Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

HOROSKOP ČERVEN 2018

Beran

Červen  2018

Novoluní   13. 6. 2018 v Blížencích

Úplněk      28. 6. 2018 v Kozorohu

Léto začíná 21. 6. 2018

Červen je měsíc, ve kterém se nezastavíte. Je čas se vzdělávat anebo vzdělávat ostatní. Dařit se bude hlavně těm Beranům, kteří pracují v oblasti vzdělávání a Beranům spisovatelům. Je to měsíc, který je vhodný na reklamu a k tomu, aby člověk napsal dopisy, vyřídil poštu, zharmonizoval vztahy v rodině. Vhodné je uspořádat nějakou rodinou aktivitu. Počasí je již docela teplé a tak setkání na zahradě u grilování a u vínečka se může vydařit. Berani by měli věnovat pozornost svému automobilu. Buď si udělat servisní prohlídku, anebo si svého miláčka krásně vyčistit a vyleštit. Dávat si pozor na slova. Protože dobré slovo pomůže a zlé slovo může hodně ublížit. Dne 13. 6. 2018 proběhne novoluní v Blížencích. Je čas si stanovit další cíl, jak se prosadit a dělat si reklamu. Jupiter se stále posunuje znamením Štíra, ale nyní už by Berani měli mít jasno, jak to mají oni a jejich partneři se sexualitou. Také investice, které mají Berani v plánu, už nabírají jasnější obrysy a těm šikovnějším Beranům by se mělo finančně dařit. A protože tyto měsíce jsou hlavně o práci, tak v červnu se Berani opět dostanou do silného pracovního nasazení. Projeví se výsledky jejich práce. Ti šikovnější budou oceněni a ti méně šikovní budou muset více zabrat. Jestliže někomu práce skončí, tak je to jen proto, že přijde velice brzy práce nová. Dne 28. 6. 2018 proběhne úplněk ve znamení Kozoroha. A víte co, Berani? Bude to velmi důležitý úplněk, protože Luna bude v konjunkci se Saturnem. A Saturn je náš učitel. Je přísný a rozdává nebo bere podle zásluh. V tomto období se můžete potkat s nějakou autoritou. Může to být člověk, může to být úřad, může to být kdokoli. Berani, a víte, že když vy sami ze sebe uděláte autoritu, tak i okolí vás bude brát vážně? A o to přeci jde, že? Kdo dokáže ze sebe udělat osobnost a navíc má výsledky je předurčen k úspěchu. Mars je stále ve Vodnáři. Měli byste cítit větší lehkost bytí.

BERAN 2018

https://www.youtube.com/watch?v=H0IoVinDr8s&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f

 

Býk

Červen  2018

Novoluní   13. 6. 2018 v Blížencích

Úplněk      28. 6. 2018 v Kozorohu

Léto začíná 21. 6. 2018

Červen je měsíc, ve kterém se nezastavíte. A navíc začíná léto. Léto je krásné období a Býci milují přírodu a milují léto. Červen je pro Býky měsíc, ve kterém budou stále řešit finance. Býci jsou zemské znamení a tak je pro ně důležitá stabilita. Potřebují něco vlastnit, potřebují něco mít. V červnu by si měli zkontrolovat, jak to mají s majetkem, který s někým vlastní. Měli by si zjistit, jestli mají vše zaplaceno. Býci, nezatoulala se vám někde nějaká platba? Neplatíte poplatky, které platit nemáte? Budete řešit banky a úřady a vše bude navázáno na finance. A protože jsou penízky vaší miláčkové, tak si je ještě více hlídejte. Jenže není v životě vše jen o penězích a tak milý Býci, jak to máte s partnery? Jste spokojeni se svou sexuální aktivitou? Jestli ne, tak osvěžte své vztahy. A co kdybyste partnerovi jen tak koupili dárek? Jaký? No například vhodnou erotickou hračičku. To bude pecka. Uvidíte, jak partner otevře pusu údivem. Dne 13. 6. 2018 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Zkuste přemýšlet, do čeho investovat. Přepočítejte si penízky. Toto novoluní bude mít vliv na způsob vašeho vydělávání. Zamyslete se nad svou práci. Kde by se dalo více vydělat? A protože není vše jen o penězích, tak si udělejte čas a sedněte si ke kafíčku, vezměte si svůj karmický deník a napište si, které hodnoty jsou pro vás v životě důležité. Přemýšlejte. Čeho a koho si ve svém životě vážíte? Za co jste vděčni? A po čem toužíte? Vše si pečlivě zapište, nahrajte a stále si to opakujte a poslouchejte. Venuše se začne pomalu ale jistě přesouvat ze znamení Raka do znamení Lva a je čas zvelebit svou domácnost. Koupit si něco na sebe a více pečovat o své tělo. V den novoluní udělá Venuše problematický aspekt na Urana, takže vás asi někdo překvapí. Nenechte zraňovat své city a berte všechno s nadhledem. Nezapomeňte, že celý rok 2018 po vás chce, abyste se stali moudřejší. Už jste začali se vzděláváním? Navíc se můžete ve druhé polovině června těšit, že budete řešit cizinu, cizince. Jestli máte někoho v cizině, ozve se vám. Někdo může přiletět. A co kdybyste někam jeli vy? Dne 28. 6. 2018 proběhne úplněk v Kozorohu. Dostanete lekci od nějakého muže, nebo od úřadů, nebo od šéfa, prostě od nějaké autority. Ta lekce bude mít něco společného s vaším vztahem k sobě. Úřadů se nebojte. Zvládnete to. Na jakékoli starosti pomáhají meditace.

BÝK 2018

https://www.youtube.com/watch?v=5PSnswEy5mw&index=2&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f

 

Blíženec

Červen  2018

Novoluní   13. 6. 2018 v Blížencích

Úplněk      28. 6. 2018 v Kozorohu

Léto začíná 21. 6. 2018

Červen je měsíc, ve kterém se nezastavíte. A navíc začíná léto. Léto je krásné období. Pro Blížence je červen měsíc velice důležitý. Je čas na nové plány a posunout se vpřed. Je to také měsíc vztahů. A Blíženci si budou muset ujasnit, s kým chtějí spolupracovat a za jakých podmínek. Energie stoupají a nabírají na obrátkách. Ti šikovní a akční Blíženci budou mít žně.  Zklamání, které nastalo v minulých týdnech, pochybnosti o někom, s kým Blíženci tráví čas, ať už pracovní nebo osobní nepřišly proto, aby se skládala „flinta do žita“, ale proto, aby se vytvořil nový životní strategický plán. A tak by měli Blíženci zaměřit veškerou svou pozornost na období, kdy proběhne novoluní. Novoluní proběhne dne 13. 6. 2018 a bude v Blížencích. Vždy, když je novoluní ve vlastním znamení, je nejsilnější v celém roce. Tak Blíženci, co uděláte? Můžete začít podnikat v nové oblasti. Můžete najít novou práci. Můžete změnit svou image. Můžete se soustředit na reklamu. Můžete si nastavit nová pravidla v jakékoli životní oblasti. Můžete zkrátka vše a podaří se to. Vaše Vládnoucí planeta Merkur se přesunula do znamení Raka a tam už začne pracovat na vašem novém finančním úspěchu. Ale víte, že když něco chcete, tak si o to musíte říci? Bez práce nejsou koláče! Nezapomeňte, že celý rok 2018 vás hlídá Saturn, jak jste šikovní a to jen proto, aby vás hodnotil. Je na vás, jestli zbohatnete, nebo zchudnete. Máte to prostě ve svých rukou. A tak čím více se bude blížit úplněk v Kozorohu, tím více by mělo růst vaše finanční sebevědomí. Úplněk v Kozorohu proběhne dne 28. 6. 2018. A co se stane? Luna bude v konjunkci se Saturnem a vám se otevře nové finanční téma. Znova se po vás bude chtít, abyste si uvědomili, jak to máte s vlastněním. Jak solidním partnerem jste pro své okolí. Jestli se na vás mohou lidé v oblasti financí spolehnout. Průšvih budou mít Blíženci, kteří si neustále půjčují, anebo slibují to, co nemohou splnit. Na ty si Saturn došlápne. A to nejen v červnu, ale během celého roku. Vládnoucí planeta Merkur je stále v Raku a tak komunikace o penězích a hospodaření bude probíhat také v domácnostech. V rodině. A téma se může řešit s nějakou důležitou ženou. A protože se blíží prázdniny je čas plánovat dovolenou.

BLÍŽENCI  2018

https://www.youtube.com/watch?v=GAQOHNjguKk&t=51s

 

Rak

Červen  2018

Novoluní   13. 6. 2018 v Blížencích

Úplněk      28. 6. 2018 v Kozorohu

Léto začíná 21. 6. 2018

Červen je měsíc, ve kterém začíná léto. Léto je krásné období. Raci, je to vaše období, v létě jste se narodili. No a zamyšlení. Možná budete mít pocit, že si z vás někdo dělá sluhu. Nebo že vás využívá. A doma rodina? Oceňuje jak harmonický a čistý domov tvoříte? Právě nyní je čas si uvědomit toto! Když něco někomu dáváte, tak chtějte něco zpět. Znáte to, podáte svému okolí prst a okolí si vezme celou ruku. Raci, kteří pracují ve službách, se budou muset zamyslet nad tím, jestli jsou dobře placeni. V kolektivu ve kterém se Raci pohybují, může docházet k napěťovým situacím. Raci prosím vás, když vám někdo něco řekne, tak se neurážejte. Někdy je kritika konstruktivní. Jasně, že se to nesmí přehánět. Dne 13. 6. 2018 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. V tuto dobu se Venuše ještě stále nachází ve znamení Raka, ale už má nakročeno do znamení Lva. Raci by neměli dovolit, aby jim začalo klesat sebevědomí a to ani tehdy, když je někdo v okolí zklame. Raci! Každá špatná zpráva je vlastně dobrá zpráva. A víte proč? To že je, něco v tento moment špatně si myslíte jen vy. Budoucnost ukáže, že to bylo to nejlepší, co se vám mohlo stát. Ano! Ano! Vesmír je úžasný v životních kombinacích, které umí vytvořit. Je čas udělat si rekapitulaci a napsat si, které oblasti vám vyhovují a které ne. Jestliže chcete někomu vyčinit, nebo potřebujete někomu říci něco nepříjemného, udělejte to právě nyní. Zkuste více odpočívat, meditujte. Hlídejte si zdravíčko. Hlídejte si vše, co souvisí s trávením. Jste-li žena, tak ženské věci. Je čas na preventivní prohlídky. Vyhýbejte se depresivním náladám. Lidé, kteří mají hodně račí energie, se chovají jako „žaludek“ a také přes žaludek cítí. Zdravotní problémy nastávají, když mají tito lidé problémy v citové nebo finanční oblasti. Když se řeší zdraví, je potřeba se zaměřit také na duši. Každý zdravotní problém se totiž nastartuje z nějaké psychologické příčiny. Když strádá duše, strádá také tělo a platí to i opačně. Dne 28. 6. 2018 proběhne úplněk v Kozorohu. A Luna udělá konjunkci se Saturnem. Raci, toto postavení podtrhne váš celoroční úkol. Vztahy pracovní, osobní smlouvy, dokumenty, téma se rozvine a bude pokračovat i příští měsíc.

RAK 2018

 

Lev

Červen  2018

Novoluní   13. 6. 2018 v Blížencích

Úplněk      28. 6. 2018 v Kozorohu

Léto začíná 21. 6. 2018

Červen je měsíc, ve kterém začíná léto. Léto je krásné období. Je to vaše období. Přicházejí měsíce, ve kterých se vám bude dařit. Navíc se do znamení Lva posunula Venuše. Začíná období, ve kterém budete velice dobře působit na své okolí. Nějaké zvláštní kouzlo, které z vás bude vyzařovat, způsobí, že vám okolí půjde na ruku. Kdo nemá lásku, může ji potkat. Lvi, jestliže prožíváte problémy ve svých partnerských vztazích, tak si uvědomte, proč to je. Nikdy není chyba pouze na jedné straně. Jestliže budete pozváni na rande, tak klidně jděte. Ale jen v případě, že nejste zadaní, jinak přijde problém. Dávejte si pozor na románky na pracovišti. Románek na pracovišti vám může přinést zbytečné problémy. Kdo pokukuje po šéfovi, tak ať si zjistí, jestli je volný. V červnu je čas na nové aktivity. Lvi? Kam byste se chtěli zařadit? Která skupina lidí vás láká? Tento měsíc se vám podaří zařadit se do nových aktivit, mezi nové lidi. Choďte všude, kam budete pozváni. Hlaste se všude, kam byste se chtěli dostat. A červen vám může přinést setkání se zajímavým člověkem. Lvi, pamatujte si, že se máte chovat slušně k lidem, které potkáte, když stoupáte vzhůru!  Chovejte se elegantně a férově, nikdy nevíte, kdo vás pozoruje. A tento měsíc vás opravdu bude pozorovat a posuzovat někdo důležitý. Dne 13. 6. 2018 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Udělejte si pořádek v tom, s kým se stýkáte. Pamatujte, že kamarádů máte hodně, ale přátel, těch je jako šafránu. V tomto období si neustále opakujte větu: „Jsem komunikativní člověk. Umím vystupovat na veřejnosti a umím zaujmout ostatní. Jsem chytrý a přitažlivý člověk.“ Nezapomeňte, že abyste dokázali zaujmout své okolí, je potřeba se vzdělávat. Mít přehled a vypadat elegantně. Ale to vy víte. A víte také, že se po vás v roce 2018 chce, abyste makali na svém těle. Máte ze sebe udělat ještě krásnější bytost. Děláte to? Abyste vypadali dobře, je potřeba pečovat o své zdraví. Jak to je s vaším zdravíčkem poznáte ve druhé polovině měsíce. Buďte na sebe opatrní, hlavně v době úplňku. Úplněk proběhne dne 28. 6. 2018 a bude ve znamení Kozoroha.  V Kozorohu se během roku 2018 nachází Saturn.  Hlídejte si, s kým spolupracujete a nevytvářejte v práci konfliktní situace. Jestliže vás někdo zklame, hoďte to za hlavu. A pro jedno kvítí Slunce nesvítí.

LEV  2018

https://www.youtube.com/watch?v=H1Net8sWq6g&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=5

 

Panna

Červen  2018

Novoluní   13. 6. 2018 v Blížencích

Úplněk      28. 6. 2018 v Kozorohu

Léto začíná 21. 6. 2018

Červen je měsíc, ve kterém začíná léto. Léto je krásné období. Je to vaše období. Panny a vás čeká povýšení, anebo jiná forma úspěchu. Proto se po vás v minulých týdnech chtělo, abyste si udělaly pořádek, doma, v práci a také ve své mysli. Navíc protože vás čeká hodně práce, je potřeba se zaměřit na své tělo a na to, jak posílit jeho energii. Doufám, že jíte zdravě a některé Panny si potrpí na potravinové doplňky. To je sice fajn, ale nejvíce vitamínů nabízí příroda. Panny, doufám, že jste dobře vyřešily veškeré vztahy s ženami, které jsou součástí vašeho života. Potřebujete mít klid a soustředit se na svou práci. Měly byste si udělat čas na rodinu a čas na práci. Dne 13. 6. 2018 proběhne novoluní ve znamení Blíženců a od té doby se něco změní. Budete důležitější, sebevědomější, budete vyzařovat úspěch a okolí si toho všimne. I když stále budete uvažovat, jak vyřešit vztahy s partnerem a s dětmi, řešení už bude v dohlednu. V červnu můžete žádat o zvýšení platu. Můžete chtít povýšení. A můžete začít s nějakým projektem nebo s podnikáním. Panny a jak vcházíte s autoritami? Myslí se tím například šéf, úřad, stát, ale také nějaká schopná osobnost, o které víte. A Panny, víte, že když sami ze sebe uděláte člověka, ze kterého bude vyzařovat autorita, tak přitáhnete úspěch? Vaše vládnoucí planeta Merkur se posune v červnu do znamení Raka. Budete komunikovat před větším počtem lidí. Žádat o osobní schůzky, budete toužit navštěvovat akce. Můžete se prosadit a o to vám půjde. Panny nezapomeňte, že to co ze sebe vyzařujete, je informace pro okolí, jak se k vám má chovat. A vy potřebujete ukázat hlavně svému partnerovi a také  svým dětem, že jste silná osobnost. Celý rok 2018 je u vás o tom, jak si udělat pořádek v partnerských vztazích. Jak žít s tím, s kým je vám dobře a zbavit se těch, které do svého života nechcete. Jak vycházet se svými potomky a jak vnímat téma rodič dítě. Toto téma se naplno otevře právě v červnu. A víte proč? Protože dne 28. 6. 2018 proběhne úplněk ve znamení Kozoroha. V den úplňku bude Luna v konjunkci se Saturnem a to znamená, že můžete prožít emoční šok. Starosti s někým nebo kvůli někomu, na kom vám zaleží. A Panny, taky si musíte uvědomit, jestli dostatečně využíváte svého potenciálu. To znamená. Tvoříte? Jste kreativní? Super! A umíte se prodat? Dařit se bude Pannám, které pracují ve službách nebo v zábavném průmyslu. Dne 21. 6. 2018 začíná léto. Hurá! Panny léto milují, protože mohou zahradničit nebo hospodařit. Merkur se pohybuje v Raku, jděte se bavit!

PANNA  2018

https://www.youtube.com/watch?v=Iq7As54bIDQ&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=6

 

Váhy

Červen  2018

Novoluní   13. 6. 2018 v Blížencích

Úplněk      28. 6. 2018 v Kozorohu

Léto začíná 21. 6. 2018

Červen je měsíc, ve kterém začíná léto. Léto je krásné období. A Váhy by se měly zamyslet nad svým myšlením, nad tím, jak zvládají komunikaci se svým okolím a nad tím jaká slova používají, když s někým hovoří. Váhy nezapomeňte na to, že vyřčená slova se nedají vzít zpátky. Slovo je velice silná energie. Tím, že tuto energii vypustíte z úst, buď pomáháte anebo škodíte. Váhy to mají tak, že se nerady míchají do sporů a nerady něco rozhodují a tak vyčkávají, jak to dopadne a potom se teprve přidají na něčí stranu. Jenže milé Váhy, tento měsíc to bude jinak. Život vás bude nutit, abyste okolí sdělily svůj názor. Váhy, udělejte si prověrku, jak to máte se vztahy v rodině, jak to máte se svými sourozenci a jak vycházíte se svými sousedy. Když na všechno odpovíte, že je to v pořádku, plníte své karmické zadání. V případě konfliktů ve vztazích, musíte na sobě ještě hodně pracovat. Váhy a co se učíte? Máte chuť nastoupit do školy, přihlásit se na nějaký seminář anebo dokonce se sami učit? Tak proč ne? Neváhejte a udělejte to. Dne 13. 6. 2018 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Vaše vládnoucí planeta Venuše je připravené se posunout do znamení Berana. Čeká vás období velmi aktivní a komunikativní, ale hlavně, je vhodný čas cestovat, nebo plánovat cesty. Nyní si máte kupovat letenky, jízdenky. Nyní si plánovat, kam chcete vyrazit. Jestliže máte někoho v cizině tak se vám ozve, anebo se vy ozvete jemu. Některé Váhy opět popadne touha zdokonalit se v cizím jazyce. Dařit se bude Váhám, které se pohybují v oblasti vzdělávání, které pracují s knihami, s časopisy, s internetem. Úspěch zažijí Váhy, které pochopí, že je čas udělat si reklamu a oslovit co největší počet lidí. Některé Váhy budou zuřit, protože jim přijde vysoký účet za telefon. Váhy, dobře vám tak, nemáte být tak ukecané. Anebo že by si váš telefon půjčili vaši potomci? Dne 21. 6. 2018 začíná léto. Hurá. Váhy budete moci konečně ukázat své nádherně vytvarované tělo! Ale jen ty z vás, které jste pochopily, že v roce 2018 se máte věnovat nejen své rodině, ale také zkrášlování sebe sama. A nejvíce se o sobě dozvíte v období kolem úplňku. Úplněk proběhne dne 28. 6. 2018 a bude ve znamení Kozoroha. A protože je v Kozorohu také Saturn a v den úplňku bude v konjunkci s Lunou, čeká vás zásadní rozhodnutí, které se týká, bud vašeho bydlení, nebo vašich rodinných vztahů. Ale také informace, jak jste na tom se svým vzhledem, se svým tělem a se svou energií. Váhy přestaňte být Váhavé! Rozhodněte se a udělejte změnu!

VÁHY  2018

https://www.youtube.com/watch?v=tDbubcf25io&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=7

 

Štír

Červen  2018

Novoluní   13. 6. 2018 v Blížencích

Úplněk      28. 6. 2018 v Kozorohu

Léto začíná 21. 6. 2018

Červen je měsíc, ve kterém začíná léto. Léto je krásné období. A Štíři se rádi vyhřívají na sluníčku. A Štíři milují úspěch. A tento rok jim bude přát. Jupiter se pohybuje znamením Štíra a bude tam po většinu roku 2018. Štíři, jestli budete schopni využít jeho vlivu, podaří se vám vše, na co sáhnete. A v červnu se budete muset ukázat, jak jste finančně zdatní. Budete řešit majetkové věci. Štíři? Jednáte s bankami? S úřady? Čeká vás nějaký soud? Nebo řešíte daně? Buďte opatrní, protože vaše vládnoucí planeta Pluto je stále v konjunkci s Černou Lunou. Štíři, zkontrolujte si pojištění. A dávejte si pozor na doklady. Jestliže se ale rozhodnete pro rozumnou investici, podaří se vám to. Navíc k vám již několik týdnů přicházejí zprávy, které k vám posílá vesmír, právě proto, aby vám napověděl, co máte dělat. Kam se rozvinout. Jak se rozšířit. Ty zprávy přicházejí od lidí z okolí. Může se vám ale také stát, že něco řešíte a potom si najednou někde v časopise přečtete odpověď. Dne 21. 6. 2018 začíná léto. To je pecka, že milí Štíři? Léto je krásné období, tak si naplánujte dovolenou. A protože je červen měsícem, ve kterém budete stále něco vyřizovat na úřadech, tak se obrňte trpělivostí. Štíři, zkontrolujte si veškeré papíry, máte je v pořádku? Nehledáte něco? Udělejte si pořádek v dokladech. Štíři, kteří mají auto, mou něco řešit kolem svého miláčka. Štíři, máte v pořádku autíčko? A protože je čas na rodinu, tak ten kdo má sourozence, měl by je oslovit a pozvat na kafíčko. Štíři! Sourozenci a rodina, to je vaše vlastní krev. Někdy ale vznikají v rodinách problémy a tak vám rodinu nahrazují sousedé, nebo jiní kamarádi, prostě vaše okolí. Štíři a jak to máte se studiem? Učíte se? Víte, že dostatek informací a rozšířené vědění, otevírají cestu k novým možnostem. Červen je měsíc, ve kterém byste měli komunikovat s celým světem o své kariéře a o svých potřebách. Pamatujte! „Líná pusa, holé neštěstí.“ Věnujte se reklamě! Pište, mluvte. A dávejte si pozor na účty za telefon a internet.

ŠTÍR  2018

https://www.youtube.com/watch?v=D5D61C0vdwU&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=8

 

Střelec

Červen  2018

Novoluní   13. 6. 2018 v Blížencích

Úplněk      28. 6. 2018 v Kozorohu

Léto začíná 21. 6. 2018

Červen je měsíc, ve kterém začíná léto. Léto je krásné období. Střelci budou na začátku června ještě stále pod vlivem úplňku v minulém měsíci, a protože to byl úplněk ve Střelci, tak to znamená, že je potřeba udělat tlustou čáru za minulostí. Vždy když probíhá úplněk ve vlastním znamení, tak se ukončuje důležitá etapa. Střelci dostali zhodnocení. Jestli pracovali dobře, tak povýšili a jestli nepracovali dobře, tak se výsledky práce začaly zhoršovat a pocity nespokojenosti zvyšovat. Většina Střelců ale pracovala dobře a tak se mohou těšit na novoluní, které proběhne dne 13. 6. 2018 a bude ve znamení Blíženců. A Střelce čeká velké rozhodování, protože se objeví buď nový obchodní partner, nebo nová firma a bude se řešit nový druh spolupráce. Střelci, kteří zůstanou pracovat na stejném místě, čeká změna podmínek, za kterých budou pracovat. A tak je potřeba se soustředit na to, aby si Střelci domluvili ty nejlepší podmínky. Střelci, než cokoli podepíšete, tak si to nejdříve řádně pročtěte. Někdo vám může slibovat to, co v budoucnu nesplní. A doufám, že i vy vážíte své sliby. Podmínky budete měnit nejen pracovní, ale podmínky se změní také ve vašem osobním životě. Nyní se ukáže, jak funguje váš vztah. Protože, jestliže jste ve vtahu spokojeni, tak se upevní. Můžete se k někomu nastěhovat, nebo si u partnera vybojovat to, po čem toužíte. Třeba svou vlastní pracovnu doma. Nebo něco, co ulehčí vaši práci. Prostě něco, po čem jste v minulosti toužili. Jsou ale také Střelci, kterým vztahy nefungují a ti to budou mít opačně. Budou řešit buď podmínky, za kterých se rozejít, anebo jak spolu žít dál a dát si volnost. Jen málokterý Střelec je závislý na svém partnerovi, ale jestli takový jedinec existuje, tak se objeví překážky v práci. Ať už ve vztazích pracovních nebo osobních, budou Střelci probírat své hospodaření, na co a kam budou plynout peníze a jak se stavět ke společnému vlastnictví. Hlavně kolem úplňků dne 28. 6. 2018 budou Střelci přemýšlet o čem to vlastně je a budou si klást otázku, jestli je život opravdu jen o penězích nebo o jiných hodnotách. Tento úplněk bude pro Střelce složitější. Luna bude v konjunkci s Kozorohem a Jupiter udělá problémový aspekt na Mars a Venuši. Střelci! Buďte opatrní!

STŘELEC  2018

https://www.youtube.com/watch?v=HKn_CaDlgAs&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=9

https://www.youtube.com/channel/UCtTdwKMv9cIh-usBrVJ_rTQ

 

Kozoroh

Červen  2018

Novoluní   13. 6. 2018 v Blížencích

Úplněk      28. 6. 2018 v Kozorohu

Léto začíná 21. 6. 2018

Červen je měsíc, ve kterém začíná léto. Léto je krásné období. Kozorohové budou na začátku června ještě stále pod vlivem úplňku v minulém měsíci, a protože to byl úplněk ve znamení Střelce, a to je pro Kozorohy složitější úplněk, tak budou mít plnou hlavu starostí a myšlenek. Někteří Kozorohové mají období, ve kterém se u nich střídají depresivní nálady a potom zase přehnaná veselost. Kozorohové, v tomto období se snažte myslet pozitivně. Zkuste meditovat. Jestliže budete mít pocity nespokojenosti, tak je to jen dočasně. Ale co si hlídejte, je vaše zdraví. Kozorohové, a jestliže se dozvíte zprávu o někom blízkém, která vás zaskočí, tak situaci nedramatizujte. Kozorohové jsou lidé, kteří umí brát věci tak, jak jsou. V červnu se mohou odehrát změny v pracovním kolektivu. Kozorohové si budou muset uvědomit, jak se chovat k lidem se kterými spolupracují. A dařit se bude Kozorohům, kteří pracují ve službách. Dne 13. 6. 2018 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Kreativita a šikovnost Kozorohů se může projevit, protože Saturn je v příjemném aspektu na Urana a také s partnerem se mohou začít řešit vztahy. Čas bude zaměřit se na zdraví. Energie Kozoroha ovládá kostru včetně kloubů. Ze zdravotních problémů může jedince se silnými energiemi Kozoroha potrápit například bolest páteře, kloubů, kožní onemocnění. Někdy se objevují bolesti zubů a občas může tento člověk trpět úrazy anebo mít problémy s koleny. Je potřeba si hlídat držení těla. Když se daří, tělo se napřimuje. Když se nedaří, může se hrbit, nebo si může člověk něco zlomit, aby pohyb byl složitější. Mimochodem podle toho, jak člověk nosí své tělo, jak má vztyčenou hlavu, se pozná spoustu věcí na první pohled. Kozorohové! Nikdy nechoďte skrčeni a svou hlavu noste hrdě zvednutou. Držení těla odráží váš životní postoj. Ze všech kloubů jsou energii Kozoroha nejvíce přiřazená kolena. Na síle a mechanice kolen závisí, zda se můžete opírat, zda stojíte na svých nohou a zda jste tak hrdí, že se před nikým neskláníte. Neklečíte na kolenou. Lidé, kteří mají tolik kozoroží energie se většinou dožívají vysokého věku. Ale aby se vyhnuli zdravotním problémům, potřebují se naučit pozitivnímu myšlení, vnitřní harmonii a potřebují mít neutuchající víru v lepší budoucnost. Tito lidé nesmí přemýšlet o chorobách, protože by se z nich mohli stát hypochondři. Potřebují jistoty. Dne 28. 6. 2018 proběhne úplněk v Kozorohu. To je nejsilnější úplněk v roce. Každý z Kozorohů bude muset přehodnotit tu životní oblast, ve které se nedaří. Od tohoto úplňku skončí situace, které nefungují. Kozorohové začnou budovat, své nové já.

KOZOROH 2018

https://www.youtube.com/watch?v=QzhO7xYtsd4&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f&index=10

 

Vodnář

Červen  2018

Novoluní   13. 6. 2018 v Blížencích

Úplněk      28. 6. 2018 v Kozorohu

Léto začíná 21. 6. 2018

Červen je měsíc, ve kterém začíná léto. Léto je krásné období. A Vodnáři léto milují. Grilování na zahradě. Posezení s vínečkem a u dobrého jídla. Legrace a hodně lidí. To je přesně akce pro Vodnáře. Jenže Vodnáři si budou muset uvědomit, jestli jsou schopni plnit veškeré své povinnosti. Jde o to, aby na ně někdo nezanevřel. Aby je někdo neodmítnul. To Vodnářům velmi vadí, jsou rádi oblíbení a chtějí hlavně s důležitými lidmi vycházet dobře. S Vodnáři je legrace. A v červnu se budou hodně zabývat tématem dětí. Vodnáři, nebuďte na své potomky přísní. Podívejte se na sebe, kolik chyb jste v životě nasekali. Malé děti, menší starost, velké děti, velká starost. V červnu se bude Vodnářům dařit v lásce. Vodnáři jsou milovníci a jsou jako partneři vyhledávání. A to proto, že se kolem nich neustále něco děje. Vodnář se ale dokáže rychle zamilovat, ale také rychle odmilovat. Nikdo by se neměl řídit tím, co plánuje Vodnář. Někteří Vodnáři totiž mění své plány ze dne na den a tím mohou způsobit zmatek v životě svého okolí. Doufám, že vy mezi takové Vodnáře nepatříte? Vodnáři, kteří mají stabilního partnera, by měli uspořádat nějakou romantickou večeři. Nebo akční zážitek. Partnerství totiž funguje hlavně tehdy, když se v něm neustále něco děje. Dne 13. 6. 2018 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. Uran bude v pěkném aspektu na Saturna. Vodnáři, teď by se vám měla zlepšit nálada. A něco se vyřeší. Jenže Vodnáři vyřeší nějaký problém a už svým chováním vyrábějí další. Jsou ale Vodnářské výjimky. Vodnáři, kteří něco tvoří a jsou kreativní, ti zažijí v červnu úspěch. Dne 21. 6. 2018 začíná léto. Vodnáři milují přírodu, jízdu na kole, dlouhé procházky, koupání v moři a v rybníku. Druhá polovina června, ale Vodnáře opět přesvědčí o tom, že život není jen zábava, ale že je také o povinnostech. A Vodnáři budou nesví a budou si dělat starosti, jak zvládnou situace, které prožívají. Dozvědí se zprávu o někom z okolí, kdo má problémy. Mohou se ozvat úřady. A Vodnáři se zase přesvědčí, že je obklopují nejen přátelé, ale také nepřátelé. Že by je někdo pomlouval? Dne 28. 6. 2018 proběhne úplněk ve znamení Kozoroha. A pozor! Saturn udělá konjunkci s Lunou. To bude psychický nápor. Vodnáři, vydržte, bude lépe. A zase se něco prozradí. Není lepší říkat pravdu? Ta se nemusí pamatovat.

VODNÁŘ  2018

https://www.youtube.com/watch?v=1W9s7vJ5kJM&index=11&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f

 

Ryby

Červen  2018

Novoluní   13. 6. 2018 v Blížencích

Úplněk      28. 6. 2018 v Kozorohu

Léto začíná 21. 6. 2018

Červen je měsíc, ve kterém začíná léto. Léto je krásné období. A Rybičky ještě stále jsou pod vlivem úplňku z minulého měsíce. Ryby? Vaším úkolem v roce 2018 je být vzdělaný, cestovat, učit se cizí jazyk. Rozvíjet se v ezoterice a kdo chce, může začít studovat. Je to všechno hlavně proto, že se ke konci roku 2018 dostanete do vyšší pracovní pozice, zadaří se vám. A proto je důležité seznamovat se s těmi správnými lidmi. Známosti to je velmi důležitá věc. Kdo má známé, ten má informace a ty jsou potřeba. I když minulý úplněk mohl zamíchat kartami a udělat zmatek ve vašich plánech, nevadí. Úspěch se blíží. Někdy člověk prostě v životě musí udělat pár kroků zpět, aby se v budoucnu mohl rozběhnout vpřed. Ryby stále mají svému okolí ukazovat, že jsou autority, že jsou schopné a že je potřeba s nimi počítat. Na cestě k úspěchu občas potkává člověk mocné lidi, kteří život komplikují a snaží se jedince toužícího po úspěchu zabrzdit. Rybičky, jestli se to děje právě nyní vám, vyčkejte. Všechno má svůj čas. Zatím se soustřeďte na to, abyste byly spokojené s tím, jak bydlíte a abyste pro svou rodinu dokázaly vybudovat útulné hnízdečko. Ono totiž, když se daří doma, když je klid a harmonie, tak se více daří i v životě. Dne 13. 6. 2018 proběhne novoluní ve znamení Blíženců. A vaše vládnoucí planeta Slunce v tomto období udělá problémový aspekt na Slunce. Rybičky, jak vycházíte s ženskou energií? Máte vztahy s ženami v pořádku? Jestli ne, zkuste se zamyslet nad tím, proč tomu tak je.  Můžete nyní vyřešit každý konflikt a vztahy vylepšit. Zkuste trošičku zahrát divadélko. To vy přeci umíte. Ryby to jsou herci od narození, a kdo umí dobře zahrát svou životní roli, tak okolí více přesvědčí. A protože 21. 6. 2018 začíná léto, tak Rybičky budou zkoumat, co vylepšit na svém těle, aby se dobře cítily v plavkách. Tak Rybičky, zlehčete stravu a vrhněte se na cvičení. Musíte se cítit dobře, věřit si a působit sebevědomě. Nezapomeňte, že po celý rok 2018 máte být ve střehu a sledovat koho důležitého potkáte. Někoho, kdo si vás všimne a obohatí váš život. Může to být jeden člověk, nebo skupina lidí. Ale vy musíte neustále vypadat dobře. Budete si muset udělat pořádek v tom, s kým se stýkáte. Kdo je váš přítel a kdo se jen tak tváří? Informaci dostanete a bude nepřehlédnutelná. A mělo by to být někdy kolem úplňku. Úplněk proběhne v Kozorohu dne 28. 6. 2018. V ten den Saturn udělá konjunkci s Lunou. A to je zkouška vašich emocí. Ryby zklamal vás někdo? Nebo jste vy zklamaly někoho, kdo to nečekal. Nezapomeňte na zákon karmy. Vše se v životě vrací. A jestli budete pozváni na zajímavou akci, tak jděte. A co když vás nikdo nepozve? Pozvěte se sami.

RYBY  2018

https://www.youtube.com/watch?v=aixh-ej8LOI&index=12&list=PLnpi7bcPLzYV3uXKgbjwPbnDGPQGlPa2f