může se jednat o cesty, o vzdělání, o někoho v zahraničí. A protože Černá Luna je v konjunkci s Plutem, nepůjde o jednoduchou záležitost, ale bude to záležitost karmická. Právě podle toho jak se rozhodnete, podle toho se bude vyvíjet vaše finanční situace. Však to znáte, o peníze jde především. A o tom se přesvědčíte již ve druhé polovině tohoto měsíce. Připravte se na úplněk ve Střelci, který proběhne dne 29. 5. 2018 a proluftuje vaší peněženku. Venuše se přesunula do Raka. Hlídejte si majetek a pokladnu.

https://www.youtube.com/watch?v=5PSnswEy5mw&index=2&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f

 

BLÍŽENCI  2018

Květen  2018

Novoluní   15. 5. 2018 v Býku

Úplněk      29. 5. 2018 ve Střelci

Květen je lásky čas. Nezapomeňte se políbit pod rozkvetlou třešní. V květnu by se Blíženci měli zamyslet nad svým zdravím. Udělat si preventivní prohlídky a zhodnotit svůj životní styl. A protože vlastně celý rok 2018 je u Blíženců zaměřen na to, aby si pohlídali zdraví, tak si nyní napíšeme, na co si Blíženci mají dávat pozor. U Blíženců se mohou jevit končetiny jako problémová část těla. Někteří Blíženci hlavně v pozdějších letech mívají problémy s rukama. Dále je potřeba si hlídat plíce, průdušky. Pro Blížence je velice příznivé, když se věnují nějakému sportu. Když hodně chodí a jezdí. Na kole, na bruslích, v autě. Prostě cesty. Když se Blíženci ocitnou v situaci, kterou nemohou vydýchat, potom může přijít problém s dýcháním. Kašel říká, že se na to mohou vykašlat. Blíženci by se měli naučit správně dýchat. Někteří Blíženci bývají příliš nervózní a utrhují se na své okolí. Nervozita se projeví především tehdy, jestliže se Blíženci dostanou do pozice, že mají hodně starostí. Potom dokáží být velmi nepříjemní. Měli by se naučit soustředit, nerozptylovat svou pozornost a nebýt povrchní. Blíženci by měli sledovat také štítnou žlázu a oblast hlasivek. Dne 15. 5. 2018 proběhne novoluní ve znamení Býka. Toto novoluní pro Blížence je komplikované. Navíc se v Býku vyskytne také Merkur, a aby toho nebylo málo, udělá konjunkci s Uranem. Blíženci budou mít divnou náladu a někteří budou vzteklí. Navíc se k nim dostane zpráva, která je nepotěší. Někteří mohou odhalit nepříjemné tajemství anebo něco praskne na ně samotné. Někdo v jejich okolí bude řešit problém. Buď zdravotní nebo finanční, nebo psychický. A pozor na úřady. Pozor na nespolehlivé lidi. Pozor na konflikty. Trochu může tento vliv zmírnit Venuše, která se pohybuje ve znamení Blíženců. Venuše způsobí, že tito lidé budou přitažlivější, krásnější a bude z nich vyzařovat sexappeal. Nervozita možná bude mít něco společného s financemi, nebo s majetkem. Situace se začne uvolňovat ke konci měsíce. Dne 29. 5. 2018 proběhne úplněk ve znamení Střelce a tento úplněk přinese téma vztahů. A to nejen osobních, ale také pracovních. A Blíženci by se měli připravit na novou příležitost. Novou práci, nové smlouvy, nový partner, nová firma.

https://www.youtube.com/watch?v=GAQOHNjguKk&t=51s

 

RAK 2018

Květen  2018

Novoluní   15. 5. 2018 v Býku

Úplněk      29. 5. 2018 ve Střelci

Květen je lásky čas. Nezapomeňte se políbit pod rozkvetlou třešní. Zatímco ostatní se budou možná bezstarostně líbat, vy budete mít v květnu starosti a ty se budou týkat partnerských vztahů. Na konci minulého měsíce proběhl úplněk ve znamení Štíra a to je velmi silný a velmi magický úplněk. Ve Štíru se totiž nachází také Jupiter a Luna se octne v jeho blízkosti. Tato pozice podtrhne vaše celoroční téma. Sledujte, co se kolem vás děje v partnerských vztazích. V těchto dnech dostáváte informace, jak na tom jste. A nezapomeňte, že vesmír někdy funguje v hádankách. Jak tedy poznat co se děje? Řiďte se intuicí, kterou máte mimořádně vyvinutou. Vládne vám Luna, vnímáte intenzivně vnímat svůj vnitřní hlas. A ten vždy mluví pravdu. Takže jste spokojeni s partnerem? Poděkujte! Něco se vám nelíbí? Řešte to! Máte pocit, že vás podvádí? Když budete připraveni přijmout pravdu, dozvíte se ji. Anebo ze vztahu chcete jít pryč? Udělejte k tomu tedy nějaké konstruktivní kroky. Důležitým tématem bude také vztah k dětem. Svým vlastním a také k dětem v okolí. Máte být diplomat a zvládnout to na jedničku. Jestliže vás vytočí váš potomek, zachovejte klid, usmějte se a pochvalte ho. Raci se narodili proto, aby svým dětem dali tu nejlepší péči. Jen Raci, kteří neplní karmické poslání, mají se svými dětmi problém. A většinou proto, že se jim nelíbí, jak se staví ke škole, k hospodaření, k majetkovým věcem. Raci, doufám, že vy to tak nemáte. Dne 15. 5. 2018 proběhne novoluní ve znamení Býka. Bude to velmi společenské novoluní a je potřeba se nejvíce pohybovat ve společnosti. Raci, někdo vás pozve na akci a vy jděte. A když vás nikdo nepozve, tak něco zorganizujte sami. Na cestě je nový přítel, nebo nová přítelkyně. Někdo důležitý si vás může všimnout. Tak se upravte, usmívejte se a rozzářete své oči. Je čas se připravit na léto a zformovat tělo do plavek. Raci, už cvičíte? Jíte zdravě? Asi ano, své zdraví budete řešit ke konci měsíce. Dne 29. 5. 2018 proběhne úplněk ve znamení Střelce. V tu dobu už se bude Venuše pohybovat vašim znamením Raka. Budete zářit, tak toho využijte. Líbí se vám kolega v práci? Uvědomte si ale, že vztahy na pracovišti mohou přinášet problémy. Prosím vás, hlavně se nezamilujte do šéfa.

https://www.youtube.com/watch?v=SznRtSuDKMM&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=4

 

LEV  2018

Květen  2018

Novoluní   15. 5. 2018 v Býku

Úplněk      29. 5. 2018 ve Střelci

Květen je lásky čas. Nezapomeňte se políbit pod rozkvetlou třešní. Zatímco ostatní se budou možná bezstarostně líbat, vy si dávejte pozor na svůj zdravotní stav. Hlavně buďte v klidu, protože v práci probíhají změny, které vás mohou rozladit. Práce je důležitá, protože vás živí. Penízky, které vyděláte, vám pomáhají žít kvalitnější život. Penízky a jejich dostatek. To je cesta k větší svobodě. Aby si člověk mohl užívat, potřebuje být zdravý. Tak se hlídejte! V květnu si budete muset uvědomit, jak bydlíte a s kým bydlíte. Nezapomeňte, že chcete-li cokoli vylepšit na svém bydlení, měli byste to zvládnout do 8. 11. 2018. A proč do tohoto data? Protože do té doby se planeta Jupiter posunuje znamením Štíra a to je pro vás informace, že můžete bydlet podle svých představ. Jestliže se bude dít ve vaší rodině něco, co vám dělá starosti, nerozčilujte se. Starosti jsou proto, aby se řešily. A rodinné zázemí je velice důležité. Klidné a harmonické domácí a rodinné prostředí vám přinese větší úspěch v budování kariery a to budete právě v květnu potřebovat. Dne 15. 5. 2018 proběhne novoluní ve znamení Býka. Od tohoto okamžiku si neustále opakujte větu: „Jsem člověk, který žije ve stabilních podmínkách. Mám vlastní bydlení. Mám a umím vlastnit. Jsem úžasná bytost.“ Lvi, v květnu můžete čekat povýšení. Žádejte o zvýšení příjmu. Udělejte ze sebe ještě větší autoritu. Ať už to uděláte v práci, doma, nebo mezi svými přáteli, ukažte všem, že jste osobnost, se kterou je potřeba počítat. Udělejte si pořádek v tom, aby z vás nikdo nedělal „sluhu.“ A když už něco budete dělat pro druhé, chtějte za to odměnu. Stanovte si, kolik chcete brát za svou práci. Je čas zvýšit si příjmy. Stále si budete muset hlídat zdraví. A stále si budete muset hlídat v práci, aby vás nikdo nepřeskočil. Vy jste nejlepší! Druhá polovina měsíce vám může přinést starosti s dětmi, nebo s partnerem. Vyřešte vše s nadhledem. Dne 29. 5. 2018 proběhne úplněk ve znamení Střelce. Ukončí se vztahy, které nefungují. Objeví se problém, kterého si musíte všimnout.

https://www.youtube.com/watch?v=H1Net8sWq6g&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=5

 

PANNA  2018

Květen  2018

Novoluní   15. 5. 2018 v Býku

Úplněk      29. 5. 2018 ve Střelci

Květen je lásky čas. Nezapomeňte se políbit pod rozkvetlou třešní. Zatímco ostatní se budou možná bezstarostně líbat, Panny už budou přemýšlet o tom, kde co zasadit, co vypěstovat a hlavně, jak si vytvořit nějaké zásoby. Panny si zásoby dělají moc rády. Potřebují mít pocit, že všechno mají. Někdy je u Pannen problém s tím, že hromadí zbytečné věci. Nerady něco vyhazují a stále si myslí, že se vše může jednou hodit. Jenže v květnu je potřeba si udělat kolem sebe pořádek. Vyházet to, co už není potřebné a vyklidit prostor. A to nejen doma, v práci, ale úklid by měl proběhnout také mentální. Panny, naučte se novou životní látku! Jděte do školy, na semináře vzdělávejte se, abyste mohly využít svého Merkura. Merkur je planeta komunikace a vzdělávání a je to vaše vládnoucí planeta. Dne 15. 5. 2018 proběhne novoluní ve znamení Býka. A Merkur se bude také nacházet v Býku a v konjunkci s Uranem. Napadnou vás geniální myšlenky. Vaše komunikace bude překvapivě originální. Okolí bude zírat, co se to s vámi děje a jak jste moderní. Navíc se vám ozve někdo z ciziny. Anebo že byste někoho v cizině oslovily vy? Panny, jestli chcete navštívit cizí země, právě v květnu to řešte. Buď přímo odcestujte, anebo cestu plánujte. Dařit se bude Pannám, které mají vysokoškolské vzdělání. Ozvou se úřady, ale to není v roce 2018 pro Panny nic nového. Rok 2018 je rokem vyřizování. Některé Panny budou řešit dopravní prostředky. Anebo přemýšlet čím a kam odcestovat. Panny máte v pořádku své auto? A doporučovala bych Pannám, které nemají kolo, aby si ho pořídily a začaly jezdit na kole do přírody. Mladší ročníky si mohou pořídit kolečkové brusle anebo koloběžku. Panny a co sourozenci a sousedské vztahy? Máte vše v pořádku? Lépe se žije, když jsou vztahy s okolím harmonické. Klidně už můžete organizovat grilování na zahradě. Naložte masíčko, kupte vínečko a pozvěte svou rodinu a sousedy. Abyste se cítily dobře, ukliďte si doma. Ve druhé polovině měsíce budou Panny přemýšlet, co vylepšit na svém bydlení. Mohou řešit problém, který se týká domova, lidí se kterými bydlí a problémovou situaci s nějakou ženou. Panny, prosím vás nebuďte rýpavé. Okolí vaši kritiku může špatně přijímat. Dne 29. 5. 2018 proběhne úplněk ve znamení Střelce. Že by se k vám chtěl někdo nastěhovat. Anebo se chcete nastěhovat vy? Toto téma se může týkat práce. Můžete se přestěhovat do jiné kanceláře. Anebo jen změníte místo pracovního stolu? A rada zní, stoupněte si před zrcadlo a podívejte se, co byste mohly vylepšit na svém těle.

https://www.youtube.com/watch?v=Iq7As54bIDQ&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=6

 

VÁHY  2018

Květen  2018

Novoluní   15. 5. 2018 v Býku

Úplněk      29. 5. 2018 ve Střelci

Květen je lásky čas. Nezapomeňte se políbit pod rozkvetlou třešní. Zatímco ostatní se budou možná bezstarostně líbat, Váhy budou řešit po celý květen peníze a hmotu. Tento měsíc je o financích. Na začátku května budou Váhy pod vlivem úplňku ve Štíru, který proběhl minulý měsíc. A protože se ve Štíru nachází také planeta Jupiter, bude vliv tohoto úplňku velice silný. Bude to magické a emočně silné období, které některé Váhy položí na kolena, ale ty vyspělejší a silnější jedince naopak posílí. Váhy budou přemýšlet, kam investovat, co koupit, některé budou myslet na to, co zaplatit dříve a některé budou přemítat o tom, jak je to možné, že peníze a hmota hýbou světem. Váhám může něco nebo někdo chybět. A většina lidí funguje tak, že si neváží toho, co mají a touží neustále po tom, co nemají. Váhy! Doufám, že vy si uvědomujete, že jste vlastně šťastné a spokojené a že některé vaše přání jsou pouhé rozmary. Každý den poděkujte za to, co máte, každý den poděkujte za svou rodinu a každý den poděkujte za život. Vyhrňte si rukávy, protože dne 15. 5. 2018 proběhne novoluní ve znamení Býka a budete řešit hmotné a majetkové věci. Vaše vládnoucí planeta Venuše se nachází v Blížencích. Budete komunikovat s lidmi, se kterým máte něco společného finančně anebo se kterými něco vlastníte. Zkontrolujte si bankovní konta, zda někde neplatíte zbytečně poplatky. Podívejte se, zda jsou hrazeny složenky. Jednání na úřadech a v bankách pro vás dopadne příznivě. Přečtěte si veškeré pojistky a smlouvy, které jste kdy uzavřely a zkontrolujte, zda jsou v pořádku. A protože jste v tomto období velmi přitažlivé, některé z vás čeká překvapení! Váhy, užijete si tolik erotiky, kolik bude chtít. Nakupte si erotické pomůcky, nějaké sexy oblečení a vystavte na obdiv své vnady. A některé Váhy dokonce mohou potkat svou první lásku. Prostě sexuální harašení, to je to, co budou Váhy prožívat. A pozor! Hlídejte si partnera. Sexuální harašení by totiž mělo být mezi vámi a vaším partnerem. Anebo je to jinak? Váhy pozor na to, abyste si nezkomplikovaly rodinné podmínky, anebo aby je někdo nezkomplikoval vám. Hlídejte si to, co jste vybudovaly. A hlavně o všem komunikujte. Vysvětlovat budete muset hlavně kolem úplňku, který proběhne dne 29. 5. 2018 a bude ve znamení Střelce. Pozor na cestách a dejte si do pořádku auto. Anebo si kupte nové.

https://www.youtube.com/watch?v=tDbubcf25io&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=7

 

ŠTÍR  2018

Květen  2018

Novoluní   15. 5. 2018 v Býku

Úplněk      29. 5. 2018 ve Střelci

Květen je lásky čas. Nezapomeňte se políbit pod rozkvetlou třešní. Zatímco ostatní se budou možná bezstarostně líbat, Štíři budou pod vlivem velmi silného úplňku, který proběhl na konci minulého měsíce. A co to tedy znamená? Osobní život Štírů se změní. Od úplňku budou muset postavit jinak k situacím a k lidem ve svém okolí. Tlaky budou nejen v osobním, ale také v pracovním životě. Štíři budou muset udělat osudové rozhodnutí a s odvahou sobě vlastní nastoupit cestu do neznáma. Síla Štírů je obrovská, když se pro něco rozhodnou, když na něco zaměří svou pozornost, není síla, která by je zastavila. A takovou sílu budou muset tito jedinci vyvinout právě v květnu. Osudový zvrat může přijít v oblasti práce. Štíři mohou potkat buď nové pracovní partnery, společníky na podnikání, mohou nastoupit do nové firmy, nebo renovovat firmu svou. Přijímat zaměstnance a zkulturňovat prostředí. Štíři, dávejte si pozor na to, jaké si dohodnete podmínky. Jestliže budete něco podepisovat, tak si vše řádně pročtěte. A jestliže nějaké vztahy ukončujete, dohodněte přesně všechny detaily. Když to neuděláte, v budoucnu na to doplatíte. Dne 15. 5. 2018 proběhne novoluní ve znamení Býka. Začíná období, ve kterém se budou řešit peníze a všechna jednání budou o hmotě. Štíři! A aby toho nebylo málo, hodně vás bude zaměstnávat partner. Jestli máte partnera, prověřte, zda vám říká pravdu. Jestli partnera nemáte, tak se připravte, je někde kolem vás. Štíři, ale moc se nerozptylujte zbytečnostmi a stále mějte na paměti, že se v roce 2018 máte posunout výš. Dosáhnout na úspěch. A tak přemýšlejte jak více vydělat, přemýšlejte, co vás baví, a z koníčka si udělejte práci. Potom se budou penízky jen sypat. Dne 29. 5. 2018 proběhne úplněk ve znamení Střelce. V tomto období by už Štíři měli mít vše domluveno a otvírá se před nimi nová etapa vydělávání financí. Štíři, jestliže něco končí, nelekejte se. Život je o tom. Něco končí proto, aby něco jiného začalo.

https://www.youtube.com/watch?v=D5D61C0vdwU&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=8


STŘELEC  2018

Květen  2018

Novoluní   15. 5. 2018 v Býku

Úplněk      29. 5. 2018 ve Střelci

Květen je lásky čas. Nezapomeňte se políbit pod rozkvetlou třešní. Zatímco ostatní se budou možná bezstarostně líbat, Střelci budou přemýšlet, proč se někteří lidé chovají, tak jak se chovají a proč je přepadají divné pocity, když je život tak krásný. Střelci informace pro vás. Mějte na paměti, že lidé mluví a píší úplně jinak, než se potom opravdu projevují. Někdy je to nepochopitelné, ale vy se tím nezatěžujte. Většina Střelců je upřímná co na srdci, to na jazyku. Dne 15. 5. 2018 proběhne novoluní v Býku a bude se řešit práce a lidi, se kterými Střelci spolupracují. Květem bude měsíc, ve kterém je potřeba hlídat si svůj zdravotní stav. Nachlazení Střelci by si měli zalézt do postele a vyléčit se. A na co si mají Střelci dávat pozor? Znamení Střelce je znamení velmi pohyblivé a tito jedinci se rádi a často pohybuji. Rádi cestují, sportují. Tomuto znamení jsou přiřazeny stehna, kyčle. Nohy, stehna i kyčle umožňuji pohyb do všech stran. Díky síle svalů a ohebnosti kloubů je člověk nezávislý a svobodný. V životě je důležitá prevence. U Střelců se častěji než u jiných znamení objevují problémy se svaly, kyčelnímu klouby, křečové žíly, ischias a bolesti zad. Pohyb a aktivita je proto velmi důležitá. Střelci musí být opatrní, protože mají tendence k úrazům beder, kolen, nohou. Úrazy mohou být často způsobeny tím, že Střelci rádi riskují. Tito jedinci jsou náchylní na onemocnění jater, dýchacích cest, slinivky břišní. Proto je důležité věnovat zvýšenou pozornost své stravě. Důležité je dávat si pozor na alergie, sennou rýmu a na astma. I když navenek vypadají tito lidé vyrovnaně, ale opak je pravdou. Často to bývá jen maska, pod kterou skrývají nervozitu a obavy z budoucnosti. Aby bylo tělo silné, je třeba pozitivně myslet a hodně se smát. Smích je jeden z nejúčinnějších léčebných prostředků. Tito lidé mají rozporuplnou povahu, střídají se u nich stavy radosti, pohody a stavy deprese a smutku. Střelci! Vyberte si sami, v jakém rozpoložení se lépe cítíte.  Dne 29. 5. 2018 proběhne nejsilnější úplněk v roce 2018. Úplněk ve znamení Střelce a vy budete muset změnit hodně věcí. A začněte hned.

https://www.youtube.com/watch?v=HKn_CaDlgAs&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=9

https://www.youtube.com/channel/UCtTdwKMv9cIh-usBrVJ_rTQ


KOZOROH 2018

Květen  2018

Novoluní   15. 5. 2018 v Býku

Úplněk      29. 5. 2018 ve Střelci

Květen je lásky čas. Nezapomeňte se políbit pod rozkvetlou třešní. Zatímco ostatní se budou možná bezstarostně líbat, Kozorohové budou mít plno práce se svým životem. V roce 2018 na ně působí Jupiter ze znamení Štíra a chce po nich, aby si uvědomili, do jaké společnosti patří. Kozorohové by měli být ambiciózní. Často se obklopují lidmi, kteří něco znamenají a hlavně, kteří něco mají. Jenže přátelství mezi lidmi není jen o penězích. A stále platí, že v nouzi poznáš přítele. Když se daří, je kamarád každý, když se nedaří, pozná se pravá tvář člověka. S něčím takovým se budou Kozorohové v roce 2018 setkávat často. Společenské aktivity a pozvání, které budou nyní na denním pořádku, nemusejí, dopadnou podle představ. Kozorohové nemusejí být pozváni na nějakou aktivitu, nebo mohou být odmítnutí nějakým člověkem. Jenže jejich úkolem je, dosahovat na to, co chtějí. A tak milí Kozorohové, když někam chcete jít tak jděte. Nezapomeňte, že se máte chovat diplomaticky, protože během roku 2018 si vás všimne důležitý člověk anebo se dostanete do nějaké skupiny, která v něčem vyniká. To je prostředí pro vás. Ať už to budou noví přátelé, nebo nový pracovní tým. Vy to dokážete. Dne 15. 5. 2018 proběhne novoluní ve znamení Býka a pořádky si budete muset dělat v partnerství a s dětmi. A protože Saturn bude v příjemném aspektu na Merkura a Urana, je čas si vážně promluvit o tom, jak to bude fungovat dál. Každý musí dodržovat nějaká pravidla. Platí to pro vás, platí to pro partnera, platí to pro děti a platí to také v pracovním kolektivu. A o to tady půjde. Domluvit si pravidla tak, aby to vyhovovalo všem. Ale jde to? Asi ano! Ale musí se to probrat. Kozorohové, kteří tvoří, dostanou šance se projevit. Je čas plodit a tvořit. Dne 29. 5. 2018 proběhne úplněk ve znamení Střelce. Otevře ožehavé téma, které Kozorohy trápí. Přijde starost, která se bude muset vyřešit. Kozorohové, zlepšete si nějak náladu, budete to potřebovat.

https://www.youtube.com/watch?v=QzhO7xYtsd4&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=10

 

VODNÁŘ  2018

Květen  2018

Novoluní   15. 5. 2018 v Býku

Úplněk      29. 5. 2018 ve Střelci

Květen je lásky čas. Nezapomeňte se políbit pod rozkvetlou třešní. Zatímco ostatní se budou možná bezstarostně líbat, Vodnáři budou mít plno práce se svým životem. V roce 2018 na ně působí Jupiter ze znamení Štíra a chce po nich, aby byli úspěšní. Aby člověk dosáhl na úspěch v práci, měl by mít pořádek doma a v rodině. Vodnáři, jste spokojeni s tím, jak bydlíte? Jste spokojeni se svou rodinou a se svým rodinným zázemím? Je čas udělat nějakou akci kolem bydlení. Kdo není spokojen, tak by měl nastartovat změnu, a kdo si bydlí spokojeně, měl by něco vylepšit. Koupit si nový dům, nebo nové zařízení do bytu. A Vodnáři teď vás čeká několik let, ve kterých budete kolem bydlení prožívat neuvěřitelné situace a víte proč? Vaše vládnoucí planeta Uran se přesunula do znamení Býka. Měli jste dům a už nemáte? Tak si udělejte vizi a dosáhnete zpátky na svůj majetek. Bydleli jste v jiné zemi a už nebydlíte? Uran vám pomůže to změnit. Vodnáři a soustřeďte se na svou rodinu. Rodina jsou lidé, kteří s vámi žijí a jsou vám nejblíže. Máte se všemi dobré vztahy? Jestliže nemáte dobrý vztah s matkou, s dcerou nebo s tchýní, tak je čas to změnit. Nemusíte se nikoho doprošovat. Stačí si uvědomit příčinu a pracovat na její nápravě. Vodnáři a co vaše tělo? Tak dlouho toužíte začít cvičit. Už jste začali? Není nad krásné svalnaté tělo, že? Vodnáři se budou muset zamyslet nad tím, kolik času tráví doma a kolik času tráví v práci. Vodnáři, budete muset umět rozdělit svou pozornost mezi těmi, s kým bydlíte a mezi těmi, kteří se s vámi chtějí pobavit a mezi těmi, kteří s vámi spolupracují. No nazdar. Asi budete muset méně spát, abyste to všechno stihli. Ale pozor věnujte svou pozornost jen těm, kteří si to zaslouží. Mít hodně kamarádů je sice fajn. Ale pomohou, když potřebujete? A muži Vodnáři, kteří jsou samá kamarádka by se neměli  divit, když na ně partnerka žárlí. „Na každém šprochu je pravdy trochu, že?“ Dne 29. 5. 2018 proběhne úplněk ve znamení Střelce. Vodnáři, jak to děláte, že jste samá akce? A pozor někdo vás zklame.

https://www.youtube.com/watch?v=1W9s7vJ5kJM&index=11&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f

 

RYBY  2018

Květen  2018

Novoluní   15. 5. 2018 v Býku

Úplněk      29. 5. 2018 ve Střelci

Květen je lásky čas. Nezapomeňte se políbit pod rozkvetlou třešní. Zatímco ostatní se budou možná bezstarostně líbat, Ryby budou přemýšlet. Tak co se to vlastně děje? Mám se zamilovat? Nebo se věnovat více kariéře? Jak to myslí člověk kolem mě? Co si o mně myslí, a jak mě vnímá? Co si o mně myslí, a jak mě vnímají v práci? Jak mě vnímá rodina? A tak milé Rybičky, nejlépe se přemýšlí tam, kde je klid. A tak jestli můžete, tak odleťte někam na dovolenou, někde, kde je příjemně a kde budete mít čas přemýšlet. Kdo nemůže odletět nebo odjet, tak by si měl v těchto dnech dovolenou naplánovat. Některé Rybičky budou mít starosti kolem nějakého cizince, nebo s cizím kapitálem, anebo s firmou se zahraniční účastí. Ale co je důležité, většina Ryb bude v tomto období cítit potřebu vyššího vzdělání tak intenzivně, že se začnou hlásit na školy, semináře anebo se vzdělávat sami, doma podle svého tempa a podle svých zájmů. Je čas pochopit že, „chytrým patří svět.“ Dne 15. 5. 2018 proběhne novoluní ve znamení Býka. Zajímavé a akční novoluní, ve kterém je čas si povídat, psát a upozorňovat na sebe. V tu dobu bude ještě navíc Neptun velmi příjemně aspektovat planetu Jupiter, takže je vhodné hovořit se svým okolím nejen o svých pozitivních pocitech, ale také o tom, co Rybičky trápí. Dařit by se mělo Rybičkám, které pracují ve vzdělávání, nebo kolem knih nebo ve službách. I Ryby, které fungují pracovně tam, kde se vzdělávají jiní, dostanou zajímavý nápad, nebo nabídku. Ryby už v minulém roce toužily po změně práce a po tom, aby se posunuly někam, kde budou spokojenější. No a k tomu, aby se jim to povedlo, potřebuji oslovit ty správné lidi. A jak se říká, kdo se stará ten má a líná huba holé neštěstí, tak ty šikovné Rybičky využijí tohoto období buď pro svou reklamu, anebo se právě nyní začnou prezentovat ještě více na veřejnosti. Dne 29. 5. 2018 proběhne úplněk ve znamení Střelce. A v tu dobu bude v krásném aspektu Neptun na Jupitera a také na Venuši. Ryby! Ať se děje co se děje, někomu se líbíte a vidí vás.