Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
Podporuje mojeID

HOROSKOP ČERVENEC 2018

Beran

Červenec 2018

Novoluní   13. 7. 2018 v Raku

Úplněk      27. 7. 2018 ve Vodnáři

V červenci budou mít Berani dilema. Jestli odpočívat anebo se věnovat práci. I když je práce hodně, člověk by se měl věnovat především svým blízkým. Své rodině a lidem, které člověk miluje. Kterých si váží a se kterými je mu dobře. Berani, uvědomte si, jak to vlastně máte. Kdo je pro vás důležitý? Věnujete mu dostatek pozornosti? Takže práce nebo rodina? Domov nebo kancelář? A co to spojit? Některé činnosti jdou přeci vykonávat z domova. Někdy se lidé na práci jen vymlouvají a někteří dokonce tvrdí, že jsou v práci a jsou úplně jinde. Jak to máte vy, Berani? A není někdo takový ve vašem okolí? Udělejte si v tom pořádek. V červenci si doma ukliďte. Kupte si něco pěkného do domu. A jestli máte plán změnit něco kolem bydlení, tak to udělejte nyní. Dne 13. 7. 2018 proběhne novoluní ve znamení Raka. Jak vycházíte s ženskou energií? Zatímco minulý měsíc jste si měli udělat pořádek s mužskými energiemi, nyní přeneste svou pozornost na ženy. A to na všechny ženy. Mars se stále pohybuje znamením Vodnáře, měli byste se hýbat, cestovat, jezdit na kole, na bruslích, prostě hlavně být v neustálém pohybu. Lehkost bytí, kterou cítíte, si klidně užívejte, ale hlídejte si, aby vám nezasahovala do financí. Utrácejte s rozumem, a dívejte se, kam vám mizí penízky. Víte, že se říká: „desetníček k desetníčku a už máte na ledničku.“ V červenci je čas vyrazit do společnosti a udělat si pořádek v přátelích. Máte dobré přátele? Jste s nimi spokojeni? Nezklamal vás někdo? Neodmítá vás někdo? Víte, že když vás někdo odmítá, je to jeho problém a ne váš? Na konci měsíce byste měli slavit. Bavte se, ale hlídejte se. Jste pod drobnohledem, někdo vás pozoruje. Dne 27. 7. 2018 proběhne úplněk ve znamení Vodnáře a bude pro vás Berani velmi silný. Ve hře bude totiž vaše vládnoucí planeta Mars. Seznámíte se s někým novým. Nebo že by vás někdo zaujal?

BERAN 2018

https://www.youtube.com/watch?v=H0IoVinDr8s&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f

 

BÝK

Červenec 2018

Novoluní   13. 7. 2018 v Raku

Úplněk      27. 7. 2018 ve Vodnáři

Býci, a máme tady červenec. Všichni budou hovořit o tom, kam pojedou na prázdniny a Býci, budou přemýšlet nejen, kam pojedou, ale co se na cestách naučit. Býkům dělá dobře pobyt v přírodě. A tak je vhodné, aby vlastnili kus země, chatu, nebo aby často chodili po lese. Býci, dělá vám dobře, když vidíte louku plnou květů? Klasy obilí, které jemně tancují pod taktovkou letního větříku? Jestliže přijede někdo z ciziny, tak mu ukažte krásnou českou krajinu. A jestliže vy pojedete do ciziny, nezapomeňte na svůj domov. V červenci se podívejte, jestli máte vše vyřízeno na úřadech, jde o to, ať máte během léta klid. Po úřadech se běhá, když je škaredé počasí a když je krásně, tak si to užívejte v přírodě, anebo na cestách. Dne 13. 7. 2018 proběhne novoluní ve znamení Raka. Venuše se přesunula do Panny a to znamená, že je čas tvořit a plodit. Býci, jestliže máte potřebu někam napsat a něco vyřídit, udělejte to v tomto období. Je čas na reklamu, na sebeprezentaci. Je čas říci celému světu kdo jste. A nebuďte skromní. Napište dopisy, pošlete e-maily a hlavně komunikujte. Čekejte důležitou zprávu, která se bude týkat partnerských nebo pracovních vztahů. Jestliže jste ještě nepodepisovali smlouvy, stane se nyní. Můžete také začít jednat s novým obchodním partnerem, nebo s firmou. Uspořádejte rodinou oslavu, a jestli máte sourozence, tak zajeďte na návštěvu. Býci! Určitě jste si všimli, že již několik měsíců se ve vašem životě dějí překvapivé a zvláštní věci. A víte proč to je? Od května do listopadu se do vašeho znamení Býka načas přesunula planeta Uran. A jak víte, Uran přináší do života zvraty. Připravuje vás již nyní na změny, které do vašeho života přijdou v několika příštích letech. Dne 27. 7. 2018 proběhne úplněk ve znamení Vodnáře. Tento úplněk zahýbe vaší kariérou. Energie vám napoví, kam se dál směrovat pracovně a jak na sobě ještě více zapracovat.

BÝK 2018

https://www.youtube.com/watch?v=5PSnswEy5mw&index=2&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f

 

BLÍŽENEC

Červenec 2018

Novoluní   13. 7. 2018 v Raku

Úplněk      27. 7. 2018 ve Vodnáři

Blíženci a máme tady červenec. Všichni budou hovořit o tom, kam pojedou na prázdniny. Vy o tom nemluvte a konejte. Doufám, že rodině nevykládáte, že se nikam nepojede! Protože šetříte? Na odpočinku se nešetří a dovolenou si zasloužíte. Červenec ale bude stále o penězích. Vy už to tak prostě v životě máte, že Blíženci? Na jedné straně utrácíte, na druhé straně jste přehnaně šetrní. Důležité ovšem je myslet na zadní kolečka. A to většina Blíženců dělá, anebo alespoň vykazuje snahu. Dne 13. 7. 2018 proběhne novoluní ve znamení Raka. Pro Blížence to bude téma, jako hrom. Jestli je jejich pokladna plná, či nikoli. Jestli dobře hospodařili. Většina Blíženců zatouží po práci, ve které vydělá více peněz. A to je správné. Protože mantinely si v životě stavíme jen mi sami ve své hlavě. A protože Blíženci jsou společenští a nesnášejí samotu, měli by někomu, koho si váží dát dárek. Blíženci, anebo že by někdo dal dárek vám? Vaše vládnoucí planeta Merkur se posunula do znamení Lva. Toto je honosné postavení Merkura a přinese Blížencům touhu po větším luxusu. Někteří Blíženci se půjdou podívat na přednášku, někoho bohatého a budou přemýšlet, jak to ten člověk dělá? Někteří Blíženci se začtou do knih osobního rozvoje. Blíženci by si měli koupit něco značkového na sebe. Tím že mají takové důležité seznamovací období po celý tento rok, by měli dbát na svůj vzhled a také na módu. Dne 27. 7. 2018 proběhne úplněk ve znamení Vodnáře. A tak se kolem Blíženců otevře téma cizina, cizinec, cizí země, firma se zahraniční účastí. Situace se ale může zkomplikovat a to proto, že ve Vodnáři se vytvoří konjunkce Luna, Mars a Černá Luna. A zase půjde o peníze a zase půjde o majetek. A pozor! Černá Luna se pokusí vtáhnout Blížence do nesprávného rozhodnutí. Merkur je ve znamení Lva a Blíženci mají stále „velké oči“ a nenasytnou touho po někom, nebo po něčem. Blíženci a víte, že se říká: „dvakrát měř a jednou řež.“ V červenci je čas přemýšlet o dalším vzdělávání.

BLÍŽENCI  2018

https://www.youtube.com/watch?v=GAQOHNjguKk&t=51s

 

RAK

Červenec 2018

Novoluní   13. 7. 2018 v Raku

Úplněk      27. 7. 2018 ve Vodnáři

Raci! Toto je důležitý měsíc. Jestli se vám již ulevilo, jestli už hýříte dobrou náladou, je to jen a jen dobře. Čeká vás totiž náročné téma a to jsou vztahy. Možná se odsune podpis nějaké smlouvy. Možná vám nevyšlo něco, po čem jste prahli. Někdo nedodržel podmínky? Nebo je nejste schopni dodržet vy? Celý rok se máte naučit být opatrní na to, co podepisujete. Vše co dohodnete, máte mít na papíře. Máte si udělat pořádek v partnerství jak na osobní tak v pracovní rovině a jestli odcházíte od partnera, dát si písemně do pořádku veškeré vyrovnání. To samé platí, odcházíte-li z nějaké firmy, nebo z podnikání. Jestli jste si stihli udělat pořádky ve svém životě do 13. 7. 2018 je to perfektní. A víte proč? Dne 13. 7. 2018 proběhne novoluní ve znamení Raka. Je to nejdůležitější novoluní v roce 2018, protože je ve vašem vlastním znamení. A je tedy čas na nové začátky. Je přímo vaší povinností udělat si nový životní plán. Je to vhodný čas na novou práci, na nové podnikání. Je to čas rozhodnout se, že všechno bude jinak. Bude to nové a krásné. V den novoluní udělá Luna a Slunce opozici na Pluta v Kozorohu. Pluto znamená osud. Osudové rozhodnutí o partnerství, o spolupráci, to je téma, které budou někteří Raci řešit. Tak Raci přemýšlejte a konejte. Novoluní v Raku je jednou za rok, tak toho využijte. Víte, že když se rozhodnete správně, když se zbavíte jakýkoli strachů, když se otevřete vesmírným energiím, tak se stane zázrak? A ten vás posune vpřed! Emočně, ale také finančně. A jak to vůbec máte s financemi? V červenci budete muset řešit majetek, který sdílíte s někým jiným. Raci, to je nepříjemné že? Vy neradi pouštíte penízky ze svých rukou. Zvláštní, že Raci jsou, bud velcí šetřílkové, anebo dlužníci. Kam patříte vy? Usmíváte se? Potom to znamená, že jste si již vyzkoušeli obě životní polohy. Raci, buďte opatrní v jednání s bankami. Hlídejte si majetek. A jste pojištěni? Zajímavou zkušenost můžete také prožít se svým sexuálním partnerem. A sex to je příjemná věc, že? Dne 27. 7. 2018 proběhne úplněk ve znamení Vodnáře. Vaše osobní planeta Luna udělá konjunkci s Marsem a s Černou Lunou. Doufám, že vás nečeká nějaký šok? Obrňte se a pracujte s energií bezpečí. Pozor na úraz. Pozor na ztrátu.

RAK 2018

 

LEV

Červenec 2018

Novoluní   13. 7. 2018 v Raku

Úplněk      27. 7. 2018 ve Vodnáři

Lvi! Planeta Venuše opustila znamení Lva a přesunula se do znamení Panny. Ale to neznamená, že jste ztratili kouzlo své osobnosti. A víte proč? Protože se do vašeho znamení přesunul Merkur. Merkur po vás bude chtít, abyste využili nejen svého šarmu, ale hlavně své inteligence. Nyní vás okolí bude poslouchat ještě intenzivněji. Dávejte si pozor na to, o čem a s kým hovoříte. Víte, že slovo je silný pomocník, ale také silná zbraň. Někdy člověk řekne věci, které nejdou vzít zpátky. Doufám, že vám se to nestane. Hlídejte si, aby na vás neprasklo nějaké tajemství, které může druhým ublížit. Anebo že by někdo chtěl ublížit vám? Vaše intuice je na vrcholu a tak budete mít „nos“ na tajemství, která se dějí okolo vás. Můžete se dozvědět, že někdo z vašeho okolí má problémy. Ale co vy s tím? Soustřeďte se raději na to, aby vy jste měli všechno v pořádku. Může se stát, že vás přepadnou nepříjemné pocity. Snažte se jim odolávat. Myslete pozitivně. Já vím, že se to dobře říká a že vždy to nejde tak jednoduše. Ale stačí naučit se pracovat se svými myšlenkami. Každou negativní emoci, každou negativní myšlenku, nahraďte myšlenkou pozitivní. Sledujte se, zda se zbytečně nekritizujete. Jestli máte nějakou závislost, nebo zlozvyk, zkuste na tom zapracovat. Mohou se ozvat úřady. A to není vždy příjemné. Dávejte si pozor, ať vás nikdo nepodvádí a vy také nikoho nepodvádějte. Jste napojeni na karmu a v červenci se může objevit pro vás důležité karmické téma. Nezapomeňte, že máte vyniknout, být úspěšní. Aby se vám lépe pracovalo a žilo, je potřeba mít pořádek doma a v rodinných vztazích. Vykliďte všechny tmavé kouty nejen ve svém domově, ale také ve svém nitru. Přemýšlejte, protože se blíží období, ve kterém si budete muset nastolit nové podmínky. V čem? Ve všech oblastech, které vám nevyhovují a ve kterých se necítíte komfortně. Jestliže se s někým rozcházíte, snažte se jednat diplomaticky. Jestliže někdo nechce dodržet to, co jste měli dohodnuto, nenechte si to líbit. Jen doufám, že vy dodržujete všechna pravidla a že je na vás spoleh. Červenec ukáže na slabé místo ve vašich vztazích. Může se jednat o vztahy osobní, ale také o vztahy pracovní. Přestane platit něco, na co jste se spoléhali. Pozornost byste měli nastražit hlavně v období kolem úplňku. Úplněk proběhne dne 27. 7. 2018 a bude ve znamení Vodnáře. V den úplňku bude Luna v konjunkci s Marsem. Dávejte si pozor na veškeré smlouvy. Než něco podepíšete, tak si to řádně pročtete. Než něco dohodnete, vše si promyslete. Na sliby jiných nedejte a chtějte vše písemně. Jestliže jste v minulosti udělali chybný krok, tento měsíc se to může projevit. Snažte se zlikvidovat vše, co vás brzdí, protože příští měsíc budete potřebovat volné ruce. A proč? No to se budete divit. Čeká vás úspěch.

LEV  2018

https://www.youtube.com/watch?v=H1Net8sWq6g&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=5

 

PANNA

Červenec 2018

Novoluní   13. 7. 2018 v Raku

Úplněk      27. 7. 2018 ve Vodnáři

Panny! V červenci byste měli vyrazit na dovolenou. Je to nejvhodnější měsíc. Navíc to bude měsíc nabitý aktivitami. Budete pozývání na různé akce a sami můžete nějaké akce organizovat. Vzpomeňte si, co jste řešili letos v lednu, nebo v únoru kolem nějakého přítele nebo jinak blízkého člověka. Toto téma se opět rozvine. Panny až budete na nějakém setkání, tak se chovejte slušně, protože si vás někdo všimne. V červenci se může stát, že se setkáte s někým, kdo zcela změní vás život. Třeba to nebude hned, ale budoucnost ukáže. Můžete se také spřátelit s někým, kdo vám bude blízký. A jestli máte kamarády, se kterými jste se dlouho neviděli, tak se ozvěte. Nebo že by se ozvali oni vám?  Doba přeje oslavám, setkáním a také kulturním aktivitám. Panny! Vaše vládnoucí planeta Merkur se pohybuje znamením Lva. Dávejte si pozor na to, co říkáte a komu. Protože vyřčené slovo je velice důležité. Nezapomeňte, že slovem můžete pomoci, ale také ublížit. A vy máte ke kritice blízko. Hlavně se nebavte o někom, kdo není přítomen. Jestliže se dozvíte, že vás někdo pomlouvá, nebo se o vás negativně vyjadřuje, tak to neřešte. Nevyvolávejte problém! Dne 27. 7. 2018 proběhne úplněk ve znamení Vodnáře. Tak to bude pecka. Luna, Mars a Černá Luna budou v konjunkci. Panny jednak si budete muset hlídat zdravotní stav. Máte v pořádku páteř? Pohybový aparát? Věnujte se tomu! Jděte na masáže, jeďte do lázní. Vaše vládnoucí planeta Merkur se stále pohybuje znamením Lva. Je retrográdní. Co to znamená? Nepohybuje se vpřed, ale couvá. Jednání nedopadnou dobře. Podpisy se budou zdržovat. Panny zálohujte si počítač, může se vám pokazit. Možná budete řešit domácí techniku. Hlavně ať vám funguje lednička a televize, protože ty potřebujete. V práci vás překvapí buď kolega, ale je možné, že se firma rozhodne vyměnit vaše spolupracovníky. Vy se o práci bát nemusíte, ale jen v případě, že jste neživily svou mentální mysl nespokojeností. Když si totiž opakujete věty, afirmujete a přivoláváte si daný stav. Panny a vy někdy fakt myslíte pochmurně. Změňte to! Panny, které pracují ve službách nebo ve zdravotnictví, budou muset ukončit životní oblast, která jim nevyhovuje. Panny klídek! I když v srpnu to také nebudete mít lehké.

PANNA  2018

https://www.youtube.com/watch?v=Iq7As54bIDQ&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=6

 

VÁHY

Červenec 2018

Novoluní   13. 7. 2018 v Raku

Úplněk      27. 7. 2018 ve Vodnáři

Váhy! V červenci byste měli vyrazit na dovolenou. Jsou prázdniny, a protože máte v roce 2018 utužovat vztahy v rodině, dovolená je ten nejlepší způsob. Musí to být ale dovolená, na které se budou všichni cítit skvěle. Každý si bude moci dělat to, co ho baví. Váhy mají někdy tendence myslet si, že se kolem nich točí celý svět. Ale tak to není. Každý člověk je důležitý a každý si zaslouží pozornost. I když jsou prázdniny, pro Váhy je měsíc červenec měsícem, ve kterém by se měly vzdělávat. Číst knihy osobního rozvoje, učit se cizí jazyk a studovat vše, co se týká financí. Penízky jsou energie, která proudí sem a tam. Příjem a výdej. Příjem musí být vždy větší než výdej. Máte to tak Váhy? Jestli ano, je to v pořádku. Nahraje vám novoluní, které proběhne dne 13. 7. 2018 a bude ve znamení Raka. Váhy! Můžete povýšit. Získat novou práci. Udělat ze sebe autoritu! Váhy, jestli máte zálusk na svého šéfa, tak opatrně. Ale vztahy byste měly utužovat! Ovšem rozumně!  Nezapomeňte, že v práci by pro vás mělo platit heslo: „Co je v domě, není pro mě.“ Vaše vládnoucí planeta Venuše se nachází ve znamení Panny a bude příznivě působit nejen na vaše zdraví, ale díky Venuši budete přitažlivější pro své přátelé. Jestli se chcete ucházet o nový projekt, nebo o novou práci je to vhodná doba. Dne 27. 7. 2018 proběhne úplněk ve znamení Vodnáře. To bude tvrdé období. Luna udělá konjunkci s Černou Lunou a s Marsem. Čekejte problémy ve vztazích. Pozor na svou bezpečnost. Nepohybujte se mezi agresivními jedinci. A věnujte pozornost svým potomkům, protože vás mohou vytočit. A pozor. Nestabilita v partnerství a také v rodinných vztazích oslabuje vaše pracovní výsledky. A to není dobře. Změňte to!

VÁHY  2018

https://www.youtube.com/watch?v=tDbubcf25io&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=7

 

ŠTÍR

Červenec 2018

Novoluní   13. 7. 2018 v Raku

Úplněk      27. 7. 2018 ve Vodnáři

Štíři! Léto je v plném proudu. Je čas na prázdninové cestování s rodinou. Štíři, abyste mohli cestovat, potřebujete mít v pořádku auto. V roce 2018 budou Štíři řešit buď auto nové, anebo budou muset dávat do pořádku vše kolem auta staršího. Štíři, kteří nemají řidičák, by si ho mohli v tomto roce udělat. Kdo jezdí v autě, měl by být opatrný a jezdit podle předpisů. Pokuty, to není příjemná záležitost. Na cestách je složité to, že ještě navíc musíme hlídat i ostatní řidiče. Štíři, dbejte na bezpečnost v dopravě. A protože je léto, můžete cestovat i jinak. Například kolo. Kdy jste vyrazili někam na kole? Pohyb je zdravý! Na to pamatujte, Štíři.  A nezapomeňte zorganizovat nějakou rodinou akci. Posezení na zahradě utužuje rodinné vztahy. Jestliže s někým v rodině nevycházíte, dejte si vztahy do pořádku a bude se vám lépe dýchat. I když jsou prázdniny, Štíři by měli neustále pracovat na svém vzdělávání. Člověk, který má přístup k informacím a umí s nimi zacházet, zvládne svou životní úlohu mnohem lépe. Dne 13. 7. 2018 proběhne novoluní ve znamení Raka. Je čas vycestovat do ciziny. Štíři, máte někoho v cizině? Tak ho navštivte! Nebo že by vás oslovil někdo z ciziny? Někteří Štíři budou jednat s cizí firmou. I když co si budeme povídat, někdy se jeví jako cizinci i lidé se kterými se chce člověk domluvit na nějakých pravidlech. Štíři, je to tak, že? Někomu něco vysvětlujete a on se tváří jako „Tatar.“ Na svá slova si dávejte pozor, protože to o čem nyní mluvíte, má osudový vliv na váš život. Dostat se do problému kvůli tomu, co člověk řekl, nebo napsal, není zase tak složité. Tak Štíři, buďte opatrní! Dařit se bude Štírům, kteří se pohybují v oblasti vzdělávání, kolem knih, časopisů a internetu. Komunikace bude čilá a Štíři budou stále něco vyřizovat na úřadech. V červenci je vhodná doba zaměřit svou pozornost na všechny oblasti, které se týkají domova. Štíři, můžete mít pocit, že je potřeba něco kolem bydlení změnit. Ať už se to týká vás, nebo někoho z vašeho okolí, je důležité neváhat a konat. Štíři! A hlavně, kdyby se řešil nějaký problém kolem ženy ve vaší rodině, vyřešte to s kouzlem sobě vlastním. A jak to máte vy? Jste pro ostatní příjemnými společníky? Dne 27. 7. 2018 proběhne úplněk ve znamení Vodnáře. Bláznivý Vodnářský úplněk. Luna, Mars a Černá Luna budou v konjunkci. Máte pojištěnou domácnost? Zamykáte dveře svého domu? A cítíte se doma šťastně? Jestli ne, změňte to!

ŠTÍR  2018

https://www.youtube.com/watch?v=D5D61C0vdwU&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=8

 

STŘELEC

Červenec 2018

Novoluní   13. 7. 2018 v Raku

Úplněk      27. 7. 2018 ve Vodnáři

Střelci! Léto je v plném proudu. Je čas na prázdninové cestování s rodinou. Neříkejte, že nemáte čas. Právě nyní je období, kdy máte navštívit i rodinné příslušníky, které jste již dlouho neviděli. Ještě můžete řešit zdravíčko, ještě se můžete vzpamatovávat z nějakého zdravotního zákroku, ale už se vám pomalu ale jistě vlévá krev do žil. A začínáte se probouzet do nového a úžasného života. Jste plni optimistického naladění a máte velkou chuť rozmnožit svůj majetek. A to je správný pocit. Je čas na investice, na nákup a na zkontrolování toho co již máte. Veškeré jednání v bankách, na úřadech, veškeré vyřizování papírů proběhne ve váš prospěch. Navíc můžete něco získat. Přijdou vám peníze. Dne 13. 7. 2018 proběhne novoluní ve znamení Raka. I když to tak ještě nevnímáte, blíží se k vám období, ve kterém se budete koupat ve štěstí. V červenci budete toužit po erotických hrátkách. Není divu. Všichni chodí v plavkách, lidské tělo přestalo být tajemstvím a tak Střelci touží, aby byli obdivováni a aby mohli obdivovat. U některých jedinců může dojít k setkání s partnerem z minulosti. Někteří se mohou zamilovat na dovolené do krásného cizince. Střelci! Pozor na nevěru, nezapomeňte, že jste pod vlivem energií, které na vás všechno prozradí. Střelci? A je tady někdo, kdo podezřívá partnera z nevěry? Střelci! Tak se ho zeptejte a dívejte se mu do očí! Jste lidi, kteří se cítí všude jako doma. Tento pocit budete mít i v červenci, ale Střelci! Doma je doma. Dne 27. 7. 2018 proběhne úplněk ve znamení Vodnáře. Jestliže si píšete do této knihy deník, tak zalistujte na událost, která se stala v únoru. Tento úplněk na ní bude navazovat. Luna bude v konjunkci s Marsem a s Černou Lunou. Dostanete důležitou zprávu. Bude souviset s vaším karmickým zadáním. A je vše v pořádku s rodinnými příslušníky? Raději zavolejte sourozencům. Jestliže jste se přihlásili na studium, mohou nastat komplikace. A Střelci buďte opatrní v  autě. Zamykejte si auto a na cestě se rozhlížejte. I na kole jezděte opatrněji. A kdo bruslí, tak vždy s přilbou. Ale léto si užijte na plno. To je jasné!

STŘELEC  2018

https://www.youtube.com/watch?v=HKn_CaDlgAs&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=9

https://www.youtube.com/channel/UCtTdwKMv9cIh-usBrVJ_rTQ

 

KOZOROH

Červenec 2018

Novoluní   13. 7. 2018 v Raku

Úplněk      27. 7. 2018 ve Vodnáři

Kozorohové! Léto je v plném proudu. Je čas na prázdninové cestování s rodinou. Ještě stále jste pod vlivem úplňku v minulém měsíci. Tento úplněk byl v Kozorohu a změnil váš postoj k životu. Pochopili jste, co je pro vás důležité a pochopili jste, co musíte odstranit, aby vás to nebrzdilo v dalším rozvoji. Většina Kozorohů tuto situaci potřebovala jako sůl. A to hlavně proto, aby si uvědomili, že když chtějí dosáhnout na úspěch a být šťastní, tak musí mít svůj život ve svých rukou. Kozorohové! Vy si určujete, v jakých podmínkách žijete! Vy si určujete, jak se k vám chovají lidé z okolí. Nezapomeňte, že okolí si k vám dovolí to, co mu dovolíte, aby si dovolilo. Dne 13. 7. 2018 proběhne novoluní ve znamení Raka. Saturn bude v příznivém aspektu na Urana a na Venuši. Někteří Kozorohové mohou podepisovat smlouvy, anebo si dohodnou lepší pracovní podmínky. Jestliže si dají záležet, může to mít v budoucnu pro ně velmi příznivé důsledky. Mohou dostat přidáno, nebo více vydělat. Rozhoduje se o tom, jestli se Kozorohové v budoucnu dostanou mezi šikovnější, úspěšnější a důležitější lidi. To je to, po čem většina Kozorohů v letošním roce touží. Právě v červenci se Kozorohům vyplatí jejich diplomatické jednání z minulosti. Tedy těm Kozorohům, kteří vědí, že se po celý rok 2018 kolem sebe mají rozhlížet, protože je čeká setkání s někým důležitým. Může to být jeden člověk, může to být celá skupina. Anebo nová firma? Nový pracovní společník? Nový partner pro život? Kozorohové, kteří jsou v partnerském vztahu, dostanou příležitost k tomu, aby svému partnerovi stanovili nová pravidla. Kozorohové? Anebo že by je chtěl partner stanovit vám? Mělo by to být vzájemné. Soužití lidí je vždy o kompromisu. Kozorohové na základě svého jednání v minulých týdnech, se vám ve druhé polovině července může zvýšit výdělek, anebo budete něco kupovat. Jestliže jste ale nejednali v souladu s postavením svých planet, budete spíše platit anebo dostanete méně peněz, než jste čekali. Ať to bude, jak to bude, vše je výsledkem vašeho snažení. Dne 27. 7. 2018 proběhne úplněk ve znamení Vodnáře. Kozorohové, pozor ať nemáte větší výdaje než příjmy. A jste spokojeni s tím, jak vyděláváte? Černá Luna je stále v Kozorohu, může občas zhatit vaše plány.

KOZOROH 2018

https://www.youtube.com/watch?v=QzhO7xYtsd4&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=10

 

VODNÁŘ

Červenec 2018

Novoluní   13. 7. 2018 v Raku

Úplněk      27. 7. 2018 ve Vodnáři

Vodnáři! Léto je v plném proudu. Je čas na prázdninové cestování s rodinou. Ještě stále jste pod vlivem úplňku v minulém měsíci. Tento úplněk byl v Kozorohu a pro vás znamenal, že si máte udělat rekapitulaci. A pozor, celý červenec si udělejte čas na to, abyste si promýšleli, které situace vám vyhovují a které ne. Protože to, v čem se necítíte spokojeně, se na konci měsíce změní. Vaše obavy, které již delší dobu cítíte, se na konci července vyřeší. A protože je v těchto dnech velmi silný tlak na vaši psychiku, tak si více hleďte svého zdraví. Dodržujte pitný režim. A pozor! Myslím tím vodu, ne víno! Jasně, že si víno dát můžete, ale s konzumací alkoholu to nepřehánějte! Je čas na preventivní prohlídky. Ale důležité budou události v práci. Něco se bude dít v kolektivu, ve kterém se nacházíte. Může dojít k přesunům. A Vodnáři si uvědomí, že nechtějí v životě nikomu dělat sluhu. Dařit se bude Vodnářům, kteří pracují ve službách. Dne 13. 7. 2018 proběhne úplněk ve znamení Raka. Vodnáři by měli být v dobré kondici. Ve znamení Vodnáře se nachází Mars. Takže osobnost Vodnářů bude nepřehlédnutelná. Jenže Vodnáři jsou Vodnáři, a tak je možné, že to přeženou a zase vyrobí nějakou zvratovou situaci. Ti rozvážní Vodnáři, ale dokáží, že život je jen a jen o nich a o tom, co si přejí oni sami. A tak se v měsíci červenci budou Vodnáři věnovat rodině, aktivitám, kontrolovat své spolupracovníky a uvědomovat si situace, ve kterých nejsou spokojeni. A potom to přijde. Kdy? No přeci kolem úplňku ve Vodnáři. Náhlý zvrat v životě Vodnářů, vyvolá úplněk. Proč? Bude totiž ve Vodnáři a proběhne dne 27. 7. 2018. A když skončí tento úplněk, dostanou Vodnáři další šanci napravit situace, které nezvládli tak, jak měli. A pozor! Bude se po Vodnářích chtít velká akce. Luna, Černá Luna a Mars udělají konjunkci. Teda Vodnáři? Jak vy to děláte? Pořád nějaké vzrúšo! Život s vámi není jednoduchý. A přesto vás všichni chtějí? Vy to nechápete? Ty akce kolem vás a to že musíte stále něco řešit, přitahují ty, kteří toho tolik řešit nemusí. A tak využijte jejich snahy být kolem vás a okolí vám pomůže. Ale Vodnáři, nezapomeňte vracet. Kdo nevrací, ještě více prodělá. Zapamatujete si to?

VODNÁŘ  2018

https://www.youtube.com/watch?v=1W9s7vJ5kJM&index=11&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f

 

RYBY

Červenec 2018

Novoluní   13. 7. 2018 v Raku

Úplněk      27. 7. 2018 ve Vodnáři

Ryby! Léto je v plném proudu. A léto je pro všechny lidi nejen obdobím dovolených, ale také obdobím, kdy se potkávají noví lidé a také přátelé mají na sebe více času. Ryby by si měly najít čas na lidi, na kterých jim záleží. A i přestože je léto a počasí láká k vodě, Ryby by stále měly mít na paměti, že v roce 2018 se mají neustále vzdělávat a učit nové věci. Ryby a tak co spojit příjemné s užitečným a vyrazit na dovolenou s učebním programem? A Ryby, které mají rodinu, tak ty se v minulých týdnech přesvědčily, jak je rodina důležitá. A součástí rodiny jsou děti. Ryby, ať už to jsou děti vaše, nebo někoho v rodině, věnujte jim pozornost. Potřebují nejen vzor, ale také pochopení. Vzpomeňte si na období, kdy jste byly sami dětmi a jak jste toužily po lásce. Ruku na srdce. Dáváte dostatek lásky svým dětem? A to nejen, když jsou hodné, ale lásku potřebují cítit, i když zlobí. V minulých týdnech některé Ryby zapracovaly na svém těle, shodily nějaké to kilo a to se projeví v letních měsících. Ryby, každému, kdo se na vás podívá, poklesnou kolena a bude po vás toužit. Tak hrdě zvedněte hlavu, láska vám leží u nohou. Jestliže jste zadané, tak se věnujte svému partnerovi a nemachrujte, že máte vše jisté. Jistota ve vztahu neexistuje. O tom už jste se ale přesvědčily, že? A protože je mnoho Ryb, které mají partnerství hned dvě, tak je potřeba se mít na pozoru, protože ve druhé polovině měsíce se prozradí nějaké tajemství. Doufám, že to nebude nevěra. Dne 13. 7. 2018 proběhne novoluní ve znamení Raka. A protože se vytvoří krásný aspekt na Neptuna, tak Ryby budou chtít svádět někoho v okolí. Dařit se bude v tomto období kreativním jedincům. Tomu, kdo něco tvoří, vyrábí. Pracovně to bude příjemný měsíc. Jenže Ryby budou chtít mít dovolenou. Až ke konci měsíce se mraky nad životem Ryb trošičku zatáhnou a to hlavně kolem úplňku, který proběhne dne 27. 7. 2018 a bude ve znamení Vodnáře. Tak Ryby Vodnářské energie vás sice přitahují, ale máte pod jejich vlivem většinou starosti. A starosti se mohou projevit buť tím, že přijde nepříjemná zpráva, dopis nebo informace s úřadu. Odhalí se něco skryté. A někdo vás bude pomlouvat. Rozhodně je v tomto období kolem vás někdo, kdo vám nepřeje, tak buďte opatrné. A Ryby pozor na zklamání, Neptun dělá opozici na Venuši. V tomto období nejednejte, jen přemýšlejte a plánujte. Meditujte. Spojte se se svým vnitřním dítětem, neřešte a vyčkávejte.

RYBY  2018

https://www.youtube.com/watch?v=aixh-ej8LOI&index=12&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f